Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95501) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#95498) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Fasza, ennyiért kellett túladni rajta :C
Tolisson és Lacazetten a lyon keresett vagy 100 millió eurót. Ebből akár a stadion törlesztésére is juthatna zseton. :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95502) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#95501) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az ágyúsoknál picivel komolyabb pléjerek állnak majd azért Lacazette mögött, azt ne felejtsd el..
elképzelhető, h valóban komolyabb szinten fogja tolni, ha kapja majd a filléres labdákat, meg csikicsuki passzokat Özil bácsiéktól
Wenger látja benne a potenciált -ezek szerint-, nagyon, nagyon kiváncsi leszek rá

(#95503) szami777 válasza DeathAdder (#95498) üzenetére


szami777
addikt

Akkor 3 évre be is vásároltak.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95504) NyxNyxNyx válasza szami777 (#95503) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Vagy Sanchez árát költik. (Vagy csak simán az évente 1 nagyobb igazolás)

Top 6-ból még csak a Spurs nem igazolt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95505) Richard! válasza DeathAdder (#95498) üzenetére


Richard!
addikt

Kicsit szépítsük... :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#95506) venember83


venember83
nagyúr

Stevie G most mivel foglalkozik a Liverpoolnál, milyen beosztásban dolgozik?

(#95507) ZavaBalazs válasza Tibiajax (#95492) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

segítenék, de ezt még én is keresem, mivel nekem se az allianz mellé foglaltak, csak ide a tyúkszaros ajax mellé. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#95508) Tibiajax válasza ZavaBalazs (#95507) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#95509) DeathAdder válasza Richard! (#95505) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én 52 millió fontról tudok, ami 60m eur addonokkal együtt. De ezen már nem veszünk össze, másfelöl a tmartkt sem valami szentírás, sok fals dologgal találkoztam már ott is :)

(#95510) DeathAdder válasza venember83 (#95506) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az U18-as csapat menedzsere.

(#95511) szami777 válasza NyxNyxNyx (#95504) üzenetére


szami777
addikt

"Top 6-ból még csak a Spurs nem igazolt."

Meg a Chelsea. Most az ingyen jött Caballerot ne vegyük már ide. :DDD
Megint megy egyébként a töketlenkedés.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95512) DeathAdder válasza szami777 (#95511) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bezzeg az Everton.

Többek között Michael Keane £25m, Pickford £25m (ezt a kapust egy topcsapatban is el tudtam volna képzelni), Klassen £23m, mondjuk Dulifuli és Cleverley távozott. Bár esélyes hogy Lukaku árát költik ők is.

Ja meg egyre erősebbek a hírek hogy Rooney is visszatér.

[ Szerkesztve ]

(#95513) DeathAdder válasza DeathAdder (#95512) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na épp lehozta a bbc Lukaku -> utd £75m

Mondjuk jobban járnak vele mint Moratával

(#95514) Tibiajax válasza DeathAdder (#95512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Klassen-t már meg is vették?.. jól van

(#95515) omfgk válasza DeathAdder (#95513) üzenetére


omfgk
addikt

Fellaini + Lukaku tengely.

BL-ben kifogják őket röhögni :D

Még jön egy Perisic 30-40 milláért, és megint kidobtak 150 millió eurót úgy ,hogy egy centit nem jutottak előrébb.

[ Szerkesztve ]

(#95516) #16514048 válasza omfgk (#95515) üzenetére


#16514048
törölt tag

Lukakuval mi a baj?

(#95517) Richard!


Richard!
addikt

Nem szokványos kapus mez, de rohadtul bejön :Y

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#95518) omfgk válasza #16514048 (#95516) üzenetére


omfgk
addikt

Fizikálisan nagyon rendben van. Magas, gyors, tud fejelni.

Viszont :
- nem elég ügyes a labdával
- játékintelligenciája a béka segge alatt

Egy angol középcsapatba jó volt. Valószínűleg a fizikuma miatt még Unitednél is jó lesz a PL-re (de annyira nem ,hogy indokoljon egy ekkora összeget). Nem is tudnám más ligában elképzelni. La Ligában körberöhögnék a védők.

20 PL gól/szezon benne van. Talán azzal megtudja csípni a United a 3. helyet :D

BL-ben nagyon kevés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#95519) szami777 válasza DeathAdder (#95512) üzenetére


szami777
addikt

Nagyon durván beerősítettek, de nem is baj, kellenek ők is oda.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95520) DeathAdder válasza omfgk (#95515) üzenetére


DeathAdder
veterán

Miért röhögnék ki?
Lukaku olyan statokat hoz konzisztensen, már szezonok óta amilyen csatármutatókat csak Aguero, Suárez tudott felülmúlni.

Erősen PL proven a srác, a kicsik ellen megy neki igazán. Higany szindróma. Nagyon kell ilyen alak a 38 fordulós sárdömpingbe. Az hogy BL-be 6-8 meccsen mire megy már másik kérdés, de tény hogy a nagyok ellen nem igazán megy neki, de Özilnek se, vagy Higuainnak se, mégsem röhög rajtuk senki.

Én baromira örülnék egy Lukaku szerű támadónak, mert a 10-13 buszozó csapat ellen nagyon nagy erősítés.
Morata meg inkább 4-6 jobb csapat ellen lett volna jobb választás. Bár az sem kizárt hogy Moratat is leigazolják, főleg ha Rooney és Ibra is megy.

Tibiajax - igen, megvették már.

(#95521) villamos


villamos
őstag

Na, csak sikerült bekotorni végre már, így összesen 3:0 nekünk... :D
Mondjuk botrány ez a "stadion", jó hogy már nem valami fáskamrában kell játszani...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95522) Cartevo válasza villamos (#95521) üzenetére


Cartevo
őstag

A Midtylland következik, Augusztusban ők búcsúztatták a Videotont...

(#95523) villamos válasza Cartevo (#95522) üzenetére


villamos
őstag

Nem kérdéses az eredmény, de előbb még a Vasas búcsúzik most.
Teljesen megérdemelten...
Nem baj, nem sokára kezdődik a bajnokság, így csak arra kell majd figyelni.
Nagy Vasas drukker ismerős: "Majd megverjük őket 2-0 -ra oszt kész..." Ehhez képest 2-0, oda :DD

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95524) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Gigalol gecccciii :U

0-3

több drón kell ;P

(#95525) Cartevo válasza hobizoli (#95524) üzenetére


Cartevo
őstag

Az 1. meccs bundaízű volt, erre még rátettek ma. :R Még a szünetben is volt esély, de ahogy kimentek a folytatásra, úgy rokkantak sem mentek volna ki. :R

[ Szerkesztve ]

(#95526) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

pusztulj, magyar foci

(#95527) szami777


szami777
addikt

Na? Nyertünk? Xd

Szüntessék be inkabb az egészet a bús picsába.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95528) Citroware


Citroware
addikt

Az a baj, hogy Lacazette érkezésével, ha Sánchez marad, a BL fárasztása nélkül akár az Arsenal is lehet bajnok. :(

[ Szerkesztve ]

(#95529) Enzolord


Enzolord
addikt

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#95530) drachoHUN válasza Enzolord (#95529) üzenetére


drachoHUN
senior tag

:D

Forza JUVE!!!

(#95531) szami777 válasza Enzolord (#95529) üzenetére


szami777
addikt

:C

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95533) Citroware


Citroware
addikt

Rooney megy vissza az Evertonba. Komoly érkezők vannak még. Hú bmeg de erősek lesznek ők is. 7 nagycsapat lesz? Habár Lukaku lelépett.
És még a Leicester is feltámadt az edzőváltás óta.

[ Szerkesztve ]

(#95534) DeathAdder válasza Citroware (#95533) üzenetére


DeathAdder
veterán

7. helyezett csapatból a 6. helyezettbe, kemény előrelépés ;]

(#95535) Citroware válasza DeathAdder (#95534) üzenetére


Citroware
addikt

Az azt jelentené, hogy az első 6-ból valaki kirepül a sötét középkorba. Na vajon ki lenne az?

Már abba is durva belegondolni, hogy a 6 nagy közül valamelyik biztos, hogy legfeljebb a 6. helyen fog végezni... és ez lehet a Chelsea, vagy a City is.

[ Szerkesztve ]

(#95536) Citroware


Citroware
addikt

Még egy új hírem van: ma elkezdtem tippmixelni! Mindig távol tartottam magam ettől, mert nem hiányzott nekem még plusz izgalom az így is stresszes időkbe, ráadásul az érzelmek, elfogultság befolyásolja a józan megfontolást, de most mégis bevállaltam. :))

Ha közel annyira eltalálnám a dolgokat, mint amiket az elmúlt 1 évben jósoltam, akkor bőven pluszban lennék. :DDD
Kár, hogy pl tavasszal még nem tippmixeltem, egy csomót nyertem volna. :W

[ Szerkesztve ]

(#95537) Cartevo válasza Citroware (#95536) üzenetére


Cartevo
őstag

Az alattomos 1 vírus, mert a leggyengébb pontot támadja: az önérzetet.

(#95538) NyxNyxNyx válasza Citroware (#95536) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha megtanulod az önuralmat, simán lehetsz plusszos. Csak ez nehezebb, mint ahogy hangzik, főleg ha azt nézzük, hogy akinek van önuralma, az a legtöbb esetben nem kezd bele szerencsejátékokba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95539) máyköl válasza Citroware (#95536) üzenetére


máyköl
veterán

Gyorsan hagyd abba.

(#95540) Citroware válasza máyköl (#95539) üzenetére


Citroware
addikt

Miért? :DDD

(#95541) DeathAdder válasza Citroware (#95540) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert egy fasság. Nem leszel tőle gazdagabb, csak idegeskedsz rajta, és minden elbukott pénzedet vissza akarod majd nyerni.

(#95542) Citroware válasza DeathAdder (#95541) üzenetére


Citroware
addikt

Ha így lesz, akkor majd abbahagyom. De ha olyan minőségi tippjeim lesznek, mint a könyveimben, akkor simán kijöhetek erősen pluszosként. ;]

(#95543) Cartevo válasza Citroware (#95542) üzenetére


Cartevo
őstag

Elhisszük, csak meg ne próbáld.

(#95544) Citroware válasza Cartevo (#95543) üzenetére


Citroware
addikt

De. Aztán majd pár hét múlva esetleg úgy leszek vele, hogy nem vált be, abbahagyom, de legalább ezt is kipróbáltam. :))

(#95545) DeathAdder válasza Citroware (#95542) üzenetére


DeathAdder
veterán

Én is jól előre szoktam érezni bizonyos meccseket, oké nem mindet és csak a pl-t mert azt ismerem nagyon. Mondták is hogy miért nem fogadok, mert megint eltaláltam amit szóban elmondtam...

Aztán ha ott vagy egyből túlgondolkodod és szinte sosem jön be a tipped. Tapasztalat :D

na de hajrá :D

___

AM a Splíer adni fogja a PL Asia Trophy-t, juhhu, milyen jó hogy még mindig SD-ben nyomja a UPC Direct :C

[ Szerkesztve ]

(#95546) Tibiajax válasza DeathAdder (#95545) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

gané upc... a kábelén már első naptól fogva nyomta hd-ben a spílert. miért nem képes a műholdra is fellőni ugyanazt, a saját előfizetőinek?
egyáltalán, az szánolom hegy, hogy 2017-ben még mindig sd-znek egy új csatornánál
de nem baj, a 4k-s tévéket meg csak nyomják, orrbaszájba, ez az. az kell a prolinépnek

(#95547) cyberkind válasza Tibiajax (#95546) üzenetére


cyberkind
félisten

Digin meg még azóta sincs spílerfaszom, pedig az én pénzemből is vették meg ezt is. :)

Paranormal Cocktivity

(#95548) szami777 válasza Citroware (#95542) üzenetére


szami777
addikt

Az a baj, hogy így is kurva nagy az egód. :D
Ha véletlenül bejön 1-2 elborult tipped, és még jobban rákapcsolsz az igehirdetésre, akkor nem tudom, hogy azt a topik hogy fogja megélni. :D :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95549) máyköl válasza Citroware (#95540) üzenetére


máyköl
veterán

Majdnem lehetetlen abbahagyni. Véglegesen.

[ Szerkesztve ]

(#95550) DeathAdder válasza Tibiajax (#95546) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ennyi, a prolinak nincs igénye a jobb minőségre, és a szolgáltató sem fogja törni magát amíg a prolinak a mennyiség a lényeg, nem a minőség.
Persze a 4k tv az kell, de fogalmuk nincs mi a különbség az SD és HD között, amíg nem mutatod meg neki.

Műholdasnál úgy tudom meghatározott frekvenciasávok között mozoghatnak, és egy új HD csatorna több másik csatorna végét jelentené, vagy ki kellene bővíteni a frekvenciatartományt, ami nem olcsó..

Optikai kábelen meg azt és annyit húznak amennyit csak akarnak.

De ezt akkor sem tudom elfogadni egy UPC-től, oldják meg bakker :W 2017 van, néhányszáz km-el arrébb meg natív 4k-ba nyomják az adásokat..

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.