Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15505) tomy86 válasza LonGleY (#15498) üzenetére


tomy86
addikt

Másfél éve próbáltam a Droidstatsot, de most próbaképp újra telepítettem. Lehet, hogy felületesen néztem, de én továbbra sem látom, hogy hol tudom beállítani a perc és sms díjakat, ha azok változóak attól függően, hogy hálózaton belülre vagy kívülre küldöm (arról nem is beszélve, ha külföldre) vagy például azt, ha a olyan a díjcsomag, ahol a hívás első 30 másodperce ingyenes. Vagy ha x számot 50% kedvezménnyel hívhatok. Az én díjcsomagom is leforgalmazható, de ebbe pl. nem tartozik bele a külföldre küldött sms. A CM3G a külföldre küldött üzeneteimet hozzáadja a számlához, hiába nem értem el a leforgalmazható havidíj összegét. Ezt sem tudom, hogy a Droidstasban meg lehet-e oldani. Maradva az üzeneteknél, ha az előfizetésedhez jár x sms, amit ingyen küldhetsz, de csak hálózaton belüli irányba, akkor ezzel is gondban leszel a Droidstatsnál, ha jól láttam. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ha ezek közül valamelyik mégis megoldható, akkor bocs, de csak gyorsan átfutottam a beállításokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.