Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86451) Citroware válasza DeathAdder (#86446) üzenetére


Citroware
addikt

Bazmeg, akkor ezek szerint ő tette olyanná a Barcát. És megnézve, mettől-meddig volt ott, kurvára összeillik a képbe, mert 2009-től tűnt fel nekem igazán, hogy mennyire szánalmas a Barcelona.

Akkor ez volt a baj. Most, hogy tudatosult bennem, eddig tiszteltem Guardiolát, most már utálom, mert nyomorék.

(#86452) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86451) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86453) Richard!


Richard!
addikt

Köszi :R
Win10 Live TV alkalmazással nézném, azon pedig hála istennek nincs spieler tévé ;]

Ott pedig az egyes csatornán a Villa-Újkastély meccs lesz.

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86454) DeathAdder válasza Richard! (#86453) üzenetére


DeathAdder
veterán

onlinetvkeresre.eu, de a minőség messze van a HD-től :))

(#86455) venember83 válasza Enzolord (#86449) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassú volt a PH!, mire elküldtem, már más is válaszolt.

(#86456) DeathAdder válasza Richard! (#86453) üzenetére


DeathAdder
veterán

jajj bocsi, bt sport 1 nem pedig sky 1 :W

Az is ott a Live TV appban :)

[ Szerkesztve ]

(#86457) Richard! válasza DeathAdder (#86456) üzenetére


Richard!
addikt

Közben már megvan. De eléggé fos a minősége...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86458) #15106560


#15106560
törölt tag

Arsenal, LOL! :D

(#86459) szami777


szami777
addikt

Kistucsok remélem láttad ezt...
Eskuszon kivesz az izgalom a chelsea meccseibol mert mindegyik ugyanugy kezdodik.
Lehet csak a 2.félidőket kéne nézzem.

Fuu bazd ez nagy égés lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86460) Enzolord válasza szami777 (#86459) üzenetére


Enzolord
addikt

Hogy lehet 1 kaput eltaláló lövésből 2 gólja az arsenalnak?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86461) Richard! válasza Enzolord (#86460) üzenetére


Richard!
addikt

A Wenger-taktika része :DDD

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86462) DeathAdder válasza Enzolord (#86460) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezt united drukkerként komolyan kérdezed? ;]
Tisztán emlékszem pár éve úgy verték meg 2-1 re a WBA-t hogy 0 kaput eltalálója volt a utd-nek :D

(#86463) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A gond hogy a türelmetlen "Abra papa" alatt Contenek nem lesz ideje új csapatot építeni, bármennyire is jó benne.

(#86464) KisTücsök válasza szami777 (#86459) üzenetére


KisTücsök
addikt

Szerencsére nem láttam. Most nyomtam oda, pont a gülü góljára, ami szám szerint a harmadik a csapatának. Ennyi. Engem ez nem érdekel. Nem tudom a kezdőt, de vannak elképzeléseim. Szerintem életemben először most fogom azt mondani, hogy én ebből nem kérek. Keresek jobb elfoglaltságot.

(#86465) Richard! válasza KisTücsök (#86464) üzenetére


Richard!
addikt

Keresek jobb elfoglaltságot
Vagy másik csapatot ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86466) DeathAdder válasza KisTücsök (#86464) üzenetére


DeathAdder
veterán

Shankly: "If you don't support us when we loose or draw, don't support us when we win!"

(#86467) venember83


venember83
nagyúr

Cahill kitől kapja a fizetését? :DD

(#86468) máyköl


máyköl
veterán

Akkor én Madrid szurkolóként Guardiola mellé állok.
Sosem értettem miért utálják annyian. Szerintem egy tök szimpatikus fazon, és nem emlékszem egy kijelentésére sem, amely kiverte volna a biztosítékot, mindig is elegánsan viselkedett/nyilatkozott.

Oké, az értelmetlen tiki-takáját és a belevitt színészkedést én sem szeretem, de mivel mindig is a támadó futball, labdatartó futball, az "ellenfélt teljesen észrevehetetlenné tevő" futball híve voltam, így kedveltem mindig is Guardiolát.

Valaki meg tudná magyarázni, vele szemben miért isteníti mindenki azt a csicska Mourinho -t, aki örökké az ellenfélre, vagy a bíróra fog mindent, minden nyilatkozatában pocskondiázza az ellenfelet vagy annak edzőjét, undorító sunyi focit játszat a kezdetek óta minden csapatával? Egy igazi tróger. A futball bohóca. Szégyellem, hogy a csapatom edzette.
És nem, nem érdekel hogy ő hozta el egyedül a bajnoki címet nekünk.

(#86469) Enzolord válasza máyköl (#86468) üzenetére


Enzolord
addikt

Pont, hogy Guardiola az aki sunyi, az egész lénye az..
Egy irritáló valami.. Dobálják magukat a játékosai, és inkább hátra passzolnak 40et, mint hogy normálisan megoldanák.. Aki a rakkolós, hajtós, kemény focit szereti, nem a Hollywoodi melodrámát, az rühelli Pepet..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86470) venember83


venember83
nagyúr

Istenem, ezzel a Juve-meccsel ma nagyon komoly bűnöket elkövetett embereket kellett volna büntetni, nem Juve-szurkolókat. Dani Alves rendkívül szerencsés góljával megvan a három pont, mással nem is érdemes foglalkozni, felejtsük el ezt a szemetet is.

(#86471) DeathAdder válasza máyköl (#86468) üzenetére


DeathAdder
veterán

Mert napjaink messze legsikeresebb edzője, és ezért megosztó személyiség az emberek között.
Ha sok szurkolónak elnyered az utálatát is akkor valamit jól csinálsz!
Pellegrini pl. egy joviális vénember volt mindenki szemében senki sem imádta, senki sem gyűlölte. Nem csinált világverő csapatot, nem volt karaktere se semmilye, csak egy "szimpatikus" figura volt mindenki szerint.

(#86472) Enzolord


Enzolord
addikt

3:3.. azt hitték a lila majmok, hogy a bab is hús!!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86473) #15106560 válasza máyköl (#86468) üzenetére


#15106560
törölt tag

Respect!

(#86474) DeathAdder


DeathAdder
veterán

mi van cével? Öreg vagy sérült?

(#86475) máyköl válasza DeathAdder (#86474) üzenetére


máyköl
veterán

Mindkettő.

(#86476) 7600 GS válasza DeathAdder (#86474) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem csak simán későre járt. ://

(#86477) Tibiajax válasza venember83 (#86470) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lényeg, h megvan a három pont!..

(#86478) szami777 válasza KisTücsök (#86464) üzenetére


szami777
addikt

Szarjál bele, nekem sem volt leányálom, haverokat áthívtam meccset nézni, a 6-ból 3 Arsenalos volt, képzelheted milyen estém volt :D
Lesz ennél jobb is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86479) venember83 válasza szami777 (#86478) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem max. télig húzza Conte, ha nem kezd el eredményes lenni a csapat.

(#86480) szami777 válasza venember83 (#86479) üzenetére


szami777
addikt

Sanszos.
Tudod mikor követnek el ennyi védelmi hibát a védők? Ha zéró önbizalmuk van.
És ez meg az edző sara szerintem, mert többek között az edző dolga mentálisan rendbe rakni a játékosokat.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86481) venember83 válasza szami777 (#86480) üzenetére


venember83
nagyúr

Vagy ha kutyaütők. Na mármost a Chelsea nem véletlenül nem engedte el Terryt, és próbálta megszerezni Bonuccit. :D

(#86482) Ringman


Ringman
nagyúr

úgy látom szerencsére de boer elfelejtette a japán bohócot.
mindenesetre rano kezdett, szóval kapott gól nélkül nem fogjuk megúszni.

(#86483) KisTücsök válasza szami777 (#86478) üzenetére


KisTücsök
addikt

Hát bele is szartam, és mentem a dolgomra. :DDD Az más egyébként. Haverokkal. De egyedül egy monitor előtt görnyedve akadozós streamen nézni, nem akkora poén. Inkább fájdalmas, fizikailag is, és amúgy sem tesz jót az egészségnek, hosszú távon. Te tudod mire gondolok, két éve ezt nézed. DeathAdder nem, de legalább elsüthette ezt a kibaszott nagy közhelyt, köszönjük.

Régen olyan jó volt. Aki fos volt, kikerült a csapatból. Aztán ha edzésen újra jól produkált, vissza. Itt annak van bérelt helye aki stabilan retek teljesítményt nyújt. És érthetetlen. És az is.

(#86484) Ringman


Ringman
nagyúr

kondogbia elég nagy melléfogás (bár még csak 23 éves), kb quaresma vagy mancini (a brazil) leigazolásával vetekszik az idehozatala, csak még náluk is többe került.

(#86485) DeathAdder válasza KisTücsök (#86483) üzenetére


DeathAdder
veterán

"Kibaszott közhely" - nem, nem az de attól még igaz.

"DeathAdder nem tudja"
ja szegény liverpool drukkerként teljesen fogalmatlan ilyen téren, kb 30 éve lófaszt sem nyertek és csak árnyékuk önmaguknak :DDD a cselzi drukker meg kardjába van dőlve mert tavaly a bajnoki cim után nem lettek a top4-ben, és nem tetszik a csapat játéka.
Kívánom hogy csak egy meccsen lásd úgy látszani őket amit deathadder nézett sok-sok évtizeden keresztül :)) azokhoz képest a cselzi tegnap is atombrutál focit tolt :)

(#86486) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Annyira szar hogy a spíleren a kommentátorok végig magas hangerőn dumálnak a stadion meg teljesen le van halkítva :W

(#86487) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Lyézusom, kommentátor szerint életidegen pillanat lett volna ha az Uptonban is ilyen buborékokat fújtak volna a WHU -sok.
És az a vicc hogy ezt minden kibaszott meccsen elsüti ez a fogalmatlan kommentátor :W tényleg senki nem szól rá??

(#86488) lacy86 válasza DeathAdder (#86486) üzenetére


lacy86
addikt

Keves a koltsegvetes - ennyire telt :D

(#86489) athomi


athomi
veterán

Nagy Ádámot ma először láttam új csapatában játszani az Inter ellen, elég feledhető volt a teljesítménye.

(#86490) KisTücsök válasza DeathAdder (#86485) üzenetére


KisTücsök
addikt

Húha. :DDD Egyik sem talált. Na de... Nem fogom feleslegesen koptatni a billet, végül is csak minden 2. hsz-em szól arról, hogy mi a problémám.

Úgyhogy még mindig maradjunk annyiban, hogy fogalmad sincs róla.

(#86491) DeathAdder válasza KisTücsök (#86490) üzenetére


DeathAdder
veterán

nem is találgattam :DDD
Ne is koptasd feleslegesen, ráér majd akkor amikor megint lesz egy szar meccse a cselzinek :)

De értem tökéletesen, de ne hidd azt hogy Te a világ másik végében egy fotelból jobban tudod mint egy Conte hogy ki kell és ki nem kell a kezdőbe :R
Contetól meg mindenki csodát vár egy teljesen összezuhant csapatot vett át, és nem hogy a közeget de még a nyelvet sem tudja rendesen beszélni, ami komoly akadályokba ütközhet a kezdetekben, amikor pontos utasításokról van szó. Persze könnyű ezt annak megítélni aki megszokta a jót és azelőtt a csapata minden második meccsen kapott egy gólt..
Conte letett már egyet s mást az asztalra hogy lehessen hinni benne, Kloppot is mindenki ekézte amikor a PL-be átvett egy nem rossz nevekből álló de szar csapatot, ott is sokan a csodát várták azonnal.

de nem is tudom minek tépem itt a klaviatúrát, részemről téma lezárva. Felőlem lehet szar a keret, meg fatökű a Cahill majd vesz abra papa másikat de olyat ne állíts hogy fogalmam nincs mit kellett végigszenvedned, mert én hasonló csak még százszor szarabb szenvedést nézek már lassan 20 éve egykét rövid periódust leszámítva..

(#86492) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

" Mauricio confrims that Harry Kane, Mousa Dembele, Eric Dier, Danny Rose and Moussa Sissoko have not travelled to Moscow because of injury."

Még valaki? :(

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86493) venember83 válasza NyxNyxNyx (#86492) üzenetére


venember83
nagyúr

Rugani, Asamoah, Marchisio, Benatia. De Sturaro visszatért. Nem mintha sokat érne a jelenléte úgy, hogy egy másodpercet sem játszott meccsen az idei szezonban. Már várom a híreket, hogy Khedira/Lemina/Pjanics is megsérült, akkor meg nem marad középpályás a csapatban.

(#86494) Ringman válasza venember83 (#86493) üzenetére


Ringman
nagyúr

asamoahból már nem nagyon lesz focista szerintem.
[link]

(#86495) venember83 válasza Ringman (#86494) üzenetére


venember83
nagyúr

Ez így van. Pedig idén nyáron egyes nyilatkozatokban már új igazolásként beszéltek róla, mivel végig tudta csinálni az alapozást, nem sérült le stb. Kell télen még erősítés a középpályára, min. 1 de inkább 2 ember Marchisio állapotától függően.

(#86496) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A világ második legerősebb bajnoksága :D
Barcelona have nothing on Blackburn Rovers! :C

(#86497) Richard!


Richard!
addikt

César Luis Menotti:
"Vannak játékosok, akiket nem értékelnek úgy, ahogy kellene. Sokan vannak ilyenek, de a világ legjobbja szerintem Iniesta. Ő egy tökéletes labdarúgó, játssza a focit, gólpasszokat ad, sokat fut, és még sok egyéb. Ehhez képest még egyetlen Aranylabdát sem kapott. Ahogy a reklámokban sem szerepel annyit, nem beszélnek róla eleget.......Nem tudom miért van ez, de az emberek nem igazán veszik észre mennyire kiváló játékos ő."
:)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86498) Tibiajax válasza Richard! (#86497) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem tudom, észrevetted-e, de a kis Sergi Robertoból simán lehet még Iniesta 2 később

(#86499) L_YKing válasza Tibiajax (#86498) üzenetére


L_YKing
addikt

Roberto masabb, mint Ini. Nem tudom van-e/volt-e olyan jatekos mint o.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86500) Richard! válasza Tibiajax (#86498) üzenetére


Richard!
addikt

A kis Sergi Roberto előbb legyen Dani Alves 2. Utána lehet Iniesta 2 is :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.