Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24951) xenom0rph válasza Bozek (#24950) üzenetére


xenom0rph
őstag

csak a főcímeket :/, az egész cikkek letöltésének a beállításával ( ha lehet ilyet) nem is foglalkoztam mivel , én a néhányszáz cikkből csak párat olvasok el, és én a főcímből eltudom dönteni hogy én azt akarom e olvasni, az a néhány hír meg nem árt a mobilnetnek :)

halahala

(#24952) pete_21


pete_21
addikt

Ha Greenify-ban beállítom valaminek az automatikus hibernálást, akkor abból a programból már push értesítéseket sem fogok kapni? Vagy azért néha engedi a programot a Greenify, és így szól, ha van értesítés?

(#24953) Deck


Deck
titán

Szeretnék alternatívát a Google Maps helyett. Mik vannak? :)

(#24952) pete_21 Elég egyértelmű. Ha lefagyasztasz valamit vele akkor nem kapsz push üzenetet. Nekem is fenn van megvettem kiváló program. Most kipróbáltam a Whatsappal a kedvedért, és nem kaptam meg pedig írtam másik telefonról csak akkor ha elindítom a whatsappot. Itt is látszik, hogy remekül működik a Greenify.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24954) LonGleY válasza punky10 (#24929) üzenetére


LonGleY
veterán

vállás, felébresz :F milyen nyelv ez?

(#24955) Deck válasza LonGleY (#24954) üzenetére


Deck
titán

Elírta. Válás akart lenni.

PS5

(#24956) pete_21 válasza Deck (#24953) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ. Én is így gondoltam, ebben a cikkben az utolsó mondat kevert meg. (és a seize jelentésében sem voltam biztos.)
Azt hittem, az utolsó mondat arra vonatkozik, hogy a push üzenetek így is megjönnek. De akkor viszont mire vonatkozik az a mondat? :F

MOD: Greenify-ban nekem csak a Facebook és TV24 van hozzáadva. Így csak ezzel a két programmal machinál ugye? Kicsit tényleg javult a fogyasztás, de azoknak biztos jelentősebb, akiknek sok olyan program van, ami futtat background folyamatokat, és szolgáltatásokat. Nálad mik vannak hozzáadva?

[ Szerkesztve ]

(#24957) Bozek válasza xenom0rph (#24951) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, annyira nem számít a mobilnet-nek, de azért mégis jobb számomra, ha letölt mindent. Nem tudhatom, hogy épp hány cikket akarok elolvasni.

(#24958) Deck válasza pete_21 (#24956) üzenetére


Deck
titán

Igen akkor csak azzal a kettővel. Nálam elég sok minden. Rendszer alkalmazás is :) Ne fusson semmi csak ha elindítom kivéve a Whatsapp. De annak a fogyasztása semmi mivel push és nem szinkronizál.

Ha hozzá adsz valamit akkor fagyasztva van, de ha elindítod ami egyből történik akkor rendesen tudod használni és ha ezután nem aktív a képernyő akkor pár perc múlva újra vissza fagyasztja. Tehát használod a programod de csak akkor fut mikor elindítod máskülönben nem.

Megérte az árát. Fantasztikus program az biztos! :K

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24959) LordRajZoL válasza pete_21 (#24952) üzenetére


LordRajZoL
aktív tag

Teljesen leállitja
Nem hagyja futni a háttérbe

zZz

(#24960) fatal` válasza LonGleY (#24954) üzenetére


fatal`
titán

iszok is rossz :D

Gondolom válás, felébressz és iszom.

(#24961) punky10 válasza LonGleY (#24954) üzenetére


punky10
addikt

Bocsi,elirtam... :B
Ez a legrosszabb a billentyűzetek "inteligens" tanulásában:az összes félreütött szót megjegyzi,és ami még rosszabb,újra felajánlja...

Az iszok szándékos:eredetileg "eszek"volt...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#24962) Deck válasza pete_21 (#24956) üzenetére


Deck
titán

Most frissítettem a bétára a Greenify-t még jobb lett! Érdemes frissíteni!

PS5

(#24963) Bozek válasza whiskeys (#24946) üzenetére


Bozek
nagyúr

Annyit kell tenned, hogy nyomsz a gReader-en belül egy Logout-ot, majd bejelentkezel alul a Feedly-be. Ugyanúgy használhatod a Google fiókodat, így áthúzza a feliratkozásokat. Viszont érdemes előtte elolvasni mindent még a Google Reader-es bejelentkezéssel, mert csak az első belépés utáni hírek fognak megjelenni a Feedly-ben, a régebbi (de olvasatlan cikkek) már nem.

A Feedly saját webes oldala is használható, ugyanolyan megoldást nyújt, mint a Google Reader.

(#24964) dokee78 válasza Deck (#24962) üzenetére


dokee78
félisten

link lemaradt :DDD

Ez lenne???

[ Szerkesztve ]

(#24965) Deck válasza dokee78 (#24964) üzenetére


Deck
titán

Playen lehet letölteni a frissítést. Csak csatlakozni kell g+ on a tesztelő csoportukhoz majd playről frissíthető! Te is használod a greenifyt?

Link alján csatlakozz.Majd playen rá mész a progira és ott lesz, hogy frissítés.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24966) dokee78 válasza Deck (#24965) üzenetére


dokee78
félisten

Igen használom.
Csatlakoztam a csoportokhoz,de a Playen azt írja telepítve.

(#24967) Deck válasza dokee78 (#24966) üzenetére


Deck
titán

Csatlakozáss után jelentkezés tesztelőnek: https://play.google.com/apps/testing/com.oasisfeng.greenify

Azután leave the test és ott lesz a link is playre mutat de simán rámész az appra akkor is mutatja a frissítést.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24968) dokee78 válasza Deck (#24967) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#24969) Deck válasza dokee78 (#24968) üzenetére


Deck
titán

Szívesen! Támogatja a Playt a gyári böngészőt minden rendszer alalkalmazást és programot. Megéri támogatni a programot :)

PS5

(#24970) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

Android 4.1es Jelly Bean em van.

Tudnátok ajánlani egy jó alkalmazást, amivel videókat tudok nézni ?, és feliratokat is jól kezeli ? mp4 fájlokat is jó lenne, ha le tudna játszani.

Mx player ről hallottam, hogy jó, de a GooglePlayben a hozzászólásoknál azt olvastam, hogy a legutóbbi frissítés óta elcseszték.

köszi

(#24971) fatal` válasza Orionk (#24970) üzenetére


fatal`
titán

Én nem nézek filmet telón, de ha az MX nem tetszik, akkor tehetsz egy próbát a MoboPlayerrel is.

(#24972) xenom0rph


xenom0rph
őstag

másnál is melegszik airdroid alatt a telefon?

halahala

(#24973) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Melyik furásmérő térképes appot javasoljátok? Mert van ez a runtastic, de sokminden csak Pro verzsönben érhető el.. (Nem akarom rögtön warezolni, hátha van ami tudja alapból is)

Szerk.:
Még talán ez a Nike+ A képek alapján jó lehet.

Szerk2.:
Mégsem... Kommentár:
"Rettenetesen fals eredményeket mér hosszú távfutáson ( a kanyarokat lecsapja átlóba ). Legutóbb a 12 km-ből 9.8 érzékelt...még egy esélyt adok neki azután dobom..."

[ Szerkesztve ]

(#24974) Deck válasza Orionk (#24970) üzenetére


Deck
titán

Mx Playert használok jól fut. A playes magyar vélemények sokat nem számítanak. Vlc + Mx Player ezt a kettőt használom.

PS5

(#24975) scream válasza megint én (#24973) üzenetére


scream
veterán

Én Endomondo-t használok már rég óta, nagy megelégedettséggel ;)

(#24976) S e t h válasza whiskeys (#24930) üzenetére


S e t h
nagyúr

+1 a Taptura

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24977) Deck válasza scream (#24975) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#24978) goom válasza scream (#24975) üzenetére


goom
senior tag

+1 az Endomondo-ra.

(#24979) punky10


punky10
addikt

Hírolvasonak a Taptut,videólejátszónak pedig s BS Player Lite-t használom.A BS Player kezelte le eddig a legjobban a feliratos filmeimet.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#24980) pete_21 válasza Deck (#24958) üzenetére


pete_21
addikt

Így már érthető, köszi a választ! :)
Rendszer alkalmazások közül érdemes valamit hozzáadni?

(#24959) LordRajZoL: Neked is köszi a választ!

(#24962) dekrer: Megnézem majd, köszi. Mi változott benne?

[ Szerkesztve ]

(#24981) megint én válasza scream (#24975) üzenetére


megint én
őstag

Ty! felteszem!
Amúgy a runtasticban nagyon tetszett, hogy van neki ilyen visszanézem goole earthon, meg egyebek.

Az endomondo Pro sokkal többet tud?

[ Szerkesztve ]

(#24982) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Régen játszottam egy tök jó snowboard-os játékkal. Nagyon hasonlított erre, a pálya szinte teljesen ugyanígy nézett ki, csak nem pálcikaemberrel kellett menni. Valaki nem ismeri? :)

(#24983) scream válasza megint én (#24981) üzenetére


scream
veterán

Igazából nem tudom én a Pro-val kezdtem :B

Endomondonak saját honlapja van amin rajta van az összes rögzített futásod különböző grafikonokkal, teljesítmény adatokkal, szerintem nagyon-nagyon jó.

(#24984) xenom0rph válasza HollyBoni (#24982) üzenetére


xenom0rph
őstag

Próbálkozz itt.

halahala

(#24985) goom válasza scream (#24983) üzenetére


goom
senior tag

És az Endomondo is tudja a Google-térképet, szintén. De én is kezdetek óta Pro-t használok.

(#24986) Edi77 válasza megint én (#24973) üzenetére


Edi77
őstag

Szia!

Runtastic nagyon jó, mellette még ezt használom: [link]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#24987) Edi77


Edi77
őstag

Olyan időjárás appot keresek, ami statusbaron ikonosan jelenik meg ill. mutatja ott a hőmérsékletet is. Jelenleg az eWeather HD-t használom, de sokat fogyaszt.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#24988) pepe091 válasza Edi77 (#24987) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Eye in sky weather.

(#24989) bododani


bododani
senior tag

Sziasztok! Van egy Xperia Ray telefonom. Valami megoldás nincsen GB-re, hogy legyen feladatkezelőm? -mert gyárilag GB-re a sonynak nincs feladatkezelője- Pl. home gomb hosszan nyomása, mint ICS-n, vagy widget, mint a GB-s Galaxy telókon.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#24990) #40351744 válasza bododani (#24989) üzenetére


#40351744
törölt tag

Nem igazán értem, hogy pontosan mire gondolsz, valami ilyesmire? Ez kitehető widgetként is, gyors, egyszerű, átlátható.

(#24991) quailstorm válasza bododani (#24989) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Azon kívül hogy felrakod az advanced task killert, nem nagyon tudok mást. De ésszel használni mert különben lassít(folyamat benn lévő appok elől vedd ki a pipát, mint pl play áruház, meg powerAMP, érted). Nem olyan noob proof mint a touchwizes.
Egyébként a telódra elérhető az ICS. Vagy az annyira rossz hogy inkább nem használod?

[ Szerkesztve ]

(#24992) rjg válasza bododani (#24989) üzenetére


rjg
őstag

Active Apps Ads / Task Manager A Samsung beépített task manageréről mintázták. Van 1x1-es widgetje, de egy normálisabb launchernél gesztusvezérlésre is be tudod állítani.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24993) bododani válasza quailstorm (#24991) üzenetére


bododani
senior tag

Igen, tudok az ICS-ről,hogy kijött,de nagyon lassú, még sok gyári app kitörlése után is.
rjg , Xiawave: Köszi szépen!

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#24994) pete_21 válasza Edi77 (#24987) üzenetére


pete_21
addikt

Jelly Bean-re a Notification Weather szerintem nagyon jó.

(#24995) attiati


attiati
veterán

"google szolgaltatasok" cimszo alatt mi(k) zabalja(k) az adatforgalmat? (3 nap alatt 15mega sok lesz)

(#24996) Deck


Deck
titán

CPU Sleeper-ről mik a vélemények? Használja valaki?

PS5

(#24997) Maximusz válasza havri1 (#15008) üzenetére


Maximusz
aktív tag

Szia!

olvastam, hogy használod a : Enhanced SMS & Caller ID . A kérdésem az lenne, hogy te találkoztál-e már azzal a problémával, hogy ha hívásom van, rendben felolvassa amit kérek tőle ( hívó fél neve, stb..), beszél is a hozzá telepített felolvasó ( teszt szöveget is felolvassa ), de amikor mailt kapok (vagy gtalk üzenetet), és feloldom a kijelzőt, csak azt mondja : "pont"
és ennyi, mást nem mond.

a felolvasó (ami szerintem nem ludas, mert kimondja a hívó felet, meg a teszt szöveget : nuance vocalizer

maximusz

(#24998) Narxis


Narxis
nagyúr

Google Play Store 4.1.10

fixes the severe battery-draining location bug introduced in Google Play Services recently, which was especially painful for HTC users. Ron looked into it and found that it downloads a Network Location Provider patch for Google Play Services, though I’m puzzled why Google didn’t just update Play Services itself.

Thanos was right.

(#24999) dokee78


dokee78
félisten

Arra keresek alkalmazást,hogy PC-n lássam élő képként amit a teló kamerája lát.
Egy wifi hálózaton,de az sem baj,ha 3G-n is tudja.

Airdroid sok helyet foglal,kicsit kissebb alkalmazás esetleg,aminek csak ez a funkciója?

[ Szerkesztve ]

(#25000) Mr X válasza dokee78 (#24999) üzenetére


Mr X
veterán

AirDroid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.