Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152351) Indiant válasza milu (#152349) üzenetére


Indiant
addikt

Nem tudom mi a cél, de ez pc-n fut.
[Android-x86]

(#152352) current válasza Somatom (#152348) üzenetére


current
tag

Bocs, de nekem nem ilyenre kell. Szülinap az ok, de "köszönöm" a segítséget...

(#152353) Dávcy


Dávcy
csendes tag

Sziasztok! Mi lehet a probléma ha a Google Play Protect -nél nincs tanúsítványom? S8+ 9.0
Köszi

(#152354) viewdetails


viewdetails
addikt

Szeretném Samsung DND módban azt megadni, ki NE hívhasson, ellentétben azzal amit kínál, hogy senki, kivétel a Kedvenc névjegyek (Nem akarok pár kontakt miatt több száz másikat a kedvencekhez adni). Van valami alkalmazás, amivel a szabályokba mélyebben bele lehet nyúlni?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#152355) Aksomatic


Aksomatic
senior tag

Sokat változott a Swiftkey mióta átvette a Microsoft? Nem frissítettem, még nem Microsoft verziót használok, viszont elég laggy. Valaki írna pár szót róla?
(Más billentyűzettel nem igazán boldogulok)

(#152356) Viktor0610 válasza Aksomatic (#152355) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mentsd le az APK-t frissítsd le, ha nem tetszik, visszarakod a régit. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#152357) svgyula válasza viewdetails (#152354) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Azt már próbáltad, hogy az adott személyt a "feketelistához" add? Nálam igaz csak egyenként de le lehet akár nevet akár csak számot is tiltani. Ha tárcsázóban egy számra hosszan rányomsz feldob egy menüt? Ha igen akkor ott kellene keresni ha(?) van azt, hogy hozzáadás a fekete listához.

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#152358) viewdetails válasza svgyula (#152357) üzenetére


viewdetails
addikt

Köszönöm, de ez nem megoldás, a feketelista/blokkolás egy állandó tiltás. Nekem arra van szükségem, hogy ha pl. dolgozom, akkor a munkán kívül, átmenetileg, anyósom, szomszéd géza, stb. ne tudjon becsörögni. Egyébként legyek elérhető nekik.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#152359) woodworm válasza viewdetails (#152358) üzenetére


woodworm
veterán

Az összefoglalóban van hívásblokkoló.
Én a dw contacts szűrőjét használom, de az csak a fizetősben működik.

(#152360) Aksomatic válasza Viktor0610 (#152356) üzenetére


Aksomatic
senior tag

Root nélkül van app erre?

[ Szerkesztve ]

(#152361) ollie válasza Aksomatic (#152360) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

apkmirroron fent vannak a régi változatok is, onnan bármelyiket le tudod tölteni

***

(#152362) kaciokos válasza mobilizmo (#152297) üzenetére


kaciokos
őstag

Pedig sajnos így van, ahhoz, hogy az aCalendar rendesen szinkronizáljon, kell neki egy telepített Google Calendar.

Idézet a support oldalról:

"To sync your Google Calendar data between Google cloud and the Android calendar storage, you need the Google Calendar app installed. (Early versions of Android included a Google Calendar sync adapter, but this was moved to the Google Calendar app, to be able to update via Google Play. Alternatively you can configure Google as CalDAV calendar, but this has several limitations.)"

(#152363) sopruk válasza Fall-N (#151992) üzenetére


sopruk
aktív tag

Ebben a FailEmail -ban Gmailes címet nekem mindenáron csak a készülékhez már hozzáadott fiókokat akarja hozzáadni. Vagy valamit rosszul csinálok?
Elindítom a varázslót, kiválasztom, hogy Gmail, majd a megnyíló ablakban a "Válasszon fiókot"-ra kattintva megjelennek a készülékhez kapcsolt fiókok, meg egy fiók hozzáadása opció is.
Ez utóbbit választva a telefon jelszavát kéri, majd utána lehet megadni egy új mail cím, jelszó párost.
Ebből én arra következtetek, hogy a készülékhez is hozzá akarja adni a fiókot, amit én nem szeretnék. Vagy rosszul gondolom? :F

[ Szerkesztve ]

(#152364) Pierre75


Pierre75
senior tag

Arról olvasott vki vmit, mi lehet az oka, hogy a Hiby music player, ami évekig fenn volt a play-ben, bő év alatt kétszer törölték majd visszatették, hogy most ismét töröljék?

(#152365) crok válasza sopruk (#152363) üzenetére


crok
Topikgazda

Semmit se csinálsz rosszul. OAuth-al akarja a GMail-t hozzáadni mivel van beléptetve Google account a készüléken (FAQ-t érdemes lenne átolvasnod).
Ha kicsit több biztonságot akarsz akkor a webes GMail-ben állítsd be hogy legyen IMAP/POP3 + SMTP elérhetőség a fiókodhoz, (és mivel gyak. kötelező lesz a 2FA) állíts be app jelszót (amit belépésre nem de pl. IMAP/POP3-ra lehet használni) a myaccount.google.com -on a Security -> Signing in to Google -> App passwords alatt (ha már a 2FA be van kapcsolva) amit majd használhatsz az ilyen email klienseknél pl.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152366) Fall-N válasza sopruk (#152363) üzenetére


Fall-N
veterán

Lemaradtam a válasszal, de crok leírta. Alapból tényleg csak a telefonon lévő fiókokat engedi. A másik módszer nekem is új, amit crok írt, mert még sosem mélyedtem el a GMailben ennyire.

Viszont szerintem ezerszer jobb a Fairmail az Aquamailtól. Egyébkent is nekem nagyon nem szimpatikus a pénzlehúzó módszerei miatt a fejlesztő cég. Eleinte korrekt áron voltak a dolgaik utána szabadult el a dolog. Például szintén akcióban vettem meg az irodai alkalmazásukat is (OfficeSuite Pro), majd annak is felment az ára, plusz beleraktak dolgokat, ami előfizetéses lett. Plusz van betűkészlet hozzá borsos áron (6500 Ft), ami alap dolognak kellene lennie. Elmennek valahová, amikor ingyenes a Google és a MS irodai programjai is. A File Commander fájlkezelőjük is egy rossz vicc szintén előfizetéssel, amikor egyszeri fizetősek a Solid, X-Plore (itt még csak nem is kötelező, csak pár funkcióhoz kell venni "3 sört") és a MiX is és megeszik reggelire az ő vackukat.

[ Szerkesztve ]

(#152367) crok válasza Fall-N (#152366) üzenetére


crok
Topikgazda

Pfejj, az OfficeSuite Pro megvétele után a további fizetős dolgok.. meg az ajánlások.. meg ez az új pénzügyi modell dolog.. na ott mondtam azt hogy itt a vonal..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152368) mobilizmo válasza kaciokos (#152362) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Saját magamtól tudok idézni nálam biztos nincs fent csak az aCalendar. Egy valami lehet ami befolyásolja a dolgot, lévén nem gyári a rendszerem OpenGapps van fent a Google-s funkciókhoz. Elképzelhető az rak fel olyasmit ami egy gyári rendszerben nincs benne.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#152369) crok válasza mobilizmo (#152368) üzenetére


crok
Topikgazda

Igen, a CalSync mar a pico-ban is benne van. [link]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152370) Met


Met
nagyúr

Nemsokára megszűnik a Menta.
Tudtok olyan vérnyomás naplózó appot ami jelzi ha egy érték eltér a normálistól úgy hogy figyelembe veszi a felhasználó adatait (súly, életkor) és lehet adatokat exportálni-importálni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#152371) tomy86 válasza Met (#152370) üzenetére


tomy86
addikt

MyHeart. Életkort és súlyt is be lehet állítani. Hogy mennyire veszi ezt figyelembe a jelzéskor azt nem tudom, csak alkalmanként használom. Lehet jelentést exportálni pdf-be illetve az adatokat exportálni/importálni csv-be.

(#152372) realist


realist
őstag

Android Auto kapcsán lenne kérdése. Ez a 10 alatt elérhető volt a magyar régióban is. Jól látom, hogy android 11 alatt megint nem vagy csak valamiért innen nem lehet telepíteni?
[link]

Tudtok ajánlani valahol friss apk-t, hogy telepíteni tudjam az AA-t? kösz!

(#152373) crok válasza realist (#152372) üzenetére


crok
Topikgazda

Próbáld meg a linkedet úgy megnyitni, hogy nincs benne a linkben se az udm_source=adc sem a hl=en mondjuk csak simán így.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152374) realist válasza crok (#152373) üzenetére


realist
őstag

Elsőként ezt mondja: "Ez az alkalmazás az összes eszközödre letölthető"
majd nem engedi telepíteni:
"Ez az elem nem áll rendelkezésre az országodban"

(#152375) crok válasza realist (#152374) üzenetére


crok
Topikgazda

Hm.. az fura.. hát akkor addig is marad pl. az APKPure, APKMirror és hasonlók..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#152376) sopruk válasza crok (#152365) üzenetére


sopruk
aktív tag

Köszi szépen a részletes választ!
Igazából egy külön appot szeretnék az "egyéb" mail címeknek, amiket csak nagy ritkán használok. (Aqua-t használok a fontos mail címeknek...)
Ezért nem bajlódnék a különféle beállításokkal, de jó tudni az általad leírt lehetőségekről!
Felraktam a BlueMailt és talán jó lesz ezeknek az "egyéb" címeknek...

Köszönöm még egyszer a segítséget!
#152366Fall-N neked is!

(#152377) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Sziasztok!
Van olyan PDF olvasó, ami felolvassa a szöveget (angol)? Adobe acrobat pro pc-s verziója tudja, az androidos verzióban nem találtam a fizetős opciók között se...

(#152378) zsoltip


zsoltip
őstag

Mióta nincs sötét mód FB appban? :Y
Visszaolvasva az internet bugyrait valahol már áprilisban jelentkezett. Mi a túró ez???

(#152379) DrBubo77 válasza f(x)=exp(x) (#152377) üzenetére


DrBubo77
addikt

A Moon+ Reader Pro-t próbáltad? Az elvileg tud felolvasni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#152380) f(x)=exp(x) válasza DrBubo77 (#152379) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem, és azt írja tudja. Köszi, rápróbálok! :R

(#152381) AtHoS válasza zsoltip (#152378) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Telefonja válogatja. Barátom Note 9 pro-jában nincs, de munkatársa ugyanilyen típusú készülékén viszont van :DDD

read-only mode on the forum

(#152382) FeZ... válasza zsoltip (#152378) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Nekem egy frissítés tüntette el a sötét módot, majd a másnap érkező újabb frissítéssel kijavították.

(#152383) ignisz válasza FeZ... (#152382) üzenetére


ignisz
senior tag

Nekem is tegnap este volt sötét mód. Reggel bekapcsoltam minden fehér. A frissítés se hozta vissza.

(#152384) FeZ... válasza ignisz (#152383) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Akkor nem tudom sajnos. Más fórumon érdeklődtem a dolog után, ott azt írták, hogy néha előfordul és megjavul magától. :B

(#152385) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Olyan alkalmazást keresek, ami a következőt tudja: kimegyek a "susnyásba" terepre, GPS-t belövöm, "leszúrok egy gombostűt" és az app leköveti az útvonalat árkon-bokron keresztül, utaktól, berögzített turistaútaktól stb. függetlenül, hogy azon vissza is tudjak menni. Google maps tud ilyet? Ha igen, hogy kell csinálni? Internetkapcsolatot is használó app is lehet vagy offline, pl. letöltöm előtte a térképet vagy hasonló. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#152386) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Sziasztok!

Az Samsung Internet Browser-el kapcsolatban lenne egy problémám: pár napja azt vettem észre, hogy az alapértelmezett kezdőlap átállt a telekom.hu oldalra és nem is enged rajta változtatni. Egyedi kezdőlapot tudok beállítani, de azt nem értem, hogy az alapértelmezett kezdőoldalt miért nem engedi a régire (Google) beállítani. :F Próbáltam már letörölni és újratelepíteni, de semmi változás. Az egyik SIM kártyám tény, hogy 30-as, de ez már évek óta így van és eddig nem volt ilyen gondom. Vagy ez valami új Telekomos erőszakoskodás lehet, hogy ha akarom, ha nem az alapértelmezett kezdőoldalam az ő oldaluk kell, hogy legyen? Persze használhatnék más böngészőt, de az a probléma megkerülése lenne nálam, nem a megoldása. :P Esetleg aki tud rá megoldást, azt megköszönném. :R

Mercury

(#152387) Somatom


Somatom
veterán

Van itt Simple-guru? Új(ra) parkolósdi miatt átnéztem az appot, hogy ne a parkolásnál érjen meglepi. Három kártyám van benne regisztrálva. Nem találtam kijelölés opciót, hogy melyiket használja. Hogy megy a fizetés a gyakorlatban? Mindíg rákérdez, hogy melyikkel akarok fizetni?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152388) kaciokos válasza tylerddd (#152385) üzenetére


kaciokos
őstag

Pl. Locus Maps. Lehet hozzá offline térképet is letölteni.

(#152389) Oldman2 válasza Somatom (#152387) üzenetére


Oldman2
veterán

Szerintem az elsődleges kártyának megjelöltet fogja használni...

De próbáld ki, onnantól kezdve tudni fogjuk mi is. :C

Nálam csak egy kártya van, emiatt sok variáció nincs.

(#152390) woodworm válasza kaciokos (#152388) üzenetére


woodworm
veterán

Egyéni szoc. problémám, de nem szimpi a hozzáállásuk.

(#152391) Somatom válasza Oldman2 (#152389) üzenetére


Somatom
veterán

Az OK lenne, de nem látok elsődleges kiválasztás lehetőséget. :F

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152392) Oldman2 válasza Somatom (#152391) üzenetére


Oldman2
veterán

A Bankkártyáim pont alatt az én egyetlen kártyámon van ilyen pipa, hogy "Elsődleges kártyám".

Hogy ez több kártya esetén hogy működik, majd Te elmondod nekünk...

Vagy bejelented Bugként az OTP-nek?

A Simple parkolásról én akkor szoktam le, amikor az egésznapos terhelés napokig terhelte a folyószámlámat.
Volt hogy eltelt egy teljes hét, mire a korrekció megtörtént.

A Simple ÜFSZ válasza az volt erre, hogy a Simple és az OTP nem egy cég, arra nincs ráhatásuk, hogy az OTP mit ront el...
:W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#152393) g_g_g válasza Somatom (#152387) üzenetére


g_g_g
őstag

Nálam 2 kártya van felvéve és nem látom, hogy bármelyiket lehetne alapértelmezetté tenni.
(nálam az elsődlegesnek a Simple kártyát hozzá, de nem tudtam módosítani ezt másik kártyára)
Így néz ki, bökni kell, hogy melyiket szeretném használni.

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#152394) sopruk válasza tylerddd (#152385) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én az Osmand-ot használom, szintén offline térképekkel. Letölthető szintvonal fólia is hozzá (igaz, az már fizetős...). Az Osmand+ most féláron van... Tud magyarul is...

Caynax Sports Tracker ha valami egyszerűbb kell. Ez viszont nem offline. Szintén tud magyarul...

(#152395) kaciokos válasza woodworm (#152390) üzenetére


kaciokos
őstag

Volt valami support-os afférod? Nekem egyszer volt csak szükségem segítségre, de pillanatok alatt megvolt a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#152396) Somatom válasza g_g_g (#152393) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Jobb lenne egy "preferált" opció, de így is használható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#152397) woodworm válasza kaciokos (#152395) üzenetére


woodworm
veterán

Nem vettem jó néven, hogy vásárlás után az előfizetéses rendszer mellett döntöttek.

(#152398) kaisers


kaisers
aktív tag

Van vmi hasonló alkalmazás mint a bixby routines, ami használható pl. Xiaomi telefonon?

[ Szerkesztve ]

(#152399) zeon.hu válasza kaisers (#152398) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Google segéd, azon belül routines.

#?*@&!

(#152400) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

A Google Naptárnak nincs éves kirakható widgetje? Esetleg csak én nem találom? Ha nincs neki , esetleg van olyan naptár alkalmazás amelyiknél ez megoldható?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.