Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27651) LonGleY válasza Kobe (#27648) üzenetére


LonGleY
veterán

Nekem eddig a RepliGo PDF Reader jött be leginkább, igaz, ez csak a PDF-ekhez. Van szöveg újratördelés, forgatás, minden földi jó, ahhoz képest pedig még letisztult a kezelőfelülete.

[ Szerkesztve ]

(#27652) S e t h válasza Kobe (#27648) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy az egyben semmi nem hozta nekem azt a szintet, amit elvártam.Pdf-re valóban a repligo az egyik legjobb, mert a text reflow ebben nagyon jó, egy gombnyomás és olvasok rogyásig, más alkalmazásokban meg kevertem jobbra-balra a beállításokban.
Annak idején még az ezPdf reader is jó volt, de nem érte el a repligo szintjét, minden más formátumra meg cool reader, talán csak egyszer hagyott cserben a kódolás egy frissítés után, de utána átállítottam és jó lett.
Mostanában sajnos nem frissült, pedig egy felhős szinkronizációt el tudnék még képzelni benne.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27653) saelin


saelin
veterán

Tudtok ajánlani egy appot ami szól, ha playen akciós valami? Lehetőleg olyan funkció is legyen benne, hogy megtudjak jelölni bizonyos alkalmazásokat amit figyel, és ha le van értékelve, akkor jelezi azt.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#27654) Deck válasza saelin (#27653) üzenetére


Deck
titán

AppSales

PS5

(#27655) whiskeys


whiskeys
őstag

navigációs programot tudtok ami kezeli a trafipaxot? waze nem jó.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27656) erikke17 válasza MurdR (#27642) üzenetére


erikke17
őstag

Az a baj, hogy nem mindig csinálja 20-ból egyszer.. Ezért akarok inkább egy másik ébresztő progit :D :)

Tyer - Jó sokat tud, de egyszerűbb is megteszi :D Azért köszönöm :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#27657) Tyer válasza whiskeys (#27655) üzenetére


Tyer
őstag

Akkor is Waze! Jó az:D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27658) whiskeys válasza Tyer (#27657) üzenetére


whiskeys
őstag

vidéken nem jó, senki nem használja. s csak akkor jelez ha valaki irja hogy van valahol trafi, ugye?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27659) LonGleY válasza whiskeys (#27658) üzenetére


LonGleY
veterán

Igen.

De ennél nagyobb felhasználóbázisú, visszajelzés alapján pontosító/figyelmeztető navit szerintem nem találsz. A rendőrség pedig nem fog adatbázis API-t biztosítani a trafipaxok pontos helyét illetően, így ez van, muszáj betartani a sebességkorlátokat. Valahogy nem tudom ezt sajnálni.

[ Szerkesztve ]

(#27661) whiskeys válasza LonGleY (#27659) üzenetére


whiskeys
őstag

de copilot tudná asszem ,de nem települ nekem huawei y 300-ra. az a bizonyos 3 betüs meg nemtom jelezne-e..... amugy betartom, csak kivi lettem volna hogy működik

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27662) Tyer válasza whiskeys (#27658) üzenetére


Tyer
őstag

Nem, a hivatalos trafit berakja a rendszer is...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27663) whiskeys válasza Tyer (#27662) üzenetére


whiskeys
őstag

ha van kint az adott időben, jelzi a rendszer?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#27664) balewi válasza LonGleY (#27659) üzenetére


balewi
aktív tag

Dehogynem :K Traffi Hunter

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#27665) Tyer válasza whiskeys (#27663) üzenetére


Tyer
őstag

Ha kiadnak egy hirdetményt, hgoy itt és itt lesz trafi, akkor azt a srácok beviszik a rendszerbe, és látszik...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27666) fdisk


fdisk
őstag

Olyan screen lock kellene, amiben be lehet állítani, h x idő után biztosan lezárja a képernyőt.
Ugyanis a telòm néha elfelejti lezárni, és a beállított idő után is aktív marad a képernyő.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27667) sanyek2


sanyek2
senior tag

Tudnátok segíteni abban, hogy a Huawei Y300-asom ne zabálja meg azt a kevéske 512 ramot?
Winamp ami nagyon kihasználja, de mellette nem futtathatok semmit, mert behal a rendszer.
GPS mellett szintén. Aztán alig tettem rá progit. Az említett winamp, játékok, meg talán kettő másik apró progi, ami szinte meg sem jelenik a mem foglaláson.

(#27668) FZsolt15 válasza sanyek2 (#27667) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Töröld ki a felesleges gyári alkalmazásokat, és használj Greenifyt az alkalmazások hibernálásához, hogy ne fussanak a háttérben.

(#27669) sanyek2 válasza FZsolt15 (#27668) üzenetére


sanyek2
senior tag

Telefon téren sajna lemaradtam egy ideje, ezért nem tudom megkülönböztetni a rendszer számára fontos, illetve felesleges alkalmazásokat.
Mik azok, amiket hibernálni, és mik azok amiket eltávolítani érdemes?

(#27670) FZsolt15 válasza sanyek2 (#27669) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

A rendszer alkalmazásokkal csak óvatosan, érdeklődj a telefon topicjaban. Amit én töltöttem le, azok közül mindent hibernáltam, kivéve a billentyűzetet, launchert és a böngészőt. A többi csak akkor fusson mikor elindítom :)

(#27671) Deck válasza FZsolt15 (#27670) üzenetére


Deck
titán

Így van :)

PS5

(#27672) sanyek2 válasza FZsolt15 (#27670) üzenetére


sanyek2
senior tag

Van egy időjárás widget-em, meg egy barcode scanner-em.. Kb ennyi a letöltött alkalmazás a winampon kívül.
Alap progikat s érdemes hibernálni?

(#27673) M1k133


M1k133
tag

Sziasztok!

Ebben tudna valaki segíteni??

Előre is köszi!

--== M1k133® ==--

(#27674) FZsolt15 válasza sanyek2 (#27672) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Mondom, én majdnem az összeset hibernáltam, és ugyan annyi idő alatt indulnak el. A rendszer alkalmazásokat csak a fizetős verzióba lehet.

(#27673) M1k133: szerintem SmartFlashToollal újra kell húzni az egész rendszert.

[ Szerkesztve ]

(#27675) EczkE


EczkE
addikt

Üdv!

Szeretnék Google Walletet, hogy tudjak játékot venni, de nekem Meastro kártyám van és nincs ott a listában. Ilyenkor mit tudok tenni?

Mielőbbi válasz kellene, mert holnap utazom el és mai vásárlású a telefon és kellene pár cucc.

Előre is köszi a segítséget! :)

Asszem mindenféleképpen!

(#27676) fatal` válasza EczkE (#27675) üzenetére


fatal`
titán

Kérsz egy normális bankkártyát a bankodtól, amivel engednek neten fizetni, a Maestroval sajnos nem lehet. Vagy adnak virtuális számlát és kártyát (bankja válogatja).

Így hírtelen semmit nem tudsz tenni, maximum beregisztráltatod valaki más kártyáját és átutalod neki a pénzt (vagy megváltoztatod a google jelszavad, beregisztrálja, utána nem látod a számot, majd ha beregisztrálta újra jelszót cserélsz).

[ Szerkesztve ]

(#27677) EczkE válasza fatal` (#27676) üzenetére


EczkE
addikt

Megpróbáljuk ezt, köszi.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#27678) EczkE válasza fatal` (#27676) üzenetére


EczkE
addikt

Ha most beregelném tesóm kártyáját és később ő is akarna venni a saját kártyájával akkor mi van?

Asszem mindenféleképpen!

(#27679) fatal` válasza EczkE (#27678) üzenetére


fatal`
titán

Semmi, felveszi ő is.

Egyébként ki tudod törölni a kártyáját bármikor.

(#27680) EczkE válasza fatal` (#27679) üzenetére


EczkE
addikt

Oké, sikerült minden, a vásárlás is, köszi szépen! :R

Asszem mindenféleképpen!

(#27681) Blackhole13


Blackhole13
senior tag

Mapsben hogyan tudok kedvenc helyeket menteni úgy, hogy valami infót is tároljon a cím mellett?

(#27682) LonGleY válasza goom (#26812) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam az ingyenes verzió azóta is jó, volt pedig upgrade közben 8.9.2-re. Úgy tűnik, hogy azon a vonalon kihagyták a problémás darabot. Szerintem a következő Pro-val nem sesz gond, de legfeljebb kicsit használod az ingyenest. Hamar hadrendbe állítható, úgyhogy pár perced bánja - meg a reklámcsík miatt kicsit a szépérzéked (bár net nélkül az csak egy fekete sáv).

[ Szerkesztve ]

(#27683) goom válasza LonGleY (#27682) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm! Sikerült megoldanom a problémát: kaptam egy 8.7.1 verziót: ezzel kifogástalan.
Közben egyszer frissített 8.9.1-re, azt kipróbáltam, de egy-két nap után az is bugos volt - így az is ment a levesbe. De akkor lehet, hogy a 8.9.2-t "ráengedem" egy teszt erejéig...

Számomra a tanulság: ezentúl többször készítek mentést a fontosabb appokról, a stabil verziókról.

(#27684) batai15


batai15
félisten

swiftkeyben hogy lehet kikapcsolni az automata szöveg javítást? vagy van valami jóalternativa? mert mindenképpen swype képes kell. köszi

(#27685) Deck válasza batai15 (#27684) üzenetére


Deck
titán

A beállításaiban.

PS5

(#27686) LLKobe válasza Deck (#27685) üzenetére


LLKobe
veterán

Ilyeneket minek írsz? Semmi értelme, vagy tényleg segíts, vagy ne is írj semmit.

Amúgy ez engem is érdekelne...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27687) Deck válasza LLKobe (#27686) üzenetére


Deck
titán

Semmi közöd hozzá, hogy mit írok.. Ott van a beállításaiban. Magyar is az app.

PS5

(#27688) xenom0rph válasza batai15 (#27684) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hogy szeretnél szövegjavítás nélkül swypeolni?

halahala

(#27689) LLKobe válasza Deck (#27687) üzenetére


LLKobe
veterán

Ez így már 2 hsz, amivel egy fikarcnyit sem segítettél senkinek, és nincs lényegi tartalma. Ezt hívják trollkodásnak.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27690) Deck válasza LLKobe (#27689) üzenetére


Deck
titán

Te személyeskedsz. Írtam, hogy a swiftkey beállításaiban van. Te trollkodsz.

PS5

(#27691) k850 válasza LLKobe (#27689) üzenetére


k850
addikt

Egyetértek veled, ezzel az erővel majdnem minden problémára ez lehetne a válasz. Így lehet egy év alatt őstagleni. :DD

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#27692) petipetya válasza batai15 (#27684) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mintha a korábbi verziókban lett volna ilyen lehetőség. Ám most végignyálaztam, és nem találom.

"nincs rá lezsóidő"

(#27693) Deck válasza k850 (#27691) üzenetére


Deck
titán

Néhány beállítás van ott menüpontokra szedve. Magyarul. Gratulálok nektek ha nem vagytok képesek megtalálni. A személyeskedést meg hadjuk.

PS5

(#27694) LLKobe válasza petipetya (#27692) üzenetére


LLKobe
veterán

Na akkor már hárman vagyunk... Elég idegesítő tud lenni....

(#27695) atike: :R

(#27696) dekrer: Na látod, ha ezzel kezded, megspórolunk negyed órát és 5 hsz-t. Köszi neked is a helpet.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27695) atike


atike
nagyúr

Swiftkey:
Itt le van írva, hogy mit kell és hogyan.

Nem ide, hanem a Google-ba beírtam, hogy mit keresek és a 2. találat volt ez.

[ Szerkesztve ]

(#27696) Deck


Deck
titán

Swiftkey beállítások - speciális - A szóköz.. - Mindig szóközt illesszen be

Tessék :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#27697) petipetya válasza Deck (#27696) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az istenit... Én is köszönöm. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#27698) fdisk


fdisk
őstag

Engem a swiftkey-ben csak az zavar, h írásjelek után mindig szóközt illeszt be.
Emailnél nem baj, mert nincs karakter számlálás, de smsnél már számít.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27699) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

telefonomon 4.1.2 van. a térkép 6.14.3. hogyan tudom 6.14.4-re frissíteni? play-en már 7.x-re frissítene, ami szerintem a nagy rakás sz*r.

(#27700) v.attis


v.attis
őstag

4.1.2 cyanogenmodra valami videó rögzítő app? Olyasmi kellene, mint az LG camera pro. Ebben az tetszik, hogy felvétel közben én irányítom a fókuszálást a képnek egy adott pontjára bökve. Szóval valami ilyesmi kellene, mert ez nem működik maradéktalanul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.