Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37151) mcsm88


mcsm88
senior tag

Szeretném nullázni az
adatforgalmat, de a
gyári számlálóban nem
lehet.
Gondoltam megkeresem
az alkalmazások között
és nyomok egy adatok törlését, de nem
találom. Milyen néven találhatom meg?
(Xperia L)

(#37152) szata.68


szata.68
senior tag

Helló

Meg tudnátok mondani,hogy a Swiftkeyben milyen nyelvet kell hozzáadni,hogy tudjak írni fordított ékezetes betűket? (hogy 160 karakter maradhasson az sms)

Üdv.

(#37153) tonyrulez válasza Schizoka (#37145) üzenetére


tonyrulez
őstag

A TeamViewer QuickSupport-tal az Androidos eszközt lehet távolról irányíthatóvá tenni (Windowssal még régebben kipróbáltam több eszközzel, megfelelően működtek).
A TeamViewer for Remote Control-ral pedig távolról lehet irányítani.

Ezt a kettőt felteszed egyikre-másikra, és elvileg mennie kellene.

4 8 15 16 23 42

(#37154) air válasza mcsm88 (#37151) üzenetére


air
nagyúr

Nullázni, szerintem nem lehet.
De az intervallum kezdőpontját húzd a mai napra!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37155) #79335424 válasza #79335424 (#37149) üzenetére


#79335424
törölt tag

Elnézést a duplázásért, későn vettem észre! Az utóbbi időben már beduplázott párszor. Nem user hiba, mert semmit sem csinálok másképp, mint régen. A klienshibát is kizárnám, mert azok is a régiek, ráadásul vegyesen használom őket. Nem tudja valaki, hogy miért dupláz? Naon kínos, hogy íly látványosan "bénázok".

(#37156) kezman válasza -juc- (#37150) üzenetére


kezman
őstag

Kösz de maradt minden a régibe, ugyanúgy elfelejti, hangokat megtalálja, jó helyen vannak, na mindegy, névjegyekhez nem lesznek külön csengőhangok, azért köszönöm.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#37157) vizslakutya válasza kezman (#37156) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Nálam is az SD kártyán vannak az egyedi csengőhangok egy Ringtones mappában,de még sosem vesztette el,pedig sűrűn felcsatolom a notira. Lehet,hogy a tárcsázó hibája ez,próbáld ki másikkal,hogy mit csinál.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#37158) kezman válasza vizslakutya (#37157) üzenetére


kezman
őstag

Megpróbálom, kösz, pedig a belső tárhelyen van, itt se jó

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#37159) Melack


Melack
veterán

Gyári Google naptárban be lehet állítani ismétlődést nem kétheti periódusra? A beóm szerint 3 vagy 4 hetente van egy 10:30-cal kezdődő műszakom, viszont nem találom, hogy ezt hol tudnám beállítani.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#37160) Tyer válasza Melack (#37159) üzenetére


Tyer
őstag

Gépen?:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37161) tonyrulez válasza Melack (#37159) üzenetére


tonyrulez
őstag

Online vagy bőven lehetőség :D

4 8 15 16 23 42

(#37162) Melack válasza tonyrulez (#37161) üzenetére


Melack
veterán

De épp ez az. Itt max azt választhatom ki, hogy 3 vagy 4 hetente. De nekem ez egyszer 3. hétre esik, máskor meg 4. hétre az előző alkalomhoz viszonyítva. Így érthető?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#37163) tonyrulez válasza Melack (#37162) üzenetére


tonyrulez
őstag

Valami rendszer van legalább, hogy 3. vagy 4. héten? Akkor fogod az egyik alkalmat, majd ismétlődés havonta/kéthavonta, ami kell, és ismétlődés alapja a hét napja. Így minden hónapban az adott hét adott napja fog ismétlődni. Ezt megcsinálod egyszer a 3. hetessel, aztán a 4-essel.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#37164) Tyer válasza tonyrulez (#37163) üzenetére


Tyer
őstag

Elég. ha egyiket beállitja 7 hetente, majd a következöt is, és akkor ugy foggnak egymást váltva jók lenni, hogy az elsö lesz az 1.8.15. héten, a másik meg a 4.11.18. héten

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#37166) dokee78


dokee78
félisten

Az egyik korábbi hozzászólásomban írtam,hogy mivel konvertálok rendszer alkalmazást felhasználóivá?
Mert lassított nettel telón nem jön be a kereső.

Valaki rákeresne,köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#37167) San398 válasza dokee78 (#37166) üzenetére


San398
őstag

Titanium Backup

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#37168) Viktor0610 válasza dokee78 (#37166) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amit te írtál, nem találom itt, én a /system/app movert szoktam erre használni.
Illetve jelenleg a SystemCleanup van fenn a készüléken, s bár ez is tudja ezt, még nem próbáltam ki.

Samsung Galaxy A54

(#37169) mcsm88 válasza dokee78 (#37166) üzenetére


mcsm88
senior tag

Amikor elfogy a mobilnet keretem, és lekorlátozza a sebességem, akkor opera mini-t használok, simán be lehet tölteni a teljes verziós oldalt, ahol lehet keresni is.
Ha a képek betöltését is letiltod, akkor szinte minden olyat behoz, ami például dolphinnál nem töltődik be időtúllépés miatt.

[ Szerkesztve ]

(#37170) Schizoka


Schizoka
aktív tag

tonyrulez , Somatom :köszönöm a válaszokat!
ha valami nem tiszta még kérdezek

(#37171) dokee78 válasza mcsm88 (#37169) üzenetére


dokee78
félisten

Én is Opera Minit használok.
Köszi azért a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#37172) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Tudtok garantáltan működő appot, vagy linket ahol tvt lehet nézni, pl Id discoveryt Köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#37173) Ipadipad


Ipadipad
tag

szép jó estét
érdeklődni szeretnék hogy
samsung galaxy note 2 re felraktam a 4.3 szoftvert
szépen tökéletesen fut
rootoltam a telefont
ez is tökéletesen sikerült
viszont amiota felraktam a 4.3-mat azota 1-2 alkalmazás nem akar elindulni (4.2.2 tökéletesen ment)

nem tudja esetleg valaki hol lehet ezt a biztonsági dolgot kikapcsolni ?
(ismeretlen forrásból származó alkalmazás telepítése engedélyezve van a telefonon)

L26bKz

(#37174) Bozek válasza geckowize (#37085) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igaz, hogy nem ingyenes, de ennél jobbat nem tudok: SketchBook Pro.

(#37137) janosibaja: A megvásároltakat igen, de a Korlátlan hozzáférés-sel leszedetteket nem.

(#37175) MurdR válasza Ipadipad (#37173) üzenetére


MurdR
veterán

A Note2 topicban próbáltad már? Ott kisérletezgetnek a srácok a 4.3-mal...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#37176) tomee007007


tomee007007
őstag

Üdv!

Play Áruházzal kapcsolatban lenne kérdésem:
Adott egy Motorola Milestone telefon, 2.2.1-es Androiddal (gyári). A problémám az, hogy 2 hete csináltam egy gyári visszaállítást, és azóta a Market sehogy sem akar frissüli a Play Áruházra, eddig nem volt ilyen probléma...Van esetleg valamilyen ötletetek, miért nem frissül?

(#37177) Necc válasza Ipadipad (#37173) üzenetére


Necc
addikt

1 sorral van az ismeretlen forrasok engedelyezese alatt...

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#37178) róland válasza Bozek (#37174) üzenetére


róland
veterán

Van ingyenes (reklámtámogatott) változata is:

SketchBook Mobile Express

Sketchbook Mobile

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#37179) simico válasza szata.68 (#37152) üzenetére


simico
aktív tag

A nyelv szerintem mindegy (nekem magyar és angol van), ezen az opción múlik: Settings -> Theme & Layout -> Accented characters.

(#37180) twine válasza janosibaja (#37137) üzenetére


twine
addikt

Segítenél plíííz hol, és hogyan sikerült ezt az opciót "előhalászni"?

Köszönettel :R

(#37181) szata.68 válasza simico (#37179) üzenetére


szata.68
senior tag

Király,köszi! :)

(#37182) SkyLine77


SkyLine77
csendes tag

Tudtok olyan alkalmazást amiben HD hátterek vannak és nincs tele reklámmal? (Akár fizetős is lehet)

(#37183) slice14 válasza SkyLine77 (#37182) üzenetére


slice14
veterán

Pl zedge.net.....

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#37184) aizen92


aizen92
addikt

segítségeteket szeretném kérni. valami olyan alkalmazást keresek/ütemezőt amivel meg lehetne csinálni a következő műveletet:

1.. kb 08 óra-16 óra között legyen bekapcsolva a minta/pin-kód kérése a képernyő feloldásakor.
2. Ha otthon vagyok értelemszerűen ne kérje kb 17órától-másnap reggel 7-ig.

Remélem valahogy megoldható a dolog. nem féltétlenül gps alapú meghatározásra gondoltam hanem 1 kattintásos műveletre és/ vagy időzítőre amelyik egyszerűbb.

szerk:: Talán egyszerűbben kivitelezhető ha "1" kattintással meg lehetne oldani a dolgot. mert nagyon zavar ha itthon vagyok kb percekig elbabrálok vele hogy most kapcsoljam ki a feloldáshoz a minta alapú feloldást 2-3szor újra kell rajzolni beállítani hogy mikor zárjon a képernyő stb. stb. majd ugyanezt a műveletet reggelente elvégezni.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37185) Necc válasza aizen92 (#37184) üzenetére


Necc
addikt

Pl.: [link] (nem probaltam ki).

Erre az alkalmazasra lesz szukseged: [link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#37186) aizen92 válasza Necc (#37185) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm! :R

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37187) xSide válasza SkyLine77 (#37182) üzenetére


xSide
őstag

(#37188) dokee78 válasza róland (#37178) üzenetére


dokee78
félisten

Ez szemétség,23 Ft-ot fizettem érte és ingyenessé tették. ;]

(#37189) #79335424 válasza aizen92 (#37184) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha ismered a Tasker -t, akkor az jó lehetőség, amit előttem linkeltek. DE! Én azt javaslom, hogy az egyklikkes megoldást válaszd! Nekem nem Tasker van, hanem E-Robot és Elixír2 (összes összetevő). Ez a két program ugyanannak a Magyar fejlesztőnek a munkája. Az Elixír egy rendszerinfó, widget készítő, profilozó alkalmazás. Ezzel lehet manuális kapcsolású zár ki-be műveletet csinálni (tesztelve). Az E-Robot pedig egy Taskerhez hasonló automatizáló. Természetesen kezeli az Elixír profiljait, műveleteit is. Ezen kívül a Tasker, Locale pluginokat (pl. Secure Settings). Lehet használni az előre definiált lehetőségeket, de ha jobban ismered a droid lelkét, akkor a teljesen manuális mód is megoldható, (közvetlen shellparancs, intent, activity, broadcast üzenet, stb.). Ha esetleg Samsung készüléked van, akkor ezt a topikot ajánlom figyelmedbe (#353 -nál kezdődik az, ami most idevág). Bartatamas nick pedig a program fejlesztője. Én ezt nevezem Support -nak.

(#37190) dokee78


dokee78
félisten

A Keepet,hogyan lehet beállítani,hogy a google asszisztensben megjelenjen?
Vagy valamit félreolvastam itt régebben?

[ Szerkesztve ]

(#37191) petipetya válasza dokee78 (#37190) üzenetére


petipetya
nagyúr

Inkább az utóbbi, mert idehaza nem jelenik meg a Keep tartalma a Google Now alatt.

"nincs rá lezsóidő"

(#37192) aizen92 válasza #79335424 (#37189) üzenetére


aizen92
addikt

köszönöm! kipróbálom mindenféleképpen. a TASKER-rel nem sikerült szerintem a leírás hibás. legalábbis nem tudom végigvinni vele. Nexus-om van amúgy.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#37193) #79335424 válasza aizen92 (#37192) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem biztos, hogy hibás a leírás. Lehet, hogy már a módosítás is elavult. Én 4.1.2 -t használok (SGS2) és eszem ágában sincs frissíteni. Az újabb Android verziók gyakran több új korlátozást hoznak, mint új funkciót. Ha már 4.3 -ad van, akkor lehet, hogy az a gond.
Az automatizálók csak az Androidon alapulnak. Ezért egy-egy gyártóspecifikus dolog is keresztbe tud tenni. Jártam már így Sony -val is, de Samu mindenkin túltesz. A Nexus ebből a szempontból kiszámíthatóbb, mert az "tiszta", sallangmentes droid. Én azt javaslom, hogy kérdezd meg előtte Tamástól, hogy neki mi a véleménye. Mindenképpen írd meg, hogy egy Nexusról van szó és a romverziót!

[ Szerkesztve ]

(#37194) aicon válasza aizen92 (#37192) üzenetére


aicon
senior tag

A leírás jó, az alapján csináltam meg nálam.
Van a taskernak topikja, találsz több leírást, segítő emberkéket akik nálam jobban értenek hozzá

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#37195) B@ldrick


B@ldrick
aktív tag

Üdv. Milyen VPN klienst érdemes használni OTP támogatással az NCP-n kívül?

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#37196) fdisk


fdisk
őstag

Az xposed framework-höz van olyan modul,amivel tel.számokat lehet tiltani?(valamiféle blacklistre gondolok)
Mert külön appot nem akarok feltenni.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#37197) 7Sony7


7Sony7
addikt

Sziasztok. Galaxy s4 gyári lockerhez hasonlót tudtok? Nem galaxy-m van és tetszik ez a locker. Az a lényege, hogy nincs lakat ikon, hanem, csak alig látszó pici írás, hogy húzza oldalra, de még ez az írás sem kell, ha van ilyen.
Előre is köszi.

-

(#37198) thiclyoon válasza 7Sony7 (#37197) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

én csak ezt találtam, ami hasonlít az s4-es lockerhez

(#37199) Jacak válasza dokee78 (#37188) üzenetére


Jacak
senior tag

Oh,egy zsemle árát buktad... :D

• P30 Pro 8/256,Redmi Note8T,Lenovo M10 •

(#37200) drmotto válasza fdisk (#37196) üzenetére


drmotto
őstag

A gyári nem jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.