Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37951) livanka


livanka
csendes tag

Hali! Egy olyan ebook olvasó alkalmazásra lenne szükségem, amivel tudom szinkronizálni, hogy éppen az adott könyvben hol tartok és váltogatva tudjam azt a mobilon, vagy a tabon olvasni. Van ötletetek melyik program tudja ezt?

(#37952) Narxis válasza Bozek (#37913) üzenetére


Narxis
nagyúr

Én eléggé csodálkoznék ha benne lenne vagy pedig korábbi verziókban volt vagy pedig újabbakban van benne. Azért csodálkozok mert tényleg érezni a különbséget ha bekapcsolom persze nem kell valami hihetetlen változásra gondolni hiszen a jetAudio már korábban is a jó EQ-ról és Hangeffektekről volt híres, pl. BBE Viva stb. fejlesztése. :)

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#37953) Fishor


Fishor
senior tag

Sziasztok!

Nem tudtok olyan alkalmazást, ami nem fogadott híváskor, sms-kor, szóval eseményekkor villogtatja a telefon gombját? Samsung Galaxy Fame-n nincsen ilyen visszajelző led, és így nem látszik ha esemény van. Szerintem ez gáz, de remélem tudtok orvosságot.
Előre is köszi.

Üdv: Fishor

(#37954) handrash válasza Fishor (#37953) üzenetére


handrash
őstag

Amennyiben a telefonod kernelje ezt nem támogatja, akkor sütheted.
Áthidaló megoldásnak próbálkozhatsz például a ezzel de több hasonlóval is.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#37955) dokee78


dokee78
félisten

Nem aprózom el a védelmet.
Tudom ROM csere meg minden,de ha ellopják nem mindenki kezdi egyből ROM cserével:

(#37956) gipsztigris válasza dokee78 (#37955) üzenetére


gipsztigris
addikt

Tegyél még mellé egy Avast Anti-Theft-et is! :)
Ezekkel az a probléma, hogy csak bekapcsolt telefonnál érnek valamit. Ha ellopja valaki, kiszedi a SIM kártyát azonnal és nem igazán fogja megtalálni senki a telefont. Ettől függetlenül használom én is, de én "gyerek felügyeletre" szoktam használni elsősorban.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#37957) dokee78 válasza gipsztigris (#37956) üzenetére


dokee78
félisten

SIM cserénél egyből küldi a kordinátákat a Cerberus.
Cerberussal,már elég sok telefon meglett,van valami Blogja vagy facebook csoportja,ahol az általa készített fotók és lebukott tolvajok vannak.
De ez egy örök vita marad,ne is menjünk bele.

Nem azért van beaktiválva mindhárom,mert annyira félek és bízom bennük,de ez is jobb a semminél.

[ Szerkesztve ]

(#37958) gipsztigris válasza dokee78 (#37957) üzenetére


gipsztigris
addikt

Azt tudom, hogy küldi, ahogy az Avast is küldi. De most arról beszélek ha simán kikapcsolja vagy kiveszi a SIM-et és nem akar másikat betenni. Akkor sz@rt sem ér a cerberus, meg a többiek. Viszi a GSM boltosnak aki 5 vagy jó esetben 10k-ért megveszi tőle a telefont. :(

Ezek a programok elsősorban az amatőrök ellen védenek, illetve elvesztés esetén jöhetnek jól. Hiszen az elvesztett és megtalált telefonokat is jellemzően úgy hirdetik, hogy ellopott és megtalált. :)

Az én elsősorban a gyerekekre vigyázok eme programok segítségével.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#37959) Fishor válasza handrash (#37954) üzenetére


Fishor
senior tag

Ilyenre gondoltam, csak az a baj ezzel, hogy akkor nem jelez, ha nem kapcsolom sötétre a képernyőt, tehát ha magától kapcsol le a képernyő akkor nem jelez.

(#37960) mclaren777


mclaren777
senior tag

Melyik alkalmazás a legjobb arra a célra hogy egér, kontroller helyett irányítsuk a számítógépet androidos telóval, lehetőleg a beépített elektromos iránytű, giroszkóp, érintőképernyő stb. bevonásával? :R

(#37961) handrash válasza Fishor (#37959) üzenetére


handrash
őstag

Jeleznie kellene akkor is, ha nem teszi, az hiba, szólni kell a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#37962) Siriusb


Siriusb
veterán

Valakinek sikerült már megoldania, hogy egy naponta ismétlődő bizonyos időszakban (pl. este 8 óra - reggel 8 óra között) csak meghatározott telefonszámok esetén jelezze a telefon a hívást - azaz csörögjön -, egyéb esetben csöndben legyen?

(#37963) zolka78


zolka78
senior tag

OfficeSuite ingyenes irodai alkalmazást használok, de nekem az exel táblák megjelenítésével gondjaim vannak. Egy 2 MB táblázatnál eléggé akadozik ha belegörgetek. Van esetleg valamilyen jobb megoldás?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37964) jonnyjoker01 válasza zolka78 (#37963) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én OpenOffice 7-et használok, és bevált.

Ha ingyenes kell, akkor Polaris Viewer.

Üdv. Johnny

(#37965) Silverr válasza mclaren777 (#37960) üzenetére


Silverr
aktív tag

Próbáld ki a Monectet, én most ezt használom, forma 1-et játszok vele :D
Van benne többféle mód.
[play]

[ Szerkesztve ]

(#37966) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok,

Az emailemet egyszerűen nem lehet beállítani.
Indamailem van és hónapok óta szopok vele.
Gyári email kliens se megy, de próbáltam másikat is.
Sony ionom van.
Akinek sikerül rájönni, hogy mi nem jó, fizetek egy sört.

Köszi!

(#37967) azozo válasza Silverr (#37965) üzenetére


azozo
senior tag

Két android (Android stick és android telo) között melyik app lenne,mert ez csak pc-android közötti ,ha jól vesszem ki... :))

(#37968) dokee78


dokee78
félisten

Na megtaláltam az egyetlen jól működő hívásrögzítőt,igaz drága.

Call Recorder

(#37969) Moralespg


Moralespg
tag

Sziasztok,létezik olyan apk amelyik méri egy adott játéknál mekkora a processzor igény fps stb?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#37970) dokee78 válasza Moralespg (#37969) üzenetére


dokee78
félisten

Alig kellett volna visszaolvasnod.

(#37971) #59070464 válasza #79335424 (#37949) üzenetére


#59070464
törölt tag

Érzésre nem tudom beállítani, főleg a sok beállítás miatt és főleg mert nem tudom minek mekkora jelentősége van a teljesítményre nézve. Számok alapján könnyebb (lenne) dolgozni fix teszten. Nincs háttér folyamat, de nem akarok itt tovább belemenni, mert ez már kezd off lenni. :) FPS Meter-el 30-50 fps között fut a játék. Az nem jelenti azt, hogy nem akad.

[ Szerkesztve ]

(#37972) virkir válasza Siriusb (#37962) üzenetére


virkir
veterán

llama + valami hívásszűrő?
Esetleg a llama-n belül tudsz időzítve némítani és white listát megadni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#37973) gipsztigris válasza dokee78 (#37955) üzenetére


gipsztigris
addikt

Egy kis érdekesség, ill. olvasnivaló ebben a témában.

[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#37974) handrash válasza Vermilion69 (#37966) üzenetére


handrash
őstag

Pontosan mi a gond, küldeni fagy fogadni nem tud?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#37975) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, mivel tudok olyan billentyűzetet elővarázsolni, amivel úgy lehet gépelni mint a régi telefonokon, vagyis egy nagyobb gomb alatt több betű is van? Ilyet keresnék

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#37976) fdisk válasza dokee78 (#37968) üzenetére


fdisk
őstag

Nagyon jó app.Csak kissé drága.
Ha használsz főzött romot,azokban általában alapból benne van a hívásrögzítő funkció.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#37977) madkiller


madkiller
őstag

Sziasztok,
Alkalmazás visszaállításban szeretnék segítséget kérni.
Lementettem korábban az alkalmazásaimat gépre, lett belőle egy jókora kb 2.7 gigás adb fájl.
Tudom, hogy lehet vissza állítani, csak nem akarok mindent, 2 programra lenne szükségem.
Titaniummal már próbáltam megnyitni, de sztem nagy neki, mert nem jön össze, csak tölt 5percig majd ledobja a láncot
Van erre vmi módszer esetleg PC-s program?
Köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#37978) Vermilion69 válasza handrash (#37974) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Küldeni :-(

(#37979) dokee78 válasza fdisk (#37976) üzenetére


dokee78
félisten

Amint tudok OTP kártyát társított a Play ez megveszem,addig sajnos egyéb forrás marad.

(#37980) fdisk válasza dokee78 (#37979) üzenetére


fdisk
őstag

Húúú de erősen töröd a magyart! :DDD
Kezdetben én is virágbolti verziókkal voltam tele,de ez mára megváltozott.
Nincs egy sem már. :N

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#37981) dokee78 válasza fdisk (#37980) üzenetére


dokee78
félisten

A SwiftKey hibája. :K

(#37982) Siriusb válasza virkir (#37972) üzenetére


Siriusb
veterán

Kösz a tippet, ezt találtam még: Call Blocker.
Ez egész használhatónak néz ki a Whitelist miatt, lehet mindent blokkolni, kivéve a Whitelist-ben lévőket. Manuálisan lehet engedélyezni, tiltani az alkalmazást, ez még belefér. Még nézelődöm, hátha találok hasonlót időzítővel.

(#37983) Márklár válasza Siriusb (#37962) üzenetére


Márklár
tag

Én ezeket használom: Blacklist Plus, I[I m Sleeping],

[ Szerkesztve ]

(#37984) kymco válasza dokee78 (#37981) üzenetére


kymco
veterán

Nálam ilyet a swiftkey nem csinál :B

www.refujvaros.hu

(#37985) Márklár válasza Márklár (#37983) üzenetére


Márklár
tag

Még egy: Quiet Sleep free.

Márklár

(#37986) #79335424 válasza Siriusb (#37982) üzenetére


#79335424
törölt tag

Most tulképp mit keresel? Mert a CallBlocker és a CallManager nem ugyanaz. Azt írtad, hogy ne jelezzen - azaz ne "csörögjön". A két dolog különböző. Ha nem csörög, attól még jelez. Az egyik esetben a program változtat a hangprofilon, a másik esetben blokkolja a hívást. Ha az utóbbi kell, azt még az Avast is tudja. Én pont a sok integrált funkció miatt használom (a vírussal kapcsolatos funkciót kikapcsoltam).

(#37987) dokee78 válasza kymco (#37984) üzenetére


dokee78
félisten

Nálam sem,de gyorsan próbáltam írni.

(#37988) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Elkezdtem letölteni az Asphalt 8-at, de közben rájöttem, hogy nincs elég hely, megszakítottam, majd a Loader Droid-al akartam letölteni, hogy a külső SD kártyára mentsem. Így viszont nem megy, mert a Loader Droid böngészőjében, a Play telepítettnek jelzi a programot. Töröltem a gyorsítótárat, de semmi változás. Playben lehetne telepíteni, de a Loader Droid böngészője telepítettnek jelzi. Mi lenne a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#37989) #79335424 válasza azozo (#37967) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen stick? Ha RK -s, akkor azokban gyárilag szokott lenni RK-remote2. Az E-Home media Centernek is futnia kell, nem szabad tiltani. Egyébként a Droidmote -t is szoktuk használni. A Droidmote Server fizetős, root kell neki és ez kell a stickre. A kliens pedig a Tabra.

(#37990) Siriusb válasza #79335424 (#37986) üzenetére


Siriusb
veterán

Azt nem akarom - nem is írtam -, hogy blokkolja a hívást. Csak annyi kell, hogy aki nincs engedélyezve, azok hívásánál / üzenetküldésénél csöndben maradjon a telefon.

(#37991) azozo válasza #79335424 (#37989) üzenetére


azozo
senior tag

Csak melyik verzió mett a legújabbal nem ment. A döntögetős játèkokkal mi a helyzet !?

(#37992) Siriusb válasza Márklár (#37983) üzenetére


Siriusb
veterán

Azt hiszem az I'm sleeping pontosan az, amit kerestem. Köszönöm!!!

(#37993) LonGleY válasza azozo (#37991) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak melyik verzió mett a legújabbal nem ment.

Wtf? :]

(#37994) basaja


basaja
senior tag

Hali:-)
Tudtok olyan alkalmazást,ami segítségével a telóról a tvre tudok küldeni képet,videót?A gyári mindíg lezsibbad...:-( Előre is köszi a segítséget:-)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#37995) #79335424 válasza azozo (#37991) üzenetére


#79335424
törölt tag

Verziószámokat nem tudok, mert én egeret és bill -t használok, médiavezérléshez pedig "hadonászós" távirányítót. Játék meg nálam a sakk. Nézd meg Maiden RKremote2 bemutató cikkét, hátha segít. Tavaly voltam egy bemutatón, ott láttam, hogy a Droidmote -tal irányították telóval a GTA -t. Telóforgatással kormányzott a srác, szóval a gyro biztosan működik.

(#37996) azozo válasza LonGleY (#37993) üzenetére


azozo
senior tag

Mert neked melyik van fent?
az ehomedia nem találta meg a telot:( most az mk802 lll-assal megy csak a gyros játèkok pl: beach buggy nem igazán tudom müködèsre bìrni..

(#37997) azozo válasza #79335424 (#37995) üzenetére


azozo
senior tag

Köszi megnèzem;)csak a stikken 4.1 es van ès gondolom ezèrt nem megy ezzel...lehet hogy a finless 2-est verzóval jó lenne,de az nem ennyire stabil.,mint az 1.7a-s

[ Szerkesztve ]

(#37998) LonGleY válasza azozo (#37996) üzenetére


LonGleY
veterán

Csak a mondatot nem értettem. :] Én nem igazán szeretném a PC-s játékot telóval iránytani.

[ Szerkesztve ]

(#37999) azozo válasza LonGleY (#37998) üzenetére


azozo
senior tag

Nem a pc-st hanem az androidost :)

(#38000) #79335424 válasza azozo (#37997) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azon a bemutatón Imito MX1 (RK3066) volt a stick, 4.1.1 -el. Azt nem tudom, hogy rootolt gyári volt rajta, vagy Finless.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.