Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95301) cyberkind válasza villamos (#95300) üzenetére


cyberkind
félisten

Manapság azért nem olyan gyakran, az előző is jó volt. ;) Magyar "foci" meg... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#95302) DeathAdder válasza cyberkind (#95299) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja. Valamelyik futamon meg volt végre egy előzés és elkezdte verni az asztalt meg azt üvöltözte hogy verseny van-verseny van emberek :DDD
de legalább a biztonsági övet becsatoljuk mindig ;]

[ Szerkesztve ]

(#95303) ZavaBalazs válasza DeathAdder (#95302) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

jó, hát azt látta, hogy a sky sportson mindig úgy indul a futam, hogy "it's lights out and away we go!" és gondolta kell neki is egy szállóige. ez lett belőle. :U

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#95304) villamos válasza cyberkind (#95301) üzenetére


villamos
őstag

Én csak magyar futballt nézek, a többi nem érdekel. :N
Most "nézem" ezt a konföderációs izét, de egyik meccs unalmasabb mint a másik, főleg úgy hogy nincs kinek szurkolni...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#95305) cyberkind válasza villamos (#95304) üzenetére


cyberkind
félisten

Erre nem sok mindent lehetne mondani, hogy ne sértsen meg az ember, úgyhogy nem mondok semmit. :DD

Nekem már lassan minden világesemény az, és csak egy púp.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#95306) hobizoli


hobizoli
nagyúr

milyen kakaskodas volt itt a MEX-NZL meccs vegen... erdekes, hogy a biro siman tovabb engedne a meccset lap(ok) nelkul

több drón kell ;P

(#95309) Citroware


Citroware
addikt

Götze hogy süllyedt le ennyire, hogy már sem a Dortmundba nem fér be, sem a német válogatottnak az A és a B csapatába sem?

(#95310) drachoHUN válasza Citroware (#95309) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Beteg.

Forza JUVE!!!

(#95311) Citroware válasza drachoHUN (#95310) üzenetére


Citroware
addikt

Hű most olvasom, ez nem jó. Nekem is ehhez hasonló probléma volt, ami miatt abba kellett hagynom a versenyszintű focit még 14 évesen, engem is sokat basztattak, hogy miért romlott a kondícióm, amíg ki nem derült, hogy nem a lustaságom miatt. (előtte a legtöbbet futni bíró voltam a csapatban)

Még menedzser lehetek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#95312) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

A 'Pool bejelentette Salah leigazolását. Kár.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#95313) Tibiajax válasza drachoHUN (#95312) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

futkorászik még ott is egy kicsit, aztán..mehet a süllyesztőbe

(#95314) szami777 válasza drachoHUN (#95312) üzenetére


szami777
addikt

Bátor lépés 37 millió fontért.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#95315) venember83 válasza Citroware (#95311) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok sikert, hátha sikerül elkapni valami komolyabb csapatot, és akkor már a televízióból is csörgedezhet a bölcsességed!!! :K

(#95316) DeathAdder válasza szami777 (#95314) üzenetére


DeathAdder
veterán

És csatár se jön ahogy arra számítottam mert Firmino megkapta a 9-est.

Ambivalens érzések..

(#95317) Citroware válasza DeathAdder (#95316) üzenetére


Citroware
addikt

Basszus eddig én voltam a 9-es... :O

Amúgy Aubameyangot és Lacazette-et pletykálták még, elvileg mindkettőre viszonylag jó esélyünk lenne, de egyiket sem tartom valószínűnek, de a kettő közül az egyik beakadhatna.

[ Szerkesztve ]

(#95318) DeathAdder válasza Citroware (#95317) üzenetére


DeathAdder
veterán

Védők, szárnyvédők fontosabbak, jövőre meg jöhet támadó.
Mindenre nincs pénz :)

(#95319) Cartevo


Cartevo
őstag

A Bernabeuban még csapat sem kell a teltházhoz.

(#95320) DeathAdder válasza Cartevo (#95319) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bezzeg Raúl búcsúztatásán kongott az ürességtől

(#95321) LyonnaisFan1 válasza Citroware (#95317) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Lacazetteért olyan 50 millió fontot kéne előhalászni a zsebből, ami nem kevés zseton. Az arsenal is annyiért ostromolja a francia csatárt, amennyiben egy másik francia tőlük (Giroud) veszi a kalapját és továbbmegy.
Mondjuk amennyi TV-s[link] és egyéb pénzeket kapott a premier league mezőnye röhögve ki tudnák fizetni a nagyobb klubok a fentebbi összeget.

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95322) Citroware válasza LyonnaisFan1 (#95321) üzenetére


Citroware
addikt

Lacát először is az ATM akarta volna megvenni, de ugye őket kizárták. Laca BL-t akar, ezért az Arsenal hiába küszködik érte, nem szeretné igazán őket választani, max csak ha tényleg nem lesz más jó alternatíva. A MU most beszállt a versenybe érte, mivel nekik meg Griezmannról kellett lemondani az ATM kizárása miatt... A 'pool is versenyben van érte, de egyrészt nem prioritás, másrészt pedig a 'pool nem szokott csak úgy ennyi pénzt kiadni játékosért. Jelen állás szerint szerintem a MU lesz a befutó, de még sokminden változhat. Mourinho nem különösebben szereti azokat a játékosokat, akik nem magasak.

(#95323) LyonnaisFan1 válasza Citroware (#95322) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Moutól furcsa ez a nem csipázzuk az alacsony játékosokat felfogás. Pedig mbappé is rajta van a liistáján, és csak 3 centivel magasabb "papíron".
Mondjuk Mbappé nagyon túl van hypeolva, és röhej, hogy máris 100 millió fölötti összegeket ér, amikor egy igazán ütős szezonja volt. Ha eligazol angliába vagy spanyolba széttépik. Fizikálisan kőkemény védőjátékosok nem fogják kímélni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95324) DeathAdder válasza LyonnaisFan1 (#95321) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen ám, de ez nem átigazolásokra fordítandók, persze marad bőven arra is :K
Ahol nincsenek cukrosbácsik, vagy állambácsi ott jórészt ebből a pénzből is megy bérekre, utánpótlásnevelésre, egyéb fejlesztésekre, meg még kismillió helyre.

Poolnál konkrétan tudom hogy a költségvetésüknek a 69%-a megy el bérekre, ami kurvasok és még a stadiont is törleszteni kell. Mondjuk ennek nagyon jót tett a tavaly nyári plusszos átigazolási időszak, így most bővebbre lehet ereszteni a nadrágszíjat.

[ Szerkesztve ]

(#95325) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Elvileg beszálltunk van Dijkért mi is. Meg Bakayakoról lehet még sokat hallani.

Bonucci szvsz esélytelen, ahogy kb Sandro is. Róluk is irkálnak.

Mondjuk engem csak az aggaszt, hogy a matics még mindig a csapat tagja.

(#95326) venember83 válasza KisTücsök (#95325) üzenetére


venember83
nagyúr

Lóf@szt esélytelen, már elnézést. Beppe Marottáék bárkit elengednek, aki távozni akar. Vidalt is elengedték alapemberként nevetséges 35-38 millió euróért, most bezzeg a Bayern izmozik Douglas Costa értékesítésén, ők nem hülyék, és megkövetelik az 50 millió eurót a játékosért. Mindegy. A lényeg, hogy csak a játékosokat kell meggyőzzétek, a Juve vezetőségével nem lesz gond, ők simán hagyják lelépni a távozni akaró embereket.

(#95327) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Az arsenal nagy bummot keszul csinalni.
Lacazette -->
Cserebe 58millio+giroud

Haaat :Y

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95328) drachoHUN válasza venember83 (#95326) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Igen. Mindenki dicséri Marrottát, az olyan üzletekért mint Pirlo, Pogba vagy akár Vidal megszerzése. Közben meg számomra teljesen érthetetlen dolgokat is csinálnak.

Forza JUVE!!!

(#95329) KisTücsök válasza venember83 (#95326) üzenetére


KisTücsök
addikt

Igen? Ennek örülök. :D

Az elmúlt néhány éve "nagyobb neveket" kb képtelen elhozni a vezetőség. Pedig minden alkalommal, sokszor tárgyalásig jutnak a dolgok. De semmi.

Egyébként látsz benne valamit? Conte személye esetleg? Meg persze némi plusz fizu.

szerk: Közben pont lehozta az enesó is [link]

[ Szerkesztve ]

(#95330) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

WTF!?
Manolas -> Zenit? Miért?

Forza JUVE!!!

(#95331) Ringman válasza drachoHUN (#95330) üzenetére


Ringman
nagyúr

$?

szerk:
állítólag borja valero az interben folytatja, hát nem is tudom, pár évet késett a dolog

[ Szerkesztve ]

(#95332) bagyulajuve válasza venember83 (#95326) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Most meg olvasom az általad is szerkesztett oldalon, hogy Perisic érkezhet a Juve-ba. Hát nem tudom, nem rossz játékos, bár nem is annyira, hú de nagy szám. Amúgy sem túl szimpatikus gyerek, bár ehhez sokat hozzá tesz az a tény, hogy az Interben játszik...

Remélem a Sandro/Bonu páros nem távozik - sőt igazából 1 kulcsjátékos se távozzon :(((

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#95333) Ringman válasza bagyulajuve (#95332) üzenetére


Ringman
nagyúr

perisic elég egysíkú játékos, de legalább az esetek nagy részében hajt.
még mindig használhatóbb, mint candreva

de spalletti nem akarja eladni, pedig ha tényleg 40M körül/felett ment volna a mu-ba, akkor el kellett volna engedni.

személy szerint a juvéba max nagatomót, palaciót vagy medelt engedném el :D

(#95334) venember83 válasza bagyulajuve (#95332) üzenetére


venember83
nagyúr

Az csak valami kacsa lehet, kétlem, hogy sok alapja lenne. Nagyon meg kellene szoruljon az Inter, hogy a Juventusnak eladjon valamire való játékost. Csak reggel nemigen volt semmi újdonság az eddigi ügyek tekintetében, ez meg érdekes név volt. Sturaro helyett én simán el tudnám képzelni. Vicc volt, amikor Massimiliano Allegri a bal szélen játszatta a labdával nagy barátságban nem lévő olaszt. Fut, hajt, de kb. ennyi. Nagyon elpattannak tőle a labdák, és passzok/lövések tekintetében is max. átlagos a srác.

(#95335) drachoHUN válasza venember83 (#95334) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Átlag alatti inkább. Remélem őt eladjuk.

Forza JUVE!!!

(#95336) Tibiajax válasza LyonnaisFan1 (#95327) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jézusom, ne.....

(#95337) LyonnaisFan1 válasza Tibiajax (#95336) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Zsirú nem lenne jó. Lassú, körülményes :W
Ha laca távozik, már pedig nagyobb esély mutatkozik arra, akkor vagy Dolberg az ajaxból (igaz 30 misi alatt nem adjátok), vagy Chicharito a Leverkusenből. Vagy harmadikként Raúl Jiménez a Benficából. (Mondjuk a benfica nem fogja a fél csapatát elpasszolni. Edersonon és Lindelöfön már túladtak. De ha eladják Jiménezt mondjuk nekünk 25 misiért akkor eme három játékoson kerestek 100(!) millió eurót, ami döbbenetes szám.
A benfica eddig nagyon jól járt angol csapatokkal, kerestek a két manchesteri óriáson 75 misit.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95338) venember83 válasza KisTücsök (#95329) üzenetére


venember83
nagyúr

Alex Sandro a Chelsea játékosa, az összeg még kérdéses, de 70 millió euróra teszik.

Ha egy Porto lenne az értékesítő fél, akkor qrva nagy húzásnak tartanám. Így, hogy a Juventus adja el idei egyik legjobb játékosát, és a klub többszörösen kinyilvánított célja a legszűkebb európai elitbe való visszatérés, és hogy évről-évre a legkeresettebb/legpiacképesebb játékosokat elengedi a klub, qrva nagy baklövésnek tartom. De hát minden bizonnyal kell a pénz.

Pedig milyen jó is volt Zambrotta után tizenakárhány évvel ismét olyan játékost látni a bal szélen, aki oda született, és még a labdával is tud bánni amellett, hogy rendkívül gyors.

Nagyon szomorú vagyok, kimondhatatlanul, és nem érdekel, hogy ki jön helyette. Ideje lenne elgondolkodni, hogy BL-szintű célokra törve tényleg ez az igazgatói gárda a megfelelő-e, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ők megrekedtek a Serie A posványában, és nem fogják a Barcelona-Bayern-Real szintjére vezetni a kedvenc csapatom.

(#95339) Ringman válasza venember83 (#95338) üzenetére


Ringman
nagyúr

Nagyon szomorú vagyok, kimondhatatlanul, és nem érdekel, hogy ki jön helyette. Ideje lenne elgondolkodni, hogy BL-szintű célokra törve tényleg ez az igazgatói gárda a megfelelő-e, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy ők megrekedtek a Serie A posványában, és nem fogják a Barcelona-Bayern-Real szintjére vezetni a kedvenc csapatom.

még így is magasan a legkompetensebbek a serie-an belül

(#95340) forceberg válasza Ringman (#95339) üzenetére


forceberg
veterán

10 éven belül biztosan nem lesz még egy BL-döntő...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95341) venember83 válasza forceberg (#95340) üzenetére


venember83
nagyúr

A biztos az túlzás, meg talán a tíz év is, de az tény, hogy nagy szerencse kell egy újabb BL-döntőhöz a közeljövőben. Kerüljék el a csapatot a kulcsjátékosok sérülései, a nettó jobb csapatok a negyed- és elődöntőben valamilyen komoly gonddal küszködjenek, és kis szerencse sem árt a sorsolás tekintetében. Szóval nem áll jól a Juve szénája európai színtéren, miközben sok helyen zsákszámra nyomják a pénzt a csapatba, és előbb-utóbb meglesz ennek az eredménye is Párizsban, Manchesterben stb.

(#95342) forceberg válasza venember83 (#95341) üzenetére


forceberg
veterán

A Cicit se hagyd ki, de előbb-utóbb valamelyik tömött csapat behúzza.
Ahogy a Cselzinél is meglett. 15 éve még nem volt az országban Cselzi drukker :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95343) L_YKing válasza forceberg (#95342) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#95344) venember83 válasza forceberg (#95342) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hagytam ki, ők is manchesteriek.

(#95345) forceberg válasza venember83 (#95344) üzenetére


forceberg
veterán

Látod, a régi motorosok emlékében a Manchester = UTD :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#95346) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Már megint..

(#95347) máyköl válasza DeathAdder (#95346) üzenetére


máyköl
veterán

Ez bolond... ;]

(#95348) LyonnaisFan1 válasza DeathAdder (#95346) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Nem csak nekem tunt fel akkor :C
Hat ez kiinos, bar megszoktuk tole.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#95349) hobizoli válasza LyonnaisFan1 (#95348) üzenetére


hobizoli
nagyúr

mondjuk pont ballisztikus leszarnam, ha magyar valogatott lenne az aktualis VB a vezetse mellett :U

több drón kell ;P

(#95350) DeathAdder válasza KisTücsök (#95325) üzenetére


DeathAdder
veterán

Murinnyó tán viszi maticot 40 milláért :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.