Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37101) aicon válasza qamu74 (#37100) üzenetére


aicon
senior tag

nem lehet átvinni másuk fiókba

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#37102) #79335424 válasza zolka78 (#37099) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem egyáltalán nem warez és talán megoldható..... :) Telepítve, másolva, friss, ropogós. Tessék: AFL_TV_1.0.6.sapka Nevezd vissza apk -ra!

[ Szerkesztve ]

(#37103) vgyuri válasza qamu74 (#37100) üzenetére


vgyuri
őstag

Egy account-tal több eszközre is be tudsz jelentkezni, és a megvett programokat mindegyiken használhatod egyszerre is.

(#37104) dokee78 válasza qamu74 (#37100) üzenetére


dokee78
félisten

Ahhoz tartozik amihez vásároltad.
Nem tudod új accounttal letölteni.

(#37105) qamu74


qamu74
őstag

köszi a válaszokat

(#37106) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A Google Now közlekedési kártyájához véletlenül társítottam a Waze-t, ezt hogy lehet törölni? Azt szeretném, hogy megint feldobja azt az ablakot. ahol ki lehet választani, mivel szeretném megnyitni.

(#37107) róland válasza vgyuri (#37103) üzenetére


róland
veterán

Ha jól emlékszem, akkor2 eszközön használhatod egyszerre a programokat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#37108) #79335424 válasza róland (#37107) üzenetére


#79335424
törölt tag

Remélem! Mert nekem az összes droidomnak ugyanaz az alapértelmezett fiókja. Ez legalább 6 különböző kütyü. Viszont ezen a fiókon semmi más nincs. Főleg nem privát dolgok. Csak a droidprogramok és az eszközök közötti szinkronizáláshoz szükséges dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#37109) BéHGT


BéHGT
senior tag

Nem alkalmazás kérdés, de itt teszem fel...
Megint beállítottam Galaxy Camerán az e-mail címem, és lett egy Auto Backup könyvtáram, 560 régi képpel. Ezeket hova tölti fel, és hogy érhetem még el? Illetve hogy tudom beállítani, mit töltsön fel?

(#37110) this is life válasza BéHGT (#37109) üzenetére


this is life
Ármester

A kepeket szerintem a picassara ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#37111) drmotto válasza róland (#37107) üzenetére


drmotto
őstag

Bármennyi eszközön használhatod.

(#37112) Ultrazord


Ultrazord
tag

valaki találkozott már azzal a problémával, hogy a swiftkey nem hajlandó tovább írni a nevet a contactok felvételénél telefonszámok előtt?

(#37113) ux1 válasza LonGleY (#37078) üzenetére


ux1
addikt

+1 A Spatio-t én is nyugodt szívvel ajánlom. Nekem nagyon bejön. :) Sallangmentes és gyors.

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#37114) BéHGT válasza this is life (#37110) üzenetére


BéHGT
senior tag

És azt hol tudom megnézni, illetve valami beállítás félét használni? Mert nekem soha nem volt picasam, de valóban ott lehet.

(#37115) air válasza róland (#37107) üzenetére


air
nagyúr

Nem jól emlékszel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37116) siofok válasza ux1 (#37113) üzenetére


siofok
őstag

Szia! Feltettem ezt a Spatiot énis,próbálgatom,kérdésem az lenne,hogy ez nem értesít hanggal ha történik valami a faceen?üzenet komment?Nem is kell nekem ez a funkció,mert azért keresem,hogy kikapcsolhassam az értesítést,de nem találok ilyen opciót. :)

OnePlus nord 2t

(#37117) LonGleY válasza siofok (#37116) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem kell kikapcsolni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#37118) siofok válasza LonGleY (#37117) üzenetére


siofok
őstag

ahha,köszönöm!

OnePlus nord 2t

(#37119) AAgAm66


AAgAm66
csendes tag

Üdv!
Alcatel Idol S készülékem van, és olyan problémám lenne, hogy néhány alkalmazás van csak a telefonon, mégis többszáz MB foglalt terület van. Nem tudtok ajánlani valami olyan alkalmazást, ami törli a felesleges, nem használt fájlokat a telefonról?

(#37120) thiclyoon válasza AAgAm66 (#37119) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

esetleg ez?

(#37121) AAgAm66 válasza thiclyoon (#37120) üzenetére


AAgAm66
csendes tag

Köszi, kipróbálom!

(#37122) #16695808 válasza AAgAm66 (#37121) üzenetére


#16695808
törölt tag

ki ne próbáld, nekem gyári visszaállítás lett belőle (és mivel én már leszedtem a gyári billentyűzetet (helyette swiftkey, melyet letörölt a drága, pedig csak a biztonságosan letörölhető módot csináltam meg) így billenytűzet nélkül kellett újralakni a telefont!!!

[ Szerkesztve ]

(#37123) thiclyoon válasza #16695808 (#37122) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

appot nem ezzel kell törölni, arra ott van a beállítások/alkalmazások menü
én már használom egy ideje, semmi problémám vele(persze mindig megnézem, mit akar törölni..) :)

[ Szerkesztve ]

(#37124) azozo


azozo
senior tag

Phicomm K390w Smartphone Android 4.1 MSM8225

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=sunday

Szerintetek lehetne magyarítani :))

(#37125) petipetya válasza Hauptmann (#37106) üzenetére


petipetya
nagyúr

Beállítások / alkalmazások / letöltött / Waze / alapértelmezések törlése.

"nincs rá lezsóidő"

(#37126) drlovi


drlovi
aktív tag

Üdv Hölgyek/Urak!

Rá kötöttem a külső merevlemezt a router-ra.
A rajta levő filmeket nézném tabletről. Probáltam a totalcommander ftp plugint.-t , de ott csak letölteni tudom.

Leszedtem a File Expert applikációt amivel megy a stream is. Van esetleg valami ajánlottabb program? :R

(#37127) AAgAm66 válasza #16695808 (#37122) üzenetére


AAgAm66
csendes tag

Már késő, megcsináltam énis az ajánlottat, de szerencsére a Swiftkeyem megmaradt, pedig nem néztem utána, hogy mit fog csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#37128) dokee78


dokee78
félisten

Van mód rá,hogy a Gmail appban ne egyenként jelöljem ki a leveleket?

(#37129) kovisoft válasza drlovi (#37126) üzenetére


kovisoft
őstag

A BSPlayer-nek van LAN módja, ezzel le lehet játszani videókat a lokális hálózatról.

(#37130) handrash


handrash
őstag

Apex launcher alatt a widgetek szépen átméretezhetőek, de én egy shortcut-ot szertnék növelni, van valami ötletetek?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#37131) petipetya válasza dokee78 (#37128) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nincs.

"nincs rá lezsóidő"

(#37132) Márklár


Márklár
tag

Néhány gondolat Clean Master vs. Android Assistant progikkal kapcsolatban. Én először az Android Assistans-t használtam. Felraktam, nem állítottam be, hogy mit töröljön, ennek ellenére törlés után minden program rendesen működött. Felraktam a Clean Mastert szintén hagytam, hogy töröljön és láttam, hogy sokkal több szabad memóriám lett. Első blikkre úgy tűnt a Clean Master a hatékonyabb, de később jött a fekete leves, mert amikor hívtak elállítódott a csengőhang, meg néhány progi nem indult el. Miután a Clean Masterban beállítottam, hogy mit törölhet, gyakorlatilag egyforma lett a szabad memóriám. Ezek után maradtam az Android Assistant-nál, mert futásakor lényegesen kevesebb memóriát fogyaszt.

Remélem, segítettem az információval.

Márklár

(#37133) air válasza Márklár (#37132) üzenetére


air
nagyúr

Akkor itt van még egy gondolat: egyiknek sincs semmi értelme. :P

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#37134) Márklár válasza air (#37133) üzenetére


Márklár
tag

Szerinted. Nekem ragadt már be progi és a teló újra indítása nélkül az Android Assistansal ki tudtam lőni.

Itt egy kis progi, amivel figyelemmel lehet kísérni a pillanatnyi szabad memóriát:[Memorybar Simple

Márklár

(#37135) zolka78 válasza #79335424 (#37102) üzenetére


zolka78
senior tag

Köszi, lementettem de így sem engedi teloròl telepíteni syntaxis hibàra hivatkozva.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#37136) LordRajZoL válasza air (#37133) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Hát inkább határeset

Néha szokta teló jelezni hogy nem tud telepitenni nincs hely
Ilyenkor lefutatva, utánna már van :D

zZz

(#37137) janosibaja válasza pepe091 (#37058) üzenetére


janosibaja
őstag

Kis kiegészítés: tapasztalatom szerint le lehet menteni a Google Zenében vásárolt számokat.

Megvettem a sehol nem talált kedvencemet kemény 150 magyar forintért. A telón sehol sem leltem fel, de asztali számítógépen belépve előhalászható a Playen az az opció, amivel 320 kbps, mp3-ban letölthető volt.

(#37138) kezman


kezman
őstag

Megoldást keresek névjegyekhez csengőhangot szeretnék beállítani, alapból nem működik kifogástalanul, ha beállítom akkor addig ok míg nem csatlakoztatom PC-hez , akkor elveszti és visszaáll alapra, átmásolni valamiért a system-be nem engedi, illetve átmásolja csak onnan nem játssza le, esetleg valami app-ot tud valaki? :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#37139) Probert75 válasza dokee78 (#37128) üzenetére


Probert75
addikt

Mire gondolsz? Törlésnél vagy mikor? Mert törlésnél az elsőre hosszan, előtte megfordul a besorolása szürke négyzetre benne egy fehér pipa, majd a többire is hosszan, amit törölni akarsz és a fenti kukára böksz a törlésükhöz.

(#37140) dokee78 válasza Probert75 (#37139) üzenetére


dokee78
félisten

Igen ezt tudom,de arra gondoltam,mint a webes felületen vagy pl. Maildroidba,
ha egyet kijelölök felül megjelenik egy üres kocka és mindet kijelölhetem.

(#37141) Probert75 válasza dokee78 (#37140) üzenetére


Probert75
addikt

Olyan sajnos valóban nincs. :)

(#37142) drlovi válasza kovisoft (#37129) üzenetére


drlovi
aktív tag

Köszi,ez bevált. :R

(#37143) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Minden screenshotos progihoz kell root? :F

Köszi: RR

═════════════════════════════════════════

(#37144) róland válasza RootRulez (#37143) üzenetére


róland
veterán

A Samsung Galaxy SIII gyári programjához nem kell. Amúgy tudtommal igen.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#37145) Schizoka


Schizoka
aktív tag

hello!

keresek olyan progit (ha létezik)amivel tudnám távirányítani a tabomat telefonról.

(#37146) kezman válasza RootRulez (#37143) üzenetére


kezman
őstag

Gyári beépítetthez nem kell

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#37147) sutszi


sutszi
veterán

Tud valaki olyan programot amivel megosztható a mobil képernyője akár neten keresztül?
Távsegítség témát képzeljetek el. Az alapján ami az illető képernyőjén látok távolról, mondanám mit állítson be.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#37148) #79335424


#79335424
törölt tag

Schizoka és sutzi:
Tudomásom szerint minden ilyen programhoz szerver oldalon root kell (szerver a távoli eszköz, a kliens pedig az, ami nálad van). Ha a szerver benne van a TeamViewer Quick Support kompatibilitási listájában, akkor az is jó, a Webkey pedig elvileg minden droiddal működik. Van valami droidVNC is, amiről hallottam, hogy működik, de én csak ezt az első kettőt használom. Ezekkel nem kell magyarázgatni semmit. A kedvesem Spanyolországban kikapcsolja a képernyőzárat, majd álló helyzetben, bekapcsolt wifivel leteszi a telót. A többit én intézem, itthonról.

[ Szerkesztve ]

(#37149) #79335424


#79335424
törölt tag

Schizoka és sutzi:
Tudomásom szerint minden ilyen programhoz szerver oldalon root kell (szerver a távoli eszköz, a kliens pedig az, ami nálad van). Ha a szerver benne van a TeamViewer Quick Support kompatibilitási listájában, akkor az is jó, a Webkey pedig elvileg minden droiddal működik. Van valami droidVNC is, amiről hallottam, hogy működik, de én csak ezt az első kettőt használom.

(#37150) -juc- válasza kezman (#37138) üzenetére


-juc-
aktív tag

Szerintem az a baj, hogy az SD, ami alapesetben a telefonhoz van felcsatolva, számítógéphez csatlakoztatáskor lecsatolódik a telefonról, hogy a géphez tudjon felcstolódni. Ekkor elveszti a rajta tárolt beállításokat is, vagyis visszaáll az alapértelmezett csengőhangod (mert valamilyen csengőhang kell).
Anno Froyo meg GB alatt ezt használtam arra, hogy egyszerre lehessen felcsatolva a kártya a telefonra és a gépre is: Dual Mount SD Widget. Ahogy nézem, nem nagyon fejlesztették az utóbbi időben, úgyhogy fogalmam sincs, működne-e nálad... (Root kell, de ha tudtál a systembe másolni, akkor ez Nálad nem probléma.)
A másik felvetésedre: nem állítottál be valamilyen alkalmazást a hangválasztáshoz? A tesóm telefonjával küzdöttem egyszer, mert nem volt hajlandó nem gyári hangot elfogadni csengőhangnak. A megoldás az volt, hogy törölni kellett az alapértelmezettnek beállított - talán - zenelejátszót, és a normál (nálam Médiatárolónak hívják, nem tudom, ez gyártófüggő-e) hangválasztóval már engedett bármit kiválasztani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.