Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) frisco válasza fatal` (#3791) üzenetére


frisco
aktív tag

Sokan a Google Play-en található képekből ítélik meg, hogy egy program tetszetős-e vagy sem, én magam is innen indulok de ez sokszor megtévesztő lehet.
A számomra legjobb és a leginkább testreszabható tárcsázó/kontaktkezelő program a DW Contacts and Dialer. is gagyi képekkel mutatkozik be, talán a fejlesztője ízlésvilágát tükrözi vissza (honkongi ha jól tudom), jóllehet teljesen ízléses megjelenésre lehet szabni.
Ha elmerülünk a beállításaiban akkor láthatjuk, hogy gyakorlatilag mindent, a panelek/modulok méretét, rácsszerkezetét, színét is úgy állítjuk be ahogy akarjuk. LINK
Vannak egyébként beépített témái is, de érdemes rászánni pár percet.

Pl. ICS-jellegű, modern tárcsázó: LINK
Névjegyzék: LINK
Előzmények: [LINK]
Eszköztár: LINK
Én egyébként ezt a témát, beállítást használom, alul mindig piros az aktív panel, így jobban tudom követni, hogy mit is keresek. LINK

De egyébként annyi finomság, extra van benne, hogy ez után minden más tárcsázó egyszerűnek tűnik mellette.

[ Szerkesztve ]

(#3902) daninet válasza Richee11 (#3899) üzenetére


daninet
veterán

polaris, thinkfree stb. :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#3903) mttssz válasza bull84ghia (#3900) üzenetére


mttssz
senior tag

A Tasker képes erre.

(#3904) darvinya válasza bull84ghia (#3900) üzenetére


darvinya
titán

Intelligens csatlakoztatás(LiveWare)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3905) -HajTömeg-


-HajTömeg-
őstag

Viber -t karbantartják.

Alias: Júzer error

(#3906) littlemamba válasza -HajTömeg- (#3905) üzenetére


littlemamba
aktív tag

20 percig nyomkodtam, hogy vajon mit állítottam el, amitől nem megy, de aztán fb-n meggyőződtem róla, hogy nem én vagyok a hibás ;)

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#3907) Doosa válasza bull84ghia (#3900) üzenetére


Doosa
aktív tag

Ebben a Llama mindent visz. Időt kell ráfordítani, de megéri.

(#3908) -HajTömeg- válasza littlemamba (#3906) üzenetére


-HajTömeg-
őstag

Szerintem vannak még így páran! :K

[ Szerkesztve ]

Alias: Júzer error

(#3909) freemanone


freemanone
őstag

valaki esetleg erre: [link]?

(#3910) #53667584 válasza freemanone (#3909) üzenetére


#53667584
törölt tag

Llama, Script manager
utóbbit nem ismerem

[ Szerkesztve ]

(#3911) freemanone válasza #53667584 (#3910) üzenetére


freemanone
őstag

Esetleg tudnál segíteni benne, hogy tudom beállítani? nem találtam egyikben sem ilyen funkciót... már próbáltam mindkettőt. De lehet, hogy csak nekem nem sikerült összehoznom... :(

(#3912) #53667584 válasza freemanone (#3911) üzenetére


#53667584
törölt tag

mit szeretnél pontosan? egy shell scriptet lefuttatni? mit csinál a script?

(#3913) freemanone válasza #53667584 (#3912) üzenetére


freemanone
őstag

egy shell scriptet lefuttatni minden 5 percben. Statisztikát készít a memória használtságról, annélkül hogy ehez egy szintén memóriát foglaló alkalmazást futtatni kéne a háttérben folyamatosan. 5perces mintavételezés egy script esetében nem érinti érzékenyen az akksi időt és nem is foglalja a drága memóriát sem. Valamint az alkalmazások nem látják a swap particiót sem a scriptem pedig igen. Valamint majd több ilyen automatizált scriptet is fogok készíteni a jövőben, már vannak rá terveim. Sajna a 354MB RAM nem túl acélos ICS alatt.

[ Szerkesztve ]

(#3914) postas válasza frisco (#3901) üzenetére


postas
tag

Hali!
Én nekem csak nem sikerül beállítani azt, hogy a kezdőképernyőn ne a címtár legyen, hanem bármi más. Akár kedvencek, akár telefon...
Ez a legnagyobb bajom a gyárival is. Én vagyok béna, vagy azért ennyire mégsem testreszabható?:)
Köszönöm, és bocsi ha tök triviális. Általában az szokott lenni a problémám, hogy túl egyszerű lenne valami )

(#3915) - = Zk = - válasza -HajTömeg- (#3905) üzenetére


- = Zk = -
félisten

van vagy 250 telószám a telómban. ebből használják a vibert 25en. ebből aktív 1.
a kolegám... nah, a részemről ennyit a viberről egyelőre xDDDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3916) Penész Gomba válasza dokee78 (#3897) üzenetére


Penész Gomba
tag

Nagyon szép lett a felülete, mondhatni gyönyörű!

Változtatások:
- Brand new UI
- Portrait mode
- Faster
- Brightness, exposure...
- Iso, metering
- Horizon indicator
- Stable indicator
- Golden spiral grid
- New timer UI
- Pinch zoom
- Set review durn
- Prevent screen timeout
- Light leaks + bokeh
- New frames: elegant
- Gallery to view, share and delete
- Video switch
- H/w acceleration
- Support for xhdpi
- New custom actions
- Facebook sharing
- Flip photo
- Only new permission is to prevent wakelock
- Dropped 1.5 support

[ Szerkesztve ]

(#3917) fatal` válasza frisco (#3901) üzenetére


fatal`
titán

Na így ICS stílusban egész pofásan néz ki. :) Valóban a képek alapján ítéltem, baromi ronda volt :D

(#3918) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Létezik valami olyan használható ébresztő amiben ünnepnapra be lehet állítani, hogy ne vegye figyelembe az ébresztést?

(#3919) frisco válasza postas (#3914) üzenetére


frisco
aktív tag

Beállítások > lap beállítások > alapértelmezett fül (induláskor alapértelmezett fül)

Én egyébként így csináltam: alapból két program-modult telepít a telefonra: DW névjegyzék és DW tárcsázó.
Az Android launcher (nálam LauncherPro) hívás illetve kontaktok ikonjain alapértelmezettként ezt a két programot adtam meg így alapból ezek indulnak, de persze a fenti módon is meg lehet változtatni a programon belül.

hunfatal: valóan, kismillió opciót, "tag"-ot hozzá lehet rendelni pl. a névjegykezeléshez, a főoldalon ábrázolt képek ezt mutatják, de amúgy csiricsáré kivitel, nem is értem miért ezzel a buzeráns screenshot-okkal próbálnak kedvet csinálni ehhez a tökéletes programhoz.
De amúgy azt tesz hozzá az ember illetve azt vesz el amit akar, 100%-ra testre lehet szabni a programot.

(#3920) Blaise válasza -HajTömeg- (#3905) üzenetére


Blaise
veterán

Nem karbantartják, hanem az Amazon AWS leállása rántotta magával a fél internetet :D

(#3921) Foose


Foose
addikt

Az normális dolog,hogy (tegnap felraktam a hivatalos Tumblr appot) csak egy-két oldalt lapoztam végig az android Tumblr app-ban,és rögtön 23MB-ot evett a memkariból? (alkalmazáskezelőben a Tumblr adatainál írta,hogy SD kártya 23MB.) Persze egy kattintással lehetett törölni,de minden tumblr használatkor ezt csinálja? Ennyi adatot gyűjt össze 2 perc alatt?

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#3922) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Ismer vki olyan appot, mely a rendszerprofilokat tudja váltogatni bizonyos intervallumonként?

Választ és segítséget előre is köszönöm.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3923) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Van valamiféle program amivel a W7-es gépem desktopját tudnám wifin irányítani (egyazon hálózaton)?

Amolyan távirányítóképpen mondjuk filmnézés közben hangerőt állítani, tekerni, ilyesmi.

Let the Zone take me if I am.

(#3924) - = Zk = - válasza kutga (#3923) üzenetére


- = Zk = -
félisten

[droid]

PC

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3925) Probert75 válasza pvt.peter (#3922) üzenetére


Probert75
addikt

Profile Scheduler magyarul RootRulez jóvoltából.

(#3926) pvt.peter válasza Probert75 (#3925) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi! :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3927) dadu7


dadu7
tag

Sziasztok,

Olyan appot keresek ami lehetőség szerint képes összefűzni az alábbi appokat így nagyban megkönnyítve az üzenetküldést/hívást stb. Leginkább a whatsapp, viber, skype, g-talk, facebook chat/üzenetek. Az IMOt találtam eddig de az sajnos a fent említettekből sem a whatsappot sem a vibert nem tartalmazza amik viszont fontosak lennének. Ha valaki ismer ilyen alkalmazást előre is köszi!

(#3928) Hunter2


Hunter2
addikt

van egy dell streak 5-öm amire raktam ráraktam a gyári 2.3.3-as androidot amiben viszont nincs magyar nyelv. Az lenne a kérdés hogy ezt utólag tudom valahogy telepíteni? vagy a romot valahogy szerkeszteni hogy benne legyen?

(#3929) randras válasza Hunter2 (#3928) üzenetére


randras
veterán

morelocale2

(#3930) Hunter2 válasza randras (#3929) üzenetére


Hunter2
addikt

kösz, megnézem.

(#3931) darvinya


darvinya
titán

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3932) droti25


droti25
őstag

Ajánlom megtekintésre az alábbi nagyon komoly fájlkezelő appot!
Nálam átvette a helyet az Es file explorer-től amit nem gondoltam volna hogy be fog következni!

[link]

(#3933) littlemamba válasza droti25 (#3932) üzenetére


littlemamba
aktív tag

Köszi, már nézem is :R

Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

(#3934) atillaahun válasza droti25 (#3932) üzenetére


atillaahun
veterán

És ez egész pontosan mivel tud többet?
Mert szerintem az ES attól ütős, hogy nem csak mozgatni lehet vele a fájlokat mindenféle eszközök között, hanem lejátszik/megnyit zenét, videót, képet, szöveget, tömörített állományokat.
Mi kell még ennél több?

(#3935) darvinya válasza droti25 (#3932) üzenetére


darvinya
titán

Én már próbáltam, de root jogoknál csinál elég csúnya összeomlásokat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3936) droti25 válasza atillaahun (#3934) üzenetére


droti25
őstag

Nekem jobban bejön a kezelőfelülete,dupla panel által könnyebben kezelhető,letisztultabb,átláthatóbb,
Egy dolgot hiányolok amit szerintem pótolni fognak, az az ftp-n keresztüli videó lejátszás,stream!

(#3937) pvt.peter válasza atillaahun (#3934) üzenetére


pvt.peter
őstag

én eddig tcm -et használtam, de ez sftp, smb kapcsolatot is képes kezelni, illetve cloud szolgáltatásokat is ismeri

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3938) fatal` válasza pvt.peter (#3937) üzenetére


fatal`
titán

Sambat és FTP-t a tc is kezeli (ftp-t ssl/tlsen keresztül is, ssh-t azt hiszem nem ismeri). A cloudot sem kezeli, bár nekem nem hiányzik.

(#3939) atillaahun válasza pvt.peter (#3937) üzenetére


atillaahun
veterán

Ugyanezt tudja az ES is, plusz ott van benne még az előbb említett hálózati stream is.
Annyi gondom van csak vele, hogy mocsok lassú a keresője, meg nem mindig frissíti rendesen az SD-t.

[ Szerkesztve ]

(#3940) sbe561


sbe561
tag

Üdv!

Én a Djuice Extra csomaghoz keresek beállítást a Call Meter 3G-hez de úgy hogy 60/40%-ban mutassa a hálón belül és kívüli hívásokat.
Tud benne valaki segíteni?
Előre is köszönöm! :R ;)

(#3941) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Még mindig nincs JB alá olyan progi amivel az appok jogosultságokat tilthatnám?

(#3942) atillaahun válasza KaiotEch (#3941) üzenetére


atillaahun
veterán

Hát LuckyPatcher-rel elméletileg lehet jogosultságokat meg tevékenységeket is tiltani, de nekem elég rossz aránnyal tette. Egy app-ot totál kiirtott, egy furcsa dolgokat csinált utána, a harmadik túlélte. :) Azóta nem próbálgattam.

Más.
Handcent
-ben szerintetek se lehet beállítani, hogy ha megnyitom a programot, ne az összes sms-t mutassa, hanem rögtön az olvasatlant?

[ Szerkesztve ]

(#3943) bull84ghia válasza mttssz (#3903) üzenetére


bull84ghia
őstag

Köszi mindkettőtöknek, kipróbálom. :C

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#3944) pvt.peter válasza fatal` (#3938) üzenetére


pvt.peter
őstag

de SFTP-t nem
és nekem arra is szükségem van :D
nagyon jó, hogy a különböző helyekről közvetlenül lehet adatot mozgatni

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#3945) Sátán44


Sátán44
addikt

Es file explorerben hogy kell beàllìtani az ftp-t, mert sehogy nem akar menni? Akár belső, akár külső cìmet adok meg, mindig visszadobja.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#3946) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!

Tud valaki olyan városnézős appot, ami offline? pl milánó város térképét előre le lehet tölteni, (google navin kívül meg persze az egyéb navigációkon kívül) van benne tömegközlekedés, ne adj Isten menetrend, éttermek, látnivalók, stb?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#3947) macilacus válasza csmat (#3946) üzenetére


macilacus
senior tag

Próbáld meg a ezt :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#3948) Clubforum2


Clubforum2
tag

Sziasztok!
Egy kívánalom fogalmazódott meg bennem.Adott egy nyomtató,print serveres routerre rakva.Wifin kapcsolódnék a hálózathoz,van arra lehetőség,hogy Androidos eszközről az adott nyomtatóra nyomtassak?
Elsősorban ingyenes alkalmazás érdekel,ha az kell hozzá,ha nem,és fizetős van az is jó,csak olyan legyen amit már próbáltatok.
Köszi

Magyarosítás kell? szórd le pirospaprikával, kösd át nemzetiszín szalaggal, dobd be gulyáslevesbe és már kész is...

(#3949) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Van valaki aki esetleg tudna nekem fejleszteni egy alkalmazást, egy egyszerű kódgenerátorról lenne szó!
Egy kódból kiszámít egy másikat egy bizonyos algoritmussal két mező kell meg egy generál gomb. :)

(#3950) Probert75 válasza Sátán44 (#3945) üzenetére


Probert75
addikt

Én ezen leírás alapján csináltam meg és látom a PC-m megosztott dolgait wifi-n keresztül. Annyi változással csináltam, hogy én a PC-m felhasználói nevét és jelszavát adtam meg, nem egy mindenki általi elérést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.