Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95851) BenHans válasza DeathAdder (#95850) üzenetére


BenHans
addikt

A "klasszisokkal letolja" talán pont annyira túlzás, mint amennyire felmagasztalják a németet.
De értem mire gondolsz és osztom is. Nem egy egzakt tudomány a kapusposzt, hogy ilyen egyértelműen kiemeljék az abszolút győztest.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#95852) DeathAdder válasza BenHans (#95851) üzenetére


DeathAdder
veterán

Pont ez volt a célom :B

más:

Neymar->p$g, 222m ?

[ Szerkesztve ]

(#95853) Citroware válasza DeathAdder (#95850) üzenetére


Citroware
addikt

Szerintem Neuer stílusteremtő, miatta átértelmezték a kapus szerepét. Csak az hányszor volt, hogy kiszaladt és 100%-os ziccer elől mentette meg a csapatát olyan helyzetben, amire pl De Gea nem szaladt ki és kapta az akkor már védhetetlent.

(#95854) DeathAdder válasza Citroware (#95853) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mondjuk ez teljesen így van!
Ezért is kéne neki egy aranylabda, ő az első ilyen komplex kapus.

(#95855) forceberg válasza DeathAdder (#95854) üzenetére


forceberg
veterán

Higuita is legalább ennyire komplex volt :D
El Loco! :R

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95856) Citroware válasza forceberg (#95855) üzenetére


Citroware
addikt

Nekem az is meredek volt, amikor Chilavert előre járt szabadrúgást lőni a 2002-es VB-n Paraguay színeiben, de volt egy brazil kapus is, aki még nála is több gólt lőtt szabadrúgásból. :DDD

(#95857) DeathAdder válasza forceberg (#95855) üzenetére


DeathAdder
veterán

Most elképzeltem ahogy egy Shawcrossal szemben megpróbál így cselezgetni :D

[ Szerkesztve ]

(#95858) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

azért de Gea is próbálkozik, csak nem feltétlen megy neki :P

persze tudom, Neuerről is lehet ilyeneket találni, valamiért főleg a mönchengladbach a mumusa, szerencsére azért nagyrészt kinőtte már, meg hát még így is bőven pozitív a mérlege

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#95859) szami777 válasza DeathAdder (#95852) üzenetére


szami777
addikt

Meglepődnék, ha Neymar otthagyná a barcát.Semmi értelme nem lenne, főleg PSG miatt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95860) cyberkind válasza szami777 (#95859) üzenetére


cyberkind
félisten

Én tudok 4 okot is:

1: P
2: É
3: N
4: Z

:DDD

Paranormal Cocktivity

(#95861) DeathAdder válasza szami777 (#95859) üzenetére


DeathAdder
veterán

na meg kivel pótolnák?
remélem nem coutinhoval

(#95862) máyköl válasza ZavaBalazs (#95858) üzenetére


máyköl
veterán

Hát még Ter Stegen...
Szegény teljesen Neuer -nek hiszi magát, hány hasonló bakija van...

(#95863) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Schick nem lesz a Juve játékosa, hiába állapodott meg a Juve és a Samp. Az orvosin szívritmus zavart állapított meg a Juve stábja. Ezután csak kölcsön akarta venni a Juve, hogy esetleg kezelje és aztán akár 1-2 hónap múlva játszhasson, de a Samp elnökének ez nem tetszik. Ő felháborodva tagadta, hogy Schicknek bármi baja lenne, szerinte csak ki akar hátrálni a Juve a 30 milliós üzletből. Ehhez képest egy másik cseh játékos, Jankto elvileg lenyilatkozta, hogy valóban vannak/voltak ilyen panaszai Schicknek. Azért remélem minden rendben lesz a sráccal. 21 éves.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#95864) Napfénysüti válasza Citroware (#95856) üzenetére

Rogerio Ceni, igazi legenda. :R

Més que un club!

(#95865) Citroware


Citroware
addikt

Solanke megint fitogtatta azt a lövőerejét és lövőpontosságát, amit a múltkor emlegettem. :R Ha ezt felsőbb szinten is így fogja tolni, akkor a kapusok rémálma lesz. :DDD
Ez a csávó olyan, mint akinek 20 méter az 100%-os ziccer lenne.

(#95866) bence188


bence188
tag

Sziasztok! Digi előfizetők vagyunk, nem szeretnénk visszamondani, de mindenképpen nézni szeretném a premier league-t. Kérdésem az lenne, hogy a mindig tv extrában, akinek az van esetleg, milyen a minősége a spíler tv-nek? Érdemes arra előfizetni, vagy esetleg van valami más alternatívátok? Ezelőtt évben mindig streammel próbáltam nézni, de egy idő után mindig váltogatnom kellett meccs közben a streameket, szal elég idegesítő volt, mindig lemaradtam valamiről. Válaszotokat előre is köszönöm! Bocsi az offért!

(#95867) szami777


szami777
addikt

A fene....
Morata tényleg ekkora szám???

Így viszont pápá Costa. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95868) DeathAdder


DeathAdder
veterán

És a legfrissebb top100 premier league igazolás 2017-ben inflációval a mai árakon.
Teljesen egyértelmű hogy a £40m az új £15m

(#95869) DeathAdder válasza bence188 (#95866) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szia.

mytelenor-t nézd meg, online előfizethetsz. Nem igazi HD, de vállalható minőség.
Havi 1290 (tán aug10-től megdrágul 3 ezer fölé, ezt hallottam, de nem néztem utána)

(#95870) bence188 válasza DeathAdder (#95869) üzenetére


bence188
tag

Sajna nem telenoros vagyok és így 3790 a havidíja ahol elérhető a spíler:( Az 1290-es az melyik csomag?

(#95871) DeathAdder válasza bence188 (#95870) üzenetére


DeathAdder
veterán

1290 az alapcsomag volt korábban (a nem telenorosoknak is), de úgy látom az eltűnt a kínálatból.

Ha előfizetsz nézheted online, és mobilon is.
Akár felezheted is valakivel, többen is tudjátok nézni egy időben.

(#95872) gyuromoj válasza szami777 (#95867) üzenetére


gyuromoj
veterán

Ennyiért azt mondom hogy menjen is. Hiába örültem volna ha marad és esetleg Benzema kap egy komoly riválist...
Csak nehogy Báppé jöjjön (Morata+Danilo) ezek után.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#95873) Ringman válasza DeathAdder (#95868) üzenetére


Ringman
nagyúr

wright-phillips, andy carroll :DDD

(#95874) DeathAdder válasza Ringman (#95873) üzenetére


DeathAdder
veterán

többek között... :D

(#95875) NyxNyxNyx válasza szami777 (#95867) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én nem értem... Moratát én nem tartom klasszisnak, egy jó játékos, aki lefelé lógott ki a Real-ból bőven. És Jamesnél sokkal drágábban vált klubot. A PL csapatokat most eléggé megéri lehúzni.. Danilo-t is el tudták sózni, ő nem is tudom mit keresett Madridban, nagyon gáz.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#95876) adise válasza szami777 (#95867) üzenetére


adise
őstag

Szerencsére nem olaszba jött. Az ő leigazolása még a Chelsea bajnoki címébe is kerülhet. Látható a statjai alapján miért padozott. A juvés kb 65 meccs/14gól is magáért beszél. Az meg hogy egy Granada, Leganes elleni 5-6 gólos meccsen lő akár kettőt nem nagyon számít kb. Azt az árat semmiképp nem érte meg, pláne ha nem lesz alternatívája

(#95877) bagyulajuve válasza NyxNyxNyx (#95875) üzenetére


bagyulajuve
addikt

azt kereste a RM-ban, hogy előtte a Portóban mocsok jól kente és brazil válogatott :U

az már más kérdés, hogy nem vált be

Resistencia eterna

(#95878) szami777 válasza gyuromoj (#95872) üzenetére


szami777
addikt

A real az év üzletét kötötte vele, az biztos.

(#95875) NyxNyxNyx
+(#95876) adise

Jo, akkor nem vagyok ezzel egyedül, szerintem is erős középszer. Igazábol Costa egy büdös paraszt, rontotta a morált és örülök hogy elmegy, mert a szrmélyiségével nem voltam kibékülve, de mint csatár, tényleg világklasszis, lábbal, fejjel és távolról is életveszélyes volt, fizikai ereje mellett pedig megvolt a sebessége is és szinte végig szórta a gólokat. Nem egy szint Morataval. Nagyon nem.

Na most az lenne a meredek, ha Costa mégis maradna, Batsu menne és Morataval lennének ketten csatárok. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95880) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hát én sem örülök ennek. Valahogy nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy olyan mennyiségben szórja a gólokat, mint Costa, aki tökéletes volt a PL-hez.

Azért látok némi előrelépést az előző évekhez képest igazolások terén, de mintha ilyen 2.-3. opciókat sikerülne csak megszerezni eddig. De hátha nem, és ezek voltak Conte fő kiszemeltjei...

(#95881) máyköl válasza KisTücsök (#95880) üzenetére


máyköl
veterán

Morata tökéletes cserejátékos, de ahogy kezdő volt, szinte sosem talált be.
Nem szabad szvsz kezdőt csinálni belőle, de cáfoljon rám...

(#95882) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

eddig "jók" az átigazolások a Juventusnál:

jött: 40+6 misiért egy Bayern cserejátékos; egy nagyon egydimenziós jobb hátvéd 12 millióért és egy cserekapus szintén 12 milláért (+3)

ment: világ egyik legjobb jobbhátvédje ingyen, mikor szerződése volt még; világ egyik legjobb belső védője 40 millióért, de riválishoz

nem tudom mit gondoljak....de leginkább azt, hogy nem tetszik eddig

Resistencia eterna

(#95883) BenHans válasza bagyulajuve (#95882) üzenetére


BenHans
addikt

Szerintem Douglas Costa nem védő. Persze alakzattól is függ, de első sorban szélső támadó tehát winger, amiből a Juventusban talán wingback lesz.
A kérdés a hatékonyság...

Szczesny pedig jó kapus.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#95884) Tibiajax válasza bagyulajuve (#95882) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet, nem lesz meg jövőre a bajnoki első hely??....
ne már

(#95885) Cartevo válasza Tibiajax (#95884) üzenetére


Cartevo
őstag

Benne van a pakliban, így, hogy megroggyant a védelem.
A Juve meccseit meghatározza, hogy ki szerzi az 1. gólt.

(#95886) drachoHUN válasza BenHans (#95883) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Gyanúsan nem fogja használni a 3 védős rendszert a Juve. Eléggé 4 védős rendszer felé változik a keret. A támadó szélsők száma is ezt sugallja. Főleg ha még Keita vagy Bernardeschi is érkezik. Ha pedig néha előveszi Allegri a 3-5-2-őt, akkor wingback inkább Alex Sandro és Asamoah, illetve Cuad, Lichti és De Sciglio lehet. Már ha maradnak...

Forza JUVE!!!

(#95887) bagyulajuve válasza BenHans (#95883) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nem is írtam, hogy védő lenne, De Sciglio-ra gondoltam a jobb védőnél ;) (pontosvessző van ott)

Szcesny pedig valóban nem rossz, csak soknak tartom egy 2. számú kapusért 12+3 millát adni

persze nem az én pénzem :DDD

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#95888) venember83 válasza bagyulajuve (#95887) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne bánkódj, egy évig cserekapus, aztán ô lesz az elsôszámú, ha nagyon fel nem sül elsô évében az olasz kupameccseken.

Ên leginkább egy jó vkp-t várok, meg egy csatárt, hogy rotálni lehessen. Plusz persze Bernardeschit.

(#95889) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

A Fradit be is árazták, gyakorlatilag ennyit is érnek. Egy zsák ürülék értékesebb, mint ez a zsoldosbagázs.

És dollyroll felelőssége is megkérdőjelezhetetlen.
"„Mindössze tizenhárom hadra fogható labdarúgóm van, a hátvédsort nem volt könnyű összerakni – ecsetelte a nehéz helyzetét a csütörtöki meccs előtt Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője. – Batik Bence és Lovrencsics Gergő személyében két védőm maradt. Sőt, Gergő alapvetően szélső. De az élet már csak ilyen, időnként nehéz feladatok elé állít. Mindenesetre megpróbáljuk a legjobbat kihozni a helyzetből.”

Mi a rákot csináltak a holtidőben a focisták, hogy néhány játékos már az idénykezdetkor eldől, mint egy zsák burgonya :W

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95890) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#95889) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

A fejlődés megkérdőjelezhetetlen.

https://www.coreinfinity.tech

(#95891) Richard! válasza LyonnaisFan1 (#95889) üzenetére


Richard!
addikt

Te nézel még magyar "focit"? Részvétem

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#95892) LyonnaisFan1 válasza Richard! (#95891) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ahha :C
Igaz eme meccsel inkább csak kínzom magam, hátha a honvéd diók jobb lesz. Megy is nekem ikszkettőre :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95893) bagyulajuve válasza Richard! (#95891) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én is szoktam :DDD

Resistencia eterna

(#95894) máyköl válasza LyonnaisFan1 (#95892) üzenetére


máyköl
veterán

Inkább kapcsolj az M4 -re, és nézd azt amiben a világ elitben vagyunk... ;)

(#95895) venember83 válasza máyköl (#95894) üzenetére


venember83
nagyúr

Pénzszórás?

(#95896) cyberkind válasza venember83 (#95895) üzenetére


cyberkind
félisten

Foci? ;]

Paranormal Cocktivity

(#95897) LyonnaisFan1 válasza máyköl (#95894) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Ez igaz, ráadásul csinos hölgyeinket még jobb élvezet nézni :DDD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95898) máyköl válasza venember83 (#95895) üzenetére


máyköl
veterán

Igen. És?

(#95899) venember83 válasza máyköl (#95898) üzenetére


venember83
nagyúr

És úszásban, vízilabdában, kenuban, kajakban, talán kézilabdában, vívásban, kb. ennyi jut eszembe, és természetesen elnézést kérek mindazon világszintű magyar sportolóktól, akiknek a szakágáról megfeledkeztem.

(#95900) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Chicarito -> WHU £20m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.