Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27351) bucsupeti válasza Delta× (#27328) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nekem volt ilyen problémám még régebben egy Huawei készülékkel. Memória probléma volt az ok. Tároláskor meghibásodtak a fájlok. Fényképeknél vettem először észre hogy kockásak, meg mindenféle zaj van bennük. Aztán telepítéskor jött az üzenet hogy érvénytelen. Szervízbe vittem, ott mondták ezt és cserélték a készüléket.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#27352) tPedro_


tPedro_
őstag

Tapasztalt valaki olyat, hogy nem lehet kepet feltolteni Facebook appon keresztul?

FB app, ranyomok a kis kamera gombra, fekete kepernyo, es kilep.
FB messenger, valakinek kuldenek kepet, szinten kilep, visszalepve ott a kis felkialtojel az uzenet mellett, hogy nem sikerult elkuldeni.

Nekem ugy tunt, hogy akkor kezdodott, mikor felraktam a 3.4-es beta verziot.
Minekutan nem sikerult visszaallni az elozo verziora, kulon lemenettem a 3.3 apk-t de tovabbar se tudok kepeket feltolteni/kuldeni.

Van valakinek otlete/tippje?

Koszi elore is.

(#27353) gzbotii válasza fatal` (#27349) üzenetére


gzbotii
veterán

Azon kivül, még bug-os is...
Nálam igy jelenik meg:

3 nyelv, karaktertámogatás sem egy épp...fent az Alkalmazások felirat kitakrva. Szép :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27354) fatal` válasza gzbotii (#27353) üzenetére


fatal`
titán

:DDD :DDD

Nálam FF-ben jó. Ez Chrome?

Kommenteknél meg oldalra kell lapozni. Zseniális ötlet, hogy tabletre optimalizáltak. Ki a franc nézi tableten a webes verziót? És nem lehet időrendbe rendezni a véleményeket. Tökéletes. Ez mégis mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#27355) gzbotii válasza tPedro_ (#27352) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem is produkált hasonlót.
Vagy nem tölti be a galéria tartalmát, vagy sokat kell várni, amig megjelennek a képek. Vagy nem indul el a feltöltés :U

(#27354) hunfatal: Opera

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27356) fatal` válasza gzbotii (#27355) üzenetére


fatal`
titán

15? Mert az Chrome alapú.

(#27357) gzbotii válasza fatal` (#27356) üzenetére


gzbotii
veterán

12.15
De már ez is chromiuim alapu

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27358) gatto_ válasza fatal` (#27354) üzenetére


gatto_
senior tag

Nálam a Chrome-ban is vannak karakter kódolási problémák, de más gondok nincsenek. Néhol csak kockák vannak betűk helyett. Viszont a telefonon a Dolphin küzd vele, ott vannak gondok.
Ami még bosszant, hogy ha nézek egy listát, pl a "legjobb ingyenes" és legörgetek majd belépek egy programba adatlapjába, majd vissza akkor a lista tetejére dob, és görgethetek újra.

[ Szerkesztve ]

(#27359) fatal` válasza gzbotii (#27357) üzenetére


fatal`
titán

Az nem. 12.15 az Prestos még. 15-től Chromium alapú. 12-ben még voltak funkciók :D

(#27360) vgyuri válasza LonGleY (#27236) üzenetére


vgyuri
őstag

IM+ -ban (tudom, a kedvenced :) ) még működik a Skype chat.

(#27361) pepe091 válasza gzbotii (#27353) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez még tök jó!
Nálam sokkal rosszabb. :D
Chrome: Kép
Nálam a fizetős appok árát sem írja ki, csak ha rákattintok..
Majd javítják, úgy is. Nem aggódok túlzottan emiatt.

(#27362) gzbotii válasza fatal` (#27359) üzenetére


gzbotii
veterán

És tényleg, checkoltam a névjegyet. :C
Az én notimon az újabb volt fent, gyalázat módon ment.

Apum gépén ki is kapcsoltam az updatet még akkor. Jól tettem :K

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27363) fatal` válasza gzbotii (#27362) üzenetére


fatal`
titán

Nem updatel azt hiszem automatikusan. Most próbálok FF-re átszokni O12-ről, de hiányzik a beépített levelező, úgyhogy vissza fogok váltani szerintem, amíg lehetséges. Aztán szép lassan semmi sem fogja már támogatni a régebbi verziót.

(#27364) raziel01 válasza tPedro_ (#27352) üzenetére


raziel01
veterán

Egy rakás fos a facebook app.
Friendcaster egy fokkal jobb.

(#27365) fatal` válasza raziel01 (#27364) üzenetére


fatal`
titán

Az is egy rakás fos lett és még bugos is sajnos. Facebookot szvsz. csak böngészőből lehet rendesen nézni (m.facebook.com vagy touch.facebook.com).

(#27366) raziel01 válasza fatal` (#27365) üzenetére


raziel01
veterán

Sajnos igen. Nem értem miért olyan nehéz egy normális facebook app-ot csinálni.

(#27367) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Nos emberek, én ilyenkor sírom vissza az iOS-t (meg még néhány más esetben :U ). Mert az apple-nek az appstoreja, az alkalmazás ellenőrzése valami csodálatos ,és az alkalmazás bolt nagyon szép és szerintem átlatható is, mind iOS-en, mind számítógépen keresztül iTunes-ban..Nem fényezni akarom ,hanem ,hogy a google mennyire nem tud felnőni a célhoz. a youtube-ot is úgy elqrták...

Melyik sport tracker lett mostanában előfizetős?

halahala

(#27368) gzbotii válasza raziel01 (#27364) üzenetére


gzbotii
veterán

Sokkal jobb volt. Tavaly.
Majusban probaltam, katasztrofalis volt. Jelenleg meg a hivatalos FB app is jobb nalla. Sajnos.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27369) tPedro_ válasza tPedro_ (#27352) üzenetére


tPedro_
őstag

3.2.1-es verzioval mukodik, de felette (3.3, 3.4, 3.5) nem.
Most a messengerbol kell talalnom egy mukodot.

(#27370) LonGleY válasza vgyuri (#27360) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt nem tudtam - előre eltemettem ezt a funkcióját. :] Annyira nem éri az emberiséget nagy vész, szépen átszoknak másik chatre (gmail v. facebook mindenkinek van), a dumáláshoz meg néha elindítható a hivatalos Skype is a telefonon.

(#27372) arti1121


arti1121
senior tag

OsMAnd navinál hogy lehet emberi hangot kihozni belőle, nekem a tts keveri a magyart a németel.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#27373) LonGleY válasza arti1121 (#27372) üzenetére


LonGleY
veterán

Úgy, hogy a felvett hangok közül en-us-re rakod. Az még normális.

(#27374) golyós válasza Probert75 (#27231) üzenetére


golyós
őstag

Google sáv eltüntetése: beállítások, összes alkalmazás, Google keresés, letiltás ;)
És láss csodát eltűnik!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27375) LonGleY válasza golyós (#27374) üzenetére


LonGleY
veterán

Én is ezt írtam neki, de nem tűnt el, megmaradt nála a keret. Kicsit érthetetlen, hogy miért akar gyári launcherrel szívni.

[ Szerkesztve ]

(#27376) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Eddig PC-n a google playbe volt egy külön fül ahol csak azok az alkalmazások voltak amik a telefonon voltak. Most ezt nem találom :(

(#27377) air válasza Gedeon31 (#27376) üzenetére


air
nagyúr

Meg még sok minden mást sem, sajnos. :O
Google-ék felé ez az újítás. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27378) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!
AdBlockert használok a telómon, most futtattam volna, erre kiírja, hogy túl elavult frissítsem, de playstore-ban nem találom, mi lett vele, illetve mit javasoltok helyette ami teszi a dolgát, hatékony és problémamentes?
A teló gyárilag rootolt, ilyen téren nincs gond.

Ja még egy kérdés, hogyan lehet a telóra úgy telepíteni alkalmazásokat, hogy egy PC-n a play web-es felületén keresem ki az adott programot?:R (Ismerősnek kellene leírnom mit rakjon fel, amolyan távgyógyítás lenne, de nem erősége a virtuális billzet használata, így meg küldenék neki 3 linket és 1 leírást mit mivel dugjon össze, hová kattintson)
:R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#27379) Gedeon31 válasza air (#27377) üzenetére


Gedeon31
addikt

Azt se látom melyik alkalmazást tudnám frissíteni :(

(#27380) TazLeacher válasza Gedeon31 (#27379) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

"Szerkesztés" gomb, saját alkalmazások. Ez mondjuk már egy jó ideje így van... :U

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27381) LonGleY válasza Gedeon31 (#27376) üzenetére


LonGleY
veterán

Így sikerült a tényleges telepített appokra redukálni a listát: a mobilos Play-ben saját alkalmazások > összes > hosszú nyomás az első kiikszelhető elemre > minden lehetséges darab kijelölése > jobb felül törlés. Ez a törlési lehetőség eddig is volt, szerencsére ez hatással van a webes listára. Hihetetlen, hogy többet tud a kliens, mint a weboldal... pedig az nem sok.

jer1cho: Miféle szerkesztés gomb? (A webes Play-ről beszélünk.)

[ Szerkesztve ]

(#27382) TazLeacher válasza LonGleY (#27381) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A webes felületen miért lenne fontos, hogy milyen alkalmazásokat tudsz frissíteni? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27383) mogyesz válasza Mercutio_ (#27378) üzenetére


mogyesz
aktív tag

Én az AdFree-t használom. A Play-ről aszem eltávolították az összes ilyen blokkolót...

(#27385) Gedeon31 válasza LonGleY (#27381) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm :R

Undorító lett ez az új oldal. Olyan mintha valami óvodás csoport randalírozott volna és ők készítették ezt az oldalt :F

(#27382) jer1cho mert át láthatóbb volt úgy :F mit szeretnél a szerkesztés gombbal? :U

(#27387) Deck


Deck
titán

Régi androidos Play sokkal jobb volt mint ezek a durung nagy ikonok.. Óvodás felülettel majd a webes verziót is ilyenre.. Szégyen. Lett volna inkább holos kis ikonokkal vagy maradtak volna a réginél.

PS5

(#27389) fatal` válasza Gedeon31 (#27376) üzenetére


fatal`
titán

Baloldalt alkalmazások. Persze az az összeset mutatja. Nekem volt egy GreaseMonkey scriptem, ami mutatta külön a vásároltakat. Most persze ez sem működik. :D

Más:

Vajon ki lehet az a húgyagyú, aki a launchert lefordította induló alkalmazásnak? :D

[ Szerkesztve ]

(#27390) goom


goom
senior tag

Egy barátom szerint Android-telefonokon lehetséges közvetlenül felhőből (pl. Dropbox, SkyDrive, Box, stb.) hallgatni zenét. Én nem találok ilyen lehetőséget - ti tudtok róla valamit?

(#27391) LonGleY válasza fatal` (#27389) üzenetére


LonGleY
veterán

Majdnem "rakétaindító állvány" lett (Google Translate).
Szerencsére valaki fizetést kapott e remek fordításért.

És az oldal teszteléséért is. A következő üzenet pl. tök
jól működik egy csomó alapfunkció megkísérelt elérésekor:

...

[ Szerkesztve ]

(#27392) Gedeon31 válasza fatal` (#27389) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen csak jobb volt míg át láthatóbb volt nem folyt minden egybe.

(#27393) LonGleY válasza LonGleY (#27391) üzenetére


LonGleY
veterán

Eh, "ellőtték" a hirtelen felmerült ötletemet... :Đ

(#27394) iguana válasza Gedeon31 (#27385) üzenetére


iguana
őstag

én csak most láttam a webes playt. ejj. öreg vagyok már, vagy nem vagyok trendkövető, de a gép előtt nekem is kicsúszott egy félhangos " a 'szomat mááár" :(
értem én, hogy most megy a flat, meg a minimal, de ezek a lóbaszó ikonok, betűnagyságok lábrázást okoznak.
ezért (sem) tudom olvasni pl. a 444.hu-t. mintha villával cirógatnák a szemgolyóm.
nah, kipuffogtam magam. (bár még szerencsések vagyunk, mert az ios7 az igazi rémálom a vásári 2 hurkapálcás, ultragay cicafiús, komolytalan kinézetével)

ööö...a felhasználói véleményeknél hol tudom megnézni, hogy pl. angol nyelven mit írnak egy adott alkalmazásról? :U vagy most már csak magyar nyelvű értékeléseket olvashatok? rengeteg alkalmazás van, ahol szinte nem is volt magyarul értékelés, de pl. angolul több oldalt is el lehetett olvasni.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#27395) fatal`


fatal`
titán

Most nézem, hogy nem lehet lapozni a találatok között, nem lehet ingyenesekre szűrni sem, mint korábban. Nem érhető el valahol a régi verzió? Ez egy rakás sz*r.

(#27396) LonGleY válasza fatal` (#27395) üzenetére


LonGleY
veterán

Kétlem, hogy elérhető lenne. Esetleg a Google tiszta jófejségből csinálta a dolgot, hogy más appoldalak jobb fényben tűnhessenek fel (appbrain.com, androidapps.com stb.).

Egyébként észrevettem ám egy pozitívumot is! Végre nem rakja a linkek mögé azt a másfél sornyi krixkraxot, akárhonnan is kattintasz egy appra (és ha mondjuk nem ír ki hibát...).

[ Szerkesztve ]

(#27397) fatal` válasza LonGleY (#27396) üzenetére


fatal`
titán

És tényleg. Mondjuk a krix-krax kevésbé volt zavaró, mint a funkciók hiánya.

(#27398) gzbotii válasza fatal` (#27389) üzenetére


gzbotii
veterán

[link]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27399) batai15


batai15
félisten

hi! egy jófajta témázható tácsázó progit keresek.
Előre is köszi!

(#27400) R19 válasza batai15 (#27399) üzenetére


R19
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.