Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) Morris


Morris
veterán

Üdv!
Az asszony kapott a minap egy Samsung Galaxy S Advance készüléket és az lenne a kérdésem, hogy hogyan lehet az értesítésektől kivenni a szoftverfrissítést. Netet nem szándékozik használni sem most, sem a közeljövőben. Ez az első Android-os telefon az életünkben és kegyetlenül nem vágom az egész szoftveres témát. :B

[ Szerkesztve ]

(#3502) kotipas válasza darvinya (#3497) üzenetére


kotipas
csendes tag

Passz, nekem csak net kellett a tab-ra. De 1 telefon az ügyfélszolgálatra és megmondják.

(#3503) club1 válasza Morris (#3501) üzenetére


club1
veterán

A telefonon tutira le van tiltva az adatforgalom? (Beállítások\Adathasználat(Adatforgalom) ki) Ha ui. jönnek neki a frissítésekről az emlékeztetők, akkor a telefon használ valamilyen netet. Az okostelefonok amúgy sincsenek meg hosszabb távon net nélkül. Legalább valamilyen wlan-ra időnként tegyétek fel...

[ Szerkesztve ]

(#3504) Morris válasza club1 (#3503) üzenetére


Morris
veterán

Tuti. Kártya szinten van letiltva a net központilag. wifi meg nincs itthon.
Igazából csak zavarja a kétirányú jel a telefon bal felső sarkában. Gondolom eszi is a memóriát... ezért kéne kilőni azt onnan. A telefon vatta új, trémobilos. 2 napja próbáljuk nyúzni több, de inkább kevesebb sikerrel. :DDD Symbian 9.4-ről váltottunk (Nokia 5230)

(#3505) club1 válasza Morris (#3504) üzenetére


club1
veterán

Csináljatok wlan-t, vagy dugjátok rá egy számítógépre és frissítsétek le. Ez olyan, mint autóban az olajcsere. Lehet halogatni, de nem érdemes...

(#3506) Morris válasza club1 (#3505) üzenetére


Morris
veterán

rendicsekk. remélem utána eltűnik. thx :R

(#3507) DS39


DS39
nagyúr

nem tudom hova írjam, fórum hiba címszóra nem találtam témát rá, de a mobil nézetes fórum tegnap de. óta használhatatlan. az m.(bármely a lapcsalád domainje).hu/forum/index.html-ről ha tovább akarok lépni bárhova 503 - Service Unavailable hibát dob. és tök mindegy hogy mobilon vagy pc-n nézem megy ugyanaz.
viszont érdekes hogy ha rendes verzióban megnézek egy fórum aloldalt és beírom elé hogy "m." akkor simán mutatja a mobil verzióját, de onnan továbblépve megint ez a hiba. ill. még kivétel ez alól ha mobilnézetben olvasok egy cikket, és a hsz-ekre kattintok akkor az is szépen bejön, de tovább onnan se.

hová lehet az ilyeneket "hivatalosan" jelezni? (kellene rá egy topik, oldal/fórum hibák címszóval)

(#3508) rgeorge válasza DS39 (#3507) üzenetére


rgeorge
addikt

Szögelik, kalapálják, "hamarosan minden jó lesz.". Itt és itt olvashatsz erről.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3509) DS39 válasza rgeorge (#3508) üzenetére


DS39
nagyúr

köszönöm.

(#3510) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv! Annyi helyen olvastam már a Titanium Backup Pro programról, hogy egyre inkább úgy érzem: nekem ez kell. 1300 forintot megér. De! Hiába veszem meg az áruházon keresztül, akkor is csak rootolt telefonra lehet felpakolni? Nekem gyári készülékem van (amit nem is lehet/akarok rootolni). Ebben az esetben ezek szerint elestem TBP használatától?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#3511) club1 válasza lacibacsi (#3510) üzenetére


club1
veterán

Ha oda van írva, hogy csak rootolt telefonra, az mitől változna attól, hogy a programot megvásárolod?

(#3512) lacibacsi válasza club1 (#3511) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát... lehet, hogy naiv vagyok?!

(egyébként tényleg azt gondoltam, hogy a Play-ről megvett dolgok mennek a gyári androidokon)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#3513) fatal` válasza lacibacsi (#3512) üzenetére


fatal`
titán

Nem. Aminek root kell, annak root kell :)

És a Google nem tiltja az ilyen appokat a playről.

(#3514) lacibacsi válasza fatal` (#3513) üzenetére


lacibacsi
addikt

Megint tanultam valamit... :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#3515) hallerlaller válasza titko (#3499) üzenetére


hallerlaller
addikt

Tabon(nexus7) és telón(GalaxyNexus) is jól működik nem állítottam hozzá semmit, próbálj esetleg a másik kettőt amit említettem, vagy ez a NextVid, nálam egyik se működött, de azért nálad hátha.

Szerk.: esetleg LisTube, jól néz ki holos, csak ez sem megy nekem.. :(

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#3516) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Ezt a programot próbáltátok már?
[link]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#3517) RamboII


RamboII
tag

sziasztok

van egy játék amivel sokat játszok. most állok telefon csere elött, nem tudjátok hogyan tudom lementeni az eddigi mentéseket?

(#3518) dokee78 válasza RamboII (#3517) üzenetére


dokee78
félisten

Titánium Backup,ha Rootolt a telód.

(#3519) RamboII válasza dokee78 (#3518) üzenetére


RamboII
tag

az, de amit veszek az nem lesz az. azzal vissza fogom tudni tenni?

(#3520) fatal` válasza RamboII (#3519) üzenetére


fatal`
titán

Nem, csak, ha azt is rootolod.

(#3521) punky10 válasza RamboII (#3519) üzenetére


punky10
addikt

Nem, de a root olyan, hogy ha egyszer rákapsz, nem tudod abbahagyni... Rootolod az uj telot, és kész... :D

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#3522) tomy86


tomy86
addikt

Valaki, aki használta a Titaniumot és MyBackup Rootot is és a TB mellett döntött, leírná röviden hogy miért? Én először a MyBacupot használtam, azután kipróbáltam a TB-t, de nekem túlbonyolítottnak tűnt és az ingyenes verzió a felét sem tudta a MyBackupnak. Most viszont gondolkodom a MyBackup Pro megvételén, de előtte érdekelne egy összehasonlítás a TB proval. Előre is köszönet.

(#3523) Oldman2 válasza punky10 (#3470) üzenetére


Oldman2
veterán

A Go Launcher mappakezelése számomra az etalon!

Ha egy "modern" Launcher megvalósítaná ugyanezt a módszert, azonnal váltanék rá.
Jelenleg a Nova Launcher Prime-ot nyúzom.

(#3524) desigo


desigo
senior tag

Üdv!
Vállalati exchange szerveres levelezés gond nélkül működik a telefonomon.
Kérdésem az lenne,hogy a naptárat meg lehet-e jeleníteni mobilon valahogy?
Ha igen akkor mivel?

(#3525) half333


half333
őstag

CWM - ben mikor restore-alni akarom a rom-ot,ezt irja ki
checking MD5 sums...MD5 mismatch!
Mi lehet a probléma,légyszi segitsetek!

(#3526) mttssz válasza half333 (#3525) üzenetére


mttssz
senior tag

Valószínűleg meghibásodott az állomány amiben a backup volt.

(#3527) half333 válasza mttssz (#3526) üzenetére


half333
őstag

Mi okoz6ta?? Helyre lehet hozni?

(#3528) Koga777 válasza tomy86 (#3522) üzenetére


Koga777
tag

Azért választottam a Titaniumot, mert:
1, másfél éve a Mybackup pro hibásan rakott vissza programokat
2, 10-szer gyorsabb a Mybackup pronál!

Még annyit, hogy a Titanium mindig jól működött, Spicáról Galaxy S-re, a Galaxy S-nél az összes Android verziónál a verzióváltásoknál és Galaxy S-ről Nexusra is.

[ Szerkesztve ]

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#3529) RamboII válasza fatal` (#3520) üzenetére


RamboII
tag

köszi a választ

(#3530) air válasza desigo (#3524) üzenetére


air
nagyúr

Van egy Google Calendar Sync nevű program, ami a pc-n az Outlook-ból tudja szinkronizálni a naptárat a Google naptáradba. Onnan pedig a telefon már le tudja húzni. Jobb megoldást nem tudok. De ha te találsz, szólj!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3531) royalka


royalka
őstag

Jó estét mindenkinek. Mik az ajánlott zenelejátszók? Főképp a hangminőség a fontos. Most power amp-ot használok vags van jobb is? Méret nem lényeg: )

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3532) #40351744 válasza royalka (#3531) üzenetére


#40351744
törölt tag

Neutron Music Player-t érdemes még megkukkantani. :K

(#3533) desigo válasza air (#3530) üzenetére


desigo
senior tag

Rendben,köszönöm majd kipróbálom.

(#3534) tomy86 válasza Koga777 (#3528) üzenetére


tomy86
addikt

Köszi. Mivel általában a TB-t ajánlják, teszek vele még egy próbát.

(#3535) royalka válasza #40351744 (#3532) üzenetére


royalka
őstag

:DD kicsi hozzá a telom el se indul.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#3536) beers válasza half333 (#3527) üzenetére


beers
addikt

Nem nevezted át véletlenül, ékezet?
Egyébként ki lehet kapcsolni valahol az ellenőrzést, de ha esetleg mégis sérült a file, akkor......!

M&N

(#3537) punky10 válasza Oldman2 (#3523) üzenetére


punky10
addikt

Ebben egyetértünk... De sajnos a Go-srácok nem forditanak elég figyelmet a tabokra, és a ICS-re. A Go HD is egy vicc... Addig én is a Prime-t használom, de várom, hogy előjöjjön egy ütős launcher, ami jol fut HD felbontáson, gördülékeny,és ugy kezeli a mappákat, mint a GoEx...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#3538) tomy86 válasza half333 (#3525) üzenetére


tomy86
addikt

Az esetek nagy részében ez nem sérült mentés miatt van, hanem ahogy beers is írta törölj minden speciális karaktert, szóközt a mentés mappájának nevéből! Általában ez megoldja a problémát. Ha nem, akkor előfordulhat, hogy sérült valamelyik fájl.

(#3539) Droid_


Droid_
tag

Milyen alkalmazásokat használtok rendszeresen?

Jöhet olyan is, amiből van egy csomó, a tied csak egy alternatíva /böngésző, felhős app, ébresztő/.

(#3540) wwebence123


wwebence123
csendes tag

Sziasztok
Milyen ingyenes gps appot ajánlanátok ami megy offline is?(csak Magyaro.-ra kéne)

(#3541) club1 válasza wwebence123 (#3540) üzenetére


club1
veterán

Osmand. Ha navigációt is szeretnél, olyan nincs ingyenes és offline.

[ Szerkesztve ]

(#3542) air válasza wwebence123 (#3540) üzenetére


air
nagyúr

Ha ingyen akarsz jó, offline navigációt akkor rossz helyen keresgélsz.
Vagy más platformon, vagy a topik címének utolsó szaván leszel kénytelen elindulni. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3543) #53667584 válasza wwebence123 (#3540) üzenetére


#53667584
törölt tag

A Sygic 7 napig ingyenes. Én most épp ezt a 7 napot használom ki. Ha legközelebb szükségem lesz rá megveszem a közép-eu térképet 29€-ért.

(#3544) sharkybacsi válasza wwebence123 (#3540) üzenetére


sharkybacsi
tag

Egész sok ingyenes offline navi van, a többségük eléggé kezdetleges állapotú.
Amelyek leginkább használhatók:
Osmand - tud navigációt, most már köztespontokkal is, csak 2d, open street maps-et használ
Mapfactor Navigator - ha az elején az open street maps-et választod, akkor ingyenes, 3d is van
Copilot GPS (nem live) - kereskedelmi termék butított változata, csak egy országban lehet használni, ez szabadon választható.

(#3545) Zsombe


Zsombe
senior tag

Sziasztok! Valaki kipróbálta/használja a Swiftkey tablet változatát? Mennyire használható, miben más a sima Swiftkeynél?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#3546) Mr X válasza Zsombe (#3545) üzenetére


Mr X
veterán

A tablet verzió el tudja rendezni a gombokat a kijelző két oldalára, így normálisan lehet gépelni vele. ="-nál én már nem értem el a többi billentyűnél a középső gombokat hüvelykujjal.

(#3547) Zsombe válasza Mr X (#3546) üzenetére


Zsombe
senior tag

Köszi!

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#3548) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Keresnék egy megbízható, kulturált felülettel rendelkező,jelszótároló programot(Vagy minek nevezzem) :U
Bankkártya,webes felületek,pin kódok,programok jelszavainak,,etc,,,,biztonságos tárolására lenne szükségem, amit néha előveszek, ha elfelejtem....
Előre is köszönöm a segítséget :R
Üdv

(#3549) Jarod1 válasza twine (#3548) üzenetére


Jarod1
addikt

keypass droid, portable verziobol lehet inportálni az adatbázist

(#3550) zozyk válasza Jarod1 (#3549) üzenetére


zozyk
addikt

+1 a KeePassDroid-ra.

Az asztali verziója is elég jó. : [link]

Előtte a pocket-et használtam,az valamivel szebb,de ez többet tud.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.