Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102151) air válasza BullZeye (#102145) üzenetére


air
nagyúr

Ha van IMAP a szerveren, akkor bármilyen klienssel tudsz csatlakozni hozzá.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102152) BullZeye válasza air (#102151) üzenetére


BullZeye
veterán

Tartok tőle, hogy a biztonság érdekében letiltották azt is, de közben kitaláltam a megoldást, simán forwardolok minden levelet egy temp gmail accountra, és akkor megkapom a leveleket.

(#102153) air válasza BullZeye (#102152) üzenetére


air
nagyúr

A biztonság érdekében az IMAP le van tiltva, de a céges leveleidet forwaldolhatod a Gmail-re?
Ez aztán a biztonság! Gratulálok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102154) BullZeye válasza air (#102153) üzenetére


BullZeye
veterán

Aha, ez csak tipp volt, de most hogy beállítottam a filtert már írja, hogy csak akkor lép életbe, ha outlookban megnézem a leveleket, szóval nem megoldás ez sem.

[ Szerkesztve ]

(#102155) air válasza BullZeye (#102154) üzenetére


air
nagyúr

Ha az Outlookban állítottad be, akkor persze.
Ha OWA felületen állítod be a filtert, akkor fog a klienstől függetlenül a szerveren lefutni. Ha nincs tiltva. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102156) brd válasza darvinya (#102132) üzenetére


brd
nagyúr

Egy captcha ellenőrzés, vagy egy szavakkal leírt matematikai művelet, vagy hasonló? :F Nem hiszem, hogy ez komoly probléma lenne. ;)
Úgy értettem, hogy a SPAM-elni szándékozó nem a beviteli módot hekkeli meg, hanem mondjuk saját böngésző (kiegészítőt) ír a SPAM célokra. Tehát őt nem fogja érdekelni, hogy egy valós, nem módosított böngészőből milyen problémás beírni a címet, mert ő beíratja a saját programjával, sőt, inkább a küldendő http kérést állítja össze megfelelően, ha az egyszerű, vagy lehetősége van rá.

The only real valuable thing is intuition.

(#102157) BullZeye válasza air (#102155) üzenetére


BullZeye
veterán

Ahha! Ez volt a baj, be is van állítva ^^ köszi a segítséget. Így legalább gmail-ben látom a leveleket.

(#102158) Tesztelo.hu válasza Jim74 (#102135) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

A BT annyira kevés áramot fogyaszt, ha nem aktív, hogy felesleges ki-/be kapcsolgatni emiatt. Szinte többet eszik az az app, ami ezt automatikusan tudja kapcsolni. Hagyd nyugodtan állandóan bekapcsolva.

(#102159) darvinya válasza brd (#102156) üzenetére


darvinya
titán

1. Nem probléma, csak a milliós/milliárdos adatbázishoz kell hozzárendelni.
2. Bukta abban a pillanatban mikor meghívja az oldalt, mivel egyéb biztonsági kulcs nélkül kizárja.
Kulcs egyéb anyagi vonzata van. ;)

Szóval itt fejezzük be warezt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102160) Jim74 válasza Tesztelo.hu (#102158) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi :R

(#102161) Arween


Arween
senior tag

Sziasztok, olyan alkalmazás létezik amelyik .jpg-formátumú képekről a dátumot el tudja tüntetni?

(#102162) darvinya válasza Arween (#102161) üzenetére


darvinya
titán

Elkészült tömörített képnél csak maszatolni/kitakarni lehet, erre legtöbb fotó szerkesztő app tudja.
Pl: Photo Editor

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102163) #79335424 válasza darvinya (#102162) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én inkább azt mondanám, hogy nincs rá igazán jó Androidos megoldás. Mert a PC -s Photoshop -pal elég ügyesen meg lehet oldani.

(#102164) darvinya válasza #79335424 (#102163) üzenetére


darvinya
titán

Max. ott is csak szomszéd pár fedés van, ami lehet maszat/kitakar.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102165) kovisoft válasza darvinya (#102164) üzenetére


kovisoft
őstag

Ez nagyon nem így van. Keress rá arra, hogy "content aware fill".

(#102166) #79335424 válasza darvinya (#102164) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ha viszonylag homogén a háttér, akkor szépen a kitörölt rész alá matekozza.

[ Szerkesztve ]

(#102167) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Van egy kis gondom a Huawei P9 Lite és a Nova párossal (prime, kifizettem), szóval:

Ha Nova alatt csinálok gyorshívás ikont, akkor ha rányomok, azt írja ki a telefon, hogy "hozzáférés megtagadva", mikor ugye hívnia kellene az adott személyt.

Mi gátolja? Hol lehet még engedélyt adni? Itt már megadtam neki: báll. - alkalmazások - Nova Launcher - Engedélyek (itt mindent engedélyeztem neki, de maradt a probléma, valamit alapértelmezetté is van téve, mint launcher.

(#102168) darvinya válasza #79335424 (#102166) üzenetére


darvinya
titán

És (#102165) kovisoft

Magyarul írtam, de ugyanaz.
Más kérdés raw-nál, mert ott rétegek(Layer) vannak, aminél egyszerűen kikapcsolom azt a réteget.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102169) brd válasza darvinya (#102159) üzenetére


brd
nagyúr

1. Úgy értem, hogy ez nem lehet probléma.
2. Nem érted. Csinál egy böngészőt, vagy legalábbis az adott oldalhoz szükséges értelmezőt (vagy egy már létező böngészőhöz csak egy extension-t, amellyel fel tudja dolgozni az oldal adatait), ami ugyanazt csinálja, mint amit egy ember tenne, csak automatizáltan, felhasználva bármilyen kulcsot is, ha az nem igényel emberi beavatkozást (ha meg igényel, minek a vágólap letiltása? a kulcs nyilván egyedi, tehát a téves/rosszindulatú rendelés költségeit a kulcs jogos használójának a nyakába kell varrni, vigyázzon a kulcsára, azért kapta, hogy őt azonosítsa). A kötelező gépelés ezt nem akadályozza meg. Egy átlagos böngésző oldalon használhatósága esetén viszont a fentiek miatt semmi értelme a kötelező gépelésnek, csak bosszantja a valid felhasználót.

Mi köze ennek a warezhez? :F

The only real valuable thing is intuition.

(#102170) darvinya válasza brd (#102169) üzenetére


darvinya
titán

1. Akkor állj neki ilyennel bonyolítani az adatbázist.
2. Teljesen félre érted kulcs itt mit jelent.

Részemről vége.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102171) kovisoft válasza darvinya (#102168) üzenetére


kovisoft
őstag

Hát ha a "maszat" alatt azt értetted, hogy a legtöbb esetben úgy lehet vele eltüntetni dolgokat, hogy észre sem veszed, hogy volt ott valami a képen, akkor tényleg ugyanazt írtad. Csak akkor nem értem, miért ne lenne ez alkalmas pl. a dátum eltüntetésére is. Persze asztali gépen, nem androidon.

[ Szerkesztve ]

(#102172) brd válasza darvinya (#102170) üzenetére


brd
nagyúr

1. Nem is tudom, plusz egy oszlop lenne tán? (Mondjuk miért kellene az összes rekordhoz egyenként hozzárendelni?) De még mindig nincs rá magyarázat, min segít az, ha begépelni be lehet, de másolni nem. Ha az oldal egy szokványos böngészőből egyébként működik, akkor nem különösebben nehéz egy programmal akár gépelést szimulálva bevinni az adatot (bár mondom, többnyire nem ez a legjobb módszer), még akkor sem, ha erre az oldal valamiféle saját billentyűzetet jelenít meg.
2. Homályos utalásokon kívül nem írtál semmi konkrétat, mit értesz kulcs alatt, így nem is lehet félreérteni semmit, legfeljebb találgatni...

The only real valuable thing is intuition.

(#102173) S e t h


S e t h
nagyúr

A Swype alkalmazás kedvelőinek lehet jó hír, hogy hosszú hallgatás( visszavonulás) után újra aktív a Kii keyboard fejlesztője és beta formában ismét elérhetővé tette az alkalmazást.
Nálam fej-fej mellett versenyzett anno a Swype alkalmazással és ugyan a második helyre szorult, de mindig is kedveltem.
Kii Keyboard 2

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#102174) HoTaZo válasza S e t h (#102173) üzenetére


HoTaZo
őstag

Amióta Huawei telefonom van nagyon megkedveltem a Swype-ot. Most kíváncsivá tettél ezzel a Kii-vel. Próbálgatom, állítgatom és egyre jobban tetszik.
Köszönöm! :R

Mivel beállítottam a franciát másodlagos nyelvnek, ki is jelzi a szóköz gombon, egy kérdés merült fel. Miként tudok váltani a nyelvi szótárak közt? Vagy nem kell váltanom, mert mind két szótár él egyszerre és a szavakból meg tudja állapítani, hogy melyik nyelv szavaiból ajánljon?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102175) dokee78


dokee78
félisten

Help!
Hol tudok helyeket hozzá adni az AMdroid ébresztő alkalmazásban?
Sehol nem találom,pedig már adtam hozzá korábban.

[ Szerkesztve ]

(#102176) air válasza dokee78 (#102175) üzenetére


air
nagyúr

Nekem a menüben van Places:
kép 1

Ha kiválasztom, tudok hozzáadni:
kép 2

De előbb a beállításokban engedélyezni kell:
kép 3

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102177) dokee78 válasza air (#102176) üzenetére


dokee78
félisten

Engedélyezve volt,mert már adtam hozzá korábban is.

:R
Nem hiszem el ott van ahol írtad,pedig kiszúrta a szemem. :U

(#102178) aicon válasza S e t h (#102173) üzenetére


aicon
senior tag

Keresgélem, de nem találok róla semmit, tud ez is ctrl+c és ctrl+v (másolás, beillesztés) mint a swype?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#102179) vadászcsiga válasza HoTaZo (#102174) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ahogy a többin. Szóköz gombot hosszan nyomva a felugró ablakban.

(#102180) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Létezik olyan app, amivel a saját képekből készített gif-ből ki lehet vonni az eredeti képeket?

Maine coon

(#102181) darvinya válasza atosan (#102180) üzenetére


darvinya
titán

Photo Editor

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#102182) tobias40


tobias40
veterán

Hi!

Tud vki olyan appot amivel tudom korlátozni a kimenő hívásokat egy bizonyos összeg határ felett?
Gyerekemnek kellene kicsit korlátozni a számláját de a szolgáltatók nem segítenek ebben!

Tehát pl.2000 ft vagy 60 perc kimenő hívás után nem tud hívást indítani!

(#102183) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Pár napja meghalt a galaxy s4 telóm,elővettem a régi xperia minimet. Adtam neki google fiókot,de furcsa módon rengeteg appot google playen úgy jelenít meg nekem,hogy tavalyi frissítés az utolsó. Pl opera böngésző az xperia miniről nézve google playen 2015 közepén frissült. Valami 29-es verzió. Ez miért van?? 4.0.4 van a telón.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#102184) ollie válasza Foose (#102183) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert 4.0.4-es androidra, az az utolsó megjelent verzió.

***

(#102185) Foose válasza Foose (#102183) üzenetére


Foose
addikt

Hm,érdekes. Apkmirror szerint is a 29-es verzió az utolsó android 4.0.4-re. Akkor ez lehet az ok? De google chrome esetében is? :U

Köszi Ollie,épp most tudtam utána keresni

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#102186) ollie válasza Foose (#102185) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a 4.0.4 több, mint 4 éves, már nem támogatja a google.

***

(#102187) MPite


MPite
tag

Sziasztok! Keresek egy alkalmazást, aminek elfelejtettem a nevét (évek óta minden telómon rajta volt, de most factory reset után nem emlékszem...) A lényege, hogy zárolt képernyőnél nem engedi kikapcsolni a telefont a power gombbal (elképesztő biztonsági baki alapból amúgy ezt így megcsinálni). köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#102188) Zeki válasza tobias40 (#102182) üzenetére


Zeki
nagyúr

Használjon VOIPot. Nem kell korlátozni.

(#102189) HREH válasza MPite (#102187) üzenetére


HREH
senior tag

Ha Playről volt, akkor az eddig letöltött alkalmazások között ott kellene lennie.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#102190) kaciokos válasza HREH (#102189) üzenetére


kaciokos
őstag

Húúú, az a lista el tud durvulni egy idő után, de legalább nem rendezhető, és nem kereshető. :)

(#102191) #79335424 válasza kaciokos (#102190) üzenetére


#79335424
törölt tag

Bizony. Legalább 500 -as listám van. Totál káosz.

(#102192) Bozek válasza kaciokos (#102190) üzenetére


Bozek
nagyúr

De a felesleges, egyszer régen telepített alkalmazások eltávolíthatóak a listáról. Igaz, sajnos csak egyesével.

(#102193) atosan válasza darvinya (#102181) üzenetére


atosan
addikt

Köszönöm szépen!

Maine coon

(#102194) killer0015


killer0015
újonc

Hello :D
Lenne egy olyan kérdésem az alábbiak milyen app-ok????

https://mobilarena.hu/dl/upc/2016-09/28/627108_ryeotrwcuvyomhc9_14470911_1201832739890067_803360382_n.jpg

(#102195) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Van olyan TV távirányító alkalmazás, ahol ki lehet választani, hogy melyik asztalt irányítsa? PC Remote a kiterjesztett asztalt mutatja. Nem tudom, lehet-e az asztalok között váltani?

(#102196) zeon.hu válasza #79335424 (#102191) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

-Frissítésből nem lehet kizárni alkalmazásokat (csak külső megoldással)
-Frissítés után másnap jelzi ugyanazt a frissítést
-Kidobál a play (minden telefonon és csak a play)
-Nincs semmilyen szűrő
-Nincs kereső a saját alkalmazásokban
-De mindezeket ellensúlyozandó kapunk materialt, mert nyilván az a legfontosabb...

#?*@&!

(#102197) 7Sony7 válasza killer0015 (#102194) üzenetére


7Sony7
addikt

Az első a 360 mobile security, a többit nem tudom.

-

(#102198) tordaitibi válasza zeon.hu (#102196) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Frissítésből nem lehet kizárni alkalmazásokat (csak külső megoldással)''

Nalam az ellenkezoje ragyogoan mukodik, vagyis minden frissites tiltva, amikor adott app mukodeseben problemat eszlelek, ezek jellemzoen bongeszok, akkor felmegyek a playra, es rakeresve nyomok egy frissitest.
Akinek 459 applikacio van a keszuleken, annak persze igy maceras, de nekem megfelel.

(#102199) #79335424 válasza tordaitibi (#102198) üzenetére


#79335424
törölt tag

De, attól, hogy tiltod, az app még ott marad a frissítési listádon. Én most kb. nyolcat kerülgetek.

(#102200) zeon.hu válasza #79335424 (#102199) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zipsigner?
Vagy fizetős alkalmazások? Azokat még nem mertem aláíratni.

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.