Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-02 09:11:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102051) no1r válasza air (#102050) üzenetére


no1r
őstag

pedig a stílusodból ítélve igaza van :D
de no offense. tudom hogy mindenki hülye csak én vagyok helikopter :DDD

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102052) #79335424 válasza air (#102050) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nézőpont kérdése. Te kollektíven alkottál véleményt azokról, akik szerint az Android beépített mentése szar. Ebbe a halmazba én is beletartozok.

(#102053) Bozek válasza WhiteWalker (#102047) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A kérdés még mindig nyitott, minek kell 3rd party app a mentéshez??"

Nem fogom újra leírni: [link].

[ Szerkesztve ]

(#102054) #79335424 válasza Bozek (#102053) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ennek nem feltétlenül kellene így lennie. Szakadjunk el a Titaniumos megoldástól, mert az nem jó, hanem a szükséges rossz! A jó sztem az, amikor egy app saját maga menti a beállításait. Akkor maga az app mindegy, hogy milyen kódúton fut, csak a saját mentés fájlját kell értelmeznie. Ennek kellene egységesen, automatikusan, alapértelmezetten, és kötelezően történnie.

(#102055) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Nem tudom, kinek az írásához kapcsoljam.

Lehet, hogy a Huawei megoldotta nekünk?

Link

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102056) DrBubo77 válasza HoTaZo (#102055) üzenetére


DrBubo77
addikt

Tapasztalat is jó lenne róla, hogy milyen.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#102057) galaxys80 válasza darvinya (#102049) üzenetére


galaxys80
veterán

Forrás?

(#102058) #79335424 válasza HoTaZo (#102055) üzenetére


#79335424
törölt tag

Szkeptikus vagyok ezzel a megoldással kapcsolatban. Amik a Google -féle mentésből hiányoznak, azok most leginkább a /data/data alatt vannak, ami felhasználói alkalmazás számára csak rootolt készüléken hozzáférhető (már, ha nincs titkosítva, mert ha titkosított, akkor kb. sehogyan sem hozzáférhető).

(#102059) HoTaZo válasza DrBubo77 (#102056) üzenetére


HoTaZo
őstag

Az igaz.
Mivel tök friss, még várni kell rá. Szerintem. :)

Somatom Igen. Olvasva érvcsatáitokat, nekem is érthetővé vált, milyen akadályokon kell keresztül vergödnie egy ilyen alkalmazásnak.
Előbb-utóbb kiderül, hogy csak hangzatos vagy tényleg sokat tudó.
Nem hiába használtam a "lehet" szót. ;)
Viszont gyártoként közelebb áll a saját rendszere "kijátszásához". Ami persze veszélyeket is rejthet, számunkra, H-soknak.

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102060) no1r válasza DrBubo77 (#102056) üzenetére


no1r
őstag

ez kb tökugyanaz mint az Xperia Transfel tool...
nem felhőből szedi a backupot, ergo kell hozzá a régi telefon is -> számomra értéktelen

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102061) Micka21


Micka21
tag

üdv
programot keresek, de lehet az android a hibás
6.0 huawei p9 lite, lancher külön nincs rajta meg nem is szeretnék

arra keresem a megoldást, hogy hogyan lehet egy widgettel egy érintéssel bekapcsolni a mobil adat kapcsolatot és gps-t esetleg nfc-t is ?

power toogles és társai csak csak a wifit és bluetooth kapcsolják, a mobil adat és gps esetén a hozzáférés menüjébe léptet be ki- és bekapcsoláskor is, ezt szeretném egyszerűsíteni,

a beépített energia gazdálkodási widget azonnal kapcsolja a gps-t, de nem alakítható és nincs rajta mobil adat gomb (meg ronda is), az értesítési sávot lehúzva azonnal kacsolható a mobil adat forgalom is egy ikonnal ami gyári
tehát úgy tűnik van lehetőség az azonnali kapcsolásra, csak nem találom meg

(#102062) no1r válasza Micka21 (#102061) üzenetére


no1r
őstag

régen ezt használtam. nem tudom még jó-e kell-e (nekem gyorsmenüből állítható mind3)
WIDGETSOID

(#102063) DrBubo77 : nem rootoltam mégis működik :F 6.0.1
ez viszont elég nagy visszalépés ha tényleg így van...

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102063) DrBubo77 válasza Micka21 (#102061) üzenetére


DrBubo77
addikt

A 6.0-ban már root szükséges a mobilnet ki-/bekapcsolásához.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#102064) Zeki


Zeki
nagyúr

Üdv!

Van olyan pc/mobil szoftver, ami az automatán egy bizonyos feladójú mailről forwardolt üzenetet whatsapp vagy viber üzenetté konvertálja, és azt kézbesíti egy megadott felhasználónak?

(#102065) Micka21 válasza no1r (#102062) üzenetére


Micka21
tag

kösz az ötletet, kipróbáltam, se GPS se NFC hez nem jobb mint a többi
mobil adat meg akkor marshmallow hibája :(

(#102066) #79335424 válasza Micka21 (#102065) üzenetére


#79335424
törölt tag

A beállítások menübe dobás jellemzően jogosultsághiány miatt van. Az NFC -t passzolom, a mobiladatot már tudod, a GPS -hez pedig 2.3 óta kell root jogosultság.

(#102067) tordaitibi válasza Jakuu (#102046) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Ok, megvan. Meg kene vennem akkor.

(#102068) Bozek válasza #79335424 (#102054) üzenetére


Bozek
nagyúr

"A jó sztem az, amikor egy app saját maga menti a beállításait"

Igen. De itt folyamatosan arról van szó, hogy "a hülye Google ezt se tudja megcsinálni". Márpedig amit leírtál, az szerint is az alkalmazás fejlesztőjének kellene ezt megoldania. Visszatértünk tehát az alap gondolathoz. A Google csak akkor tudja egységessé tenni, ha abban a fejlesztők is partnerek. Az nem megoldás, hogy aki nem csinálja meg, annak repül az alkalmazása, mert akkor elég sok cucc tűnne el és hidd el, lennének olyanok, akik ez miatt perelnének.

(#102055) HoTaZo: Már említettem az Xperia Transfer Mobile-t, ami ugyancsak hasonló megoldás a Sony-tól. Ott még iOS-ről is tudsz költözni. De a probléma nem is az, hogy nincs rá alkalmazás, hanem az, hogy nem minden alkalmazás adatát menti át.

(#102060) no1r: Az Xperia Transfer-nél van Cloud is, bár sose próbáltam, így nem tudom, hogy milyen elven működik.

[ Szerkesztve ]

(#102069) Tesztelo.hu válasza mobilizmo (#102043) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Újra kell regisztrálni, hiába teszed vissza backupból, nem fog működni.

(#102070) gulac12 válasza gulac12 (#102041) üzenetére


gulac12
tag

Szeretném megkérdezni, hogy a fenti a kérdésemre nem tud senki megoldást vagy netán elkerülte a figyelmetek a problémám. PC-n Chrome alatt Permanent clipboard kiegészítővel simán kijátszható adott oldalakon az a korlátozás, hogy kommentelni csak a billentyűzet által bevitt szöveggel lehet. Az előre legyártott hozzászólást az említett kiegészítővel simán be lehet illeszteni a hozzászólásokra fenntartott szövegmezőbe (jobbklikkes menüvel), holott a szokásos copy paste nem lehetséges. Androidon kellene nekem ilyen megoldás, bátorkodom tehát ismételten megkérdezni, van-e erre valamilyen megoldás vagy marad a fárasztó gépelés, ami virtuális billentyűzettel androidon nekem különösen nagyon nehézkes, megköszönöm, ha válaszoltok.

(#102071) #79335424 válasza Bozek (#102068) üzenetére


#79335424
törölt tag

Egy szóval sem mondtam, hogy a Google -nek kell megcsinálnia. Csak azt, hogy nem lett volna szabad ezt opcionálisra engednie. Abban gondolom egyetértünk, hogy a mostani állapot nem jó. Ha szar, akkor nem beletörődni kell, hanem rendbe tenni. Van, mondjuk százezer fejlesztő, és egymilliárd felhasználó. Sztem nem kérdés, hogy merre kéne lépkedni az ügyben, melyik tábort kéne megpiszkálni. Mégis, ki a túrónak kellene a szükséges lépéseket megtenni, ha nem a Google -nek?

[ Szerkesztve ]

(#102072) beg válasza #79335424 (#102071) üzenetére


beg
veterán

Reszelhetjük tovább, de attól még kicsi porszemek maradunk. Mindig előhozom a kedvenc vesszőparipámat: a chrome-ban 1 (azaz egy) fejlesztőnek hány percébe kerülne a könyvjelző sorrend változtatás opció? Teszteléssel együtt kb. 15. Megcsinálják? Nem. Miért? Soha nem tudjuk meg.
Ilyen az üzletpolitikájuk, hogy számunkra evidensnek tűnő és jogosan elvárt igényekre magasról ejt. Más értelmetlen funkciókra meg egy komplett gárdát állítanak rá 2 hónapon keresztül, hogy aztán a felhasználók közül 3 ember bekapcsolja azt a funkciót.

Nem kell logikát keresni, elfogadni lehet, megszoksz vagy megszöksz esete. Kicsit olyan mint egy rossz párkapcsolat, de legalább nem unalmas. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102073) #79335424 válasza beg (#102072) üzenetére


#79335424
törölt tag

Kinőttem már a lázadó korszakomból (sajnos). Valószínűleg ez a backup ügy sem fog változni. Csak azt szeretném, hogy ne mondjuk már a szarra azt, hogy jó.

(#102074) no1r válasza Bozek (#102068) üzenetére


no1r
őstag

hm... nálam a második lépésnél már kapásból azt dobta fel, hogy csatlakoztassam a másik eszközhöz... de akkor lehet elkerülte valami a figyelmemet.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102075) beg válasza #79335424 (#102073) üzenetére


beg
veterán

Amikor működött nálam, akkor jó volt. (3 rom csere esetén 1X) De. Ott is csak azoknál az appoknál, ahol ezt a fejlesztő implementálta, tehát őket is lehet ostorral csapkodni. Ott az API régóta, bele kell fejleszteni. A google abban tudna itt hatékonyabb lenni, ha az asztalra csapna és kötelezővé tenné ennek használatát különben pápá áruházi hely. Ezt az általad is említett youtube letöltők/háttérben játszók valamint az adblockerek esetében meg tudta tenni. Mert dollármilliók forogtak kockán, ekkora bevételkiesés még neki is fájt. De az, hogy a pocokpöcögtető lokátor alkalmazás fejlesztője nem teszi bele a cloud data mentést, az már nem érdekli.

Több tényezős a sztori, az itteni érvek/ellenérvekben is volt mindkét félnek igaza és sokáig pöröghetnénk rajta, de akkor nem maradna ON hsz úgyhogy én is befejeztem. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102076) #33253120 válasza kory24 (#102008) üzenetére


#33253120
törölt tag

& air:
Köszönöm. Ránézek.

(#102077) Jakuu válasza #79335424 (#102073) üzenetére


Jakuu
őstag

Ehhez nem kell lazadonak lenni. Ez alapfunkcionak kellene lennie. Foleg ha az android ilyen iranyba ment el, hogy ne irjunk az SD kartyara, mert biztonsagi okok blabla. Ne molyoljunk bele a telefonba, mert biztonsagi okok blabla, mikozben meg rootolni kell a telefont, hogy teljes backupot csinalj egy 3rd party appal, vagy tobb masik telepitesevel, ami nem hozzaertok kezeben akar a telefon teglasitasaval jarnak.Mintha a kozepkorban jarnank.Mint amikor a 30 evvel ezelott TV szereles abbol allt a szakiknak, hogy a csoves TV-t jol oldalba vagtak tobbszor tenyerrel aztan vagy jo lett vagy nem.

(#102078) Oxy.kiraly


Oxy.kiraly
tag

Sziasztok,
Androidon Viber, Messenger ill. watsappot szoktam használni üzenet küldésre, viszont nem mindenki használ okos telefont, és mivel drága a szolgáltatónál az SMS, úgy gondoltam, hogy utánanézek, egyéb lehetőségeknek, ahol előre megvásárolok X SMS-t vagy X percet, és azt tudom használni.
Néztem a VoipStunt, Skype, Viber (itt nem találtam SMS szolgáltatást) viszont mind drága (20-30 ft).

Tudtok-e valami jó lehetőséget, ami androidról, internet alapon képes magyar mobil számra SMS-t küldeni megfizethető áron?

Ha a cápa a tenyeredből eszik, a lábadból is fog.

(#102079) Bferibörs válasza Micka21 (#102061) üzenetére


Bferibörs
addikt

az értesítési sávot ha 2 ujjal húzod le akkor sem találod ,wifi,m.net,gps,nfc stb?

(#102063) DrBubo77

? - nekem gyárilag működik root nélkül, nem értem ezt mire írtad.

a kérdés ez volt: arra keresem a megoldást, hogy hogyan lehet egy widgettel egy érintéssel bekapcsolni a mobil adat kapcsolatot és gps-t esetleg nfc-t is ?

6-0 alatt is van kapcsoló (gyári)-nekem az értesítési sávban 2 ujjas lehúzással ,ami sorrendbe is rendezhető saját igény szerint

Vagy én értettem félre valamit ?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#102080) beg válasza Jakuu (#102077) üzenetére


beg
veterán

SD kártya nagyon rossz párhuzam, ha nem érted inkább ne szólj bele. Lapoztunk rég.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102081) Bozek válasza #79335424 (#102071) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem te mondtad, csak a neked szánt válaszba szőttem bele ezt a gondolatot. :)

(#102072) beg: Nekem meg konkrétan a rendezésre nincs szükségem. Arra meg lehet, hogy van, amit szerinted csak 3 ember kapcsol be.

(#102082) no1r válasza Bferibörs (#102079) üzenetére


no1r
őstag

szerintem arra gondolt, amire én is hogy értesítési sávból egyből ki- és bekapcsolható, így nem kell widget.
és a menübe sem kell belépkedni.

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102083) Bferibörs válasza no1r (#102082) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha az a probléma,hogy le kell húzni 2 ujjal az "értesítési sávot" és nincs gyors menü ami kirakható a képernyőre akkor passz :R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#102084) Jakuu válasza beg (#102080) üzenetére


Jakuu
őstag

Latom nehez a felfogasod, hogy megertsd.
Mas az SD kartyara iras, mert biztonsagi okok miatt okoskodik a Google, mikozben a boltjaban ott vannak a roottal hasznalhato backup szoftverek,ami nelkul nem is megy a full backup, mikozben egy rootolt telefon biztonsagi kockazata egy bamba user kezeben semmivel nem kisebb, mint az SD kartyara iras ? :DDDDD
Rohogjunk egy nagyot ezen? De, tenyleg mas. Na most mar lapozhatsz.

(#102085) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Időközben belefutottam ebbe az írásba.

Talán ok arra, miért olyan az android amilyen...

"A benne foglaltak nem hivatalosak, csak a szerző spekulációja."

Miért utálja a Google titokban az Androidot?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#102086) #79335424 válasza Oxy.kiraly (#102078) üzenetére


#79335424
törölt tag

VOIP topik, de ne remélj sok jót! Elméletileg lehetséges. DE! A VOIP szolgáltatók virtuálisan teszik hozzá a híváshoz, üzenethez a GSM számodat. Ezt viszont nem "kedvelik" a hazai szolgáltatók. A hívásokkal általában nincs gond, viszont az SMS -ek vagy célba érnek, vagy nem, és ha célba is érnek, nem biztos, hogy a Te számod lesz hozzájuk társítva. Jobban jársz, ha a szolgáltatódtól (esetleg flottától) próbálsz valami SMS csomaghoz jutni.

(#102087) air válasza Jakuu (#102084) üzenetére


air
nagyúr

"ott vannak a roottal hasznalhato backup szoftverek,ami nelkul nem is megy a full backup"

Helium vagy ADB backup?
Egyikhez sem kell root, és lehet velük alkalmazás adatokat is backup-olni.
(De rohadjon meg a Google! Mostantól ez lesz az aláírásom. :P)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#102088) beg válasza Jakuu (#102084) üzenetére


beg
veterán

Erre mondtam amit írtam korábban, de nem ment át. Nem innen ered az sd-re írás mizéria, de hagyjuk. A kis finom megjegyzéseidet rám vonatkozólag meg vagy tartsd magadban vagy öntsd ki mindet annak én örülnék a legjobban ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102089) Bozek válasza Jakuu (#102084) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magadnak mondasz ellent. A Google nem a saját alkalmazásaihoz kér root jogot, így ha keresel, akkor láthatod, hogy az SD írás problémájára is van megoldás a boltjában.

(#102090) no1r válasza Bferibörs (#102083) üzenetére


no1r
őstag

szerintem az lesz a probléma :) mondjuk őszintén megmondom én sem értem miért...

(#102087) air: :DDD de a Google tényleg rohadjon meg :DDD

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#102091) batai15


batai15
félisten

sziasztok! használja valaki a true phone dialert? eddig ez a kedvencem , de végleges reklám mentesítés érdekele.
Ugye van havi opció, meg azon kívül elméletileg a 3 végleges.
De ha ne adj isten új telefont veszek, vagy romot húzok a telefonra , akkor is ismét meg kellesz venni? mert a legtöbb ilyen apphoz van unlocker, vagy külön full verziós változat.Előre is köszi!

(#102092) beg válasza batai15 (#102091) üzenetére


beg
veterán

Google fiókhoz van kötve a vásárlás, mindegy milyen eszközön és romon használod. Vedd meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#102093) batai15 válasza beg (#102092) üzenetére


batai15
félisten

persze azt tudtam, csak itt ugye alkalmazáson belüli tranzakcióként van jelen, és ebbe viszont nem voltam biztos így-

(#102094) brd válasza frankstork (#102028) üzenetére


brd
nagyúr

Nem kell mindenhez. A Play-ről letöltéshez kötelező egyedül (ill. mintha újonnan a gyárilag GPSZ-szel érkező telefonokra kötelező lenne létrehozni, az első beállítás keretében, de ebben nem vagyok biztos), én konkrétan semmi másra nem használok google fiókot (jó, e-mail-re igen, de az csak egy szolgáltatás, nem kötelező, és csak egy e-mail fiókként kezelem, külön applikációból). Bár az igaz, hogy root nélkül meg lennék lőve pl. bizonyos programok állapotának mentésekor/visszaállításakor (mert erre sajnos nincsen globális lehetőség, csak külső programmal, és root joggal) vagy a GPSZ baromságainak kiiktatásakor (pl. állandó GPS-es követés). Ezért nem is veszek olyan telefont, amelyen erre nincsen lehetőség garanciavesztés nélkül (bootloader nyitás). Persze ADB-n elvileg lehet menteni, ill. ott a Helium backup, bár azt én nem próbáltam, és nem is tudom, hogyan működhetne root nélkül visszaállításkor a 4.x-b-en bevezetett korlátozások miatt.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#102095) #79335424 válasza brd (#102094) üzenetére


#79335424
törölt tag

No root, no Android. :N

(#102096) brd válasza Bozek (#101992) üzenetére


brd
nagyúr

Az alkalmazások fejlesztői viszont nem oldják meg, a user viszont szeretné, ezért használ TB-hez hasonló programokat. Az, hogy esetleg nem kompatiblis a két Android, érdekes módon pl. a TB-ben (többnyire?) megoldott, én sok program esetén még Gingerbread-ről indultam és 5.1-ig még nem volt gond a visszaállítással (legalábbis az adatok esetén, mert egy-két alkalmazás értelemszerűen nem volt képes futni az adott verzióval újabb Androidon, így az alkalmazást frissíteni kellett, de az adatai visszaállíthatóak voltak).

The only real valuable thing is intuition.

(#102097) Jakuu válasza Bozek (#102089) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem,nem.Pont te mondasz magadnak ellent. Ugyebar pont a biztonsagi okokra hivatkozik,amiert tiltva van a stock androidon a 4.4 verziotol az SD iras trukkozes nelkul (itt tekintsunk el a kulon gyartoktol, akik a romon belul megoljak ezt) mikozben engedelyezi, ezeknek az appoknak a jelenletet amellyel megkerulheto ez a vedelem, a marketjukben.Na ez az ellentmondas. Meg az ha biztonsagra hivatkozik, akkor a rootot kivano appokat miert engedik a marketen. Tehat ha a marketen van egy app, amibol hasznot huz, az nem biztonsagi kockazatot rejt magaban? O dehogynem, mert rootolt keszulek nagyobb veszelyt rejt, mint az SD-re iras.Na ez a Google uzletpolitikaja.Es ahogy Somatom kijelentette, no root, no Android. :DDDD Es mar a 4.4tol kezdodoen nem tetszett az az irany, amerre az Android elindult.

(#102098) frankstork válasza brd (#102094) üzenetére


frankstork
aktív tag

Hát az első lépés, hogy lépj be, vagy hozz létre egy fiókot... Szóval kell mindenhez.
Tehát meg kell tanulnom rootolni... Inkább már felejtenem kellene, nem tanulni. Bootloader-em nyitva van. Valami jó leírás?
Egyébiránt az olvasottak szerint nem csak én érzem úgy, mintha a droid vissza felé fejlődne? Anno pont azért ugrottam bele, 2.1 környékén, mert mindent lehetett, minden volt rá, erre backup alszik, sd kártya mizéria, szinkron szeszélyesebb mint volt, etc.
Szóval tanulok rootolni... Vagy elengedem ezt a telefon témát magamban... Vagy veszek csájnáfónt. Gyereknek most jött meg, ott aztán van minden... :-)

[ Szerkesztve ]

(#102099) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Létezik olyan alkalmazás, amellyel be lehet állítani, hogy mely appok milyen max sebességgel használják a netet. :R

(#102100) gulac12 válasza gulac12 (#102070) üzenetére


gulac12
tag

Nos hát mivel kérdéseimre senki sem válaszolt, egyszerűen levegőnek néztek, két dolog jut eszembe. Az egyik, hogy valami őrületes badarságot kérdeztem, ami a tapasztalt topiklakók értékelése szerint választ sem érdemel. A másik dolog ami eszembe jut, több éves ph tagként az, hogy a többi fórumon, ahol jelen vagyok ennél jóval megértőbben kezelik a zöldfülűket és még akkor is szánnak rá néhány percet egy válasz erejéig, ha egy hozzáértő számára tényleg valami válaszra alig méltó dolgot bekérdez. Na tűnök innen, peace és további jó fórumozást, de miről is?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.