Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133532) punky10 válasza pc360 (#133531) üzenetére


punky10
addikt

Most elgondolkodtam:mikor volt az,hogy utoljára egy telefonon huzamosabb ideig használjak gyári launchert...
És rájöttem:soha... :D Valamikor az őskorban a SE X10 Mini gyárija azért nem tetszett,mert a kezdőoldalra nem lehetett kitenni az óra mellé a névnap widgettet,ezért jött a Go,ami utána nagyon sokáig ment is minden következő telefonomra.Majd miután már túl sokat akart a Go csapata,és számomra túl agresszívan,jött a Nova Prime.Azóta az első alkalmazás,amit telepítek... :)
Márkától,tipustól,rendszertől és Android-verziótól függetlenül ugyanúgy néz ki a telefonom,mindent ott találok,ahol megszoktam.Arról nem is beszélve,hogy a Pie-vel bejött gesztus-vezérlés a Novában szerintem jobban működik... :)És nem most került bele...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.