Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) pete_21 válasza xenom0rph (#23952) üzenetére


pete_21
addikt

Ha ezt csak ironikusan írtad, akkor nem igazán tudom mire vélni... :F

(#24052) darvinya válasza ra^ven (#24046) üzenetére


darvinya
titán

Valamilyen jegyzet program, vagy abban a mappában létrehozol újat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24053) scream válasza Neck (#24045) üzenetére


scream
veterán

Esetleg szabad tudni mit találtál rá?

Én már jói deje keresek olyan pdf olvasót ami normálisan tud keresni szövegben, tehát az ékezetes szavakat, szószerkezeteket is megtalálja. Esetleg valaki talált már ? :F

(#24054) Snoop-y válasza basaja (#24004) üzenetére


Snoop-y
veterán

Tudom hogy kiomlott tejbe sirni nem a legjobb megoldas de hasznaljal valamilyen felho szolgaltatast es mindig mentsel le mindent ami szamodra fontos. Remelem sikerul visszanyerned az adataidat :K

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24055) xSide válasza scream (#24053) üzenetére


xSide
őstag

Smart Office pdf-ben keres, de semmit sem talál.
Adott egy szó, benne van, de nincs találat...
Emiatt 2 év után én is keresgélhetek:)
EzPDF?? Valaki használja?

[ Szerkesztve ]

(#24056) ra^ven válasza darvinya (#24052) üzenetére


ra^ven
senior tag

Hm, így nem nagyon látok benne fantáziát, nem regeltem külön acc-ot, hanem a gmail-es cuccaimat adtam meg.
Gmail-en belül nem találtam olyan lehetőséget, amely kommunikálna a GNote-tal.
Gnote-ban telefonon létrehoztam egy jegyzetet, azt láttam, hogy betette a gmail-es mappák közé, de semmi több, szerkeszteni nem tudom, úgy kezeli mint egy emailt.
Most vagy én vagyok béna, és valamit nem vettem észre vagy nem tudom.

Tudna erről írni valaki, aki használja?

Köszönöm.

Azt hiszem megvan a válasz, emailben küldök valamit, azt becimkézem mint "Notes" és azt szinkronizálja az app.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#24057) darvinya válasza ra^ven (#24056) üzenetére


darvinya
titán

Gmail mint esemény kezelő, szerkeszteni meg jegyzet programmal.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24058) SimonJanos válasza LonGleY (#23895) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Clean Master: Igen, a KS Mobile-nak ez a cucca is remek. :K
Sajnos eddig nem használtam eltávolításra (sem). Mondjuk leesett hogy az "igazi" uninstall az az hogy: leállítás, adatok törlése és utána uninstall. :U
Az "Előzmény" / "Felesleges fájlok" tiszta sor,
az "App kezelő" / "Mentés" részen is az applikációk által hagyott plusz felesleges (!) cuccok törlése vagy root joggal itt randán törölhetek?! Mivel "már csak" ~ 750 MB-ról van szó, elviselem. ;]

A másik appjuk :D ugye a
Battery Doctor
- helyette keresnék vmi "kisebb helyet foglaló" (tablet-en fent marad, mini pro-n lekaptam) "akkutöltés figyelőt". Ugyan nem nagy trükk az hogy 100%-ra töltés mindig, majd havonta egyszer full cycle, ami kb. + fél óra, de egy app nem ártana, ami nem min. 6 MB-ot kajál, "dejólenne": SD-re áttehető és este is mer figyelmeztetni (az említett app 22h után semmiképpen sem jelez)!?

Battery Full Notification OK, de az "csak" 100% töltésnél figyelmeztet, persze lehet hogy elég lesz...

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24059) Coolby84


Coolby84
tag

Sziasztok!

Tudtok ajánlani egy olyan programot, amivel egy belső hálózaton lévő NAS-t lehet android készülékhez csatlakoztatni? A legjobb lenne, ha beépülne valahogy úgy, mint a windows hálózati meghajtó hozzáadása dolga? Van valami ilyesmi?

Köszi előre is

(#24060) ncc1701 válasza SimonJanos (#24058) üzenetére


ncc1701
veterán

Ez a progi tud olyat, h adott akku feszültségnél megszólaltat egy általad beállított hangot:Battery Monitor Widget Pro
Be tudsz állítani minimum feszültséget, maximum feszültséget, és még azt is, h picsogjon, mikor 100%-ra töltött.

(#24061) citkar válasza xSide (#24050) üzenetére


citkar
addikt

Véletlen ilyet bluetooth-os kivitelben nem láttál? Ha lenne rajta egy rövidebb felcsavart kábel, csak úgy hogy lógjon, fityegjen, az lenne csak a tuti s úgy telefonálni az utcán :D

Másik: dual simes a telefonom és ha mobilnetre csatlakozom mindig megkérdezi melyik simen keresztül. A problémám, hogy ezt a widgettel szeretném megoldani. Az extended controls-t használom, de a mobilnettel nem boldogul vagy a rossz simet kapcsolja (pedig az simeknél az alapbeállítás a másikra szól) :)
Valaki tud olyat ahol ez orvosolható, hogy egy megadott simet kapcsoljon vagy rákérdezzen?

[ Szerkesztve ]

(#24062) SimonJanos válasza ncc1701 (#24060) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Köszi,

de nekem amolyan egyszerűbb töltési monitorozó kell: naptárban tárolja hányszor töltöttem 100%, mikor kell full cycle és persze jelez ha fel van töltve.

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24063) basaja válasza Snoop-y (#24054) üzenetére


basaja
senior tag

Köszönöm,utólag énis erre jutottam...végülis van vagy 70 giga regisztrált tárhelyem... :W

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24064) gyuri81


gyuri81
veterán

Létezik androidra régi klasszikus Super Mario?

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#24065) doddencs


doddencs
senior tag

tudna vki linket a legújabb play-hez?

valamint újraraktam a romot a mobilon, és a facebook most nem töltött le értesítéshangot. vki megosztaná a klasszikus üzenethangot hozzá?

köszi.

(#24066) LonGleY válasza SimonJanos (#24058) üzenetére


LonGleY
veterán

Az app uninstall mindent töröl, egy napja beszéltük. Csak az SD-n hagyott mappák maradnak, ennek egy részére tud figyelmeztetni a CM.

BFN: Ez a lényege. Amúgy más % is állítható neki.

(#24067) fatal` válasza gyuri81 (#24064) üzenetére


fatal`
titán

Natívan szerintem nem, de van SNES emulátor.

(#24068) FZsolt15 válasza gyuri81 (#24064) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Nesoid emulátorral.

(#24069) ncc1701 válasza SimonJanos (#24062) üzenetére


ncc1701
veterán

Li-ion akkut kifejezetten egészségtelen fullra tölteni. A mágikus szám a 3.92V. :) Full töltésnél felmegy 4.2, újabban 4.3V-ra is, itt csak 3-500 ciklust bírnak, míg 3.92V-ra töltésnél akár 6000-et is.

(#24070) LonGleY válasza ncc1701 (#24069) üzenetére


LonGleY
veterán

A lényeg inkább az, hogy 15 foktól nagyon eltérő hőmérsékleten ne töltsünk.

[ Szerkesztve ]

(#24071) FZsolt15 válasza doddencs (#24065) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Bocs lejart a szerk. idom.
Google Play Store 4.1.6

Valaki nem tudja miert nem megy a Shazam? Mit ajanlotok helyette?

[ Szerkesztve ]

(#24072) SimonJanos válasza fatal` (#24067) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Igen, az a a "bajom", hogy rengeteg emulátor van: melyik tud billentyűzetet is kezelni, vagyis azzal irányítani?

Xperia mini pro-n Street Fighter a cél. ;]

ZX-Spectrum / Marvin: OK
ScummVM: remek az adventure-ökhöz (igaz, ott nem a billentyűzetes kezelés a cél)...

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24073) #40351744 válasza SimonJanos (#24072) üzenetére


#40351744
törölt tag

Na igen, ez engem is érdekelne. Kipróbáltam már párat, van amiben lehetőséget ad a billentyűzet gombjainak használatára, de a fel-le-balra-jobbra-n kívül másra nem reagál, pl: a super gnes.

(#24074) gatto_ válasza FZsolt15 (#24071) üzenetére


gatto_
senior tag

Ennél már van újabb is. 4.1.10-es. Gondolom ugyanott megtalálható.

(#24075) fatal` válasza SimonJanos (#24072) üzenetére


fatal`
titán

Jóeséllyel egyik sem, legalábbis nem rendesen. Mivel kb minden eladott 1 milliomodik telefonon (vagy most már annyin se, mert nem is nagyon gyártanak) van billentyűzet, ezért a kutya nem foglalkozik vele.

(#24076) SimonJanos válasza #40351744 (#24073) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Hehe, na pont ez a megoldás: a SuperGNES (SNES Emulator) képes arra hogy a billentyűzetet hozzárendeld a gombokhoz! Alapból van csak a négy irány' beállítva. ;]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24077) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
Ismeri-e valaki?
Super Beam WI-FI Direct

(#24078) w.miki


w.miki
veterán

bocsi, a játékoknak melyik a topikja? :B
Match3 Jewel Game-t keresek, aminek szépek az ékszerei, és egyenletesen nehezedik
mint a Jewel Quest 2 -3, csak ezeket már kijátszottam :DDD
tudom van sok, de a zöme elég gagyi :((

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#24079) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!
Ismimnek Go telefonja van és a Jb óta nehezen tudja fogadni a hívásokat!
Tudnátok valami jó ingyenes tárcsázó programot?
Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24080) #40351744 válasza SimonJanos (#24076) üzenetére


#40351744
törölt tag

Az addig rendben van...értem én :DDD próbáltam hozzárendelni az emulátor gombjaihoz többféle másik fizikai gombot is, de semmi, mintha figyelmen kívül hagyná a négy irányon kívül a többi gombot....de majd kiokoskodok valamit, olvastam a telefonom ( Xperia Pro ) XDA-s topic-jában, hogy van egy flash-elhető zip, ha valami gebasz lenne a gombkkal.....megpróbálom, elvégre ez az app a legjobb SNES emulálásra.

(#24078) w.miki Erre tessék :)

[ Szerkesztve ]

(#24081) basaja válasza Orlin (#24079) üzenetére


basaja
senior tag

Exdialer

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24082) Orlin válasza basaja (#24081) üzenetére


Orlin
addikt

Ez nem ingyenes?Mert azt írja fent 7 nap múlva lejár.
Hogyan lehet beállítani hogy egyből ezzel fogadjam a hívást?Vagy magától úgy települ?
Köszi.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24083) fatal` válasza Orlin (#24082) üzenetére


fatal`
titán

Hívásfogadáshoz nem tudsz appot cserélni, ezek hívásindításhoz vannak. Max olyan van, ami a gyári elé ugrik, pl. Full Screen Caller ID.

[ Szerkesztve ]

(#24084) OgKush


OgKush
senior tag

Google wallet-et valaki már hackelt "nem támogatott" eszközre? :U

(#24085) fatal` válasza OgKush (#24084) üzenetére


fatal`
titán

Minek? Nem tudsz vele fizetni.

(#24086) LonGleY válasza Orlin (#24082) üzenetére


LonGleY
veterán

A hívásfogadás nem lecserélhető. Csak attól lehet gyorsabb, ha minden ezzel kapcsolatos extra programot leszedtek. Ha még úgy sem megfelelő, akkor érdemes jó launcher után nézni, és egyéb, automatikusan induló, háttérben szüttyögő vackot alkalmazáskezelőből leszedni/letiltani (úgy hamarabb eszmél a telefon, ha van némi szabad memóriája). Pl. Facebook Messenger, Talk/Hangouts, Twitter és társai, ilyen-olyan rendszerfigyelők, indítókák, fölös widgetek stb. Az sem árt, ha a multitask-ból rendszeresen kihúzzátok a nem használt cuccokat és néha újraindítjátok a telefont. A GPS, 3G meg csak akkor legyen bekapcsolva, ha tényleg kellenek - ezzel az akku is rendesen kímélhető.

[ Szerkesztve ]

(#24087) OgKush válasza fatal` (#24085) üzenetére


OgKush
senior tag

miért? Vannak videók , tesztek, és mükszik. :U

(#24088) Orlin válasza LonGleY (#24086) üzenetére


Orlin
addikt

Értem.
Nem az én telóm így csal elmesélésből tudom mi lehet.
A Xperia Go fórumot néztem és ott szinte mindenkinél jelentkezik a hívás fogadás probléma JB után.A csuszkával vannak bajok.
Erre kellene valami alternatív megoldás.

Amúgy gondolom ezt fogják javítani ha szinte mindenkinél jelen van a hiba.
THX!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#24089) scream


scream
veterán

Keresnék olyan PDF olvasót/megjelenítőt amiben lehet normálisan keresni szavakra/kifejezésekre és meg is találja őket.

(#24090) SimonJanos válasza #40351744 (#24080) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

Nekem remekül működik: v 1.3.9

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24091) Bozek válasza fatal` (#24085) üzenetére


Bozek
nagyúr

Valamelyik topicban írt róla egy fórumozó, hogy ő már fizetett boltban hackelt Google Wallet-el. De fogalmam sincs már, hogy ki volt az.

(#24092) SimonJanos válasza scream (#24089) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

"Normálisan"? Kb. "mindegyik" tudja ha nem kép alapú a PDF... :U

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24093) LonGleY válasza scream (#24089) üzenetére


LonGleY
veterán

A legtöbben lehet keresni, még az alap Adobe Reader-ben is. Persze, hogyha nem képformátumban vannak a szövegek, hanem fontként. De az mondjuk elég feltűnő..

Már meg is előztek.. :]

[ Szerkesztve ]

(#24094) scream válasza LonGleY (#24093) üzenetére


scream
veterán

Oké hogy lehet keresni, csak egyik sem tud megtalálni rendesen egy ékezetes keresett szót sem... Legalábbis van egy 1200 oldalas PDF amiben rákeresek egy adott kulcsszóra és teszem azt mondjuk csak 2 szer fordul elő 1200 oldal alatt és van benne ékezet akkor manuálisan kell megkeresni mert az Adobe Reader nem találja, hasonló a helyzet ezPDF-nél is :(

(#24092) SimonJanos :

Nyilván nem képeken szeretnék keresni, hanem rendes szöveges adatban, de az ékezet nélküli szövegeket minden gond nélkül megtalálja, viszont ékezetessel bajban van még az asztali verzió is.

[ Szerkesztve ]

(#24095) xenom0rph válasza scream (#24094) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nem lehet hogy a telefon memóriája nem bírja azt az 1200 oldalt?

halahala

(#24096) LonGleY válasza scream (#24094) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor keress ékezet nélküli részekre. :] Személy szerint nem tudok jobbat ajánlani, esetleg még kipróbálhatod a RepliGo-t, ha még nem tetted volna.

xenom0rph: Nem a keresést nem bírja, hanem az ékezetest.

[ Szerkesztve ]

(#24097) SimonJanos válasza fatal` (#21028) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

... én egyelőre éppen térítem vissza a DroidSail Super App2SD Pro-t, mert nekem nem akarja a dolgot sem Tabon se mini pro-n SD-re tenni a cuccokat, és itt nem is rendszer-alkalmazásokról van szó...! :F

Root, USB debugging, SuperSU alap.
Cseréljem le a SuperSU-t?! Vagy vegyem meg a Pro-t (kipróbálás szinten legalább)?! Nem gondolom hogy azzal van a gond... :(

Sajnos marad a GL to SD, csak azzal meg nehézkes pl. a frissítés, stb.

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24098) Logeeen válasza megint én (#24077) üzenetére


Logeeen
senior tag

Persze. Gond van vele?

#Xiaomi 13T#

(#24099) S e t h válasza scream (#24089) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nekem a kedvencem a Repligo, illetve nem rossz az ezPdf reader sem, viszont pont nem tudom megmondani ,hogy a keresésben mennyire jók, mert nem ez volt az alap tulajdonság ami alapján megkedveltem őket.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24100) rjg válasza Coolby84 (#24059) üzenetére


rjg
őstag

ES File Explorer. A NAS-t helyi hálózati elemként hozzá tudod adni, kedvencként elmenteni, én is így használom.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.