Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37351) dokee78 válasza zho-lee (#37349) üzenetére


dokee78
félisten

Inkább áttetsző,mint átlátszó.

(#37352) #79335424 válasza Bozek (#37350) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szerintem Gipsztigris nem így értette. Hogy őszinte legyek, olyanról még én sem hallottam, hogy egy kikapcsolt PC -t, külső hardver nélkül, távolról be lehetne kapcsolni. Itt szerintem egy alapvető félrértésről, tévhitről, értelmezési különbségről van szó. A gép nem = oprendszer. Attól, hogy az oprendszer le van állítva, a gép nincs kikapcsolva. Valaminek kell "figyelni" a hálózat felől érkező utasítást. Ha viszont maga a gép van kikapcsolva, akkor nem érzékelhet semmilyen utasítást, tehát nem ébreszthető. Legfeljebb úgy, ha alapbeállítása, hogy áram alá helyezve bootol. Létezik olyan eszköz, ami hálózatból vezérelhető és relét kapcsol, vagyis áram alá tudja helyezni a PC -t. Még Androidos program is van hozzá. De ez egy más kategória, nem az itt tárgyalt WOL.

[ Szerkesztve ]

(#37353) Bozek válasza #79335424 (#37352) üzenetére


Bozek
nagyúr

A félreértés Nálad van. A hálókártya és a BIOS figyeli az érkező csomagokat, nem kell hozzá külső hardver. A kikapcsolt állapot meg nem egyenlő az áramtalanítással.

(#37354) LonGleY válasza #79335424 (#37352) üzenetére


LonGleY
veterán

Huszonéve is így kapcsoltuk be a gépet (nem ébresztettük, kapcsoltuk... - csak mielőtt összekevernéd a memóriatartalmat is aktívan tartó sleep funkcióval), hogy klikkeltünk az egérrel, vagy lenyomtunk valamilyen bill. kombimációt. Ezt mindig is a BIOS kezelte. Az alaplap ilyenkor a megfelelő portokat/áramköröket nem lövi le kikapcsoláskor. Az integrált vagy a külön kártyán lévő hálózati porttal is el tudják játszani. Végülis csak egy emberöltővel vagy lecsúszva a technológiáról, nem para. :]

[ Szerkesztve ]

(#37355) #79335424 válasza LonGleY (#37354) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha visszanéznéd a tegnap délutáni kis távoktatást (#37277 -től), akkor talán nem gondolnád, hogy ilyen nagy lemaradásban lennék a technológiától. Csak más a véleményem egy gép kikapcsolt állapotáról.

[ Szerkesztve ]

(#37356) gipsztigris válasza #79335424 (#37352) üzenetére


gipsztigris
addikt

Konkrétan így értettem, ahogy elmagyaráztad helyettem! :R
Sajnos azt látom, hogy néhány ember már olyan okosnak képzeli magát, hogy esténként saját magának tart szemináriumokat! :DDD
Javaslom az okosoknak, hogy szálljanak le a magas lóról addig amíg el nem gáncsolja valaki a lovat! :))

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#37357) Jacak válasza func93 (#37303) üzenetére


Jacak
senior tag

Beautiful Widgets.

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#37358) aizen92 válasza dokee78 (#37346) üzenetére


aizen92
addikt

köszi. :R akkor tegnap jót töltöttem le. igazad volt. gyári 4.3al nem megy. na majd ha jön N4 re a 4.4, utána már reméljük megy ;)

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37359) zlatan77 válasza dokee78 (#37344) üzenetére


zlatan77
aktív tag

S4 esetén régóta beállítható az átlátszó statusbar a sima Novában is.

[ Szerkesztve ]

(#37360) Jacak válasza dlaj (#37282) üzenetére


Jacak
senior tag

Nincs mit,de +1 LonGley-nek,most,h. említette,beugrott,h. van ilyen 'boot from network' nálam is BIOS-ban...

[ Szerkesztve ]

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#37361) waccamár válasza Jacak (#37360) üzenetére


waccamár
senior tag

sziasztok!

videószerkesztő app-ot keresek!

amire kellene:
- egyszerűen lehessen vágni benne (videó elejéről, végéről, vagy akárhonnan a klipen belül)
- lejátszás felgyorsítása (2x-4x-8x-stb.)
- hang alávágása

Kb. ennyi. Már guglizgattam, nézegettem a play-t, de nem találtam semmi normális editort, csak ilyen eye-candy hülyeségeket, amik maguktól összerakják, effektelik, vágják, hangot raknak a videó alá, stb...

Valakinek van valami jó tippje? :)

Előre is köszönöm :)

(#37362) LonGleY válasza waccamár (#37361) üzenetére


LonGleY
veterán

Aha, PC.
+ ahhoz topik.

(#37355) Somatom: Akkor te a monitorod is állandóan kihúzod, ha nem megy a gép? Nem rosszallom egyébként, ha így teszel, engem pl. alapvetően zavarnak a készenléti módok a fogyasztás/sugárzás miatt - a WOL-ról viszont nem mondanék le.

[ Szerkesztve ]

(#37363) ux1 válasza Jacak (#37360) üzenetére


ux1
addikt

No az a "boot from network" az egy "vékony kliens" mód. :) Semmi köze az itt folyó okoskodáshoz. ;]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#37364) mogyesz válasza ux1 (#37363) üzenetére


mogyesz
aktív tag

akkor mondjuk inkább Zero kliens :-)

(#37365) Speedvoltage


Speedvoltage
tag

Sziasztok.
Prestigio MultiPad 9.7 Ultra Duo IPS andr. 4.1 re milyen launchert ajánlotok? Ilyen dark stílus kellene :DD

(#37366) Akve


Akve
tag

Sziasztok!
Kérlek segítsetek, van olyan alkalmazás, amivel a fülemhez emelem a telót és hívja a számot /mint Samsungoknál/? Kicsit láma kérdés, de hátha... :B

Élek és élni hagyok.

(#37367) atosan válasza Speedvoltage (#37365) üzenetére


atosan
addikt

Szerintem először a launcher témák közt nézz körül, melyikhez van ilyen stílusú cucc, és olyan launchert tegyél fel.

Maine coon

(#37368) Speedvoltage válasza atosan (#37367) üzenetére


Speedvoltage
tag

ez a baj,hogy már 2 napja csak nézegetek és padhelyzet....
Next Launcher Theme Black HD v1.0 ami nemrosz, viszont azzal a nagyon pörgős forgós 3D-s menüjével falnak állít

(#37369) atosan válasza Speedvoltage (#37368) üzenetére


atosan
addikt

Értem, bocsi, sajnos akkor nem tudok segíteni, egy-egy launchert kipróbáltam, de nagyon nem mélyedtem bele egyikbe sem. Tényleg sok dark téma van, ahogy így belekukkantottam.

Maine coon

(#37370) 7Sony7 válasza dokee78 (#37344) üzenetére


7Sony7
addikt

Köszi!

-

(#37371) Speedvoltage válasza atosan (#37369) üzenetére


Speedvoltage
tag

Semmi baj. :D
Most végül felrakom a luxury NEXT theme 3D black v1.0 megnézem mit , mutat.

(#37372) gzbotii


gzbotii
veterán

Az uj FB Messengerrol mi a velemenyetek? :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#37373) Melack válasza gzbotii (#37372) üzenetére


Melack
veterán

Én inkább nem telepítem fel, mert így is sok már a FB kliens...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#37374) aizen92 válasza gzbotii (#37372) üzenetére


aizen92
addikt

őszintén? tiszta iOS7 feeling, de tudja ugyanazt mint az előző. ezt a phone number integrációt próbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37375) harry3


harry3
őstag

Másnak sem működik az Eye in Sky? Tegnap este óta nem jeleníti meg az időjárásadatokat, pedig már újra is telepítettem.
Valaki tud olyan widgetet, amivel a fényerőt lehet egy csúszfával szabályozni?

(#37376) papp053 válasza papp053 (#37340) üzenetére


papp053
tag

Meg valami szép?

(#37377) zho-lee válasza Speedvoltage (#37368) üzenetére


zho-lee
addikt

Még szerencse, hogy kikapcsolható.. :DDD
Én is Next-et használok, de ha nem látszana a next kulcs, nem mondanád meg.
Ezzel, meg a zooperrel, és power togglessel gyártottam magamnak egy saját sense kinézetet, el vagyok vele.
Amíg töltöttem le témát, ezt használtam.

Ilyen most.

szerk: ja, semmi mást, csak a next notify-t töltöttem még le mellé.
Igazán gyors így!

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#37378) handrash válasza gzbotii (#37372) üzenetére


handrash
őstag

Első benyomásom az, hogy gyorsabb lett.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#37379) papp053 válasza gzbotii (#37372) üzenetére


papp053
tag

Szerintem is gyorsabb, és szebb is..

(#37380) atosan


atosan
addikt

Ezt a Yandex storet használja valaki, mi a véleményetek? Ha jól láttam kapok ...@yandex email címet?

Maine coon

(#37381) Ronam


Ronam
addikt

Sziasztok!

Lottózó app-ot használja valaki? Az elmúlt 1-2 hétben nem tudom rendesen használni, folyton azt írja, hogy nem áll rendelkezésre elegendő összeg a vásárláshoz (előfizetéses vagyok). Kérdem én, WTF?

(#37382) Siriusb válasza Ronam (#37381) üzenetére


Siriusb
veterán

Lehet, hogy külön kell kérned, hogy használhasd ilyenre is az adott telefonszámot. Beszélj az ügyfélszolgálattal.

(#37383) Ronam válasza Siriusb (#37382) üzenetére


Ronam
addikt

Elég sok ideje használom az app-ot, és eddig semmi probléma nem volt, mint írtam csak az elmúlt 1-2 hétben dobja ezeket az üzeneteket.

(#37384) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Hol lehet régebbi verziójú alkalmazásokat tölteni?

Egy régebbi verziójú facebook kliens fut a telefonomon azóta jelentek meg frissítések, de nem merek frissíteni még, mert általában az újabb kliensek nem egyen arányosak azzal, hogy jobbak is.

3.7-es a mostani. Honnan lehet ezt letölteni? Vagy akár régebbi változatokat is? Mert a playen nem találtam.

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#37385) Melack válasza Predator2 (#37384) üzenetére


Melack
veterán

Kerese egy olyanprogramot, hogy Application backup. Ez lementi az .apk filet. Ha ezek után frissítesz, és nem tetszik, akkor vissza tudod állítani az .apkból.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#37386) #19784448 válasza Melack (#37385) üzenetére


#19784448
törölt tag

Az ùj facebook messengerből miért nem lehet kijelentkezni???? Jól elb@szták. Amugy jó lenne.

(#37387) erikke17


erikke17
őstag

Ha már így téma lett FB Messenger, érdemes ezt az újat feltenni vagy felejtős? Csak mert nem sok jót olvasok Play-en vagy sok a vérpisti hsz-e? :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#37388) Ronam válasza erikke17 (#37387) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam gond nélkül működik, Play-en elég sokszor írogatnak bődületes baromságokat :).

(#37389) Siriusb válasza Ronam (#37383) üzenetére


Siriusb
veterán

Akkor passzolok, nekem a mobilparkolással volt ilyen gondom, igaz új kártyánál, s külön kellett igényelnem, hogy működjön.

(#37390) #19784448 válasza erikke17 (#37387) üzenetére


#19784448
törölt tag

Jó alapvetően, csak nincs kijelentkezés funkcio

(#37391) raziel01 válasza erikke17 (#37387) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi gond vele. Máshogy néz ki de amúgy jó.

(#37392) papp053 válasza erikke17 (#37387) üzenetére


papp053
tag

Mert csak azok szólnak hozzá akiknek nem tetszik, akinek igen, az csendben.használja.. :-)

(#37393) Predator2 válasza Melack (#37385) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#37394) Laca1212 válasza handrash (#37378) üzenetére


Laca1212
őstag

Play-en jött a frissítés, vagy külső apk-t telepítettél?

Már látom, play frissítés megjött nekem is :)

[ Szerkesztve ]

(#37395) 7Sony7 válasza dokee78 (#37346) üzenetére


7Sony7
addikt

Én is Köszönöm. :)

-

(#37396) aizen92 válasza erikke17 (#37387) üzenetére


aizen92
addikt

play értékelések szinvonalához nem fűznék semmilyen kommentárt most.
azt kell h mondjam követi a mnml trendet. nexus-on nem érzem h gyorsabb de gyengébb HW-rel rendelkezö ismeröseim szerint gyorsabb és gördülékenyebb. egy próbát meg ér.
bár ez a mobiltelefonszám miért kell neki ennyire nem értem :F reméljük nem követi az eddigi facebookos app szokásokat, hogy egy idő után anélkül nem enged belépni amíg a tel. számmal össze nem kapcsoltam a fiókot.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37397) fireman123


fireman123
őstag

Sziasztok!
Keresek olyan hívásrögzítő appot, amely felveszi a másik fél hangját is és közben nem hangosítja ki a beszélgetést. Egy csomót kipróbáltam, de vagy csak az én hangomat veszi fel (a másik fél gyakorlatilag nem hallható), vagy pedig úgy veszi fel mindkét felet hogy kihangosítja a telót.
Persze ha még magyarul is tud, az lenne a legjobb :K

(#37398) aicon válasza fireman123 (#37397) üzenetére


aicon
senior tag

Nem egyszerű a dolog, bluetoothon nem veszi fel egyik sem a saját hangot.
Incall recorder vált be nálam, kihangosítás nélkül még talán tisztább is a felvétel.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#37399) roomeo


roomeo
csendes tag

Hali! Nekem egy panorámakép szerkesztő alkalmazás kellene. A meglévő képeimből csinálna egyet, mint a PanoStich csak ez nekem nem ismeri fel a képeket (jpg). Esetleg ennél mi lehet a baj?
Köszi előre is a segítséget!

(#37400) harry3 válasza harry3 (#37375) üzenetére


harry3
őstag

Valaki esetleg megpróbálná, hogy mutatja-e az időjárást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.