Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz bagyulajuve #95987 üzenetére

    :D lecsúsztál te..
    ordas nagy geci gól volt. sör meccs ide vagy oda, ezt akkor is el kell így találni
    ja és tudatos volt, természetesen. már az előtte-mozdulata is szép volt, akkor tapsolt már az amcsi csőcselék és utána tolta még meg és lőtte el

    érdekes volt amúgy. én néztem mindkét meccset, a barca-meccs elején, amikor jöttek ki az öltözőből, feszt Juniort mutatta a kamera. de tényleg, már feltűnően. jó, betudtam annak, most ő az abszolut sláger, megy-e, marad-e.. de amúgy is olyan érdekes pofát vágott, a szokásosnál flegmábbat..:D mint aki készül valamire. és aztán elkezdődött a sörmeccs, elkezdett focizgatni. tényleg róla szólt az egész

    aztán, jött a csirkés meccs, ott meg simán kiszúrtam Eriksen-t. őróla nem szólt semmi, de valamiért kiszúrtam. tényleg nem kamuzok, lehet csak mert ő az egyetlen aki miatt nézek valamikor csirke-meccset (pár évvel ezelőtt, amikor a vdv-modric-bale-corluka-s banda miatt majd mondjuk többet néztem őket, mint az ágyúsokat). na mindegy, aztán ő is vágott egy érdekes arcot, aztán megint csak ő villantott

    jó mindegy, kicsit elkalandoztam
    xd

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés