Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) szekfizsolt válasza petipetya (#24548) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Nem volt még, nem gondoltam, hogy a frissen telepített rendszeren szükség lehet rá. Lehet ez megoldás?

dokee78: Nem is kerestem még, de ha van neki fórum, megkeresem! :K

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#24552) petipetya válasza szekfizsolt (#24551) üzenetére


petipetya
nagyúr

Android főverzió frissítés után szükség van rá. Minden törlődik, úgyhogy előtte szinkronizáljatok.

batai15: Ezt zseblámpa progit használom. Widget nincs hozzá, de nem is kell, mivel az alkalmazás ikonjára bökve egyből bekapcsol a fény: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24553) dokee78


dokee78
félisten

Erre a zárképernyőre szeretnék valami Apex témát.
Mert "hívás,sms" parancsikont szeretnék kitenni.

(#24554) Tomi0703 válasza batai15 (#24550) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én ezt használom. Van widget is.

Más: Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#24555) whiskeys válasza #73029888 (#24542) üzenetére


whiskeys
őstag

nekem böngészö kellene. nem video player. ;)

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#24556) Mr X válasza batai15 (#24550) üzenetére


Mr X
veterán

[link] Widget is van.

(#24557) batai15


batai15
félisten

köszi mindenkinek! :)

(#24558) S e t h válasza Tomi0703 (#24554) üzenetére


S e t h
nagyúr

Cool reader olvasónak és hozzá mariska vagy a nuance-től a Vocalizer tts.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24559) San398


San398
őstag

Sziasztok!
Aki Poweramp-ot használ az meg tudná nekem mondani, hogy lehet leállítani és kilépni belőle? Le tudom állítani a pause jellel de nincs se stop gomb se exit. Ha leállítom pause-val majd a <-- segítségével kilépek akkor fut a háttérben.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24560) batai15 válasza San398 (#24559) üzenetére


batai15
félisten

egy idő után leáll. Sőt felül a status bart lehuzod ott a kezelő gomb, melette x re katt és kilövi,.

(#24561) napocska2 válasza S e t h (#24558) üzenetére


napocska2
senior tag

A Vocalizer tts van hadrendbe állítva nálam, de valahogy nem tudtunk összebarátkozni. A kiejtéssel nem is lenne problémám, csak valahogy meg kellene vele értetni, hogy ne olvassa föl a "-" jelet, hogy kötőjel, mert egy párbeszédekkel tűzdelt regénynél ugyancsak zavaró, hogy egy mondatban akár kétszer is ezt kell hallgatni. A pontot, meg a vesszőt sem olvassa fel, mégis tudjuk, hogy ott van a szövegben.
Pedig annyira örültem neki, amikor először feltelepítettem, de így számomra semmi értelme nincsen a használatának.

(#24562) San398 válasza batai15 (#24560) üzenetére


San398
őstag

köszi de sajnos az "X" is csak pause-t csinál

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24563) dokee78 válasza San398 (#24562) üzenetére


dokee78
félisten

Nálam az X az kilép. :K
Eredeti?

[ Szerkesztve ]

(#24564) batai15 válasza San398 (#24562) üzenetére


batai15
félisten

pedig nem. Akkor nálad van valami gebasz mert dokke kollegának is rendesen működik.

(#24565) San398 válasza batai15 (#24564) üzenetére


San398
őstag

Nálam nem megy. Lehet tableten máshogy működik? Próbáltam a programot indítani és próbáltam widgetet de ugyanaz az eredmény. Milyen verziót használsz?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24566) dokee78 válasza San398 (#24565) üzenetére


dokee78
félisten

Virágboltid van vagy eredeti a Playről?

(#24567) San398 válasza dokee78 (#24566) üzenetére


San398
őstag

Trial a play-ről

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24568) fatal` válasza dokee78 (#24563) üzenetére


fatal`
titán

Nem lép ki, mivel a rendszer kezeli a programokat. Pauseba rakja, és kitakarítja az értesítési sávot.

Majd kilép a rendszer, ha kell a ram.

(#24569) batai15 válasza San398 (#24567) üzenetére


batai15
félisten

android rendszer?

(#24570) San398 válasza batai15 (#24569) üzenetére


San398
őstag

4.1.1-es. Valószínű az lesz akkor amit hunfatal írt. Nem értem miért nem lép ki magától, miért kell a procit feleslegesen "pörgetni". Valószínűleg azért lépek ki belőle mert már nem akarom használni, minek legyen akkor a memóriában.Ha újból kell elindítom megint.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24571) DS39 válasza San398 (#24570) üzenetére


DS39
nagyúr

ez a PC-s Windows logikája, az Android más elven működik. itt gyorsítótárazva marad az adott alkalmazás, ez még nem pörgeti a processzort, csak az olyan alkalmazások melyek egyes szolgáltatásai nem állnak le.

[ Szerkesztve ]

(#24572) S e t h válasza napocska2 (#24561) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ez sajnos igaz, ezért raktam én is félre, párbeszédeknél bosszantó.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#24573) San398 válasza DS39 (#24571) üzenetére


San398
őstag

Értem én de ha más program ki tudja magát lőni akkor miért nem ezt használják a programozók.Nem hiszem , hogy túl nagy kihívás lenne számukra.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#24574) Bozek válasza napocska2 (#24561) üzenetére


Bozek
nagyúr

És akkor még a 111-et vagy az NB I-et nem is hallottad. :D

(#24575) napocska2 válasza S e t h (#24572) üzenetére


napocska2
senior tag

Megnyugodtam, akkor nem csak nekem okoz ez a kötőjeles dolog problémát. Régebben volt próba Mariskám is, de már nem emlékszem, hogy az hogyan oldotta meg ezt a kérdést.
Annyira klassz lenne, ha ezt ki lehetne javítani benne.

#24574 Bozek: Ilyenek nem szerepelnek az általam olvasott könyvekben.;)
Sokkal egyszerűbb feladatok elé állítottam, viszont az angol keresztneveket magyar kiejtés szerint hallgatni kissé fájdalmas volt.

[ Szerkesztve ]

(#24576) megint én


megint én
őstag

Sziasztok!
S G Ace (5830) tulaj vagyok.
Kicsit fura lesz, hogy 4 kérdés teszek föl, de nem vagyok benne biztos, hogy mindegyikre ugyan az a program fedi le a kritériumot, persze ha van olyan amelyik mindet, az a legjobb. Szóval, meg szeretném kérdezni, hogy melyik a legjobb navigáció.
Amelyik a forgalmat is frissíti, és elkerüli a dugókat.
Amelyik offline módban is használható (csak GPS természetesen)
És amelyik a ti szubjektív véleményetek szerint a legjobb, mert van még valami plusz benne amit a többi nem tud. Pl trafipax figyelmeztető.

(#24577) fatal` válasza San398 (#24570) üzenetére


fatal`
titán

Nem pörgeti a CPU-t, miért pörgetné?

(#24573) San398: Mert az android-sdk szerint sem ajánlott kilőni, a rendszer kezeli a processeket.

[ Szerkesztve ]

(#24578) pepe091 válasza megint én (#24576) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Adatforgalom nélkül hogyan szeretnél élő képet kapni a dugókról és a forgalomról?
El kell döntened mit akarsz, offline navigációt -> Sygic
Vagy egy olyan navit, mi folyamatosan frissül, jelzik rajta az emberek a dugókat, trafikat. -> Waze

(#24579) mszl válasza LonGleY (#24356) üzenetére


mszl
aktív tag

Én a telón SPB Time-ot használom nekem több éve bevált, de sajna
"Please note that devices with Android OS 4.x are not supported.",
így én is kezdek egy másikat keresgélni.
Nagyon jó, egyszerű a kezelhetősége, használhatósága, beállíthatom az időponthoz mely napokon ébresszen, ha nem kell akkor hosszan nyomvatartom és kikapcsolás, ha újra kell akkor engedélyezés...

A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

(#24580) gacsoi


gacsoi
senior tag

Urak!
Ne kövezzetek meg, biztosan volt már róla szó, de nem találom.
Ha egy alkalmazást törlök, aztán újra szeretném telepíteni, miért írja nekem azt a play, hogy nincs elég szabad hely?
Más alkalmazás simán felmegy.

(#24581) nrbii


nrbii
tag

Esetleg erre valakinek tippe, hogy ez melyik GPS-es program lehet? Ötletem sincs, de nem a My Tracks... :(

(#24582) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Jól használható lockscreen notification programot mondanátok?

halahala

(#24583) Richee11


Richee11
senior tag

Sziasztok.
Nagyon kéne egy jó GPS app, de nem tudom melyik a legjobb. LG Op Black telefonom van, és most jelenleg a Waze van a telefonomon. Valaki esetleg egy használható alternatívát tud?

(#24584) fpy_ válasza gacsoi (#24580) üzenetére


fpy_
aktív tag

Telefon újraindítás nem segít?

(#24585) pepe091 válasza nrbii (#24581) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Engem is kezd érdekelni, mert elég jól néz ki amennyi látszik belőle.. Ez valamelyik sport tracker program lehet, mert látszik az elején, hogy kalóriát is számolt. Ilyen téren kellene keresgélni. Endomondo kilőve. Mindenképp olyan, amiben van hegymászás is, mert a Climb szó is látszik.

(#24586) golyós válasza pepe091 (#24585) üzenetére


golyós
őstag

A video végén látható a hello@indexvideo.hu cim.
Ha írsz nekik, hogy a videójukban láttál egy progit és legyen kedves megmondani a nevét akkor csak segít. ;)
Egy próbát megér.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#24587) gacsoi válasza fpy_ (#24584) üzenetére


gacsoi
senior tag

sajnos nem.

(#24588) basaja válasza Richee11 (#24583) üzenetére


basaja
senior tag

Navigon(mondjuk nagyon nem ingyenes a Playen),vagy az amelyiknek a nevét nem mondjuk ki(3betű..). ;]

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#24589) cappa72 válasza Richee11 (#24583) üzenetére


cappa72
nagyúr

Ha offline ingyenes kell, akkor a Navit lehet alternatíva.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#24590) megint én válasza pepe091 (#24578) üzenetére


megint én
őstag

Természetesen fel sem merült bennem, hogy együtt a kettő menni fog. De ha egy program tudja az offline navigációt, és ha bekapcsolom a mobilnetet, akkor a változókat is frissíti az lett volna a tuti.
Amúgy, nagy köszönet!
Még egy kérdés:Sokan az offlinera OsmAnd-ot javasolták. Ez mivel jobb/rosszabb az általad említett Sygicnél
A másik meg, hogy a Waze az mennyire percrekész a Google mapshoz képest mondjuk? A forgalomfigyelőre gondolok.

(#24591) The Seer


The Seer
tag

Még mindig szükségem lenne egy jó offline lépésszámlálóra ami hajlandó működni kikapcsolt kijelzőnél is :)

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#24592) megint én válasza The Seer (#24591) üzenetére


megint én
őstag

Talán ez tudja...
Runtastic. De nem tudom még nem próbáltam, ha találsz egyet szólj pls, mert engem is érdekelne!

(#24593) pepe091 válasza megint én (#24590) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így hirtelen szerintem a fő különbség, hogy az OsmAnd ingyenes. A Sygic-nak letölthető a Playről egy 7 napos trial változata, utána fizetni kell érte.
A Waze teljesen naprakész, látod élőben is a többi embert, akik használják. :)

(#24594) kukinyo válasza The Seer (#24591) üzenetére


kukinyo
addikt

Accupedo Pedometer
Én ennek egy régebbi változatát (1.9.3) használom és tökéletesen működik.

(#24595) The Seer válasza kukinyo (#24594) üzenetére


The Seer
tag

Kikapcsolt kijelzőnél nem működik, tegnap próbáltam

Ingyen notebook tartó #UPDATE: http://surl.hu/3D7d35

(#24596) kukinyo válasza The Seer (#24595) üzenetére


kukinyo
addikt

Azért írtam hogy régebbit használok :)
Ez tökéletes

(#24597) Bozek válasza megint én (#24592) üzenetére


Bozek
nagyúr

Amit Te linkeltél, annak sok köze nincs a lépésszámlálóhoz. :)

Runtastic Pedometer az erre alkalmas alkalmazás.

(#24598) LonGleY válasza San398 (#24573) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért, mert idióták a fejlesztők. Pl. a PlayerPro is ki tud lépni. Az, hogy a rendszer kezeli egy dolog, ilyet kihagyni sima igénytelenség.

[ Szerkesztve ]

(#24599) iguana válasza gacsoi (#24580) üzenetére


iguana
őstag

keress rá egy fájl kezelővel arra az app névre, amit eltávolítottál. ha van találat, töröld azt/azokat. (root joggal keress)
utána próbáld play-ről újra feltenni.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#24600) nrbii válasza golyós (#24586) üzenetére


nrbii
tag

Fel se tűnt az e-mail-es elérhetőség, de teszek egy próbát. Majd beszámolok az eredményről. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.