Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) zlatan77 válasza LonGleY (#27249) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Ezzel most teljesen egyet értek.
Az én használati szokásommal is elmegy kb 2 napot.
Ezért is idegesít ez a mostani ébresztgetés és merülés.
Én nem vezetékes telefont,hanem mobilt akarok.

(#27252) LonGleY válasza LordRajZoL (#27250) üzenetére


LonGleY
veterán

Milyen? Átlagos, semmilyen. Sima HTC One V...

A felfogás kapcsán nem igazán értem, mire akartál célozni. Miért, szerinted az normális, hogy tölteni kell még út közben is? Mások ezért szokták kikapcsolni a fölösleges szolgáltatásokat, egyebeket. Ha téged nem érdekel, hogy kétszer annyi ideig húzná a telefonod, az a te hozzáállásod. Azt csinálsz, ami csak jól esik, felőlem aggregátort is húzhatsz magad után. :]

[ Szerkesztve ]

(#27253) Bozek válasza zlatan77 (#27247) üzenetére


Bozek
nagyúr

A Facebook is használja például. Ha van fenn időjárás alkalmazás, annak se árt, hogy tudja, melyik helyet kell mutatnia.

(#27254) LordRajZoL válasza LonGleY (#27252) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Nem rossz
Nekem Note
Full mobil használat, semmi korlátozás
Folyamatos szinkron, evernote, google now, gps, bt füles, Sony Smartwatch /ide rss, email, sms, facebook, twitter, messenger/
Igy bir ki kb egy napot

Hogy miért megy szinkron fullba.
Mert sok infót kapok online s zavar ha nem naprakész.

Nem útközbe töltöm hanem amikor tudom
Ez nem úgyanaz
De hagyjuk
Mindenki úgy használja ahogy akarja
PONT

Részemröl befejeztem irásokat ide

[ Szerkesztve ]

zZz

(#27255) LonGleY válasza LordRajZoL (#27254) üzenetére


LonGleY
veterán

Ilyen folyamatos mobilnetezés mellett lehet az ényém készenléti ideje is megsínylené a dolgot. :]

[ Szerkesztve ]

(#27256) Tyer válasza LordRajZoL (#27250) üzenetére


Tyer
őstag

One V
3,7 col, 480 x 800 pixel,1500 mAh akku.

Kocsmában én se tölteném a telom, de powerbank-om van...

Nekem One X
4,7 col, HD kijelzö, 1800 mAh akku
30 órát huz ki kb 2 ora kijelzöidövel...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27257) fatal` válasza LonGleY (#27244) üzenetére


fatal`
titán

Pl. az összes időjárás widget azt használja, bár a fancyben lehet állítani, hogy Googlet használjon vagy mást, de a többi borzalmas szvsz. Pont arra jó, hogyha nem kell GPS pontosság, akkor nem kell feleslegesen meríteni az aksit vele.

A cellainfo elég tré, pontatlan.

[ Szerkesztve ]

(#27258) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Hoi!

Tudtok olyan weather app-ot, ami azt csinálja, hogy beállítom a tartózkodási helyemet, és az annak megfelelő időjárást kirakja asztal háttérképnek?
Tehát, ha mondjuk napos idő van akkor egy pálmafás tengerpart, ha esős-borús idő van, akkor borult ég+esőverte erdő, télen havazáskor fehér fák ilyesmi. Az sem lenne gáz, ha live wallpaper lenne. Létezik egyáltalán ilyesmi?

Köszi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#27259) fatal` válasza AlexWolf (#27258) üzenetére


fatal`
titán

Go Weather azt hiszem tudja, bár régen elég bugos volt, azóta biztosan javítgattak rajta, egy próbát megérhet.

Illetve a Beautiful Widgetsnek van még LWP-je, de az szerintem nagyon csúnya.

[ Szerkesztve ]

(#27260) Tyer válasza AlexWolf (#27258) üzenetére


Tyer
őstag

Beautiful Widgets is tudja...
Lassu voltam...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#27261) AlexWolf válasza fatal` (#27259) üzenetére


AlexWolf
senior tag

és (#27260) Tyer

Köszi megnézem őket.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#27262) benjoe1 válasza Dottore (#27218) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Kerékpározáshoz melyik térkép (és program) a legjobb, amin rajta vannak a földutak is?
Ha jól olvasom ezt a fórumot, akkor a pc-n is elérhető google térkép satellite műholdas felvételeit nem lehet menteni csak az alap nézetből egy kis részletet. Google térkép legnagyobb nagyításon az ember elég jól be tudja lőni, hogy merre van. Ehhez hasonló letölthető, offline térkép van?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#27263) kukinyo


kukinyo
addikt

Sziasztok
A DW_Contacts programba ki lehet kapcsolni a T9 keresést?

(#27264) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Androidos telefonnnál hogyan lehet beállítani, hogy a lőtt képeket automatikusan feltöltse a Google Driveba és a Boxba? ( Xperia P Jelly Bean)

(#27265) szlovibuki


szlovibuki
tag

Sziasztok!

Létezik olyan app, amivel jelszóval védett mappát hozhatok létre a telefonon vagy a galériában? Lenne pár képem, amit abba a mappába tennék bele, és azt szeretném, hogy vagy ne látszódjon az a mappa vagy pedig csak jelszóval lehessen megnyitni.

(#27266) LLKobe válasza szlovibuki (#27265) üzenetére


LLKobe
veterán

Muti azokat a képeket, majd eldöntjük kell-e rá jelszó :DDD

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27267) Deck válasza Mr.Wiking (#27264) üzenetére


Deck
titán

A kliensekben ha tudják.

PS5

(#27268) LonGleY válasza benjoe1 (#27262) üzenetére


LonGleY
veterán

Az OsmAnd használható, jelzi legalábbis a bringautak egész jó részét, és kirándulásra is használható. A program felületén belül 2 klikk letölteni hozzá az openstreetsmap-ot (ugyanaz, mint amiről a Locus-nál szó van, csak szerintem ez egyszerűbb térképprogram), ez MO esetén nagyjából 150 megát foglal el az SD kártyán. Párszor fordultam elő vele erdőkben, ott jelezte az utakat - jobbat szerintem nem találsz egyik térképben sem. Az offline navigációja már más kérdés, az kissé labilis, de ez mindegyik offline átka.

[ Szerkesztve ]

(#27269) LordRajZoL válasza Mr.Wiking (#27264) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Google plusz automatán tudja söt úgy kell róla lebeszélni

Box a Box.net?
Vagy a dropbox?
Dropbox tudja
Box netet használom de nem találkoztam vele
Illetve én tiltottam mivel nem akarom hogy minden shotot feltöltsön majd felrakom ha szerintem jó

zZz

(#27270) Bozek válasza Mr.Wiking (#27264) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#27271) bozont


bozont
veterán

Üdv

Mostanában egyre több probléma van az Opera böngészővel, most már el sem indul az Classic. Szóval gondoltam váltanék, a kérdés ugye az, hogy mire? Sajnos a market szerint a telefonom már túl régi (Galaxy Ace+ Gingerbread) és sem a Firefox, sem pedig a Chrome nem telepíthető rá. :(

(#27272) LonGleY válasza bozont (#27271) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam kifogástalanul megy a mostani Classic is. Összesen két verziója volt eddig. Esetleg az előző verziót megnézheted, vagy akár még a Mobile-okból is csemegézhetsz, ha az jobban ment - itt linkeltek is hozzá APK-t. Szerintem egy ilyen régebbi készüléken semmi sem futna jobban, mint egy stabilabbnak titulált Opera Mobile.

A Boat Browser-t próbáld még ki, hátha megy. A WebKit/Blink motorral szerelt böngészők közül ez az egyik legkorrektebb.

[ Szerkesztve ]

(#27273) Benjy409


Benjy409
csendes tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Android 4 re frissítés elött be tudtam állítani hogy a telefon a kijelző lekapcsolásakor megszüntesse az adatforgalmat, mióta 4 re frissítettem ezt a lehetőséget nem találom. Én vagyok ennyire béna vagy kikerült a megoldás belőle?

És ha ez már nem lehetséges akkor van rá valami program amin ezt be tudom állítani?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Benjy

(#27274) LonGleY válasza LordRajZoL (#27234) üzenetére


LonGleY
veterán

Próbáltam a Wakelock Detector-t, és kiderült, hogy az AirDroid nagyon sokszor ébreszt. Kikapcsoltam abban a folyamatos adó-vevő szolgáltatást, azóta rendben van. Szóval köszi a tippet, elsőre nem teljesen jól értelmeztem a célját a programnak (és tényleg megtévesztett az az első bekezdés a leírásában), de most megkímélt némi fölös akku-használattól. Bekerült a gyűjteménybe a GSam mellé. :]

[ Szerkesztve ]

(#27275) petipetya válasza Benjy409 (#27273) üzenetére


petipetya
nagyúr

Milyen telefon?

"nincs rá lezsóidő"

(#27276) llll


llll
senior tag

sziasztok
a következő összetett problémában szeretnék segítséget kérni:
marketről leltöltöttem a mybackup root appot
minden oké volt, tetszett, megvettem és telepítettem a pro-t is
mikor rájöttem, hogy ez 2 külön alkalmazás (tehát nem kell mindkettő mint mondjuk az SD maid és annak a pro változata) a régebbit letöröltem
az mnt/sdcard/rerware mappát is letöröltem az ES explorerrel
amikor a pro-val bármilyen backup-ot próbálok csinálni azt mondja, hogy "error during backup: unable to open database"
a rerware mappa már nem is jön létre újból az mnt/sdcard-ban
ES explorerrel sem tudom létrehozni (sem egyéb mappát), mert annyit mond rá, hogy "a művelet sajnos nem sikerült"
próbáltam leszedni a pro-t és visszatenni a mybackup root-ot, de most már az sem müxik, ugyanezt produkálja
már próbál letörölni, teló újraindítása után újratelepíteni őket, de semmi sem változik
az SD kártyán van 0.98GB szabad helyem
tudja vki a megoldást?

(ja, a titaniumhoz végképp hülye vagyok, tehát az nem segítség, hogy használjam azt)

[ Szerkesztve ]

Soha többet DPD!

(#27277) arti1121


arti1121
senior tag

ti hogy értelmezitek ( mi lehet a helyes forditása) ennek a 3 mondatnak a lényegét? egy alkalmazásban van benne:

1,- apps request permission to locate your phone

2, -apps request permission to obtain phone states like incoming call, calling, hanged-up, etc

3, contact Records

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#27278) Benjy409 válasza petipetya (#27275) üzenetére


Benjy409
csendes tag

Az lemaradt, alcatel 995 :)

Benjy

(#27279) gban


gban
Közösségépítő

Sziasztok,

Tud valaki hdmi aktiváló programot?
2.2-re kellene, filmnél át lehet váltani hdmi-re a gyári video playeren belül, de máshol nem.
Jól jönne pl. rtlmostnál is.

Postázást nem vállalok.

(#27280) petipetya válasza Benjy409 (#27278) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sosem volt még dolgom Alcatellel. Ám látom, hogy jelen vagy a 995 saját topicjában, így érdemes lenne ott megkérdezni.

"nincs rá lezsóidő"

(#27281) S e t h válasza bozont (#27271) üzenetére


S e t h
nagyúr

Próbáld ki a naked browsert, az egyik, ha nem a leggyorsabb böngésző, az egyszerű felület ne tévesszen meg.

Más.Ma ingyenes a swapps nevű alkalmazás, illetőleg az elérhető funkciók 75%-át feloldották, én már belaktam, nekem bejön.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27282) petipetya válasza S e t h (#27281) üzenetére


petipetya
nagyúr

Erre gondolsz? [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#27283) S e t h válasza petipetya (#27282) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27284) Deck


Deck
titán

Perfectly clear for androidot érdemes megvenni? Tényleg annyira jó? Playen nagyon dicsérik.

PS5

(#27285) S e t h válasza Deck (#27284) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én számítógépen javítom a képeket, akinek ehhez nincs türelme, vagy ideje, annak megfelelő lehet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27286) Deck válasza S e t h (#27285) üzenetére


Deck
titán

Én jobb szeretek telózni. Ha tehetem nem gépezek.

PS5

(#27287) petipetya válasza S e t h (#27283) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#27288) arti1121


arti1121
senior tag

ERRE VALAKI

más-: az osmand navi-bol hogy lehet emberi hangot kicsikarni neket ez a tts gépl keveri a németet és a magyart. a felvettek között meg nem találtam

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#27289) szucsinka


szucsinka
őstag

sziasztok keresesem a legjobb legszebb idöjárás óra cucckombó widgetet... :K (nem baj ha fizetös)
BW nem kell..
valaki helpjen pls :R :R

(#27290) Narxis válasza szucsinka (#27289) üzenetére


Narxis
nagyúr

Go Weather-nek vannak jó kis prémium témái.

Vagy ez.

Thanos was right.

(#27291) szucsinka válasza Narxis (#27290) üzenetére


szucsinka
őstag

a GO termékek külön külön is alkalmazhatóak?

(#27292) Benjy409 válasza petipetya (#27280) üzenetére


Benjy409
csendes tag

Köszönöm a tanácsod, megpróbálom :)

Benjy

(#27293) Narxis válasza szucsinka (#27291) üzenetére


Narxis
nagyúr

Igen.

Thanos was right.

(#27294) Zaja2


Zaja2
senior tag

Betolom ide off-ba,mert OS topikban nem nagyon mozognak:
Ha megnyomom hosszan a kis házikó(home) gombot,és előjönnek alkalmazások,amiket el tudok dobni oldalra,azok mik?
Van egy olyan tippem,hogy azok a leggyakrabban használt alkalmazások,vagy a közelmúltban használtak.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27295) Bozek válasza Zaja2 (#27294) üzenetére


Bozek
nagyúr

A legutóbb használt alkalmazások. Elvileg ha kidobod oldalra, akkor be is zárja őket az Android, de ez se feltétlenül igaz.

(#27296) Zaja2 válasza Bozek (#27295) üzenetére


Zaja2
senior tag

Androidnál semmi sem feltétlenül igaz,és semmire sincs garancia.:DD Ezt azért már alaposan megtanultam 3 napi használat után.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#27297) fatal` válasza Bozek (#27295) üzenetére


fatal`
titán

Nem bezárja, sehol, senki nem mondta, hogy rögtön bezárja.

Csak bezárásra jelölöd (azokat zárja be először, mikor legközelebb ramtöbbletre van szükség).

[ Szerkesztve ]

(#27298) petipetya válasza Zaja2 (#27296) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez aztán a tapasztalat.

"nincs rá lezsóidő"

(#27299) Arween válasza saelin (#27219) üzenetére


Arween
senior tag

Igen,1.39 és a nullos verzió.De ha témát cserélek minden visszaáll alapra,pakolhatom ki előröl a mappáim,dok ikonokat conact widgetet stb. És mivel szeretem váltogatni a témákat baromi idegesítő hetente újra megcsinálni :((( beállításokban nincs sehol olyasmi opció hogy megtartja az előző beállításaim a jelenlegi témával is?

(#27300) Bozek válasza fatal` (#27297) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nexus 7-en, 4.2.2-nél én már úgy láttam, hogy be is zárja. De ott már amúgy is egész jó lett a multitasking.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.