Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152401) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Sziasztok. Ismer valaki olyan alkalmazást amelyik megmondja nekem hogy B20 t használ e a telefon?
Már egy rakat System s network infós appot megnéztem, de egyik sem írja ezt az infót.

Köszönöm előre is

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#152402) crok válasza Taktoj (#152401) üzenetére


crok
Topikgazda

[Network Signal Guru]
[Cell Info Lite]

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152403) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Szeretném kikapcsolni azt a funkciót, hogy telefonhívás után egyből automatikusan a "felhőbe" szinkronizálódik a híváslista, vagy hívás előzmények.
Ezt milyen néven keressem?
A névjegyek szinkronizálásával van egybekötve vagy külön is letiltható?

(Nem tudom lényeges e, de Huawei P20 PRO legfrissebb szoftverrel.)

Bruhe

(#152404) kiraly.andra válasza woodworm (#152397) üzenetére


kiraly.andra
aktív tag

Nem az van, hogy aki fizetett, annak megmarad örökre az előző főverzió, és a havidíjas szolgáltatás csak azoknak van, akik a jelenlegi verzióban keveslik az ingyenes változat funkcióit? A cég ezen lépésétől te nem lettél automatikusan havidíjas, azaz nem vesztettél semmit.

:a:

(#152405) Taktoj válasza crok (#152402) üzenetére


Taktoj
aktív tag

Köszi, az első talán a fizetősben van info , a freeben nincs, de a 2. az mutatja.

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#152406) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Már egy ideje YouTube Vanced -et használok, de sajna mindig újra telepíti a gyári YouTube -ot a Google Play, ezáltal a Vanced verzió is eltűnik. Amiket próbáltam miután Vanced Manager -rel telepítettem a YouTube Vanced -et, de nem működtek:
- automatikus frissítés letiltása Google Play -ben
- Titanium Backup: sajnos elindítani se tudtam, mert "Could not open database" hibaüzenettel elszáll, "Titanium Backup Crash Fixer" sem tudta megjavítani

- letöröltem a gyári YouTube -ot az alábbi paranccsal: pm uninstall -k --user 0 com.google.android.youtube
sajnos utána meg a Vanced változat nem ment fel...

Találjunk rá vmi megoldást pls., hogy működjön, tehát ne telepítse vissza a gyári YouTube -ot az Android... a teló rootolt, tehát jöhet bármilyen javaslat, Magisk Manager is van fent.
Amúgy egy Mi 9 Lite -ról van szó, Global Stable MIUI V12.0.7.0.QFCEUXM van fent.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#152407) crok válasza pvt.peter (#152406) üzenetére


crok
Topikgazda

De melyik verziót használod, a Vanced Manager-el telepített frisset vagy a régi-régi Magisk Modult? Vagy? Anno (nincs két hónapja) egy ismerősömnek TeMeFi-vel invalidáltattam a Play-ben az adatbázisban a Youtube "linkjét" (detach v4), azóta nem mondta hogy gond lenne:
TeMeFi: Menü -> Application Info/Manage -> Detach App From Playstore -> DETACH: Select Package -> Youtube appot megkeresed: com.google.android.youtube -> Protection Level v4 -> kész.. [Vagy leírás] magától a TeMeFi fejlesztőjétől, képekkel, csak már azóta van v4 method.
Elég hasznos kis app a TeMeFi.. én sokmindenre használom (de csak root-al használható).

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152408) crok válasza crok (#152407) üzenetére


crok
Topikgazda

BTW most nézem, hogy a Vanced csapat a Vanced Guide (FAQ) app-ban is ugyanezt a metódust javasolja.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152409) janakbacsi


janakbacsi
őstag

gránit bank app nfc-s fizetési módot használva aldiban, lidliben problémamentesen működik az érintős fizetés, de pl. csömöri úti shell kúton, cukrászdában, kisebb boltokban az "elutasítva" hibaüzenet jelenik meg a terminálon. ez minek a hibája lehet? szoftver? vagy eszközök összeférhetetlensége? létezhet az, hogy ennyire érzékeny a telefonba épített nfc chip a terminál típusára, korára, stb.?

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#152410) pvt.peter válasza crok (#152408) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi, sikerult :)
Pont ezt kerestem.
Viszlat valasztasi kampany videok :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#152411) Fall-N válasza janakbacsi (#152409) üzenetére


Fall-N
veterán

A boltokban lévő terminállal lehet a gond. Általában az OTP-s terminálokkal szokott baj lenni. Munkahelyem is szoktak szívni a vásárlók utána meg a support.

[ Szerkesztve ]

(#152412) kmarci25


kmarci25
veterán

Van olyan app, amivel widget-ként ki lehet tenni az aktuális pollen jelentést? Időképben van ilyen, de widget nincs hozzá. Más app pedig a levegő minőséget mutatja.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#152413) Tökimanó válasza Tökimanó (#152400) üzenetére


Tökimanó
senior tag

#152400Tökimanó senki nem tudja erre a választ?

(#152414) Viktor0610 válasza Tökimanó (#152413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(#152415) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni...

Bicajozásaimat és társait okosóra segítségével szoktam mérni.
A helyzet az, hogy véletlen kikapcsoltam Samsung Healthben a Helymeghatározást, így az edzés minden adatát, kivéve a térképet, mentette. Gugli fitben teljesen engedélyezve van a tevékenységeim követése, és egyébként S Health appal szoktam is szinkronizálni Samsung Health appból Gugli Fitneszbe adatokat, így most fitneszbe látszik is, hogy van egy edzésem, amiben minden benne van, és VOLT, hozzá térkép, ami az utóbbi pár percben szőrén, szálán eltűnt...
Próbáltam letölteni a tcx fájlt Google-ből az adatok letöltése alatt, de azzal viszont valami nem stimmel, mert ha azt meg feltöltöm Stravába, akkor az jön ki, hogy a több, mint 2 órás tekerés mondjuk 17 másodperc volt, amúgy a térkép ott van hozzá...
Próbáltam azt is, hogy letöltöttem Samuból, ami volt, és összeraktam a Gugli fit féle TCX-szel gotoes oldalon, de ott sem sikerül összeboronálni, hogy jó legyen.

Van esetleg valami tipp arra, hogy hogyan tudnám ezt egy kalap alá hozni?

Köszönöm!

(#152416) Tökimanó válasza Viktor0610 (#152414) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm a segítséget! Viszont azt hiszem ezt inkább kihagyom. Utoljára frissítve2018. december 9. Na meg összesen 500 letöltés. Nem tudom ki hogy van vele, 10 ezres letöltési előzmény alatt nem nagyon szoktam telepíteni appokat. Ha nincs más lehetőség az éves widgetre akkor marad az eddigi havi nézet.

[ Szerkesztve ]

(#152417) punky10 válasza Tökimanó (#152413) üzenetére


punky10
addikt

Úgy emlékszem az ACalebdar tud éves widgetet megjeleníteni.Legalábbis a fizetős verziója tuti.Egy próbát megér az ingyenes is.
Sőt,a DigCal is tudja...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#152418) Tökimanó válasza punky10 (#152417) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Az ACalendar+ valamikor régen meg lett véve. Most kipróbáltam de sajnos nincs kirakható éves widget. Havi,heti,napi .,feladat és hibrid nézet van de éves nincs.Olyan van ami az alkalmazásba lépve mutatja az éves naptárt,viszont a beírt eseményeket nem jelöli semmilyen módon. Nekem pedig pont ez lenne a lényeg hogy ha be akarok tervezni eseményt augusztus 12.-re akkor a naptárra nézve lássam hogy azon a napon már van valami programom. Digi calban ugyanez a helyzet ,igaz az nem a pro.

(#152419) csanaszb1


csanaszb1
csendes tag

Sziasztok, segítséget kérek ismét.
Nem vagyok képben a GSM frekvenciák régiós használhatóságát illetően.
Ezek a készülékek működnek nálunk is?
https://junhaoyue.en.alibaba.com/productgrouplist-825504171-1/4g_fixed_wireless_phone.html?spm=a2700.shop_plgr.41413.39.3ff75f87vCcvUO&filterSimilar=true&filter=null

Nem lehet olyan helyen is megvenni ezeket, ahol PayPal-el is tudok fizetni?

Ez jó lehet?
http://hu.voltephone-jhy.com/
4G Volte Telephone

Köszi!

(#152420) crok válasza csanaszb1 (#152419) üzenetére


crok
Topikgazda

A kerdesed itt teljesen offtopik, tedd fel inkabb a Melyik okostelefont vegyem [link] vagy nagyon max az Android szakmai [link] topikban.
Masik: az alibaba link meg csak-csak, de ez a masodik, automataforditott webshop.. 100% kihagynam.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152421) Bozek válasza crok (#152420) üzenetére


Bozek
nagyúr

Android szakmai? És mégis hányas Android fut ezen a telefonon? :D

(#152422) crok válasza Bozek (#152421) üzenetére


crok
Topikgazda

A masodik "linken" voltak, bar igy, hogy irod lehet csak szelen, reklamkent lattam..? De akkor meg annyira se ide vag, monduk akkor a melyik okostelefont topikba se. Sry.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152423) karldergroße válasza Tökimanó (#152418) üzenetére


karldergroße
senior tag

A havi nézet miért nem jó? Az sok naptár-appnak van. Abban pár gombnyomással előreugrasz és látsz mindent. Hogy bármelyik programnak van-e éves widgete... Hát erősen kétlem. Én a Business Calender-t és A Google-t használom, a kettő együtt tud mindent.

(#152424) pvt.peter válasza crok (#152408) üzenetére


pvt.peter
őstag

Lenne még egy kérdésem, illetve észrevételem:
Amióta detacheltem a YouTube -ot, azóta Google Play áruházban a Saját alkalmazások és játékok / Frissítések menüpont teljesen üres, pedig korábban megjelentek ezen az oldalon a frissítési előzmények.
Ezért TeMeFI -ből a Detach Package from Playstore menüpont Remove ALL TeMeFI detach artifacts parancsára rámentem és azóta a com.google.android.youtube alkalmazást nem találom a detachelhető alkalmazások listájában, pedig elméletileg törölve lettek az appal kapcsolatos detach infók, ha jól értem.
Hogyan tudom visszarakni a detachelhető alkalmazások listájába, mint bejegyzést?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#152425) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Használja valaki a MIUI Theme Editort?

Elméletileg megcsináltam benne egy témában a dinamikus naptár ikon, de nem találom, nem tudom megjeleníteni.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#152426) Tökimanó válasza karldergroße (#152423) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nem azt mondtam hogy nem jó a havi. Ettől függetlenül szeretnék egy évest. A Calendar widgetet és a Google naptárt használom. Teljesen elégedet vagyok velük. Ezekben viszont nincs éves. Olyan sem ami az alkalmazáson belül odalépne. A Googleban sem. Legalábbis én nem találok benne olyant.

[ Szerkesztve ]

(#152427) Bozek válasza crok (#152422) üzenetére


Bozek
nagyúr

Jogos, én meg csak az első linket néztem. De a másodikon tényleg van Android-os, bár elég vicces.

[link]

"Nem világos, hogy az LTE-Advanced végül „4G” -nek fog-e hívni, de azt hiszem, hogy nem fognak - az ilyen hálózatokon szerzett tapasztalatok jelentősen eltérnek a mai 4G-től. . És legyünk őszinték: a világ marketingosztályai nem rendelkeznek hiányosságokkal a G-ről...."

(#152428) punky10 válasza Tökimanó (#152418) üzenetére


punky10
addikt

Jogos,az éves widget nincs benne,de a DigiCalban(bár nekem a fizetős van,lehet,hogy csak az tudja)be kehet állitani,hogy alapértelmezett az éves megjelenítes legyen.És mutatja is,ha van valami bejegyzés az adott napon.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#152429) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Sziasztok!

Ismer valaki olyan alkalmazást (akár root joggal) amivel tudok a kijelzőre egy vagy több gombot rakni, és a hozzá tartozó action az a kijelzőn egy bizonyos koordinátára "érintés" szimulálása? Kereséssel csak olyan alkalmazásokat találtam amik a fizikai gombokat remappelik, vagy gesztúrákat engedélyeznek.

Egy játékhoz kellene ahol nem lehet a virtuális gombokat mozgatni/átméretezni, nincs UI testreszabhatóság.

Üdv. Johnny

(#152430) Somatom válasza jonnyjoker01 (#152429) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem ezt mindkét ajánlott automatizáló tudja. Fejlesztőiben tudod engedélyezni az érintések mutatását (nálam "mutató helye"). Ráböksz a kívánt pontra és felírod az x,y koordinátákat. Automatizálóban létrehozol egy lebegő gombot. Elhelyezed és hozzárendeled root joggal az
input tap x y
shellparancsot, amiben x és y az érintésed koordinái.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152431) Bozek válasza Somatom (#152430) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vagy AutoInput-tal root jog nélkül. Legalábbis régebben ment, mostanában nem próbáltam. De majd megnézem.

(#152432) Somatom válasza Bozek (#152431) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet úgy is, de bonyolultabb és sztem lassabb is a működése. Ha mâr van root, akkor sztem jobb a shellparancs. Az Autoinput előnye az, hogy nem kellenek koordináták mert lehet a gombot, mint objektumot is definiálni. Ezáltal működik álló és fekvő nézetben is, mivel az objektum neve ugyanaz, míg a koordináták változnak, ha elfordítjuk a telót.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152433) Somatom


Somatom
veterán

Az új tabom belakásakor telepítettem a friss (8.5) Quickpicet. Csont nélkül települt. Gondoltam, a telómon levőt (7.9) is frissítem. Letöltöttem, kérdezi, hogy telepíteném-e a frissítést, majd "az alkalmazás nincs telepítve" a hibaüzenet. Mi lehet a bibi? Töröljem a mostanit?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152434) AtHoS válasza Somatom (#152433) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Valamelyik korábbi QPGallery verziónál előbb le kellett szedni a fent lévőt és csak utána települt az új verzió. Lehet nálad is ez jött most ki, mivel akkora nagy a verzió ugrás

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#152435) crok válasza Somatom (#152433) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem ugyanaz a két app aláírása de ugyanaz az appok neve (com.alensw.PicFolder), ezért nem megy fel: a 7.9 nagyon régi, már a 8.1 (első GitHub-ra is felkerült) is 2020 Június 15-ödikei. Amit használsz (valszeg') 7.9 az itt van dokumentálva (2020 Jan. 27), a GitHub-os release-ek most a 8.5-nél járnak (2021. Ápr. 27) de Telegramon már van 8.5.5 is van (2021. Máj. 19) és a GitHub release-ek (és az utána kijövő Telegram-on is megjelenők) aláírása már új ("hivatalos").

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152436) Somatom válasza AtHoS (#152434) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Neked is, crok! Azért egy XDA -s fejlesztésnél lehetne "beállítások mentése/visszaállítása" opció.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152437) Probert75 válasza Somatom (#152433) üzenetére


Probert75
addikt

És mi a különbség a sima és az alternatív közt?

(#152438) crok válasza Probert75 (#152437) üzenetére


crok
Topikgazda

Idézet az XDA Thread-ből:
QP Gallery 8.X = Normal version -- ennek Gallery a neve az appok közt
8.X Alternative = With original name and icon -- ennek QuickPic a neve az appok közt
..meg az ikonok másak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152439) Probert75 válasza crok (#152438) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R

(#152440) Somatom válasza Probert75 (#152437) üzenetére


Somatom
veterán

Ahogy crok írta. A telómon a normál volt és nehéz volt megszokni, mert Gallery -ből lehet több is. A tabletre az alternatívat telepítettem, mert a Quickpic név egyértelmű.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152441) Probert75 válasza Somatom (#152440) üzenetére


Probert75
addikt

THX! :R

[ Szerkesztve ]

(#152442) crok válasza pvt.peter (#152424) üzenetére


crok
Topikgazda

Mikor rányomtál írta, hogy NB: You will need to re-link the apps you have previously detached. Ez pl. egy app újratelepítéssel mehet.

Nálam nem Youtube-ként hanem com.google.android.youtube-ként szerepel miután megcsináltam azokat amiket te, lehet csak nem figyelted mert nem ezt kerested de szerepel a listában. A Play Store app listája ugyan üres utána de egy "frissítések keresése" azonnal visszaránt mindent, neked szerintem csak ennyi kellett volna.

A linken amit adtam (a fejlesztő saját leírásának vége) olvasható,- hogy:
If you clear the playstore data, the detach will be lost
Utána max. a Youtube app frissítéseit törlöd és újra frissíted / telepíted és max. kezded elölről a Vanced bulit.

"Hogyan tudom visszarakni a detachelhető alkalmazások listájába, mint bejegyzést?" -- Erre DETACH alatt van egy menüpont, az ENABLE ATT: one app for re-attachment (ha egy menüpontot sokáig nyomsz akkor egy kis ablakban leírja röviden hogy mire való).

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152443) crok válasza Somatom (#152436) üzenetére


crok
Topikgazda

Add le mint feature request, Telegramon, GitHub-on (issue-ban) vagy XDA-n. Érdekes, mert adb menthetőség sincs beállítva, ennek pl. én se látom értelmét vagy hasznát.. :U Lehet senkinek se hiányzott még a funkció.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152444) Somatom válasza crok (#152443) üzenetére


Somatom
veterán

Az elég fura, mert elég sok adatot kell megadni. Pl. kizárt mappák, hogy az albumborítók, meg hasonlók ne keveredjenek bele. Aztán ott vannak a hálózati elérések útvonalai. Szóval elég melós belakni.
Ennyire azèrt nem megy az angol. Múltkor a Servers Ultimate fejlesztőjênek jeleztem a WebDAV hiányosságot, de annyit se reagált, hogy bikmakk.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152445) crok válasza Somatom (#152444) üzenetére


crok
Topikgazda

A nyelvi akadály leküzdésében segítek ha kell, csak írd le kinek mit kell írni és tolmácsolom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152446) Somatom válasza crok (#152445) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi, de ezt most nem értem. A Servers Ultimate esetében visszaolvastam, amit a fordító írt és símán érthető volt (ilyen témában az olvasás megy, csak az írással van gondom). Azon nem tudsz segíteni, hogy a fejlesztő tojik a visszajelzésekre.
QuickPic témában pedig mit írjak? Te javasoltad, hogy mit és hol kéne jelezni. Írjam neked azt, hogy kéne backup/restore opció? :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152447) crok válasza Somatom (#152446) üzenetére


crok
Topikgazda

Azt nem gondoltam hogy _ennyire_ nem válaszoltak a Servers Ultimate-esek..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152448) kabalapasika


kabalapasika
tag

Sziasztok!Olyan problémám van hogy van egy viber rejtett csevegésem...Telefon csere és alkalmazás újra telepítése után nem tudok elővarázsolni.Csak a bal alsó sarokba jelzi hogy üzenetem jött.Pinkód visszaállítás nem lehetséges nem engedi a viber és az újra telepítés sem megoldás.Járt már valaki így?Esetleg megoldás?Köszi

(#152449) crok válasza HoTaZo (#152425) üzenetére


crok
Topikgazda

Megfuttatnám MIUI topikban is esetleg. Ami még eszembe jut az az Beállítások -> Kezdőképernyő -> Globális ikonanimáció bekapcsolása.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152450) HoTaZo válasza crok (#152449) üzenetére


HoTaZo
őstag

Jó ötlet!

Az, ott be van kapcsolva.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.