Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152442) crok válasza pvt.peter (#152424) üzenetére


crok
Topikgazda

Mikor rányomtál írta, hogy NB: You will need to re-link the apps you have previously detached. Ez pl. egy app újratelepítéssel mehet.

Nálam nem Youtube-ként hanem com.google.android.youtube-ként szerepel miután megcsináltam azokat amiket te, lehet csak nem figyelted mert nem ezt kerested de szerepel a listában. A Play Store app listája ugyan üres utána de egy "frissítések keresése" azonnal visszaránt mindent, neked szerintem csak ennyi kellett volna.

A linken amit adtam (a fejlesztő saját leírásának vége) olvasható,- hogy:
If you clear the playstore data, the detach will be lost
Utána max. a Youtube app frissítéseit törlöd és újra frissíted / telepíted és max. kezded elölről a Vanced bulit.

"Hogyan tudom visszarakni a detachelhető alkalmazások listájába, mint bejegyzést?" -- Erre DETACH alatt van egy menüpont, az ENABLE ATT: one app for re-attachment (ha egy menüpontot sokáig nyomsz akkor egy kis ablakban leírja röviden hogy mire való).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.