Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4032) Zirowe válasza Melack (#4031) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Sajnos nekem igen, mert van pár modortalan ember, aki kapva kapott ezen az alkalmon (ingyenes beszélgetés lehetősége), és azóta egyfolytában hív.
Erre pedig nincs szükségem.

Ezt szeretném elkerülni, nemhiába vannak nekem tiltva gtalkon is, de a viber leírása alapján ez úgy működik, hogy elég, hogy én legyek az ő névjegyzékükben, és máris látnak, nem kell, hogy az enyémben benne legyenek. :S

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.