Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102201) tordaitibi válasza #79335424 (#102199) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

En huszonkettot. :-) :-)
De szerencsere ritkan tevedek a playstore eme eldugott bugyraba.

(#102202) #79335424 válasza tordaitibi (#102201) üzenetére


#79335424
törölt tag

Akkor hogyan frissíted a többit?

Zeon.hu:
Van köztük fizetős is. Csak ezért nem fogom külön aláíratni. Inkább a Google -nek kéne foglalkoznia a Play -jel (is).

[ Szerkesztve ]

(#102203) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Hello. Kimeno hivas s sms tiltó alkalmazast keresnék. Létezik ilyen? Barmilyen megoldas erdekel akar fizetos is. Kosz

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#102204) HoTaZo válasza vadászcsiga (#102179) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én is arra gondoltam, de akkor a "beviteli módszer" ablakot dobja fel.

De ahogy írogattam azt vettem észre, hogy érzékeli a környezetet és automatikusan dobja a megfelelő szótárat.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102205) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Mit kell átállítani ahhoz, hogy a Signal, alapértelmezésként ne sms-t hanem neten akarjon kommunikálni, úgy mint a Telegram ?

[ Szerkesztve ]

(#102206) vadászcsiga válasza HoTaZo (#102204) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha felveszel még egy vagy több nyelvet, ott fog megjelenni.

(#102207) HoTaZo válasza vadászcsiga (#102206) üzenetére


HoTaZo
őstag

Elég nekem ez a két nyelv. Főleg, hogy bebizonyosodott számomra, hogy figyeli a szövegkörnyezetet és az alapján választ a szótárakból.
Direkt leírtam két mondatot a két nyelven egymásután, ahol szerepel ugyanaz a szó (est). Mely más értelmezéssel rendelkezik a két nyelvben. De a progi vette az akadályt és a következő szónál már a nyelvnek megfelelő lehetőségek jöttek.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102208) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Lézezik olyan alkalmazás, amivel rá tudok venni egy droidos boxot, hogy észrevegye a nagyobb méretű külső adattárolókat?

(#102209) #79335424 válasza bostone (#102208) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tudomásom szerint az Android még nem támogatja a GPT -t, úgyhogy csak az MBR felső határáig (2TB) tudsz adattárolót csatlakoztatni.

(#102210) csongi


csongi
veterán

Alkalmazasok letiltasara van valamilyen app? A keszulek nem rootolt, de sok felesleges cucc van rajta.

(#102211) tordaitibi válasza Taktoj (#102203) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Sms-re nincs otletem, de a hivastiltas eleg reszletesen beallithato a gyari tarcsazoba (nalam legalabbis, 4.2).

(#102212) tordaitibi válasza #79335424 (#102202) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Pl. vacakol a Chrome, vagy beepitettek egy uj funkciot, ami nelkul ugy erzem, nem tudnk elni... :-) :-)

Inditok egy Play aruhazat,

Kezdem irni az app nevet,

Es maris itt vagyok, es csak a Chrome frissul.

Fapados, de nekem tokeletes, a kb. 50 -60 alkalmazasomat nem gond igy nagyritkan karbantartani.

(#102213) air válasza csongi (#102210) üzenetére


air
nagyúr

4-es Android óta nem kell külön app a tiltáshoz. Alkalmazás kezelőben az adott appnál van letiltás gomb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102214) #79335424 válasza tordaitibi (#102212) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nemááá! Ennél még az is jobb, ha a saját alkalmazások listában ignorálom amit ki szeretnék hagyni a frissítésből, és ott frissítem egyenként a többit.

(#102215) tordaitibi válasza #79335424 (#102214) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Mondám néked, en igy csinalom, persze primitiv a 21. szazadba, mar reg ember jart a holdon, en meg igy... :-) :-) ,
amugy is boven van idom nyomkodni a tabletet 24 oras szolgalatok alatt.

(#102216) #79335424 válasza tordaitibi (#102215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ezt ismerem. Hétfőn újraegyesítési ünnepi kamionstop németben. Egyedül vagyok Magyar a parkolóban. Három nap szélvédő bámulás. Akár meg is írhatnám a frissítéseket. :N

(#102217) flash-


flash-
veterán

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy van e olyan program ami abban segít hogy olyan telefon esetén amiben nincsen közelség érzékelő, telefonálás esetén ne nyomják meg véletlenül a fülemmel a tarcsazot, illetve ne nyomkodjuk telefononálás közben össze vissza

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#102218) air válasza flash- (#102217) üzenetére


air
nagyúr

Call Screen Lock

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102219) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok!
OTG-képes LG gpad érintőfelülete nem működik, törött. Viszont a kijelző és a többi rész is hibátlan. Egy USB kamerával nekem nagyon jó lenne óraalkatrészek esztergálást kinagyítva követni. Van hozzá OTG kábelem, de csak egy bemenet van rajta, erre menne a kamera. VIszont akkor nem tudok kattintani egérrel, hogy elindítsa a felvételt.
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan alkalmazás, ami időzítve kattint nekem egyet a megadott pontra, vagy a gravitációs szenzorokat használva akár mozgatni is tudnám az egeret és akár mozdításra kattintana is egyet?
Köszönöm szépen!

Nick: HE_Storm

(#102220) Bozek válasza szbalogh (#102219) üzenetére


Bozek
nagyúr

Automatizáló (Tasker, E-robot, AutoMagic, stb.) + AutoInput. Ha konkrétan gombra akarsz kattintani, akkor az talán megoldható root nélkül, ha koordinátára, akkor ahhoz mindenképp kell root.

Amúgy kezeli a telefon az USB-s webkamerát? Mert attól, hogy OTG-s, még nem minden USB-s eszközt kezel.

(#102221) darvinya válasza szbalogh (#102219) üzenetére


darvinya
titán

USB hub megy legtöbb OTG képes készüléken.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102222) szbalogh válasza Bozek (#102220) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszönöm szépen megnézem őket.
Még nem próbáltam, de elvileg fog menni.

Darvinya: Rendeltem egyet Kínából de addig is jó lenne használni míg ideér :)

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#102223) Land


Land
veterán

Üdv!

Már egy ideje újra kellene raknom a telefont, mert eléggé belassult, csak van egy játék, amit félig már végigvittem.
Találtam a Helium nevű alkalmazást és elvileg ezzel sikerült a játék mentése.
Rakok be róla képeket. Ha a belső tárhely megfelelő helyéről lementem PC-re a mappát, újrarakom a telefont, majd felrakom a Heliumot és visszamásolom a mappát, akkor elvileg ott lesz a játék, és visszaállítás után tudom folytatni a jelenlegi mentéstől?


Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#102224) air válasza Land (#102223) üzenetére


air
nagyúr

"visszamásolom a mappát, akkor elvileg ott lesz a játék"

Természetesen nem. Mivel csak az adatokat mentetted, fel is hívja a figyelmedet, "Helyreállítás előtt kérjük, hogy az alkalmazást töltsd le a Google Play áruházból."

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102225) Land válasza air (#102224) üzenetére


Land
veterán

Jah ez ebben a formában is tetszik, ha TÉNYLEG meglesz a mentésem és nem tépem ki a hajamat az új ROM felrakása után, hogy elölről kellene kezdenem a játékot...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#102226) szbalogh válasza szbalogh (#102222) üzenetére


szbalogh
őstag

Érzékeli a kamerát de feldob egy kérdést, hogy engedélyezem-e a CameraFI-nak, hogy használja az USB eszközt? Kattintani meg nem tudok...
De azt hiszem meg van a megoldás: Tablet Remote, majd a mobilommal fogom irányítani a tabletet :D

Nick: HE_Storm

(#102227) bostone válasza #79335424 (#102209) üzenetére


bostone
addikt

Egy 1tb-os saját tápos, fat32-es, 3,5-ös adattárolóról lenne szó. Libreelec alatt flottul működik, droid felpörgeti a lemezt, de valamiért nem tud csatlakozni. Az es explorer jelezte h ott van, láttam hogy mekkora és mennyi hely van rajta, aztán eltűnt.
64-es pendrive sem működik droiddal.
Arra gondoltam, hogy talán a rom nem engedi, de létezhet alkalmazás, ami felülbírálja a tilalmat. Elvileg gyárilag rootolt a készülék, de még nem teszteletem.

(#102228) air válasza Land (#102225) üzenetére


air
nagyúr

Én már tudtam sikeresen mentést átvinni nem rootolt készülékre Heliummal.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102229) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok,

Két app-ot keresek:

1.: A face és a massenger alkalmazások helyett tud valaki olyan app-ot ami:
- egybe kezeli a kettőt
- sallang mentes, letisztult, átlátható
- nem zabálja az akkut

2.: Android 6-hoz olyan hívás kezelő vagy bármilyen program, amivel megváltoztatható a bejövő hívás kinézete.
- itt is egyszerű, fotó mentes, kis betűk, letisztult...stb. (Az ordító lóbetűk meg a fél képernyőt elfoglaló fotó helyett)

Köszi!

free your mind

(#102230) ollie válasza Jazz (#102229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1. Swipe for Facebook

***

(#102232) Jakuu válasza szbalogh (#102226) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem egyszerubb egy hub vagy egy OTG kabel dual female foglalattal ? Akkor az egeret es a kamerat is radughatod a keszulekre.

(#102233) #79335424 válasza bostone (#102227) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem általános Android hiba. A Libreelec -ből arra következtetek, hogy ez vmi Amlogic kütyü. Azokból az S8xx, és 9xx típusoknak is alapból kezelniük kéne azt a tárat. Próbáld ki vmi másik ROM -mal! Mi a box pontos típusa?

[ Szerkesztve ]

(#102234) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Jol latom, h a SwiftKey billentyűzet lényegében semmit nem változott kb 2 éve? Most feltettem az ujat de lényegi valtozas nincs (v nem lelek)

(#102235) beg válasza Krill77 (#102234) üzenetére


beg
veterán

Nem....
Még mindig hibajavítóval kell bekenni a kijelzőt ha rontottál.

Changelogokat és hivatalos fejlesztői fórumokat nem volt kedved olvasni az utóbbi 2 évben ezek szerint.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102236) Krill77 válasza beg (#102235) üzenetére


Krill77
őstag

Azt hittem 2 eve alatt lesz valami lenyegi valtozas, de csak a menü változott meg. Pl nem bantam volna ha egy behuzhato panelen a feljegyzett szavaim elerhetnem (olvastam ilyet hlesz benne) vagy pl betuk sajat sorrendben (pl a vesszot kicserélni kerdojelre amit gyakrabban hasznalok) es meg sok minden..

(#102237) tobias40


tobias40
veterán

Vkinek erre van vmi ötlete? :F

(#102238) darvinya válasza tobias40 (#102237) üzenetére


darvinya
titán

Szolgáltatóknál van olyan csomag ami pont ez, pl: kártyás, limit
Amit elfogy az összeg utána nincs telefonálás, ameddig nincs rátöltés.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102239) bostone válasza #79335424 (#102233) üzenetére


bostone
addikt

Sunvell t95m amlogic s905 2gb/8gb.
A romolást szeretném elkerülni, bár találtam néhány oldalt, ezek döntő többséggel orosz nyelven szólnak az olvasóhoz.
Elvileg kezelni kellene ezt a méretet, az amlogic 905 topikban, jelezték h ntfs-re formázott külső alkalmatossággal nincs gondjuk.
5.1-es droidban kell valahol esetleg engedélyezni a hozzáférést olvasásra is?

(#102240) Zeki


Zeki
nagyúr

Van valami program, aminél bizonyos programok Play áruházas frissítése letiltható?

(#102241) csongi válasza air (#102213) üzenetére


csongi
veterán

Igen ezt tudom, de vannak apok amit nem lehet.
Miui :(

(#102242) zhorvath válasza Zeki (#102240) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Ha a Play Áruházban a saját alkalmazások közül ráállsz egy alkalmazásra és a jobb felső sarokban ráböksz a 3 pontra, ott ki tud kapcsolni az alkalmazás automatikus frissítését.
Egyesével állítgathatod őket, attól a többi még frissülni fog.

(#102243) Zeki válasza zhorvath (#102242) üzenetére


Zeki
nagyúr

KÖSZI! :)

(#102244) gaben0211


gaben0211
tag

helo .kérdésem az lenne hogy az apk fájjlokat le lehet zárni hogy ne tudják szerkeszteni?

(#102245) tobias40 válasza tobias40 (#102237) üzenetére


tobias40
veterán

Ezzel tisztában vagyok de itt meglévő előfizetést szeretném pl.2000 ft határig engedn(60 perc ingyenes)i illetve hogy sms-t egyáltalán ne küldjön!
Nem hiszem hogy egyedül lennék evvel a gondolattal ha igen akkor ennyi...

Üdv!

(#102246) xSide válasza tobias40 (#102245) üzenetére


xSide
őstag

'Call timer' alkalmazásokra keresgélj a play áruházban...

(#102247) karldergroße


karldergroße
senior tag

Android telefonra létezik térkép a Balatoni bicikliútról, vagy valamilyen kiegészítő megoldás a Locushoz vagy a Google-térképhez?

(#102248) tobias40 válasza xSide (#102246) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi ,párat kipróbálok..
Ezekkel a beállított kimenő hívási idő után egyáltalán nem lehet indítani hívást csak fogadni? ;]

(#102249) air válasza karldergroße (#102247) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg itt: [link]
Közvetlen letöltés: [link]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102250) #79335424 válasza bostone (#102239) üzenetére


#79335424
törölt tag

Azért csak orosz nyelven, mert Sunvell. Évek óta szajkózzuk, hogy nem szabad bedőlni az olcsó árnak. Csak olyan miniPC -t szabad venni, ami mögött van közösségi support. Nem fogod megúszni a ROM -olást. Az S905 topikban sokkal nagyobb tudás és tapasztalat van ezekkel a kütyükkel kapcsolatban, mint itt. Ha ott nem tudtak segíteni, akkor itt sem fognak tudni. Esetleg nézz körül a freaktab.com -on! Nekem S802 -esem van, de sztem ROM -olás szempontból az S9xx is ugyanolyan. Elég jól kitalált, viszonylag hülyebiztos módon lehet ezeket ROM -olni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.