Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) w.miki válasza #40351744 (#24080) üzenetére


w.miki
veterán

megvan...
bár az a topik nem nagyon pörög :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#24102) citkar


citkar
addikt

Sziasztok!

Offline (is) működő szótárprogramot tudtok ajánlani? Angol, magyar, bolgár és ha lehet a szerb nyelv is jól jönne.

(#24103) Bozek válasza citkar (#24102) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én az Abby Lingvo-t használom. Ingyen letölthető hozzá a magyar-angol szótár, így később offline is használható.

[ Szerkesztve ]

(#24104) citkar válasza Bozek (#24103) üzenetére


citkar
addikt

Beszerezhető hozzá bolgár és egyéb nyelv is?

(#24105) TRob1 válasza rjg (#24100) üzenetére


TRob1
veterán

Az új Root Explorer is nagyon jó lett szerintem. Sőt, kukáztam is ES-t (mondjuk eddig is javarészt ezt használtam) Igaz, fizetős. Ellenben nagyon kis méretű. :)

¤ R'n'R ¤

(#24106) Bozek válasza citkar (#24104) üzenetére


Bozek
nagyúr

Bolgár és szerb éppenséggel sajnos nem. Esetleg ha sok pénzed van, akkor ez elvileg offline: [link]

(#24107) rjg válasza TRob1 (#24105) üzenetére


rjg
őstag

Azt is használom már vagy két éve, de most hogy mondod, tényleg ki lehet tenni az új verzióban saját tab-okat. :R

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24108) TRob1 válasza rjg (#24107) üzenetére


TRob1
veterán

Ja ja, én is használom már mióta megvan a kis pengém (kicsit több mint 2 éve)

Ki is tettem a Nas-t meg a Dropboxot az alapok mellé. :) Sztem nagyon jól használható.

Örülök ennek a fejlesztésnek, így már nem kell mellé egy másik, jóval nagyobb fájlkezelő is. :DDD

¤ R'n'R ¤

(#24110) Pachenkoooo


Pachenkoooo
tag

valaki használja az aprod.hu alkalmazását? csak nekem szar?

(#24111) rjg válasza Enszuke (#24109) üzenetére


rjg
őstag

Pont ilyet valószínűleg nem fogsz találni. ICS és JB alatt próbáld ki a NOVA-t és az Apex-et, alatta a Holo-t. Ezekben 99%, hogy tudod állítani a sorok, oszlopok számát, illetve használhatsz mappákat is.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24112) Tesztelo.hu válasza citkar (#24102) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Google Fordító? Szerb kivételével a többi 3 nyelv offline is működik benne.

(#24114) LonGleY válasza Enszuke (#24113) üzenetére


LonGleY
veterán

Szerintem próbálkozz az Apex-el!

Nálam az oldalra húzgálható alsó sávon (3 oldalnyi, oldalanként 5 férőhellyel), mappákba pakoltam (4-esével vagy 6-osával, témakörök szerint) a legtöbbet használt appjaim vagy shortcut-jaim (sms, x személy hívása stb.), ez 50 darab, és szinte semmi helyet nem foglal, átlátható. A főbb cuccokat még mappákba sem kellett pakolnom, úgy is elfértek. Ezen felül van 5 oldalnyi főképernyőm mindenféle widgeteknek lazán, szabadon.

Az applistában szintén lehet fülezgetni / mappázgatni. Ide akár több száz is simán elfér. A gesture miatt az applista kinyitása egy felfele simítás a főképernyőről. Ezt, és az applista mappázását a Pro verzió tudja.

[ Szerkesztve ]

(#24115) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Kicsit OFF leszek de hátha tudnátok segíteni.
Van az irodában egy asztali gépem és egy laptomom mindkettőn outlook 2007 fut levelezőre. Meglehet oldani hogy a gmail-os fiokom mind két gépre megérkezzen? Mert most amelyik gép előbb csekkolja az emailt azon jelenik meg.

HAJRÁ VIDI !!

(#24116) LonGleY válasza Nocsesz1 (#24115) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem csak off, de szerintem még a topikot is eltévesztetted. :]

Az Outlook-ot nem ismerem annyira, azt tudom, hogy én egy ügyfélnél Thunderbird-öket tudtam szinkronba állítani, hogy mindenhol (a webfelületen) ugyanazt lássa, még az elküldötteket is. Nem sírom vissza a melót, mert eredetileg 17 ezer levele volt az Outlook-ban, és azt előbb át kellett emelni Gmail-be... :Đ Sok speciális beállítást kellett eszközölni az IMAP hülyeségeinek kiküszöböléséhez. Bár azóta sokat javítottak a Thunderbird ilyen jellegű Gmail kezelésén.

De adott esetben egy offline-osított gmail (Chrome kieg.) sem rossz megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#24117) pepe091 válasza Nocsesz1 (#24115) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha már te magad is tudod, hogy off, akkor miért nem teszed OFF-ba? Ráadásul egyáltalán nem ez a topik témája... Itt kérdezősködj.

(#24118) Nocsesz1 válasza pepe091 (#24117) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Megkérdeztem köszi.

HAJRÁ VIDI !!

(#24119) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Van olyan program amelyik idő alapján tudja változtatni a főképernyőre kirakott dolgokat?

(#24120) megint én válasza Logeeen (#24098) üzenetére


megint én
őstag

ajánlod? mert nem ismerem... :U

(#24121) San398 válasza LonGleY (#24114) üzenetére


San398
őstag

Jó ez ez Apex. Azt, hogy tudom megoldani, hogy ha újra indítom a tabot akkor alapból az Apex induljon ne a gyári indító? Az Apex beállításban piros keretben ez az üzenet fogad mindig "Előző indító, Kérlek nyisd meg a futó alkalmazásokat és zárd be a többi indítót, hogy felszabadítsd a lefoglalt..."

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24122) pete_21 válasza San398 (#24121) üzenetére


pete_21
addikt

Home gombot nyomd hosszan, és a régi launchert húzd ki. :)
Ezután nyomd meg a home gombot egyszer, és fel kéne kínálja, hogy melyik launcher legyen az alapértelmezett. Ha nem teszi, akkor a beállításokban, az alkalmazásoknál keresd meg a régi launchert, és töröld az alapértelmezéseket. Ezután a home gombot megnyomva már biztos fel fogja kínálni.

(#24123) LonGleY válasza San398 (#24121) üzenetére


LonGleY
veterán

Apex beállítások, haladó, alapértelmezett indító kiválasztása. Bepipálod, hogy megjegyezze és rákattintasz az Apex-re. Azt elvileg akkor is be kell hoznia először, amikor csak a szimpla Home gombra böksz. Ezután már automatikusan ennek kell betöltenie induláskor is.

[ Szerkesztve ]

(#24124) San398 válasza LonGleY (#24123) üzenetére


San398
őstag

Köszi neked és pete_21-nek is.Ezt mind megcsináltam és mégse működött. Közben kiderült mi okozta a hibát, én battam el :B :áthelyeződött automatikusan az SD kártyára, így szegény nem tudta kiiktatni az alapértelmezett indítót ezért reklamált.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24125) wardemi


wardemi
senior tag

ma láttam a BKV-n a buszon a saját appjukat de hiába gugliztam nem találtam. Esetleg valaki emlékszik a nevére ?:)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#24126) DS39 válasza wardemi (#24125) üzenetére


DS39
nagyúr

nem tudok róla hogy lenne hivatalos BKV alkalmazás.

(#24127) cappa72 válasza wardemi (#24125) üzenetére


cappa72
nagyúr

[link2]
[link2]
De ezek nem tűnnek saját BKV app-nak.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#24128) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Gyorsan mondjatok egy srt fájlt kezelő free lejátszót! Látnom kell a trónok harcát :DDD

halahala

(#24129) rjg válasza xenom0rph (#24128) üzenetére


rjg
őstag

MX Player

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24130) noxon


noxon
őstag

hova lett a marketről a google now vagy play now vagy hogy is hivták? :) :Y

We live in a simulated world...

(#24131) Tyer válasza wardemi (#24125) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem is a BPMenetrend lesz. Én azt használom, elég jó... És olyan a design-ja, mint a BKV-nak...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24132) rjg válasza noxon (#24130) üzenetére


rjg
őstag

Szerintem a Search / Keresés része.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#24133) noxon válasza rjg (#24132) üzenetére


noxon
őstag

nem én a play now-ra gondolok a zenelejátszóra ( kék play gomb ikonos )

We live in a simulated world...

(#24134) wardemi válasza DS39 (#24126) üzenetére


wardemi
senior tag

majd lefényképezem akkor a buszon lóg ált. a kapaszkodón.
majd keresgélek még.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#24135) SimonJanos


SimonJanos
aktív tag

Nem tudok telepíteni - Play: "nem áll rendelkezésre elég tárhely", miközben mindkettőn (Eszközmemória, SD-kártya) van bő 1 GB.
Csomagtelepítéssel "Elfogyott a szabad terület"-et írja ki...

A Wipe cache-is t formáztam már. :U

Galaxy Tab 2 7.0: P3110: 4.1.2, Root, USB debugging, SuperSU

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24136) Jelly Dave


Jelly Dave
csendes tag

Sziasztok.

Valaki tudna ajánlani nekem olyan Tesztelt progit,ami néhány mappámat vagy appokat vagy iylesmiket véd jelszóval mások elől.De Mindenképp olyan kell ami már teszteltek,és nem eszi a ramot vagy az aksit.

(#24137) Melack


Melack
veterán

K-9 mail kontra IMAP: hoztam létre egy új mappát mailbox.hu alatt. K-9 viszont nem akarja ezt az új mappát mutatni. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a "hiba" oka?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24138) fatal` válasza Melack (#24137) üzenetére


fatal`
titán

Nem használtam még k9mailt, meg imapon is csak gmailt, de nem lehet, hogy a fiókhoz tartozó beállításoknál be kell pipálni, hogy szinkronizálja az újonnan létrehozott mappát is?

(#24139) xSide válasza Pachenkoooo (#24110) üzenetére


xSide
őstag

Használom, nincs gond vele!

(#24140) Melack válasza fatal` (#24138) üzenetére


Melack
veterán

Néztem, semmi.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24141) The Seer


The Seer
tag

hal!

Hogyan tudnám törölni az online Google Play felületről azokat az alkalmazásokat amiket jelenleg nem használok?

Illetőleg azokat is amik a régi telefonomon használtam, de a Google Play még jelzi mint aktív készülék (ugyan ezt a Google Accountot használtam ott is)

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#24142) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudtok esetleg egy olyan progit ajánlani, amiben nyomon tudom követni a havi kiadásaimat, bevételeimet stb. ?
És olyan kellene ami ingyenes is és ha lehet akkor magyar!

Köszönöm :R

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#24143) harcsy válasza wardemi (#24134) üzenetére


harcsy
csendes tag

Ezt keresed?
http://www.napiaszonline.hu/bulvar/mobil_app_a_bkv_jaratairol_43361

(#24144) LonGleY válasza Maffia91 (#24142) üzenetére


LonGleY
veterán

1 napja volt róla szó: [link]

(#24145) Tyer válasza LonGleY (#24144) üzenetére


Tyer
őstag

Meg van még pár... Én pl a Money Lover-t használtam... Nagyon szerettem...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#24146) LonGleY válasza Tyer (#24145) üzenetére


LonGleY
veterán

EasyMoney, Financisto, és így mind a 6 megvan 3 hozzászólásban, ami a napokban összejött.

[ Szerkesztve ]

(#24147) SimonJanos válasza LonGleY (#24146) üzenetére


SimonJanos
aktív tag

... én általában keresem az "átjárást" a két rendszer (iOS / Android) között ezrt még idetenném a
Toshl Finance-t!

A Mint.com Personal Finance konkrétan semelyik AndroidOS készülékeinkkel (3db + barátnőmé 2db) sem kompatibilis, szóval ahhoz gratulálok. ;]

[ Szerkesztve ]

stuffZ - értékelések stb.: https://prohardver.hu/tag/simonjanos.html

(#24148) xSide válasza The Seer (#24141) üzenetére


xSide
őstag

ICS-n pl Play Saját alkalmazások / Összes nyomvatartod az egyiken az ujjad és kiválasztod amit törölnél...

(#24149) LonGleY válasza SimonJanos (#24147) üzenetére


LonGleY
veterán

Nyahah - ez bejön! :] Képzett pénzügyes kalóz...
És az eredeti kérdésre is megoldás lehet a sync révén.

Viszont az i-érából magával hozott némi kellemetlenséget is: az előfizetés (és a pro funkciók) ára kissé karcol... Anélkül nem tud exportot, több forrást, ismétlődő bevételeket stb. Leírás alapján így eléggé kiheréltnek tűnik ingyenes használattal.

[ Szerkesztve ]

(#24150) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv
nekem GB 2.3.6 rom van fent, ezen nem megy az Apex,Nova Launcher csak JB-n ?

Olyat keresnék amin a statusbart el tudom gesztussal tüntetni Apexban tudtam anno szer.etem eltünteteni a felső sávot .
köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.