Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102018) frankstork válasza air (#102006) üzenetére


frankstork
aktív tag

Fuuuu, te. Pejoratívabban nem ment volna? Amúgy félre olvastad. Eddig érdekelt. Most is érdekel, csak egyre kevésbé. Gondolom azért, mert "kiöregedtem".
A droid nem ismeretlen számomra. Csak korábban nem használtam factory resetet, mert nem volt rá szükség. Mire beállt volna a telóm, régen le volt cserélve. Biztosan jobban értesz hozzá, mélyebb ismeretekkel rendelkezel, mint én, de nem vagyok láma. Ezért fordultam ehhez a fórumhoz. Mindentől függetlenül :
1 mint valaki ez alatt írta, a Backup xarul van megoldva, és kész.
2 öröm, az ürömben, hogy innentől kevesebbet fogok telózni, mert eszem ágában nincs újra kezdeni azokat a játékokat, amiknek a másfél éves mentései elszálltak.
( egyébként windowsban nem megoldhatatlan hogy a játék,és egyéb mentéseimet új és más oprendszer, proci, lap, memócsere után visszamásolva hibátlanul fussanak... Lehet erre gombot varrni, lemosdatni, de ez egy vicc...)
Részemről ennyi, mert a kérdésre érdemi választ hiába várok... Perce.
To: Kory24
Nem robotot akartam írni, hanem rootot, csak kijavította és nem vettem észre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.