Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) n000rbi válasza #40993792 (#3649) üzenetére


n000rbi
senior tag

Köszi,megnézem őket.

(#3652) - = Zk = - válasza #40993792 (#3649) üzenetére


- = Zk = -
félisten

+1 op mobile ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3653) Nocsesz1 válasza bozsozso (#3629) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Szerintem a gemini calendar a legjobb.
:B

HAJRÁ VIDI !!

(#3654) DS39


DS39
nagyúr

a legfrissebb mx player-ben (1.7.7) elég idegesítő bug van. videónézés közben rá szoktam bökni a kis lakatra, hogy lezárja a képernyőt így véletlen hozzáérés során nem tekerem arrébb, stb. szóval hasznos. most viszont ebben a verzióban nem lehet feloldani ezt a zárat, nincs lakat, és kijelzőhöz érés során semmi sem jelenik meg. a bugban a bug hogy így lezárt képernyővel ujjamat csusztatva lehet tekerni a videókban, de kilépni nem tudtam csak akkor ha az utolsó videó is a végére ért. szóval csak óvatosan a frissítéssel!
a másik hogy kikerült az az opció hogy ha véget ér a videó, újra kezdje ugyanazt, már csak a kilépés és a következő videó lejátszása választható.

egyébként Play-ről lehet lehet szedni egy adott program régebbi verzióját is vagy marad a Google?
(mondjuk volt biztonsági mentésem, de arra az esetre gondolva mi van ha nincs)

[ Szerkesztve ]

(#3655) droti25 válasza DS39 (#3654) üzenetére


droti25
őstag

Én is ezt használtam míg le nem cseréltem a diceplayer-re[link]

Sokkal jobb mint az mx player!Több mindent játszik és automatikusan eldönti hogy egy adott videót sw vagy hw segítségével játsza le!

(#3656) air válasza gyuszmó (#3624) üzenetére


air
nagyúr

Navfree navi:

Az értékeléseinél többen is írják, hogy csak online tud keresni. Így aztán nem igaz rá, hogy offline. Igaz a térképet egyben le lehet tölteni, de hibás, nem elég részletes, és országok hiányoznak. Van még miben fejlődnie.
Navi progiknál is igaz a háromból kettőt választhatsz szabály: van jó, ingyenes és offline. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3657) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan alkalazás amivel egy iso fájlt ki tudnék bontani pendrivera usb-otg-n keresztül? Egy linux telepitovel szeretnek egy bootolhato pendriveot csinalni.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#3658) grotib válasza air (#3634) üzenetére


grotib
tag

Lehet, hogy egy 1500-as procis, 1000MB memóriás géppel bejön az állításod, de egy szerényebb gépen bizony nem árt besegíteni az androidnak az optimizálásban. Én egy App Cache Cleanert és egy Fast Reboot progit használok, rendkívül paraméterezhetőek, ajánlom a gyengébb géppel rendelkezőknek. Ezen kívül a task bezáró progi is jó szolgálatot tehet.

(#3659) Silverr válasza DS39 (#3654) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én is frissitettem de nálam minden okés,jól működik :F

(#3660) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
olyan alkalmazást keresek, ami megmondja egy zene címét a hang alapján, próbáltam 1-2db-t de nem voltak nagyon jók... valaki esetleg tud ajánlani valamit?! :Y

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3661) Narxis válasza klambi (#3660) üzenetére


Narxis
nagyúr

SoundHound, Shazaam

Thanos was right.

(#3662) bozsozso válasza Nocsesz1 (#3653) üzenetére


bozsozso
őstag

Köszi kipróbálom.

petipetya:pedig már megörültem a próbának. azért köszi.

(#3663) DS39 válasza dokee78 (#3644) üzenetére


DS39
nagyúr

kipróbáltam ez a naptárat, nagyon megtetszett. :)
egy kérdésem lenne: hogy lehet ebből kilépni, úgy hogy be is zárja, ne maradjon memóriában? kilépés gomb nincs, a vissza gombra pedig továbbra is a memóriában van. GB-n vagyok, tehát a Home gomb menü és félrehúzkodás nem játszik, csak az alkalmazás listáról kényszerített leállítást találtam megoldásnak, de jó lenne egyszerűbben.

(#3664) - = Zk = - válasza Narxis (#3661) üzenetére


- = Zk = -
félisten

miféle adatbázissal dolgozik? csak az "ismert" zenéket ismeri?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3665) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#3664) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen.. "ismert" adatbázisból dolgozik. sajnos (shazam)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3666) air válasza grotib (#3658) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem. De emiatt nem fogunk egymás torkának esni.

( #3663 ) DS39:
Miért akarod bezárni? Hogy a következő indításnál lassabban töltődjön be?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3667) klambi válasza Narxis (#3661) üzenetére


klambi
addikt

shazam a jóó!

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#3668) DS39 válasza air (#3666) üzenetére


DS39
nagyúr

alapból sem indul be lassan, szóval ez nem szempont, de egy 800 KB-os program miért foglal a RAM-ból 10+ MB-ot? nem használom a widgetjét csak napi egy-kétszer ránéznék, ezért felesleges folyton futnia a service-nek. (256 MB RAM-os teló erre oda kell figyelni)

(#3669) kymco válasza DS39 (#3663) üzenetére


kymco
veterán

És ha hagynád, hogy az android maga lője ki, mikor kell neki a hely?

www.refujvaros.hu

(#3670) DS39 válasza kymco (#3669) üzenetére


DS39
nagyúr

csinál ilyet magától? na majd kipróbálom :)

(#3671) kymco válasza DS39 (#3670) üzenetére


kymco
veterán

Elég fejlett memória kezelése van az androidnak, és kilövi a háttérben futó alkalmazásokat, ha kell neki a hely....

www.refujvaros.hu

(#3672) atillaahun válasza kymco (#3671) üzenetére


atillaahun
veterán

Annyi csak a gáz vele, hogy sose azt lövi ki amelyiket kéne. :(
Ezér szoktam én is "menedzzselni". :(((

[ Szerkesztve ]

(#3673) kymco


kymco
veterán

Frissült a screen off and lock (katecca). Ez gb-n nagyon jól futott, de akik ics-re vagy jb-.re váltottak, nem tudták használni, mert hibásan működött. A leírása alapján ezt a hibát javították. Én tesztelni nem tudom, mert visszatértem a gb vonalra, ott tuti....

www.refujvaros.hu

(#3674) kymco válasza atillaahun (#3672) üzenetére


kymco
veterán

Erről sokan vitáznának veled... Vannak olyanok, akik tök feleslegesnek tartják a memória manager progikat.
Én sem használom őket, amennyiben van elég ram-om a normális működéshez. A defy-m 512 MB-tal gyönyörűen muzsikál GB-n.
JB alatt pedig igazán a manager program sem segít túl sokat és túl sokáig.

www.refujvaros.hu

(#3675) atillaahun válasza kymco (#3674) üzenetére


atillaahun
veterán

Defy-t nem ismerem, LG OB-re sajnos ráfér egy alapos kicsontozás, engedélyek megvonása, mellékfolyamatok letiltása, napi reboot, hasonló nyalánkságok. :U

Egyébként valóigaz, ICS-s app-ok másfélszer annyi ram-ot zabálnak mint előtte, sokat ez ellen nem lehet tenni.
Dehát úgy vagyok vele, amit tudok azt megpróbálok.

[ Szerkesztve ]

(#3677) r6man123


r6man123
senior tag

sajnos nem szinkronizál a friendcaster prom. appon belül is be van állítva es ics belül is. Kiíja,hogy szinkronizált, de nem látom a kontaktokat. segítség

(#3678) Prien válasza kymco (#3673) üzenetére


Prien
addikt

Nekem semmi gondom ICS alatt a Screen off and lock progival. A fizetős verziót használom. SGS II.

A kevés is több a semminél.

(#3679) dokee78


dokee78
félisten

Van a gyári Gmail appon kívül olyan mail app ami tudja a push-t?

(#3680) rgeorge válasza dokee78 (#3679) üzenetére


rgeorge
addikt

Ezt már én is kérdeztem pár napja, de nem jött megfejtés.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3681) mzx


mzx
senior tag

SE Xperia mini pro -n levő gyári fotóapp-ról a klikkelő hangot le lehet venni?
Ettől függetlenül is érdekel másik fotóalkalmazás, olyan, amin le lehet venni minden hangot (már ami a fotó alkalmazással összefügg, olyan hangokat).

(#3682) darvinya válasza dokee78 (#3679) üzenetére


darvinya
titán

Ez a push is olyan mint a busz, de az még jobb is mert jön valamikor.
Ez a gmail pedig semmire nem jó, ha nincs szinkron.
Ha meg már be kell kapcsolnom a szinkront akkor meg elég a normál email kliens is.

mzx

Elindítod a kamerát és menü és a legvégén van hang kapcsolási lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3683) kymco válasza atillaahun (#3675) üzenetére


kymco
veterán

Nekem a főzött GB (Wajk miui) maximálisan megfelel az igényeimnek. És itt nincs memória probléma, nincs újraindítási kényszer... sőt a plusz szolgáltatásai miatt a JB sem igen hiányzik.

www.refujvaros.hu

(#3684) Mr X válasza darvinya (#3682) üzenetére


Mr X
veterán

A push meg az időzített szinkron nem ugyanaz. Plusz a push is csak bekapcsolt szinkronnál működik. :U

(#3685) darvinya válasza Mr X (#3684) üzenetére


darvinya
titán

De akkor mi értelme a push -nak, ha be van kapcsolva a szinkron.

Amúgy a Gtalk rendesen működik, csak net legyen és nincs szinkron a gmail-en.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#3686) Jim74 válasza dokee78 (#3679) üzenetére


Jim74
nagyúr

Én úgy tudom, hogy bármelyik program tudja a push-t, csak amikor a fiókot adod hozzá, akkor nem gmail fiókot kell választani, hanem exchange-t és azon belül kell a gmail kimenő és bejövő szervereit megadni.
Ha tévedek, akkor elnézést a fals infóért.
Még HTC Wildfire S-en szívtam, hogy a gyári levelező nem volt hajlandó az azonnal jelezni, ha levelem jött. Ott ez a megoldás működött.

[ Szerkesztve ]

(#3687) Mr X válasza darvinya (#3685) üzenetére


Mr X
veterán

A push is a szinkronizáció egy fajtája.

A Gtalk meg hogy jön a push email-hez?

[ Szerkesztve ]

(#3688) mzx válasza darvinya (#3682) üzenetére


mzx
senior tag

Hiába nézem, a gyári fotóalkalmazásomban nincs menü, leszámítva a fotómódot (auto-zoom, rövid exp., stb.).

Xperia X10-es, mini pro.

[ Szerkesztve ]

(#3689) rgeorge válasza Jim74 (#3686) üzenetére


rgeorge
addikt

És tényleg!!! Az LG 4X gyári levelezője is tudja így a push-t. Köszönöm!

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#3690) Jim74 válasza rgeorge (#3689) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nagyon szívesen. Örülök, hogy tudtam segíteni és másnak is működik, amire véletlenül rájöttem :DDD

(#3691) mzx


mzx
senior tag

Valakinek javaslata hangtalan fotóalkalmazásra? Avagy a gyári fotó app-ról a hang kikapcsolásának kivitelezésére?

(#3693) atillaahun


atillaahun
veterán

Van olyan netes rádió amivel a magyar adókat lehet fogni? Kisebb helyieket is pl.

(#3694) Mr X válasza atillaahun (#3693) üzenetére


Mr X
veterán

TuneIn ismer elég sok magyar adót.

(#3695) Oldman2 válasza kymco (#3673) üzenetére


Oldman2
veterán

CM10 1018 vsync alatt megy szépen.

Köszi, eddig nem ismertem ezt... de pont jól jött a sötét tónusú (fekete :-) kezdőképernyőmre!

(#3696) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv urak!
A gyàri ràdiò app helyett tudtok ajánlani valamit?Sajna a mostani ROM_ban nincs benne.A Siren_ t pròbáltam,de abban nincs magyar adò.
Xperia pro_m van.Vagy valamivel ki lehet bànyàszni a gyàri ràdiò apk_t valamelyik gyàri ROM_bòl?
Thx

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3697) atillaahun válasza mcwolf79 (#3696) üzenetére


atillaahun
veterán

Hogyne, pl. ES Explorer-rel. A /system/app-ba találod. Persze ha CM-ről van szó, abba nem biztos hogy menni fog, gyári közeli romokban valószínűbb.

(#3698) mzx válasza #40993792 (#3692) üzenetére


mzx
senior tag

LG Camera Pro -t le is teszteltem javaslatodra, remek, köszi. :)
Ha levettem a hangot, olykor mégis becsippant, de rájöttem, ez a bemozdulás mód miatt volt; teszteltem a bemozdulás-érzékelő kikapcsolásával is, és még csak nem is csippan már, szerencsére. :)
Hang be: "flick" hang.
Hang ki: semmi hang, exponáláskor sem, max a csippanás, ha van bemozdulás érzékelés.

Köszi még egyszer. :)

(#3700) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Létezik olyan program ami képes megvaltoztatni a böngészőt hogy a szerver ne lássa, hogy mobilról böngészek. Mert a mobilos verzió az oldalnak rossz és kevesebb funkciója van. Azaz a asztali gép nézetét szeretném megrekinteni.

Remélem érthetően írtam le.

Előre is köszi!

Pacman789

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.