Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102501) darvinya válasza w.miki (#102500) üzenetére


darvinya
titán

3 lehetséges oka lesz:
1. Rendszernek használt
2. Levédet
3. Kezdi megadni magát, ezért most még engedi olvasni, mint biztonsági mentést készíteni

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102502) w.miki válasza darvinya (#102501) üzenetére


w.miki
veterán

első két esetet hogyan lehet megoldani?
Korábban próbáltam GL2SD-t használni, amivel elvileg kártyára másolhatók a játékok adatai, de nem boldogultam vele túl jól.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#102503) darvinya válasza w.miki (#102502) üzenetére


darvinya
titán

Azzal a készülékkel amivel készült.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102504) w.miki válasza darvinya (#102503) üzenetére


w.miki
veterán

úgy értem milyen módon, milyen menüpontban

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#102505) vacs


vacs
veterán

A Nova launcher beta is már tudja a Pixel launcher kinézetet.

Tehát nem a pixel launcher-t tettem fel, hanem a Nova launcher-ben engedélyeztem a béta verziót és ez a leírás alapján beállítottam, íme az eredmény Nexus 5-ön:

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#102506) Tesztelo.hu válasza Kékes525 (#102466) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem megy? Hogy értve? Nem szólal meg? Fura, elvileg ugyanúgy beépül, mint a többi. (Sőt, elvileg rendszerközelibb...)

(#102507) Kékes525 válasza Tesztelo.hu (#102506) üzenetére


Kékes525
félisten

Az Endomondo nem látja, ezért nem is lehet beállítani rá. Ugyanez van a Samsung szövegfelolvasójával is (Galaxy S6 a telefonom). A Vocalizer viszont a teljes (értsd nem demó) Mariskával nagyon jól szól. Megjegyzem annak ellenére, hogy ezt sem látja megfelelően az Endomondo. Mint defaultot állítottam be, ott angolokat lát, de a Vocalizert használja a Mariskával. Ez a "trükk" nem ment a Samsung és a Google szövegolvasójával. Régebben az SVOX-ot használtam hasonlóan mint most a Vocalizert, de most ott a Mariska nem tudja letölteni a hanganyagát, nem tud kapcsolódni a szerverével, így marad a Vocalizer. Nem bánom, mert sokkal több dolog állítható benne, ami rendesen is müködik.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#102508) air válasza vacs (#102505) üzenetére


air
nagyúr

Bocs, de mit kell ezen látni?
Mi az a Pixel launcher kinézet?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102509) beg válasza air (#102508) üzenetére


beg
veterán

Pixel telefonon lévő stock launcher.
Ezt utánozza le a nova béta. Ahogy a pixelről így a stock launcheréről is megvan a szubjektív (nem igazán pozitív) véleményem :)
Btw, ez jó helyen volt a droid homescreen topikban, ide nem igazán való, de elfér. :U

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102510) vacs válasza air (#102508) üzenetére


vacs
veterán

"A Pixel Launcher legfőbb és egyébként logikus érdekessége, hogy eltűnik a menü ikon, az alkalmazástárhoz egyszerűen csak fel kell tolni az ujjat a tálcán."

beg: elég sokan használnak Nova-t, és én csak felhívtam a többiek figyelmét, hogy ha valaki szereti az új dolgokat, vagy csak unja a megszokottat és ki akarja próbálni, akkor már ez a lehetőség is megvan.
Ez android, egy nyitott rendszer, (szinte) bármit személyre lehet szabni, ha úgy vesszük, akkor a Nova launcher egyik beállítására hívtam fel a többiek figyelmét.

(^)(>.<)(^)

(#102511) no1r


no1r
őstag

srácok, tudtok olyan appot, amivel egyszerű, customizálható text widget-et tudnék létrehozni, amihez hozzá tudnék rendelni több appot is?
gyakorlatilag mintha egy mappát indítanék el csak nem ikonméret / kinézet, hanem egy szöveg.widget.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102512) air válasza vacs (#102510) üzenetére


air
nagyúr

És szerinted ez kiderül a képből?
Ráadásul először kinézetről beszéltél, most pedig funkcióról, ami egyértelműen nem derül ki az első képből.
De azért kössz.
Legközelebb picit informatívabban, ha lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102513) beg válasza vacs (#102510) üzenetére


beg
veterán

Mondtam, elfér. Csak zárójelben jeleztem, hogy amelyik topikba először betetted, oda való igazán.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102514) cekkk


cekkk
veterán

A mai nappal megelégeltem a warezt...

Úgy döntöttem, letöltöm a play áruházból az igot és megveszem a térképeket hozzá.
A telefonra sikeresen le is töltöttem működik az egyhetes ingyenes próbaverzió. Beszél szépen, mond mindent.
Vettem a kocsiba egy ilyet, erre is letelepítettem el is indul szépen. Be is tudtam állítani, hogy melyik hang legyen szóval örültem, hogy végre menni fog.
El is indítottam egy szimulációt és nem beszél :( El indítottam egy rendes navigációt nem mondta, hogy Jó utat vezess óvatosan...
Nem beszél. Ha bele megyek és hangerőt akarok állítani akkor beszél, ha ki választom, hogy melyik hang legyen ott is megszólal, de navigáció közben nem.

Mi lehet a baj? Valaki találkozott már ilyennel? :R :R

(#102515) nubiai


nubiai
tag

Esetleg tud valaki olyan programot, ami figyelmeztet, hogy a telefon össze van kapcsolva bluetooth fülessel, vagy kihangosítóval és bejövő vagy kimenő hívás esetén megkérdezné, hogy a telefonon vagy bluetooth-on szeretném bonyolítani a beszélgetést?
Példa: K100 kihangosító a kocsiban, bemegyek a közeli boltba, a telefon meg a kihangosító még össze van kapcsolódva. Jön a hívás, felveszem, én a boltban, a hang meg a kocsiban. Szívás. Aztán van még pár variáció, hogy a süket telefonba halózzak. Tudom, kapcsoljam ki a bluetooth-t, ha kiszállok a kocsiból, de mire való egy okostelefon, ha nem arra, hogy (helyettem is) okos legyen. :) Automatizálóval már írtam rá valamit, de jobb lenne egy rendszerbe integrált alkalmazás. Kerestem ilyet, de nem találtam.

(#102516) #79335424 válasza nubiai (#102515) üzenetére


#79335424
törölt tag

Milyen egy rendszerbe integrált alkalmazás? Nálam ez azt jelenti, hogy a ROM része. De, akkor nem keresnél ilyet, hiszen már gyárilag meglenne. :F

(#102517) air válasza #79335424 (#102516) üzenetére


air
nagyúr

Mint ahogyan van is.
A hívás felépülése után lévő képernyőn látszik, hogy Bluetooth-on bonyolódik a hívás.
Ki is kapcsolható. Sőt egyes firmware-ekben már a hívás érkezésekor el lehet dönteni, hogy a BT eszközön vagy a készüléken beszél az ember.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102518) Bozek válasza Kékes525 (#102470) üzenetére


Bozek
nagyúr

Kell hozzá a Nuance APK is. A felolvasás minőségére nincs hatással, hogy Eszter vagy Mariska. Csak a hangzás különböző. De már nagyon rég volt, szerintem a Nuance APK-t nem is frissítették azóta. Amúgy a gyártója ugyanaz, mint a Play-en megtalálható Vocalizer TTS-nek.

(#102519) Kékes525 válasza Bozek (#102518) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, akkor maradok a Mariskánál. Azt még megkérdezném, hogy a szótárlistában meglehet csinálni, hogy egy szó után tartson szünetet? Van valami szünetjel?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#102520) handrash válasza cekkk (#102514) üzenetére


handrash
őstag

Szerintem a TTS lesz a ludas. Válaszd pl. Mohabát és ha az megy akkor igazam van.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#102521) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!

Viber üzeneteket szeretnék költöztetni, root nélkül. Találtam is egy leírást, de nem tejesen értem. A 4. pontját, egészen pontosan. (Ubuntu-t használok, ahogyan a cikk írója is):

A leírás

Valaki elmagyarázná, aki érti? Köszönöm, előre is!

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#102522) teo77 válasza teo77 (#102521) üzenetére


teo77
őstag

A 3. pont se teljesen világos. Hol vannak tar fájlok a létrehozott álományok között?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#102523) air válasza teo77 (#102522) üzenetére


air
nagyúr

Az 1. és a 2. pontokban te hozod létre őket.
Lényegében az történik, hogy a régi és az új készüléken is csinálsz egy mentést, és kicsomagolod őket .tar-ba.
Majd a harmadik pontban a régi mentésből az adatokat átmásolod az új mentésbe.
A negyedik pontban pedig visszacsomagolod a Viber formátumába és visszaállítod az új készülékre.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102524) Tökimanó válasza vacs (#102505) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Megmondanád hogy lehet a pixel launcher kinézetet előcsalogatni a novában? Szeretném kipróbálni.

(#102525) vacs válasza Tökimanó (#102524) üzenetére


vacs
veterán

"A Pixel Launcher legfőbb és egyébként logikus érdekessége, hogy eltűnik a menü ikon, az alkalmazástárhoz egyszerűen csak fel kell tolni az ujjat a tálcán."

Ha valaki szeretné a Nova Launcher-t Pixel launcher-ré varázsolni (saját kép elérhető itt), akkor ez alapján próbálja meg (saját leírás):
Nekem fizetős Nova Prime verzióm van, ingyenessel lehet nem működik!

1. Nova beállítások, alján NOVA rész > Nova launcher Prime xy verzió (alatta Check for updates szöveg), katt rá.
Jobb felül 3 pötty > béta-t válaszd ki > keress valami letöltés gombot (nem tudom pontosan, mert nekem már a legfrissebb béta van).
Letölt egy apk-t, telepítsd rá a sima Nova-ra. Ellenőrizd a verziót, nekem Nova Launcher Prime 5.0-beta6.
2. A telefonban a nyelvet állítsd át angolra, tehát a telefonét, mert így a Nova is angol lesz.
3. Ezután a Nova-ban már könnyebben megtalálod a dolgokat, amit ez a leírás alapján be kell állítani (a leírásban a drawer rész trükkös, mert Nova-ban App & widget drawers néven találod).
Utolsó előtti sor (Dock > Background > Rectangle, White, Transparent, behind navbar), itt a Transparent (tehát átlátszóságot) olyan 60-70 %-ra kell állítani, akkor lesz kb jó.
4. Ha ezek megvannak, akkor állítsd vissza magyar nyelvre a telefont.
5. Nincs benne a leírásban, de a google kereső sávot is be lehet állítani, így:
Nova-ban > asztal > állandó keresősáv, pipa be > keresősáv stílusa > sáv stílusánál a 4-et válaszd, alatta a logó stílusánál az utolsó előtti lesz a nyerő (de persze azt választod, amelyik neked tetszik).

Sok sikert.

(^)(>.<)(^)

(#102526) Tökimanó válasza vacs (#102525) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszi! Már fel is raktam próbálni. Az majd kiderül hogy megtartom vagy visszaállok az eredetire.

(#102527) cekkk válasza handrash (#102520) üzenetére


cekkk
veterán

Egyik hanggal sem jó :(

(#102528) basaja válasza vacs (#102525) üzenetére


basaja
senior tag

Köszi a leírást, kipróbálom :R

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#102529) DrBubo77


DrBubo77
addikt

App Backup Restore Transfer-rel visszaállítottam a telefonkönyvet és a híváslistát egy LG L70-en. A visszaállított hívások látszanak a hívásnaplóban, de azóta nem kerülnek be újabb hívások. Hogyan orvosolható?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#102530) teo77 válasza air (#102523) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen!
Tehát amikor kibontom a tömörítvényeket, akkor .tar fájlok lesznek a kimenetek?

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#102531) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

tudnátok olyan alkalmazást ajánlani, amivel Xiaomi (MIUI) Redmi 3S telefonre tudok számítógépről WiFi-n keresztül médiafájlokat küldeni?

Amiket eddig próbáltam tipikusan nem láttál a média könyvtárat. Talán valami hiányzott az olvasási jogosultsága az appnak a fájlrendszeren?

üdv
J.

(#102532) teo77 válasza air (#102523) üzenetére


teo77
őstag

Ja, és nem vágom, hogy mire kell az adbextractor... : |

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#102533) nubiai válasza #79335424 (#102516) üzenetére


nubiai
tag

Gondoltam hátha egy ügyes orosz egyetemista ki tudja cserélni a tárcsázó részt meg a bejövő hívás képernyő részt az általam leírtak szerint. Xposed-ban láttunk már csodát. De ha nem, hát nem. Marad az automatizáló.

(#102534) handrash válasza nubiai (#102533) üzenetére


handrash
őstag

Az én megoldásom a következő:
Telefon tartón egy NFC tag ami indítja a car home ultra alkalmazást.
Az bekapcsolja a BT-t ki a wi-fit.
Gyujtás levétele után BT ki. Wi-fi be illetve kilép az apk.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#102535) Jazz


Jazz
veterán

A Swype alkalmazást hogy lehet úgy beállítani, hogy mindenkor jelezzen ha üzenet érkezik? Tud egyáltalán a háttérben futni? Eddig akármit állítottam rajta semmi eredmény.
Az kellene, hogy ha fut egy teljes képernyős alkalmazás, mondjuk egy játék, akkor is bejelezzen, mint a rendes messenger.
Köszi!

free your mind

(#102536) vadászcsiga válasza Jazz (#102535) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A swype nem egy billentyűzet? Eddig ugy tudtam.

Beg
Uhh tenyleg. Pedig nekem is fent van :B

[ Szerkesztve ]

(#102537) beg válasza vadászcsiga (#102536) üzenetére


beg
veterán

Swipe for facebook alkalmazásra gondolt :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102538) pikszel válasza vadászcsiga (#102536) üzenetére


pikszel
őstag

Ez valami facebook alkalmazás lesz.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#102539) vadászcsiga válasza beg (#102537) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az ipszilon zavart meg. A facebookos az sima "i" ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#102540) Jakuu válasza joysefke (#102531) üzenetére


Jakuu
őstag

Egyszeru dolgod van. Ugyanis a Xiaomi fajlkezelojeben van FTP szerver.
Szepen elmesz a fajlkezelobe, alul FTP ikon.
Raboksz az ujjacskaddal, amire kidob egy ftp cimet. (termeszetesen bekapcsolt wifi kell es azonos wifi halozaton kell lennie a ket gepnek)
Beirod az ftp kliensedbe, vagy a bongeszo cimsoraba a megadott ftp cimet es mar latod is a telefonod.
A beallitasoknal megadhatsz felhasznalo jelszo parost, ha nem adod meg, akkor Anonymous a felhasznalonev, mint a nevtelen ftp szervereken.

[ Szerkesztve ]

(#102541) beg válasza vadászcsiga (#102539) üzenetére


beg
veterán

Összekeverte, elég hasonló néven fut a két alkalmazás.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102542) joysefke válasza Jakuu (#102540) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi!

az orrom előtt volt én meg kipróbáltam minden szart :)

szerk:
egyébként nem túl gyors, a SHAREit jóval gyorsabb volt (1.5MB/s vs 5MB/s) de a lényeg hogy megy...

[ Szerkesztve ]

(#102543) Jakuu válasza joysefke (#102542) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat en leteszteltem az elobb es nalam 2.8-3.5Mbyte/sec kozott ingadozik a sebesseg egy Redmi 1S-el, ugy hogy kozben meg egy PC es 2 mobil egy smart TV log a halozaton es folyamatosan hasznalva van.

Lehet, hogy ott meg valami rossz router, vagy halozati beallitas van, esetleg mas eszkoz is osztozik ugyanazon a router csatornajan, peldaul egy masik router egy masik hazban ugyanazt hasznalja.

(#102544) Jazz válasza Jazz (#102535) üzenetére


Jazz
veterán

Azon kívül hogy meg lett fejtve az univerzum nagy rejtélye (y->i) :), valaki tudja hogy lehet megoldani vele? (Ha lehet egyáltalán). swipe for facebook

free your mind

(#102545) SharpSA válasza teo77 (#102521) üzenetére


SharpSA
veterán

A Viberben már jó ideje van lehetőség menteni az üzeneteket, majd új készüléken beállítva meg is kérdezi, hogy visszaállítsa-e azokat.
Beállítások - Viber biztonsági mentés, a google tárhelyet használja.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#102546) no more válasza joysefke (#102531) üzenetére


no more
addikt

AirDroid a legjobb erre a célra (és még sok másra).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#102547) handrash válasza cekkk (#102527) üzenetére


handrash
őstag

Próbaképpen csak rádobnék egy Swoc Mariskát.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#102548) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv!
Tudnátok ajánlani az áruházban olyan órát,6.0 androidra, amelyik lezárt képernyőn is érzékeli, ha előtte elhúzom a kezem, és feléled, majd mutatja az időt, vagy akár mást is,e-mailt, üzenet érkezését , ha jól emlékszem a WP telefonoknál volt ilyen ( Lock sreen volt a neve) ? Köszönöm

(#102549) basaja válasza andrás47 (#102548) üzenetére


basaja
senior tag

ac display

[ Szerkesztve ]

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#102550) #79335424 válasza Jakuu (#102543) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kipróbálnál valamit egy kíváncsiskodó kedvéért?
Ha a telón indítasz egy hotspotot, és utána böksz rá arra az FTP opcióra, akkor kiírja -e a saját belső, vagy külső hálós IP -jét (az utóbbit persze csak akkor, ha nem NAT -ol a mobilszolgáltatód), vagy el sem indul a szerver? Esetleg repülő módban hotspot indítással.
A legtöbb fájlkezelőből ez a lehetőség kimaradt, és nem értem, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.