Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152701) crok válasza HollyBoni (#152700) üzenetére


crok
Topikgazda

Annyira pontos mint a hasznalt komponensek (pl. a PMIC a telefonban, BMS es Coulomb hid az akkuban). Annal pontosabb egyik app se lesz, hisz az alapadatok ugyanazok. Ennel csak hardveres meressel leszel pontosabb.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152702) Pierre75 válasza Pierre75 (#152507) üzenetére


Pierre75
senior tag

A samsung tablet kapott egy frissítést, így a play-ből telepített Simple Gallery Pro is hajlandó volt a végrehajtott képvágást menteni (igaz, csak portré módban). Viszont most a Gallery Pro-n volt a frissítés (6.20.2), ezzel ami korábban jól működött azt cseszték el. Nálam be van kapcsolva, hogy mutassa a képernyő alján a műveleti gombokat (kényelmesebb pl így törölni), de az új verzióban ezt a műveleti sort lesüllyesztették a droid navigációs gombjai alá, így nem elérhetők. Így visszatettem az F-droid-ról a v. 6.20.1, amelynél ezek a bugok nincsennek.

Nem szoktam ok nélkül frissíteni, de reméltem, hogy bekerülnek majd olyan kényelmi funkciók, amelyeket a quickpic-nél megszoktam: utolsó megnyitott mappával indul, ha albumon belül végignézek pár képet, majd visszalépek az albumhoz, akkor a sw annál a sornál tart amelyikben az utoljára megnézett fotó helyezkedik el.
Látszólag apróságok, de kényelmessé teszik egy nagyobb képgyűjtemény kezelését.

(#152703) Somatom válasza Pierre75 (#152702) üzenetére


Somatom
veterán

Ha bejött a QP, miért nem használod azt?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152704) Pierre75 válasza Somatom (#152703) üzenetére


Pierre75
senior tag

Miután a kínaiak átvették, csúnyán elcseszték. Az utolsó jól működő QP olyan régi, hogy megbízhatatlan a működése (erre figyelmeztet is telepítéskor).

(#152705) Somatom válasza Pierre75 (#152704) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem lemaradtál valamiről. A régi QP terelgetését átvették az XDA -sok. Teljesen friss, aktuális, Csitamentes, többen használjuk itt, a topikban.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152706) Pierre75 válasza Somatom (#152705) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az is lehet.
Ezt használod?
Megnéznéd, hogy ezt a képet mennyire tiptop kezeli. Nekem is tab s7+van, de Piktures, régi QP csak szenvedett, ha belenagyítottam a képbe és kellett majd 30 m miután élessé vált a kép. A Simple Gallery gyorsan és jó minőségben kezeli az ehhez hasonló képeket.

[ Szerkesztve ]

(#152707) Somatom válasza Pierre75 (#152706) üzenetére


Somatom
veterán

Aligha. Írja a Play, hogy ez Cheeta. Linkeltem neked az XDA -s oldalt, ahonnan letöltheted a Csitamentest. Két verzió van. A normál, ami Gallery néven jelenik meg és az Alternatív, ami a régi QP logót használja. Én az utóbbit töltöttem/telepítettem.
ITT a közvetlen, Githubos link.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152708) ollie válasza HollyBoni (#152700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem lehet pontosan mérni, az összes app csak tippel. Az accubatterynek meg idő kell kalibrálni, pár hónap után már elég pontos.

***

(#152709) Pierre75 válasza Somatom (#152707) üzenetére


Pierre75
senior tag

Köszi! Figyelmetlen voltam.
Megnéznéd hogy kezeli a linkelt fotót a QP?

(#152710) Somatom válasza Pierre75 (#152709) üzenetére


Somatom
veterán

Nézném, ha rájönnék, hogy hogyan lehet letölteni. A letöltés piktogramra bökök, kiválasztom az eredeti méretet és ennyi, nem csinál semmit. Tedd fel légyszi olyan helyre (pl. GDrive), ahonnan le tudom tölteni!

Szerk.: Megvan. Bocs, de egy 213MB -os képet nem szeretnék roamingban letölteni! Egyszerűbb, ha Te telepíted azt a QP -et.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152712) Somatom válasza Pierre75 (#152711) üzenetére


Somatom
veterán

Hagyjál légyszi az ilyen redirect nyerőoldalakkal!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152713) Pierre75 válasza Somatom (#152712) üzenetére


Pierre75
senior tag

A zippy éppen semmit nem irányít sehonnan. De a te dolgod.

(#152714) Somatom válasza Pierre75 (#152713) üzenetére


Somatom
veterán

Á, dehogy! Rábökök a linkeden a "Download" -ra és EZT kapom. Mellesleg, érdekes, hogy a linked szerint 22,85MB -os a fájl, míg az eredeti oldalról, eredeti méretben 213MB.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152715) Somatom


Somatom
veterán

Másnál működik a TVGO? A bejelentkezés hibára fut. Szerinte már be vagyok lépve, aztán EZT dobja. Ez vmi meccs miatt lehet?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152716) Pierre75 válasza Somatom (#152714) üzenetére


Pierre75
senior tag

Az eredeti valóban 213MB, az egy 30000X, az általam feltöltött 23MB 10000x7317, bővel elég tabletre, nincs végtelen tárhelyem.
Érdekes, soha semmilyen reklámot nem láttam zippy-vel asztali böngészővel uBlock mellett.

(#152717) spiderpig820 válasza Somatom (#152715) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Az EB-t csak itthonra közvetítheti az M4Sport.

4B

(#152718) crok válasza Pierre75 (#152716) üzenetére


crok
Topikgazda

"asztali böngészővel uBlock mellett." - Ezen most hangosan felnevettem :D :D :D Javaslom nézz rá uBlock nélkül is egyszer :D :D :D De azért adok egy tippet mert nem vagyok szemét: lehetőleg virtuális gépen és még ott is inkognító módban :D :D :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152719) Pierre75 válasza crok (#152718) üzenetére


Pierre75
senior tag

Nevetgéljél, de közben töröld azt a hsz-t/linket ne okozzon gondot.

Somatom
Neked volt igazad.
Fentiek fényében sajnálom, hogy oda tettem fel.

(#152720) Somatom válasza spiderpig820 (#152717) üzenetére


Somatom
veterán

Roamingban vagyok, hazai SIM -mel, tehát hazai IP -m van (Vodás és Telenoros, de egyikkel sem megy). Délután néztem a F1 -et, aztán ecccercsak nem tudok TV -t nézni. Nem akarok én EB -t nézni, nem érdekel a foci, viszont most mást sem tudok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152721) lovi27 válasza crok (#152718) üzenetére


lovi27
addikt

Nem elijeszteni kell a tagokat, hanem megtanítani megvédeni magukat. :))
Minden felugró ablak nélkül, a letöltésre bökve csak letöltötte a képet a mobilom.

Az asztali gépen használom hosszú évek óta az oldalt, de soha nem tapasztaltam semmit abból amit írsz.

(#152722) Bozek válasza Somatom (#152707) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hol írja a Play, hogy ez Cheetah? Szerintem sehol. Az más téma, hogy a QuickPic Developer Team-et megvette a Cheetah, de ez a Play oldalból nem derül ki.

(#152723) crok válasza lovi27 (#152721) üzenetére


crok
Topikgazda

..vajon miért mondtam, hogy VM-ben nyissa meg inkognítóban? Ez nem elég védelem? Azt hiszem mintha lenne is pár sorom arról, hogy lehet reklámokat / egyéb vackokat blokkolni.. az lehet nem elég ezek szerint hogy "megtanítsam" az embereket.. Nem tudom most videora venni hogy hogy néz ki az oldal, de én spec. megnéztem vm-ben, inkognító módban, uBlock és mindenféle szűrés nélkül: oldalbetöltés után két "értesítés" jobb felül hogy nagyon találkozni szeretne velem két csábos leányzó, egy weboldal engedély kérelem értesítések megjelenítésére bal felül és az oldalon a fejlécben, a jobb és bal oldalon is csajos gyere-chat-elni-jó-lesz-winkwink típusú hirdetések. Felőlem használja aki akarja, én azt mondtam felnevettem hogy milyen érdekes, hogy uBlock mellett tiszta az oldal, miközben Somatom írta amit írt - amit viszont totál megértek. GoogleDrive / Mega.nz / MediaFire / WeTransfer / Tresorit / FileBin / File.io / EasyUpload / GoFile.io , nagyobb text file-oknak (logoknak pl.) meg vagy pastebin / dogbin vagy bármi hasonló.. de a zippy-nél a toldacuccot is jobb ha engem kérdez valaki..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152724) lovi27 válasza crok (#152723) üzenetére


lovi27
addikt

Kapcsolja ki a védelmet. Erre írtam.
Nem kikapcsolni kell, hanem tudomásul venni, hogy nem csak a Google él reklámokból. Az ingyenes oldalaknál erre készülni kell, számolni vele. Szerencsére vannak rá megoldások, amivel gond nélkül használhatókká válnak. Akkor ha van - szerintem - felesleges nélkülük próbálkozni. Csak félrevisz.

Csináltam egy képernyő képet, nálam így néz ki az oldal: [kép]
Persze a védelem nincs kikapcsolva.
Még annyit, azért becsülöm őket mert nem korlátozzák a sebességet és eddig soha nem módosították, nem fűztek semmi tisztességtelenséget a fájlhoz.

[ Szerkesztve ]

(#152725) crok válasza lovi27 (#152724) üzenetére


crok
Topikgazda

Nincs az a pénz vagy bármi amiért én olyan oldalt ajánlok felhasználásra ami ÍGY néz ki egy csupasz böngészőben, mindenféle blokkolások nélkül, és ez csak a felső cca. 10cm. Az egyik "értesítést" konkrétan elfedi a "10.000Ft üdvözlőbónusz", a jobbra-balra nyílogató pop-up oldalakról nem is beszélve. Köszönöm, én itt ezt befejeztem. Nem megy át vagy nem akarod hogy átmenjen amit mondani akarok de már nem is érdekel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152726) Somatom válasza Bozek (#152722) üzenetére


Somatom
veterán

Nem Cheetah, hanem Cheeta és közvetlenül "Az alkalmazásról" alatt olvasható. Azon kívül az app tavalyi megjelenésű és idén áprilisi frissítéssel 9 -es a verziószáma, miközben az XDA -s 8.5 -nél tart

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152727) Somatom válasza lovi27 (#152724) üzenetére


Somatom
veterán

Lesz..om, hogy miből él az oldal. Tőlem kérte, hogy tegyek neki szívességet. Az említett okokból én nem használom ezt a Zippizét. Mivel a Play -ről mutatott appot, ezért feltételeztem, hogy van Google fiókja, amihez van 15GB tárhely. A GDrive nekem még sosem mutogatott reklámokat (de, lehet, hogy csak azért, mert fájlkezelővel használom, nem a Drive alkalmazással).

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152728) Mcrazy


Mcrazy
őstag

Én Envelop-ot használok egy ideje megosztásra. Nincs reklám és fájlméret korlátozás. Próbáljátok ki.

Üdv: Mcrazy

(#152729) Fall-N válasza crok (#152725) üzenetére


Fall-N
veterán

Total egyetértek. Egyébként is ott az Imgur ami elég népszerű és megbízható. Talán az a legnagyobb képmegosztó oldal.

(#152730) vacs


vacs
veterán

Attól, hogy Ti nem ismeritek a zippyshare-t, még nem rossz.
Természetesen vannak reklámok, felugró ablakok, mert nekik is meg kell élni valamiből.
Én ezer éve ismerem, használom fájl megoszlásra, semmi baj nincs vele!
:K

(^)(>.<)(^)

(#152731) Pierre75 válasza Pierre75 (#152706) üzenetére


Pierre75
senior tag

Ezzel a QP-el sincs addig baj, míg nagyobb felbontású fotóval nem találkozik, de akkor mint a korábbi verziója (vagy a Piktures) nagyításnál elmolyol 15mp-et míg élesé válik az a képrészlet. De más képrészlet esetében újraindul a 15mp. A simple gallery pro ilyen szempontból jobb megoldás, fenti hiányosságai ellenére.

(#152732) lovi27 válasza Somatom (#152727) üzenetére


lovi27
addikt

Tőlem azt használsz ami neked jól esik. Nem ajánlottam senkinek, pláne nem neked akinél észrevettem nehezebben barátkozik meg az új dolgokkal. :D
Addig nem is érdekelt amíg ketten beszélgettetek róla, ti ügyetek, csak mikor crock riadót fújt kaptam fel a fejem. Arra figyelek, ha veszély leselkedhet és érdekel mennyire vagyok védett.

Lehet, hogy tévedek, de ebben a reklám dologban álságos a Google, mert ott a reklámok elhelyezésében szerintem köze van és részesedik is belőle. Így könnyen megteheti, hogy egyik alkalmazásában, pl. a GD-ban lemond róla. Egyelőre. Anélkül is dől a lé...

(#152733) crok válasza lovi27 (#152732) üzenetére


crok
Topikgazda

Hogy riadót fújtam? :Y:W Valamit nagyon félreértelmezel.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152734) kuksa90 válasza crok (#152733) üzenetére


kuksa90
őstag

Ne erőltesd, nem akarja...

»» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#152735) Bozek válasza Somatom (#152726) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, telefonon. Webes Play-ben nem láttam tegnap.

Amúgy vicces, mert a Cheetah a rendes nevük (legalábbis azoknak, akik átvették).

(#152736) Somatom válasza Bozek (#152735) üzenetére


Somatom
veterán

Arra tippelek, hogy őket kitiltotta a Gugli és ezért kicsit más néven "ujjáalakultak". Ez magyarázat lenne a 2020 -as megjelenésre. A Cheetahos app régebbi lenne.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152737) Somatom válasza lovi27 (#152732) üzenetére


Somatom
veterán

Ráböktem a letöltésre és mutattam az eredményt. Jó, ebből élnek, hát megnéztem a reklámot. Aztán megint letöltés gomb, megint reklám. Innentől én ezt programozási hibának tekintem. Nehéz megbarátkozni olyasmivel, ami használhatatlan. Pedig, nem nagyon van rajta mit elhibázni, mert csak egyetlen funkciója van, ahhoz meg egyetlen, bazi nagy "Download now" gomb.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152738) elder troll


elder troll
senior tag

Milyen programmal tudnék átköltözni egy Mate 20 lite készülékről egy xiaomi A1-re?
A gyári nem működik, újratelepítéskor fekete háttér fogad a sáomin wifi ikonnal, ha a költöztetésre nyomok.
Próbáltam új készülék beállítással is, qr kódig el is jutok, de ott teljesen megállt a történet.
Kolléganőnek haldoklik a huawei telefonja, ma legalább öten szóltak, hogy nem érik el telefonon, ráadásul bevallási határidő van, mert mikor is szarná össze magát? :DDD
Az agyam helye már ledobta az ékszíjat...
Phone clone csak fogadó félként ismeri fel azt a telefont, amire szeretnénk költözni :)

[ Szerkesztve ]

(#152739) Somatom válasza elder troll (#152738) üzenetére


Somatom
veterán

Kérdezd meg a Guglit, hogy a mórickarajzok tökélyre fejlesztése után mikor jut ideje egy általános backup/restore funkció megalkotására!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152740) elder troll válasza Somatom (#152739) üzenetére


elder troll
senior tag

Idáig nem volt ilyen jellegű probléma, A1-ről is valahogy átköltöztettem, csak az ellenkező irányba nem akarja az igazságot. Az a baj, hogy 1-2 évente kerül elő a témakör, és mindig újra kell tanulnom a történetet, de szerintem ennyire nem lehetek hülye...
Azért is jöttem ebbe a témába, hátha tudtok javasolni egy programot, ami huawei és xiaomi között is működik...

Valahogy nem fér az agyam helyére, hogy kettő készülékre telepített azonos program másként jelenik meg, vagyis pont a fogadó félnél nincs lehetőség kiválasztani az "új telefon" opciót.

[ Szerkesztve ]

(#152741) lovi27 válasza Somatom (#152737) üzenetére


lovi27
addikt

Próbáld a Pure Browser-rel.

(#152742) ollie válasza lovi27 (#152741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem ajánlok egy olyan browsert, ami Kínában készül, és még a fejlesztő cég nevét is titkolják. Garantáltan mindent továbbít rólad Kínába. Csak egy db gmail-es email címet tudni a fejlesztő cégről.

***

(#152743) Somatom válasza lovi27 (#152741) üzenetére


Somatom
veterán

Opera -t és Firefoxot használok. Mindkettővel ugyanaz az eredmény. Sztem elég ismert böngészők. Ha erre a kettőre nem képesek optimalizálni, akkor keressenek másik programozót!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152744) Fall-N válasza ollie (#152742) üzenetére


Fall-N
veterán

Én nem látom, hogy kínai lenne és ott a cím:
New York, Flushing 11354, United States of America

Valós cím rányomva a Playen dobja is a Térkép az utcát.

[ Szerkesztve ]

(#152745) ollie válasza Fall-N (#152744) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor New York kínai negyed. Az még mindig sokat elmond, hogy zéró infó van a fejlesztőről, egy darab név nincs a weboldalon, és angol mellett csak kínaira van fordítva az app weboldala. De az sem biztos, hogy tényleg New Yorkban ott fejlesztik.

[ Szerkesztve ]

***

(#152746) Fall-N válasza ollie (#152745) üzenetére


Fall-N
veterán

Elképzelhető, hogy megadott egy random USA címet, vannak ilyen fake USA cím generátorok*. Annyira nem ismerem a programot, igazad lehet. Akkor tényleg egy gusztustalan lehúzás az egész. :R

*Több évvel ezelőtt, amikor még nem lehetett Amazon accountot regisztrálni máshonnan én is használtam ilyen kamu címet. Az Underground alkalmazás boltjukhoz kellett.

[ Szerkesztve ]

(#152747) lovi27 válasza ollie (#152742) üzenetére


lovi27
addikt

Forrást tudsz mutatni? Honnan vetted, hogy mindent továbbít? Vagy valamennyit!
Már a Play áruház sem biztonságos? A Google összejátszik? Most ez komoly? :D

(#152748) ollie válasza lovi27 (#152747) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A google nem játszik össze, azért ne írjunk már ilyen marhaságokat. És mivel bárki feltehet bármit a play áruházba, elég sokszor előfordulnak ott nem biztonságos appok. Egyébként meg nem mondtam, hogy biztosan továbbít mindent, hanem azt, hogy lehet. ÉS valószínűleg valami nem stimmel az appal, hiszen a fejlesztő nem adta a nevét hozzá.

[ Szerkesztve ]

***

(#152749) lovi27 válasza ollie (#152748) üzenetére


lovi27
addikt

Akkor csak jelenteni kell a Google-nak, hogy nem biztonságos az app. Megvizsgálja és ha igaznak bizonyul eltávolítja az áruházból. Ha biztos vagy benne ne várj vele! Mert bárki nem tehet fel bármit. De még egyszer megkérdezem, honnan van ez az infó? Mi az alapja?

(#152750) ollie válasza lovi27 (#152749) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minek mi az alapja? Hogy titkolják a fejlesztőt, hogy nincs egy darab név sem feltüntetve sehol? Nekem mindegy hogy te mit használsz, csak aztán ne gyere ide sírni ha feltörték valamelyik accountodat.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.