Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86101) szami777 válasza Tibiajax (#86095) üzenetére


szami777
addikt

A jó az, hogy nem kérdés, melyik meccset övezi a legtöbb várakozás, én is eléggé várom, nem nagyon kell oda-vissza kapcsolgassak.
Viszont elég fain, hogy négy meccset élőben közvetítenek a tv-k, szóval azért hátha... :)

Hnap meg Spurs és Leicester is egyszerre játszik, ott még nem tudok dönteni melyiket nézzem. De szerintem a Leicester lesz, mert azért mégiscsak nagyobb haccacáré.
Spurs-Monaco nekem meg eléggé rémlik a nagyon közeli múltból, méghozzá egy sima hazai.
Mondjuk a Monaco most magára talált, szoros meccset várok ott is.

(#86102) Citroghost

"Legfőképpen ez volt az oka a hanyatlásnak Rodgers-szel is."

Múltkor meg az volt a baj, hogy nem volt elég pénze, amit elkölthessen. Nem tudlak már követni.
De pls ki ne fejtsd megint. XD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86102) Citroware válasza Assimilator (#86100) üzenetére


Citroware
addikt

A Liverpool játékosai már akkor is rendszeresen ki voltak feküdve, mielőtt ő jött volna. :DDD Legfőképpen ez volt az oka a hanyatlásnak Rodgers-szel is.

(#86103) Tibiajax válasza szami777 (#86101) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

m4: Barcelona - Celtic
sport1: Paris Saint-Germain - Arsenal
sport2: Bayern München - Rosztov

(#86104) szami777 válasza Tibiajax (#86103) üzenetére


szami777
addikt

City-Gladbach : Film Mánia ;)

Nem is hallottam még róla, de előbb megnéztem és van olyanom is. (DIGI)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86105) NyxNyxNyx válasza szami777 (#86101) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Várjál, most akkor nem az volt a legfőbb ok, hogy nem volt szerencséjük? :F

Am sajnos a Spurs meccset nem adja semmi, de a Leicestert adja a Film Mania. Talán a Spurs Leverkusen-t majd adni fogja valami, de a többi meccset biztos nem. Maximum ha még nagy tétje lesz a végén.

KisTücsök: Szerintem simán... :(

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86106) KisTücsök válasza Tibiajax (#86103) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem az m4 választhat először? Tényleg a barcát választották? Tényleg többen néznék, mint a párizs-arzenált?

Én egyszerűen nem akarom elhinni.

(#86107) Tibiajax válasza szami777 (#86104) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

arra az ultraótvar töltelékcsatorna filmmániára is raktak BL-meccset??..... :DDD komolyan, ez már egyszerűen csak egy hatalmas nagy vicc
vagy egy nagy gennyel teli géva, amit ki kéne jól nyomni már. istenem, kik vannak ezeknek is a hátterében?... :O

KisTücsök a Barca Mo-n ((is)) -azt gondolom- a legnépszerűbb külföldi fociklub. ezzel sokmindent nem lehet kezdeni, ezzel nem nyúlnak mellé
aki meg jobban benne van a foci világában, úgyis megnéz más meccset is mert tudja, h létezik foci azért még a nou camp-on kívül is

[ Szerkesztve ]

(#86108) hobizoli válasza Tibiajax (#86103) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Digi-n masnak sincs sport1-2?
plz F1 :U

több drón kell ;P

(#86109) Sdi válasza hobizoli (#86108) üzenetére


Sdi
addikt

Miért ne lenne ?

Nekem van.

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#86110) hobizoli válasza Sdi (#86109) üzenetére


hobizoli
nagyúr

amiota atrendezetk a csatikat, azt irja a kepernyore nem kap jelet vagy a jel tul gyenge

ujra rakerestem most, 762MHz-n 46-52% kozott ugral a jelszint
nem esik szet a kep, de ennelkul eddig meg se talalta

azt irta a Guide, hogy mi a musor rajta, de kep semmi

több drón kell ;P

(#86111) Sdi válasza hobizoli (#86110) üzenetére


Sdi
addikt

Nekem tökéletes mindkettő, sőt az S1 még HD-ben is van.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#86112) fatal` válasza hobizoli (#86110) üzenetére


fatal`
titán

46-52% az nagyon alacsony, kb 60 százaléktól nézhető egyáltalán, de inkább 80-tól lesz teljesen jó.

Ki kéne hívni a szerelőket hogy csinálják meg, nekem is volt ilyen (igaz nem digi de az majdnem mindegy).

(#86113) szami777


szami777
addikt

Arsenal az oltozoben maradt. Pedig már 13 perce meccs van.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86114) bandus


bandus
veterán

ez a szerencserlen bogdan meg nagybbakat tud benazni mint ter stegen :( asszem mar most elasta magat a masodosztalyban is.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#86115) szami777


szami777
addikt

Cavani mekkora szerencsétlen már. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86116) #16514048 válasza szami777 (#86115) üzenetére


#16514048
törölt tag

Hihetetlen, simán 3-0-nak kéne már lennie.

(#86117) hobizoli


hobizoli
nagyúr

baeg ez a 6. gol a Barca meccsen ez :Y :Y

több drón kell ;P

(#86118) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért 7 kaput eltatáló lövésből 6 gól nem csúnya.

(#86119) szab.tam


szab.tam
nagyúr

bayern mccs.
vezet a csapat, és a nézők hosszú sorokban vonulnak elfele.
mélységesen lenézem, megvetem az ilyeneket.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#86120) J.Hetfield


J.Hetfield
aktív tag

Kassai nem tököl, két embert is kiszórt :DDD

(#86121) szami777


szami777
addikt

Fuu ez az psg arsenal meccs nem volt semmi, már hiányzott egy ilyen meccs.
Kér h a két piros lap okát nem láttuk, Kassai szerintem tulreagálta. :D

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86122) venember83


venember83
nagyúr

[link] - Cavani paródia. :))

(#86123) KisTücsök válasza venember83 (#86122) üzenetére


KisTücsök
addikt

:C Parádé.

Mákja volt az arsenalnak, hogy cavani (megint) ilyen napot fogott ki, és hogy megúszták eggyel. Ez a védelem megye 3-mat idézte.

(#86124) DopeBob válasza venember83 (#86122) üzenetére


DopeBob
addikt

Bogdán is alakított megint... nem tudom mi van vele, jó képességű, de a fejében valami nagyon nem ok... :U [link]

MZ/X

(#86125) viharhozo válasza szab.tam (#86119) üzenetére


viharhozo
addikt

Ha a vegeig maradsz, es kocsival probalsz kijonni, allhatsz masfel orat, mire kijutsz, szarul oldottak meg. Metroval mondjuk jobb a helyzet.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86126) venember83 válasza viharhozo (#86125) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor ennyi erővel érdemesebb ki se menni. :K

(#86127) Tibiajax válasza venember83 (#86126) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én nem mennék ki, ne félj.. :D

(#86128) Napfénysüti válasza venember83 (#86122) üzenetére

Cavani az új Torres? ;]

Més que un club!

(#86129) forceberg válasza viharhozo (#86125) üzenetére


forceberg
veterán

Mi pik-pakk kijutottunk egy természetesen teltházas meccsről.
Nem hiszem, hogy romlott volna az infrastruktúra.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#86130) viharhozo válasza forceberg (#86129) üzenetére


viharhozo
addikt

Nekem ezt a muncheniek mondtak, en mindharom meccsemre tomegkozlekedtem, nem volt vele semmi gond.

Tizezer hely van, ha ennek a negyede egyszerre akar kijonni, nincs az az infrastruktura, ami elbirja. Raadasul csak a stadion sajat kartyajaval lehet a parkolodijat fizetni, ha ott allsz a kapuban, es nincs rajta penz, kesz a balhe. A BL-meccsek hetkoznap vannak, utana koran kell kelni, raadasul ezeken tobb az erdeklodo a szurkolonal, hiszen itt nincsenek berletesek, konnyebb jegyet szerezni.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86131) Enzolord válasza forceberg (#86129) üzenetére


Enzolord
addikt

Jó, de Te MTK ultra vagy, persze, hogy mindketten kijutottatok pikk pakk.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86132) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Erős idegzetűeknek. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86133) szami777 válasza NyxNyxNyx (#86132) üzenetére


szami777
addikt

Fúú pasztmek. :DDD :DDD :DDD

Azért aki ezt kitalálta...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86134) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#86132) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez tényleg fájt..
Viszont a sok csicska alatta ekézi Ibrát, meg Pogbát.. Tudom, hogy iszonyat savanyú nekik a szőlő de hát ez van.. élvezzék ki ezt az évet, amikor nem vagyunk as BLben.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86135) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#86134) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja várjál, az az egy ember aki odaszúrt egyet a Unitednek? Wáo :DDD

Én az afrikaiakat bírom akik ilyen 50-es IQ-val szidják a másik csapatot a Sky Facebook oldalán, és ebben ki is merült nekik a szurkolás. Persze nem csak afrikaiak, és nem is mindegyikük ilyen, de ez a jellemző.
Szerintem ezekkel a kis odaszúrásokkal semmi baj.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86136) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#86135) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem, az alkommentelőket is néztem.. :)
De amúgy tényleg onnan, meg ázsiából vannak a legvérmesebbek.. eLeginkább angol csapatoknak, meg a két spanyolnak drukkolnak, és ölik egymást jó törzsi szokás szerint.. ;] ;] ;] Ott mi dolga lenne a modiknak.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86137) szami777


szami777
addikt

Ott is a Leicester gól. :))

Kapus ezt elBogdánozta

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86138) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nagyon szarok vagyunk megint. Olyan mintha izgulnának. :( Ebből még több is lehet, igaz kb ugyanannyi ziccer volt mindkét oldalon.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86139) venember83


venember83
nagyúr

Ez a Juve-Sevilla meccs lehetne olasz bajnoki, de akár Juve-Atlético meccs is. A Juve ráadásul csúnyán elszúrja a helyzeteit, a vendégek meg aprítják a házigazdákat rendesen.

(#86140) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Tippmix Vili mit keres még mindig az M4 stúdiójában?! :U

Szerk.:
Mi gólt találnak csórók?! :((( Igazi FIFA-s... :W

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#86141) Napfénysüti válasza gyuromoj (#86140) üzenetére

Pénzt. :DDD

Més que un club!

(#86142) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

2 helyzetből lőnek két gólt, mi meg nem vagyunk képesek bepofozni egy másodikat. :(

Monaco meg kap egy sárgalapot a 16-oson belül, de tizi nincs. :F

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86143) #16514048 válasza NyxNyxNyx (#86142) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem volt játékban a labda, azért nem adott tizit.

(#86144) Citroware válasza NyxNyxNyx (#86142) üzenetére


Citroware
addikt

Látod, ilyen ez, amikor nincs szerencséje egy csapatnak. Én ezt már megtapasztaltam a Spurs ellen. ;]

(#86145) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86144) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha tényleg figyelemmel követnéd a Tottenham-et tudnád, hogy kb a legbalfaszabb csapat Európában.

Na mindegy még azért messze nincs veszve. Szerencsére a másik meccs döntetlen lett.

DeathAdder: How dare you.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86146) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#86145) üzenetére


DeathAdder
veterán

A liverpool után esetleg, de legfeljebb csak a második legbalfaszabb :D

(#86147) Citroware válasza DeathAdder (#86146) üzenetére


Citroware
addikt

Miért? Mi Európában tök jók vagyunk. :DD Az elbaszott Sevillai meccs, meg pár évvel ezelőtt a csoportkörből nem-továbbjutás kivételével nem igazán vannak rossz eredmények az európai kupákból, mivel közben amikor voltunk EL-ben, azok a meccsek láthatóan le voltak tojva, az pedig nem balfaszság hanem nemtörődömség volt.

[ Szerkesztve ]

(#86148) DeathAdder válasza Citroware (#86147) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja hogy európa, ahhoz nem értek... :D

(#86149) Citroware válasza DeathAdder (#86148) üzenetére


Citroware
addikt

Na ezaz bmeg, az a baj, hogy ki se jutunk, azt nehezebb elérni, mint utána ott eljutni akár nagyon sokáig. :DDD

(#86150) DeathAdder válasza Citroware (#86149) üzenetére


DeathAdder
veterán

#majdjövőre :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.