Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37701) atosan válasza tPedro_ (#37696) üzenetére


atosan
addikt

Amit letöltesz, azt telepítéskor még kicsomagolja, a play azt a méretet mutatja, amit letöltesz, nem a telepítés utáni méretet.

Maine coon

(#37702) tPedro_ válasza atosan (#37701) üzenetére


tPedro_
őstag

Vegulis logikus, bar igy a Play-en kijelzett meret teljesen irrelevans.
Kozben valahogy megiscsak visszajott a hianyzo 58MB-bol 54, egy azert megiscsak hihetobb, hogya ket frissites 4MB volt.
Viszont a sikertelen telepites miatti ujboli letoltest az sem magyarazza meg... azert jarna valakinek egy tockos. ;]

(#37703) #79335424 válasza beers (#37697) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én Foldersync -et használok. Alapvetően teló - teló, teló - NAS között, automatizált szinkronizálásra, FTP protokollal. De ismeri a felhőtárakat is.

(#37704) #79335424 válasza hito (#37700) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem. Ha egy program egyedi mentésmappát használ, akkor azt érdemes külön lementeni. Rendszeresen használom a Titaniumot és az a tapasztalatom, hogy nem minden helyzetben jó megoldás. Készülékek, vagy androidverziók között oda kell figyelni, mert a mindentvisszaállítunk okozhat galibát.

[ Szerkesztve ]

(#37705) hito válasza #79335424 (#37704) üzenetére


hito
nagyúr

Rendben, köszönöm az infót :R

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37706) #59070464


#59070464
törölt tag

Beépített böngésző (vagy hogy mondjam) melyik Twitter kliensbe van még a Falcon Pro-n kívül? Ez a KitKat rendesen megkeverte a dolgokat. Egyre kevesebb app laggol. Már nem csak azt kell figyelembe venni választásnál, hogy melyik ad jobb / simább felhasználói élményt. Konkrétan a gyári is elég szépen fut, de Chrome-ba nyitja meg a dolgokat, ami kellemetlen és lassúvá teszi a használatot a Falcon után, ami most bizony laggol (legalább is azon tweet fölött, amin még nem görgettem végig). Plume meg egy menüt hoz fel ha a tweet-re bökök (még kényelmetlenebb és pénzt is kérnek érte). Carbon nem frissít nyár óta, így azt elfelejtem. A TweetCaster nekem elég papás (látszik hogy a legelsők között volt).

[ Szerkesztve ]

(#37707) dokee78


dokee78
félisten

(#37708) #59070464 válasza dokee78 (#37707) üzenetére


#59070464
törölt tag

(#37709) dokee78 válasza #59070464 (#37708) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#37710) fa4hu válasza kymco (#37674) üzenetére


fa4hu
őstag

Backup My Tones

(#37711) beers válasza beers (#37697) üzenetére


beers
addikt

Köszönöm mindenkinek, a FolderSync lett a befutó! :R

M&N

(#37712) pikszel válasza TomWexX (#37676) üzenetére


pikszel
őstag

A gyári naptár alkalmazásban is be vannak pipálva a kellő naptárak? Nálam volt olyan anomália, hogy egy adott alkalmazásban be tudtam pipálni pl. a névnapokat, de mivel az a gyári naptár alkalmazásban nem volt látható és szinkronizálható, így a másik program sem látta. illetve jelenítette meg.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#37713) Tyer válasza kezman (#37692) üzenetére


Tyer
őstag

Tóled is megkérdezem, hogy:
És miért?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37714) TomWexX válasza pikszel (#37712) üzenetére


TomWexX
addikt

Igen, ott is be van pipálva minden, közben eljutottam addig hogy ha kikapcsolom az időjárást, akkor van naptár. A 2 együtt viszont akármit csinálok, nem jelenik meg egyszerre. :(( (akkor sem, ha a widget ki van nagyítva a legnagyobbra)

Xiaomi 13 | Ipad Pro 10.5

(#37715) ctibor válasza bigrock (#37636) üzenetére


ctibor
senior tag

Nem, alternatív screen lock appot még nem próbáltam.

Esetleg van konkrét javaslatod?

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#37716) gmark247


gmark247
tag

Sziasztok!

Van olyan alkalmazás vagy esetleg más megoldás amivel letudom tiltani ezeket a pop up reklámokat? Lehetőleg telefon modelltől és android verziótól független.

Sony Ericson k310i -> Sony Ericson w350i -> LG GT 540 -> Xperia U -> Lenovo A850' The worst thing what ever happend to Earth is the humanity... '

(#37717) Potyka03


Potyka03
senior tag

Sziasztok. Ne haragudjatok a kérdésért,lehet nem ide való,de van benne szoftveres rész is.
Szóval van egy MyAudio 7 708QA-m és a másik szobában van a wifi router. Az én szobámba nem látja,vagyis hát látni látja de nem kapcsolódik rá,csak ha közelebb megyek a másik szobához. Ha visszajövök egy darabig van jel. Van esetleg valami program ami erősíti a wifit-? Vagy jobban rátud kapcsolódni? Vagy valami hasonló.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#37718) Arween


Arween
senior tag

Olyan élő háttérképet keresek amin valós időjárás váltakozik vagy esetleg napszakok váltakoznak.akár fizetős is lehet :-)

(#37719) tonyqa23 válasza Potyka03 (#37717) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Van olyan konnektorba dugható cucc,amit bedugsz a szobádban és erősíti a jelet.

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#37720) Tyer válasza Arween (#37718) üzenetére


Tyer
őstag

One X-en volt:)
Egyébként keress rá hogy live weather WP

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37721) drmotto válasza Arween (#37718) üzenetére


drmotto
őstag

Beautiful widgets

(#37722) Tesztelo.hu válasza Arween (#37718) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

(#37723) Arween


Arween
senior tag

Persze eddig egy normálisat sem találtam, most bukkantam rá a trueweather-re, amit ajánlottatok is :-) szép igényes remélem a az időjárás is fog változni.meglesem a bw-t is azt már úgyis megvettem jó rég csak nem nagyon használom :-) köszi mindenkinek.

(#37724) S e t h válasza #59070464 (#37684) üzenetére


S e t h
nagyúr

Kipróbáltam a freet, határozottan nem rossz, de azt hiszem maradok a business calendarnal, előbbi azoknak lehet jó, akik igénylik a magyar nyelvet.
Ja és ráraktam asszonypajtás htc telefonjára is, hát a Digical az istennek sem akart szinkronizálni a gugli naptárral, bármit is csináltam, a business calendar meg kérdés nélkül.

szerk:
nem tudja vki ,hogy a handcent sms mi a francért csinálja azt, hogy a felugró ablak sokszor csak egy view feliratot tartalmaz, az üzenetből semmit, hiába is nyomkodom, aztán ha meg ki x-elem, akkor máris olvasottá válik én meg semmit sem láttam belőle.
Ez kb az esetek jó a felében jelentkezik és kicsit bosszantó.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#37725) Potyka03 válasza tonyqa23 (#37719) üzenetére


Potyka03
senior tag

linket pls :D

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#37726) helixP


helixP
nagyúr

Quick officet használok tableten és telefonon. Tableten mért nem találom az autómata sortöréses nézetet (reflow text), amikor telefonon be tudom állítani?
előre is köszi!

(#37727) MurdR


MurdR
veterán

Hali. Titanium backupnál nincs jobb backup készítésre, ugye? Az app backup&restore nem menti az alk.adatokat, csak maga az apkt menti ki. Jó a titanium csak olyan összetett, nem a legegyszerűbb a felülete. Telefonkönyv meg beáll.mentések is kellenének....

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#37728) tonyqa23 válasza Potyka03 (#37725) üzenetére


tonyqa23
senior tag

Extreme Digital-ban például vannak ilyen cuccok, de tizenezrekbe kerül, többe, mint egy router...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#37729) pikszel válasza MurdR (#37727) üzenetére


pikszel
őstag

Azokat is megtalálod (zöld betűvel vannak "szedve" (Kapcsolatok - Névjegytár; Beállítások - Beállítástároló)) a backup/restore menüpont alatt.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#37730) tomy86 válasza MurdR (#37727) üzenetére


tomy86
addikt

Próbáld ki a MyBackup Root vagy a MyBackup Pro progit is! Kevesebbet tud, mint a TB, de cserébe sokkal átláthatóbb és egyszerűbb.

(#37731) fireman123 válasza Arween (#37723) üzenetére


fireman123
őstag

Sziasztok!

Telepítettem én is a True Weather-t, ami sikeres is volt......de nálam nem tesz ki ikont (Xperia M) így nem tudom kipróbálni sem.....ötlet? :B

(#37732) Viktor0610 válasza fireman123 (#37731) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, azért, mert ez egy élő háttérkép, ami nem, mint program települ fel, hanem a főoldalról tudod beállítani, mint háttérkép.

Samsung Galaxy A54

(#37733) fireman123 válasza Viktor0610 (#37732) üzenetére


fireman123
őstag

Köszi...igazad van :K

(#37734) zho-lee válasza MurdR (#37727) üzenetére


zho-lee
addikt

+1 a tb
a kiterjesztéseknél xml a formátum, azt is nézheted.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#37735) kymco válasza fa4hu (#37710) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, kipróbálom

www.refujvaros.hu

(#37736) olivera88


olivera88
veterán

A számítógépes Bytorrent sync minden kapcsolódásnál új kódot ad? Elírtam a kódot amit az elején adott és :W és most nem tudok csatlakozni.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#37737) olivera88 válasza olivera88 (#37736) üzenetére


olivera88
veterán

Közben rájöttem.. A backupot hogy kell beállítani? A syncnél azt írja h 1 device online, még a backupnál 0 át ir.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#37738) Viktor0610 válasza olivera88 (#37736) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én ezt QR-kód olvasással váltottam ki. ;)

Samsung Galaxy A54

(#37739) scapegt


scapegt
senior tag

Tudnátok ajánlani olyan programot, melyben beállíthatom, hogy pl. óránként bekapcsolja a wi-fi-t/mobilnetet? Kerestem a Play-en, de egyszerűen nem találtam ilyet. Köszönöm előre is! :R

(#37740) LordRajZoL válasza scapegt (#37739) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Lama
Tasker
Automagic
E-Robot
Juice-defender
Timerific

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mcmeel.WifiScheduler&hl=hu

[ Szerkesztve ]

zZz

(#37741) tomej válasza Potyka03 (#37725) üzenetére


tomej
aktív tag

Nekem is volt hasonló gondom, olyan router kell, amiben van repeater funkció pl: Asus RT-N12 D1

(#37742) scapegt válasza LordRajZoL (#37740) üzenetére


scapegt
senior tag

A Llama-t használom rég, de én nem találtam benne ilyen lehetőséget. Van rengeteg beállítás, de olyat, hogy óránként bekapcsolja a wi-fi-t vagy a mobilnetet és szinkronizáljon, nem találtam. Vagy úgy lehet megoldani, hogy csinálok minden egyes órára vonatkozóan egy beállítást? :F Az úgy elég hosszadalmas lenne.

Nem akarok olyat beállítani, hogy ha "területre érek", mert bárhol lehetek épp. Nekem olyan kell, amiben beállíthatom bármilyen időintervallumra, de pl. óránként 1 percre menjen a wi-fi vagy ha az nincs, akkor mobilnet és szinkronizálja a leveleimet.

[ Szerkesztve ]

(#37743) Tyer válasza scapegt (#37742) üzenetére


Tyer
őstag

Van benne ilyen.
A Haladó... beállitások alatt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37744) raziel01


raziel01
veterán

Ninja SMS

Nagyon jó SMS alkalmazás. Megéri megvenni a fizetőst is.
Gyakorlatilag más alkalmazások felett tudsz sms-t írni. kb olyasmi, mint a facebook buborék üzenetei.
Alapból olyan Xbox One szerű a témája. :D De állítható.

(#37745) scapegt válasza Tyer (#37743) üzenetére


scapegt
senior tag

Segítenél benne? Mert hiába csinálom, nem jó és ha megcsinálom, hogy kapcsolja be óránként a wi-fi-t, akkor mi kapcsolja ki ugyanúgy óránként 1 perc után? Van olyan, hogy legalább 1 percre kapcsolja be, de attól még nem fog kikapcsolni. Beállítottam, hogy a mobilnetet is kapcsolja be de hibát ír, mely szerint valami nem létezik a megadott paraméterekkel...nem igazán megy, pedig nem vagyok hülye hozzá, elhiheted, no meg nem is bonyolult a program.

(#37746) Tyer válasza scapegt (#37745) üzenetére


Tyer
őstag

Én csináltam külön egy olyna eseméynt, hogy ha be van kapcsolva a mobilnet, és ki van kapcsolva a kiejlzö, akkor 2 perc késleltetéssel kapcsolja ki a mobilnetet. Ezt ugyanigy meg tudod tenni wifi-re is.
Nekem olyan eseméyneim vannak, hogy:
Itthon, ha runkeeper, vagy waze nem fut : mobilnet ki, hangerö 5-re.
Munkahelyen hangerö 2-re, mobilnet be 70 percenként
Barátnömnél hangerö 5-re, wifi be, mobilnet ki.
Ha nem vagyok ezen 3 helyek egyikén sem, de 15% fülött van az akku akkor mobilnet 40 percenként be
Éjszaka ha itthon, vagy barátnömnél vagyok, hangerö 1-re, wifi ki.
Ha mobilnet be van kapcsolva, de a kijelzö ki, akkor 2 perc mulva kapcsolja ki a mobilnetet.
Ha Fut a Waze, vagy a Runkeeper, akkor kapcsolja be a GPS-t.
Ha Fut xy alkalmazás, akkor kapcsolja be a mobilnetet (itt fel van sorolva minden app, amihez kell net. (Face, hangouts, waze,stb.)

Ha ezek után sem oké, vagy van kérdés, irj pm-t

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37747) mcsm88 válasza scapegt (#37739) üzenetére


mcsm88
senior tag

DeepSleep Battery Saver

(#37748) #59070464


#59070464
törölt tag

Chrome Beta 31.0.1650.61-ben hogyan tudom a könyvjelzőket lista nézetre állítani (most ikonok vannak)? :F Újrahúztam az OS-t és előtte ugyanez a Chrome, ugyanúgy Play-ből telepítve, lista nézetben mutatta a könyvjelzőimet. Ráadásul most van egy áttűnés, amit meg kell várni és csak utána bökhetek rá bármelyikre. :(((

(#37749) Bazs1981


Bazs1981
aktív tag

Sziasztok!
Már harmadik alkalommal jön vissza a szervízből a T-Mobilos telefonom mert egyszerűen amikor a gyári GINGERBREAD verzióról frissít ICS-re utána megdöglik a navim. Először szoftverfrissítést kapott, másodszor főpanel csere volt, harmadjára viszont kaptam egy vadi új telefont. Most még nem frissítettem ICS-re mert jelenleg minden navis programom szépen fut. Abban kérném segítségeteket, melyik launcher-t kellene letölteni ahhoz, hogy be tudjam állítani a kijelzőnek megfelelő háttérképet? Letöltöttem 800*480 és 480*800 felbontású képeket is de nem tudom kitenni mert állandóan széthúzza, akkor is ha csak egy főképernyőm van. Az Apex launcherrel annak idején meg tudtam oldani, de az nincs GINGERBREAD-re csak ICS-re...

(#37750) Viktor0610 válasza Bazs1981 (#37749) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A beállításra kerülő háttér felbontása legyen 960*800 képpont. Így nem lesz gondod a beállításkor. ;)

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.