Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27751) LonGleY válasza Deck (#27750) üzenetére


LonGleY
veterán

Én LastPass-t használok (pár Androidos böngésző is támogatja), szerintem semmi gond nincs vele. Törték már, de tanultak a hibájukból, különben is lokálban történik a dekódolás, így a szerveren nem elérhetők más számára a jelszavaid.

Amíg nem banki adatokat tárolsz benne, szerintem egy megbízható cég esetén nem lesz vele probléma.

[ Szerkesztve ]

(#27752) fatal` válasza Tyer (#27746) üzenetére


fatal`
titán

Úgy hogy official CM. Senki nem írta, hogy stock, meg gyártói ROM.

(#27744) raziel01: Még túl új. De egyébként is csak nyitott bootloaderen lehet telepíteni, amivel mindenképpen bukod a garit. Plusz szolgáltatói Sonykat nyitni sem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#27753) raziel01 válasza fatal` (#27752) üzenetére


raziel01
veterán

De régen SE X8-ra is voltak olyan ROM-ok amikhez nem kellett bootloader nyitás. Vagy itt ilyesmire nem lesz majd esély szerinted?

(#27754) Deck válasza LonGleY (#27751) üzenetére


Deck
titán

Akkor maradok a Keepassnél felhő nélkül. Köszi!

PS5

(#27755) raziel01


raziel01
veterán

Új google maps-ben már nem lehet offline célra menteni a térképet ?

(#27756) freemanone válasza raziel01 (#27753) üzenetére


freemanone
őstag

Azok a romok csak úgy néztek ki mintha CM lenne, de sem az unofficial-hoz sem az official-hoz nem volt köze. Zárt BL-re nem lehet custom kernelt tenni sony telók esetében, ami pedig a CM romok alapkövetelménye. Egyszóval mindegyik rom stock-ra épült és azt moddolgatták, a lehetőségekhez mérten. Ha szolgáltatói SP vettél, akkor azzal is ez lesz a helyzet. Csak nyitott BL-re lesz CM rom.

[ Szerkesztve ]

(#27757) Schuey


Schuey
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem olyan appot, amivel tudom törölni a belső memóriából az internetezés során megmaradó szemetet? Folyamatosan törlöm az appokat, mert telik meg a belső memória és folyton jelez.
Valami olyasmi kellene, ami mindent pucol (cache, visszamaradt programtöredékek stb.), és nem kell hozzá rootolt telefon.

Köszi

(#27758) raziel01 válasza Schuey (#27757) üzenetére


raziel01
veterán

(#27759) LonGleY válasza raziel01 (#27758) üzenetére


LonGleY
veterán

Clean Master, jó is az.
Ilyen beállítások mellett.

(#27760) BullZeye


BullZeye
veterán

Konkrétan Jelly Bean-re, azaz nagyon nagy felbontásban tud valamelyik program syncelni facebookkal contact képeket?

Amiket próbáltam az nagyon kicsi elmosódott képeket tölti le, haxsync is, hiába írja, hogy JB kompatibilis...

(#27761) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

A mai nap ingyenes az Unit Converter Ultimate alkalmazás. Bejövős, csak nem tud magyarul. :)

(#27762) Bozek válasza fatal` (#27740) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sony esetében inkább a moddolt CM (FXP) a jó, mert ők rakták bele a gyári kamerafunkciókat is. Ha már egyszer a Sony is segíti a ROM készítők munkáját. :)

(#27763) air válasza BullZeye (#27760) üzenetére


air
nagyúr

Ubersync?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#27764) raziel01 válasza FZsolt15 (#27761) üzenetére


raziel01
veterán

Olyankor mi van ha most én letöltöm de mondjuk jövőhéten már fizetős lesz és jön hozzá frissítés. Azt én megkapom pedig nem vettem meg?

(#27765) thiclyoon válasza raziel01 (#27764) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

megkapod, és ha letörlöd, akkor azt fogja kiírni, hogy "Megvásárolva" :)
(legalábbis a Disney-nél ez volt, mikor 1 napig ingyenesek voltak az alkalmazásai)

(#27766) raziel01 válasza thiclyoon (#27765) üzenetére


raziel01
veterán

Király. :D
Amúgy tetszik az alkalmazás. Magyar nyelv mondjuk jó lenne bele.

(#27767) fatal` válasza BullZeye (#27760) üzenetére


fatal`
titán

Így működik a rendszer. Kontakt appban kinyitod a kontaktot, rányomsz a gépre akkor betölti a nagyfelbontásút is. Mondjuk HaxSyncet nem próbáltam, de UberSync így csinálja.

De a képekkel ez a google kontaktok esetében is így van.

(#27768) Bozek válasza raziel01 (#27764) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elvileg nem teheti meg senki, hogy az ingyenest fizetősre változtassa. Persze vannak kivételek, például a már említett Disney. De ők azért elég nagy cég és csak akció miatt volt ingyenes a játék. Gondolom előtte egyeztettek a Google-val.

(#27769) raziel01 válasza Bozek (#27768) üzenetére


raziel01
veterán

Viszont én már jártam úgy játékkal, hogy megvettem drága pénzért aztán meg örökre ingyenes lett. De nem dühített a dolog, mert ha valami jó akkor megérdemli a készítő a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#27770) FZsolt15 válasza Bozek (#27768) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Ez csak egy napig ingyenes, ma.

(#27771) Bozek válasza FZsolt15 (#27770) üzenetére


Bozek
nagyúr

És ezt egyébként hol írták? Mert se a Play-es linken, se a "gyártó weboldalán" nem látom, hogy csak egy napig lenne ingyenes. De mindegy, majd ránézek holnap, hogy tényleg fizetős lett-e. :)

(#27772) fatal` válasza fatal` (#27767) üzenetére


fatal`
titán

*természetesen a képre nyomsz rá, nem a gépre :D

(#27773) Schuey válasza raziel01 (#27758) üzenetére


Schuey
tag

Van valami más program is? A belső memória nem csökkent semmit, csak az sd. A belsőn meg már alig van helyem.

(#27774) Bozek válasza Schuey (#27773) üzenetére


Bozek
nagyúr

(#27775) Deck válasza Schuey (#27773) üzenetére


Deck
titán

SD Maid Pro.

PS5

(#27776) Bozek válasza Deck (#27775) üzenetére


Bozek
nagyúr

Neki pont olyan kell, ami nem az SD kártyát, hanem a belső tárhelyet takarítja. Az SD Maid Pro pedig az előbbire van. :)

(#27777) Schuey válasza Bozek (#27774) üzenetére


Schuey
tag

Még mindíg nem nyert. Lehet h már törölt minden cachet. De akkor valami szemét még mindíg van, ami gyűlik. A belső szabad helyem még mindig nem nőtt semmivel. Mi lehet még? Ideiglenes internet fájlok?

(#27778) Bozek válasza Schuey (#27777) üzenetére


Bozek
nagyúr

A rendszeralkalmazások frissítéseire tudok még gondolni. Azokat Titanium Backup-al be tudod illeszteni a ROM-ba, így nem lesznek meg 2 helyen. Persze root az kell hozzá.
Amúgy más alkalmazásokat is tudsz rendszeralkalmazássá konvertálni vele, így is nyerhetsz még tárhelyet.

(#27779) Deck válasza Bozek (#27776) üzenetére


Deck
titán

Nem csak azt takarít hanem mindent! A legjobb app takarítás szempontjából.

PS5

(#27780) gatto_ válasza Schuey (#27777) üzenetére


gatto_
senior tag

Akkor néz végig az alkalmazásaidat egyenként az alkalmazáskezelőben. Aminek gyanúsan nagy az adatok rovatban felhalmozott része, azt töröld, és telepítsd újra. Vagy elég csak az adatait törölni, és újra beállítgatni. Pl nálam a TV24 program tud pár hónap alatt 10-20 Mb-nyi adatot felhalmozni, amit semmilyen cache törlő nem töröl. Ilyen halmozó a Skype is, gondolom mentegeti az csetelést. Szóval a programokat nézd át, és ami indokolatlanul nagy azt ellenőrizd.

Az internet fájlokat törlik a cache takarítók általában.

[ Szerkesztve ]

(#27781) fdisk válasza Schuey (#27777) üzenetére


fdisk
őstag

Nézz be a cloudagent mappába. Ott találsz olyat, hogy root.
Itt nekem több 100 mega, vkinek gigabájt mennyiségű felesleges szemét volt.
Kitöröltem mindet, majd a feladatkezelőbe le is tiltottam ezt az alkalmazást (cloudagent)
Ide töltődik le a dropboxban lévő képek mindegyike.
Ha neked van 2 GB képed a dropboxba, akkor van ebbe a mappába is 2 GB képed.
Az esfile explorerel meg tudod nézni, h mi is van a belső sd-n.
Ki is írja a méretét.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27782) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

ismertek olyan alkalmazást ami az összes névjegyet és sms-t elmenti, és később vissza lehessen állítani?
ha lehet akkor ne kelljen root hozzáférési jog...

[ Szerkesztve ]

Szépnapot!

(#27783) fdisk válasza Dexter-2000 (#27782) üzenetére


fdisk
őstag

Pl. My phone explorer.

Ez lement minden nevjegyet, smst, eseményt a pcre.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27784) BullZeye válasza air (#27763) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez jó, és ingyenes is, köszi :)

(#27785) Dexter-2000 válasza fdisk (#27783) üzenetére


Dexter-2000
őstag

köszi
telefonra microSD-re is lehet?

Szépnapot!

(#27786) fdisk válasza Dexter-2000 (#27785) üzenetére


fdisk
őstag

Oda sajnos nem.
Pc-re pár másodperc a mentés, vissza pedig pár perc.
Wifin keresztül is működik.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#27787) MD25


MD25
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki megbízható és jó (olyat amit sokat használtatok, bevált) sound recorder-t ajánlani? Esetleg olyat, ami tömörített formátumba ment? Jó lenne, ha ingyenes lenne! Előre is köszi a véleményeket! Üdv!

(#27788) fatal` válasza MD25 (#27787) üzenetére


fatal`
titán

#27739-ben pont erről volt szó. :)

(#27789) thiclyoon válasza Dexter-2000 (#27785) üzenetére


thiclyoon
aktív tag

microsd-re le tudja menteni a névjegyeket, sms-eket, stb. a MyBackup

[ Szerkesztve ]

(#27790) fatal` válasza Dexter-2000 (#27782) üzenetére


fatal`
titán

Névjegyeket miért nem szinkronizálod a Google fiókkal?

SMS-ekhez: [link] - SD-re ment XML-ben
Híváslistához: [link] - Szintén SD-re ment XML-ben.

Mindkettőben be lehet állítani, hogy hova mentsen.

(#27791) FZsolt15 válasza Bozek (#27771) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

AppGratis :)

(#27792) Dexter-2000


Dexter-2000
őstag

köszi

Szépnapot!

(#27793) Najlahu


Najlahu
csendes tag

Urak! Azt találtam ki, hogy hívásszűrés helyett jó lenne ha egy beállított zenét vagy hang fájlt játszana le a hívó félnek a telefon. Valahogy úgy mint a régi telefonközpontok tették, amíg kapcsolták a hívott félt. A hívásmegszakítást vagy elutasítást olyan prűd dolognak tartom. :) Tudtok, vagy hallottatok ilyesmi programról?

Mindenkinek hinnie kell valamiben. Én azt hiszem, iszom még egyet.

(#27794) raziel01 válasza Najlahu (#27793) üzenetére


raziel01
veterán

Fizikai képtelenség szvsz amit akarsz.

(#27795) fatal` válasza raziel01 (#27794) üzenetére


fatal`
titán

Nem feltétlen lenne az, de szerintem nincs ilyen. Bár max úgy lehetne megoldani, hogy rendesen felveszi a rendszer a telefont (és ilyenkor nem tudod használni rendesen) és a mikrofon helyett egy mp3 fájlt beállítani hangsávnak. De ennek szerintem nincs sok értelme.

(#27796) Bozek válasza Najlahu (#27793) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kapcsold be a hangpostát és ott állíts be zenét. :)

(#27797) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Jelenleg sports trackert használok, viszont az endomondo szimpatikusabb lenne, meg több a beállítási lehetőség. Egy bibi van. Csináltam egy tesztet. Km óra a keréken, endomondo meg sports tracker futott a telefonon. A km óra meg a sports tracker nagyjából ugyan azt mutatta, viszont az endomondo nem volt valami pontos. Arra gyanakszom, köze lehet ahhoz, hogy a gps jelet ritkábban rögzíti az endo. Nem lehet valahogy ezen állítani?

(#27798) Bozek válasza jackbacsi87 (#27797) üzenetére


Bozek
nagyúr

A linkelt tesztben meg épp a SportsTracker szerepelt le. :)

(#27799) Deck


Deck
titán

Photoshop Touch-ról vélemények?

PS5

(#27800) jackbacsi87 válasza Bozek (#27798) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

Ez így igaz, de szerintem függ azért a felhasználástól is. Futásnál viszonylag lassú sebességgel mész, endo 6mp-es átlag mintavétele oda megfelel. Biciklizéshez viszont a nagyobb mintavétel alkalmasabb.

A biciklis tesztemnél valami ilyesmi volt:
kmóra:
össztáv:11.km
max 47.3km/h
átlag: 22.4km/h

sportstracker
össztáv: 10.56km
max: 47.1km/h
átlag: 22.2km/h

endo
össztáv: 10.48km/h
max: 43.7km/h
átlag: 21.68km/h

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.