Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) odrif


odrif
MODERÁTOR

Egy cégnél ahol dolgozom, használunk belső exchange levelező rendszert.
Létezik-e olyan app hogy a céges exchange címlistát elérhessem a telefononon lévő exchange kliensben?

20 éve a Prohardveren

(#24652) lehella válasza lehella (#24637) üzenetére


lehella
senior tag

Rendben működött reggel az ébresztő, végülis nem volt gond. A beállításoknál ki és be lehet kapcsolni az állapotsávon megjelenő ikont, de még béta funkció.... :)

www.taplalkozastanacsadas.hu -> "Edd magad soványra"

(#24653) S e t h válasza Tomi0703 (#24647) üzenetére


S e t h
nagyúr

A nuancet fel kell telepítened, aztán alapértelmezetté tenned és onnan kezdve a cool reader fel is olvassa.Sajnos most nem tudom részletesebben, este leszek csak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24654) Tyer válasza lehella (#24652) üzenetére


Tyer
őstag

Jobb az, ha látszik...

GSam: Valaki rájött már, hogy ha ugy állitom be, hogy teljes feltöltéstöl mérjen, akkor miért van, hogy van amikor lehuzom, és mér tovább, van amikor 0-z???
Eddig kb ugy volt, hogy ha még ment a kocsi, és benn voltam a naviban, és ugy huztam le a töltöröl, akkor folytatta. De ahogy látom 89 ill 92% nál még ujrakezdi. 30-40 %-nál nem...
Fura...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24655) oncsi


oncsi
őstag

Sg Note10.1 alá keresek flash video lejátszót. Mert nem megy.
Köszi.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#24656) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
van egy htc Desire X telefonom. A WidgetLockert használom. Viszont van egy olyan problémám, hogy a zsebembe lezárt állapotba ha benyomódik a bekapcsoló gomb akkor ki tud kapcsolni.

A WidgetLockerbe hol találom azt a funkciót, hogy a bekapcsoló gomb hosszú nyomását ne érzékelje és ne engedje kikapcsolni a telefonomat?!

Kerestem már de nem találtam és fontos lenne! Előre is köszönöm!

(#24657) havri1


havri1
félisten

Helló!

IM+ Pro-t használóktól kérdezném:
Ha a telefon deep sleepbe van (értsd képernyő off, wifi off de 3G on) akkor megérkeznek egyből az üzenetek? (skype és gtalk)
Mert nekem telefon ébresztés után elindítva az appot, offline-ba vagyok, és akkor vált online-ra.
Gtlakos üzenetek néha megérkeznek, néha nem..nem jöttem még rá miért csinálja ezt :(

Köszi!

havri

(#24658) whiskeys válasza havri1 (#24657) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem is detto....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#24659) LonGleY válasza havri1 (#24657) üzenetére


LonGleY
veterán

Random érkeztek az üzenetek nálam is. Kár volt megvenned, én visszatérítettem.

[ Szerkesztve ]

(#24660) odrif


odrif
MODERÁTOR

Erre valaki?

20 éve a Prohardveren

(#24661) havri1 válasza LonGleY (#24659) üzenetére


havri1
félisten

Köszi..szuper :(((

havri

(#24662) SamS20


SamS20
senior tag

van olyan program ami a softkeyek hátterét (fekete) áttetszővé "varázsolja"? mostanában egyre több ilyen okosságot látok, hogy le lehet cserélni vagy más színt betenni.
hátha csak elkerülte a figyelmemet eddig :)

(#24663) LonGleY válasza SamS20 (#24662) üzenetére


LonGleY
veterán

Azt szerintem magának a programnak kell támogatnia, külső app ezen nem segít. A Smart Keyboard Pro tud átlátszóságot, de az sem minden felületen működik. Opera Classic alatt pl. eltakar teljesen.

(#24664) pepe091 válasza LonGleY (#24663) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

?
Szerintem ezt félreértetted. A Softkey-nek semmi köze a billentyűzethez. Ez az Android navigációsávja, kezelőszerve.

(#24665) SamS20 válasza pepe091 (#24664) üzenetére


SamS20
senior tag

igen kicsit én is néztem hogy wtf :D

(#24666) petipetya válasza pepe091 (#24664) üzenetére


petipetya
nagyúr

A swiftkey-re asszociálhatott.

"nincs rá lezsóidő"

(#24667) Ferenc1989


Ferenc1989
tag

Üdv.
Van egy samsung galaxy s telefonom. Két routerem van és azt szeretném hogy mindig az erősebb
jelű routerhez csatlakozzon wifin. Létezik olyan program/beállítás amivel ez megvalósítható?
Köszi

Sosem tudod, mi az elég, amíg meg nem tapasztalod, mi a túl sok.

(#24668) pete_21 válasza SamS20 (#24662) üzenetére


pete_21
addikt

Elképzelhetőnek tartom, hogy ezt csak a főzött romokon belül tudod beállítani.

(#24669) sharkybacsi válasza odrif (#24651) üzenetére


sharkybacsi
tag

Ha csak belülről érhető el a címlista, akkor gonolom nem.
A beépített androidos email kliens egyébként szépen kezeli az exchange fiókokat is, címlistát, naptárbejegyzéseket stb. is szinkronizál.
Esetleg ez is érdekes lehet:
Corporate Adressbook
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.vivekiyer.GAL&hl=en

(#24670) odrif válasza sharkybacsi (#24669) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Szépen kezeli és megkapok a telefonra minden benti email üzenetet.
A címlista igen nagy az biztos.
Megnézem amit ajánlottál köszönöm!

20 éve a Prohardveren

(#24671) LonGleY válasza petipetya (#24666) üzenetére


LonGleY
veterán

Jah, egy kissé benéztem.. :]

SamS20: Viszont kétlem, hogy a rendszer más felbontást használna a Softkey átlátszósága miatt, tehát nem nyersz vele helyet, bármire is cseréled vagy változtatod.

[ Szerkesztve ]

(#24672) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
van egy htc Desire X telefonom. A WidgetLockert használom. Viszont van egy olyan problémám, hogy a zsebembe lezárt állapotba ha benyomódik a bekapcsoló gomb akkor ki tud kapcsolni.

A WidgetLockerbe hol találom azt a funkciót, hogy a bekapcsoló gomb hosszú nyomását ne érzékelje és ne engedje kikapcsolni a telefonomat?!

Kerestem már de nem találtam és fontos lenne! Előre is köszönöm!

(#24673) hodostamas


hodostamas
addikt

FB messengerre van valami alternatíva? Ne fogyasszon sokat, push menjen.

(#24674) xenom0rph válasza hodostamas (#24673) üzenetére


xenom0rph
őstag

imo, kik

halahala

(#24675) hodostamas válasza xenom0rph (#24674) üzenetére


hodostamas
addikt

Úgy értettem hogy kezelje az FB chat-et, sry.

(#24676) pete_21


pete_21
addikt

CM10.1-en meg lehet csinálni, hogy a lockscreenre minden esetben kitegye a naptárból a névnapot, és ha van bejegyzés a naptárban arra a napra /esetleg hétre/, akkor azt is írja ki?
CM10-ben a naptárat be tudtam kapcsolni, de vagy csak a bejegyzést írja ki, vagy csak a névnapot...

(#24677) xenom0rph válasza hodostamas (#24675) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ez gyakorlatilag kezeli, próbáld ki!

halahala

(#24678) xenom0rph válasza xenom0rph (#24677) üzenetére


xenom0rph
őstag

Ja a kik nem, de az imo-hoz hozzá lehet adni a fácsét

halahala

(#24679) akyyy


akyyy
senior tag

hali. sajna a kolis neten tiltva van valami amivel a telefonon tudnék akár ustreamen akár qiken streamet közvetíteni. hogyan lehetne hogy a telo proxin keresztül csatlakozzon a wifimhez?
elvileg ha állítok be proxit, az csak böngészőre jó alkalmazásokhoz nem.... kössz :)

[ Szerkesztve ]

(#24680) janston


janston
aktív tag

Üdv!
Tudtok nekem olyan programot mondani, amivel be tudom állítani hogyan rezegjen a telefon híváskor? köszi

(#24681) Snoop-y válasza odrif (#24651) üzenetére


Snoop-y
veterán

Corporate addressbook ( playen fent van es ingyenes )
Hjam latom kozben mar ajanlottak ( nagyon hasznos es folyamatosan fejlesztik ) en is ezt hasznalom :D

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#24682) xenom0rph válasza janston (#24680) üzenetére


xenom0rph
őstag

Milyen telefonod van?

halahala

(#24683) Orionk


Orionk
senior tag

Hy !

Prestigio 4322 telefonom van és azon 4.1es Jelly Bean andorid.

A 4.1.es Jelly Bean androidnál be lehet azt állítani, hogy a menüben a gyári és a feltelepített alkalmazások NE ábc sorrendben legyenek, hanem a feltelepítés sorrendje szerint ?

köszi

(#24684) janston válasza xenom0rph (#24682) üzenetére


janston
aktív tag

Xiaomi Mi2 - 4.1.1 JB

(#24685) Mr X


Mr X
veterán

Üdv!

Tudtok olyan launchert, aminél az app drawerben is módosíthatóak az appok ikonjai? Van egy zip-ben egy rakat ikonom, de Apex nem eszi meg, csak kézzel cserélhetem az asztalon.

(#24686) kukinyo válasza Mr X (#24685) üzenetére


kukinyo
addikt

(#24687) Mr X válasza kukinyo (#24686) üzenetére


Mr X
veterán

Megnézem, köszönöm.

pepe091:

Köszi, szintén bezsákolom. :)

[ Szerkesztve ]

(#24688) pepe091 válasza Mr X (#24685) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A Nova is tudja, jobb mint a Holo.

(#24689) arti1121


arti1121
senior tag

újra feltettem az LBE privacy guard-ot és hogy használni is lehessen kiabál az Active protection service bekapcsolásáért de amint megkapja folyamatosan újra indul. mi lehet a hiba? a telo egy Xperia V ami rootolt! mások írtak hogy megy nekik 4.1.2-ön

[ Szerkesztve ]

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#24690) kukinyo válasza pepe091 (#24688) üzenetére


kukinyo
addikt

"jobb mint a Holo."
Kinek ez, kinek az.

(#24691) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani egy telefon beszélgetést felvevő app-ot ami megy egy NEM root-olt sony ION -on?
Android 4.04 van rajta.
Előre is köszönöm! :R

(#24692) FZsolt15 válasza Keraa (#24691) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Root nélkül nem lehet felvenni!

(#24693) Mr X válasza FZsolt15 (#24692) üzenetére


Mr X
veterán

És root-tal is csak akkor, ha a kernel támogatja.

(#24694) odrif


odrif
MODERÁTOR

Nem találom a Handcent SMS-ben hogy hol lehetne az egy feladótól érkező sms-k csoportosítását kikapcsolni. :(((

20 éve a Prohardveren

(#24695) tundrak


tundrak
tag

sziasztok!
annyi lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a Widget Locker az S2-őmön nem akar 100%ban működni. tehát néha megjelenik néha nem és még van hogy miután feloldottam a WL-el akkor bejön az alap lockscreen :F :F köszi elöre is :R Android 4.1.2

do the right thing

(#24696) fatal` válasza tundrak (#24695) üzenetére


fatal`
titán

Kapcsold ki az alap képernyőzárat a beállításokban.

(#24697) fattyu666


fattyu666
tag

Ha többen használunk egy androidos eszközt, megoldható hogy a saját google fiókját mindenki lezárja magának?

(#24698) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Valami jó edző /edzesterv programot ajánlanátok? Fekvő, has, hát...

halahala

(#24699) LonGleY


LonGleY
veterán

Van tippetek arra esetleg, hogy milyen beállítás fehéríthette ki a felső sáv ikonjait? Bármit indítok, mind monokróm (Endomondo, PlayerPro, YAAB stb.), kivéve a Notification Toggle sajátja (ez jelen esetben akkuszintet jelez). A rendszeren Apex Pro tanyázik a fenti értesítősávos kapcsoló mellett.

A másik talány, hogy a Palmary Weather Pro miért nem kap adatot egyik városhoz sem? Jó ideje nem fejlesztik már, és pont mostanra lőhették ki alóla a szolgáltatást?

És ismét kérdés, hogy tudtok még olyan időjárás appot, ami egyáltalán nem furakodik be a memóriába rendszerfelállást követően? Sajnos ezen a hivatalos AccuWeather és még sokan mások elbuktak (pedig widgetet sem raktam ki).

[ Szerkesztve ]

(#24700) Mr X válasza LonGleY (#24699) üzenetére


Mr X
veterán

Két dolog jut eszembe:

-Nem raktál fel valami témát, vagy módosítottad?
-ICS-nél nálam például úgy van, hogy ha kapcsolat van a Google szerverekkel, akkor kékek a jelzők, ha nincs, akkor fehérek. Bár belegondolva, ez a status bar ikonokat nem érintené.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.