Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#126820) kaciokos válasza Bozek (#126815) üzenetére


kaciokos
őstag

1. Pont ez az, hogy nem használnám én, ha az iskola nem kizárólag ezen akarna kommunikálni.
2. Cégfüggetlen. Ha nem tetszik, átmehetsz a gmail-ről a hotmail-re, vagy piti összegért veszel egy domaint, és az otthoni NAS-odon működteted az e-mail szervert. Ezenkívül használhasz millió fajta e-mail klienst is, még akkor is, ha mondjuk ragaszkodsz a gmail-es e-mail címedhez, nem csak a hivatalos gmail klienst használhatod.
3. Tudom. De ugyanazokon az eszközökön meg tudná nézni az e-mailjeit, mint a fb-ot, csak ez utóbbi menőbb. :W

"Szerintem ha megvizsgálnád az arányokat, akkor az FB-fiókkal rendelkezők lennének többségben. :)" - Szerintem nem, nem ismerek senkit, akinek van fb fiókja, de ne lenne e-mail címe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.