Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86801) Richard!


Richard!
addikt

Magyar Válogatott... Szerény véleményem szerint, nem lett volna nagy elvárás a 6 pont sem, 2 meccsből. Valljuk be, teljesíthető lett volna.
Ehelyett szereztünk 1 egységet és majd a selejtező sorozat végén ismét mehet a matek, amiben hála Istennek, kiválóak vagyunk.
De én azt mondom nektek, ez a hajó már most, 2 forduló után elment. Úgy kb. 50 évre...

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86802) Enzolord válasza Tibiajax (#86800) üzenetére


Enzolord
addikt

Látod Tibi, ha leveszed a narancs szemellenzőt, látod Te is!! :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86803) wednesday válasza Richard! (#86801) üzenetére


wednesday
őstag

Nem nagy elvárás a 6 pont?? :Y
Miért nem rögtön 9-et 2 meccs alatt?

A szigetlakók ellen kellett volna behúzni a meccset, az lett volna a teljesíthető.

(#86804) viharhozo válasza Tibiajax (#86800) üzenetére


viharhozo
addikt

A biro kifejezetten szar volt, mindket oldalra boven tevedett, meglepoen durva meccs volt, siman ki lehetett volna szorni 6-7 sargat, o meg hagyta, hadd menjen a rugdosodas.

Ilyenkor szar sport a foci, hisz nyilvan nyerhettek is volna 3-2-re, akkor meg mindenki marha boldog lenne, csak hat nem ez tortent. Kar, mert talan most jatszott a legjobban a valogatott, volt tobb egeszen nezobarat nehany perc is. A gond az, h ehhez a stilushoz a jatekosok kepessegei sajnos egyelore elegtelenek, igy hiaba lett szemre sokkal jobb a jatek, ha az eredmenyesseg ezzel epp forditottan aranyos. Ennek a selejtezokornek mar lottek, lehet kiserletezgetni, de talan celszerubb volna visszaallni az erdeti koncepciora, mert osszessegeben azert az eredemeny a lenyeg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86805) venember83


venember83
nagyúr

A lényeg, hogy játszott a csapat, a gólok is megvoltak, még mindig jobb így kimenni a pályára, mint bunkerfocit nyomni.

(#86806) NyxNyxNyx válasza venember83 (#86805) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:R

más: Janssen szép gólt kúrt, Alderweireld gólját se tudná megismételni sok védő.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86807) athomi válasza KisApám (#86786) üzenetére


athomi
veterán

Bezzeg ha 2-2 maradt volna lapítanál a szelvényeddel.

(#86808) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

amikor még nem a bírót szidtuk, mert voltak valóban válogatott játékosaink...

(#86809) venember83 válasza Tibiajax (#86808) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, persze, régen minden jobb volt. De attól még nem kell folyamatosan a múltba menekülni, mert a jelenben élünk.

(#86810) L_YKing válasza venember83 (#86809) üzenetére


L_YKing
addikt

[link]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86811) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Jézusom :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86812) Tibiajax válasza venember83 (#86809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szeretnék én a jelenben maradni, csak folyamatosan sírhatnékom van...
az meg annyira szar

(#86813) Richard! válasza wednesday (#86803) üzenetére


Richard!
addikt

Nem.
Mert csak.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86814) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Angol válogatott összefoglalva: Lendületesen kezdik a támadást, odaadják Rooney-nak, aki 5 másodpercig gondolkozik felnéz, majd technikásan melléível.

Értem én, hogy még mindig jó játékos, de rohadtul nem illik ebbe a fürge csapatba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86815) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#86814) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyfasz ki ül azon a padon, kész katasztrófa az FA maradisága, és nem tesznek ellene semmit.

Mezőnyjátékosat hagyjuk is, de a kapusposzton Forsternek zsinórban 6 klín shit sem volt elég ahhoz a Sotonban hogy kiszorítsa a válogatott kezdőjéből a már csak Torinoban vergődő Hartot..

Eddie Howe tökéletes volna irányítani angliát, bár ő elég fiatal és a Bournemouth hülye lenne megválni tőle.
Azt viszont el lehet felejteni hogy az FA egy nem angolt nevezzen ki szöv. kap. posztra.

Nekik ez már politikai dolog is meggyőződésem, minden téren elöl járnak (legnagyobb mérnökök, tudósok etc..) de hogy a futballban ennyire konzervatívak legyenek ez már tényleg kiábrándító, de szerintem nincsenek is nagy ambícióik, legalábbis nagyon úgy tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#86816) Citroware válasza DeathAdder (#86815) üzenetére


Citroware
addikt

Majd én átveszem és menni fog nekik.

(#86817) DeathAdder válasza Citroware (#86816) üzenetére


DeathAdder
veterán

egy kopp féle edző kéne aki a sok jó (de nem világklasszis) játékost össze tudná fűzni egy egységes jó csapattá, és nem egyénekre kihegyezni, mint Woy, Sam, bárki...

(#86818) Citroware válasza DeathAdder (#86817) üzenetére


Citroware
addikt

Ne legyen PL menedzser ilyen pozícióban, mert akkor mindig pihentetné a saját klubjának játékosait, hogy azok jól szerepeljenek a klubcsapatban. Mert ugye felhozták Wengert, mint másodállásba. :N

(#86819) DeathAdder válasza Citroware (#86818) üzenetére


DeathAdder
veterán

wenger nem lenne rossz amúgy :)

(#86820) Citroware válasza DeathAdder (#86819) üzenetére


Citroware
addikt

Aha, aztán Arsenal - Pool meccs előtt direkt végigjátszatná az összes 'pool játékost, az Arsenal játékosokat meg pihentetné a rangadóra. :DD

(#86821) DeathAdder válasza Citroware (#86820) üzenetére


DeathAdder
veterán

ugyanmár, annyira azért ő sem komolytalan..

(#86822) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86820) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nem hinném, hogy egyszerre lenne valaki szövetségi kapitány és egy komoly clubnak az edzője. Vagy ha arra gondolsz, hogy érzelemből kedvezne az Arsenalnak, azt nem hinném. Más kérdés, hogy nincs olyan sok angol válogatott játékosuk. Vagyis vannak páran, de inkább cserék(itt is, ott is).

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86823) this is life válasza venember83 (#86809) üzenetére


this is life
Ármester

Mert regen meg volt football plmagyar brazil 3-0 az utolso orom foci volt amit lathattunk, kint voltam.. azota csak lefele visz az ut, meg fogadkozasok vannak illetve epulnek tucat szamra a stadionok amiket nezokkel nem lehet megtolteni , mert annyira a beka segge alatt van a magyar foci.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#86824) Tibiajax válasza this is life (#86823) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ne feledd, az éjjel soha nem ér véget!

xddd

(#86825) viharhozo válasza Tibiajax (#86808) üzenetére


viharhozo
addikt

Ja, Meszoly hiresen soha nem szidta a birokat, meg egyebkent se bundaztak meg kb. az osszes meccset a hatvanas-hetvenes evekben. Szep dolog a nosztalgia, de azert vigyazzunk vele.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86826) Ringman válasza viharhozo (#86825) üzenetére


Ringman
nagyúr

a lényeg az, hogy a bíró holland volt, következésképp nem nyújthatott fos teljesítményt.

legalább is innen indult el a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#86827) Tibiajax válasza Ringman (#86826) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most nem erről van szó.. :) a hollandok se szentek, sőt lehetnek szarok is
de az, h ezután a semmitérő játékunk után (tisztelet egy-két játékos kivételnek, aki mert is csinálni valami értelmeset, mondjuk egy Nagy Á.) a bíróval kezdtek el jönni, annyira szar....
de mindegy is, mert látom, h már megint nem ugyanazt a meccst néztük
még mindig nincs 3-nál több passz, vagy 10m-re lévő játékosnak pontos passz, ilyenkre nem kell még mindig számítani a magyar válogatott játékosoknál. viszi a labdát az a szerencsétlen védő is fel felezőig, ott van tőle 2 magyar, nem képes odarúgni, odaadja az ellenfélnek.. ez Fiola bzmeg, ez a válogatott??? ez az ország egyik legjobb védő focistája? ez a szar szerencsecsomag, aki elfordult amikor rálőtte rodrigez és gól is lett nyilván belőle?? nézzétek meg a visszajátszást, mit csinált
ahelyett, h megvédte volna hazája kapuját - mert ugye itt nem egy szerda esti kocafociról van szó, amikor másnak menni kelll dolgozni, ezek profi játékosok, sokkal több pénzekért, mint amennyit én normál munkával bármikor megkereshetek, és válogatott tétmérkőzés volt!!- elfordult bzmeg, hadd lőjje rá, csak a fejemet ne találja el
rohadjon meg mind, gyűlölöm az egészet pocsolyát, amit ti nyugodtan isteníthettek mert reménykedéseitekkel éltettek
a Nagy Ádám gyereket tartanám meg kb, ő mer is csinálni valamit labdával, nem csak szabadulni próbált tőle mindig, de mindet, az összes többit eltakarítanám a pálya közeléből is és elkezdeném járni az országot és én szednék össze játékosokat. falu szinten, falu szinten jobbakat találnék mint ezek a ganék

(#86828) Ringman válasza Tibiajax (#86827) üzenetére


Ringman
nagyúr

van sok baj, az biztos.

pl gera nem bírja az iramot - érthető is, nem fiatal, minek végig a pályán tartani.
dzsudzsák már túl a csúcson, az alibibajnokságban egy kis úszógumi is belefér.
fiola meg vsz. nem véletlenül a vidiben van.

hogy németh behozatalával mit akart a mester, azt sem tudom.

nagy ádám jó volt, vele az a baj, hogy elfárad a végére, bologna meccseken is kb 60-70 perc tájékán lecserélik.
de vsz 1 év a serie a-ban és meglesz a kondi.

csak szabadulni próbált tőle mindig, de mindet, az összes többit eltakarítanám a pálya közeléből is és elkezdeném járni az országot és én szednék össze játékosokat. falu szinten, falu szinten jobbakat találnék mint ezek a ganék

na ezt azért kétlem, kíváncsi vagyok, hogy a faluszinten játszók mennyire bírnák a mentális terhelést.

(#86829) adise


adise
őstag

nem azért rossz az angol válogatott mert nem számit nekik az egész? Csak a PL a legfontosabb? Mert itt én ugy olvastam hogy a PL az minden előtt van. :U

(#86830) NyxNyxNyx válasza adise (#86829) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

viszlát :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86831) Ringman válasza adise (#86829) üzenetére


Ringman
nagyúr

az angoloknál az van, hogy nemzeti büszkeségből mindenáron balfasz hazai szövetségi kapitányt neveznek ki.

(#86832) adise válasza Ringman (#86831) üzenetére


adise
őstag

Majd egyszer befut Bechkam

(#86833) #16514048 válasza adise (#86829) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem lehetne ezen már túllépni?

Nem mintha nem lenne valóságalapja, mert tavaly a PL-ben a tökutolsó csapat is több pénzt kapott, mint mondjuk a La Ligában bárki a Barcát és a Reált leszámítva.

Szerintem nem olyan nehéz megérteni, hogy miért fontosabb nekik a bajnokság, mint másoknak.
Nyilván nem lehet a sorozatos, pocsék nemzetközi teljesítményeket ennyivel magyarázni, de azért na...

[ Szerkesztve ]

(#86834) Tibiajax válasza Ringman (#86831) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Capello-val se voltak nagy számok

(#86835) Ringman válasza Tibiajax (#86834) üzenetére


Ringman
nagyúr

capelloval a 2006-2007-es real madridos éve után senkinek, azaz sem az oroszoknak sem az angoloknak nem volt nagy eredménye

[ Szerkesztve ]

(#86836) Tibiajax válasza Ringman (#86835) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos elfelejtette a szakmáját....

(#86837) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gera meccs utáni interjú megvolt? :| :|

(#86838) DeathAdder válasza adise (#86829) üzenetére


DeathAdder
veterán

Lyézusom... :W

Hiába téptem a pofámat annyiszor, persze mit is várjak akik a lakájmédiát isszák.. :W

(#86839) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#86838) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

minden topicba csak beszólogatni jár, hagyjad...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86840) this is life válasza Tibiajax (#86827) üzenetére


this is life
Ármester

Nem erdemes bosszankodni a magyar valogatott teljesitmenyen , helyen kell kezelni a dolgokat, amatorok még ha fizetest is kapnak a harmatos munkajukert. Igy kell nezni a helyzetet, klub es valogatott szinten is gyebgek vagyunk nagyon , es ugy tunik ez valtozni nem fog , csak legfeljebb a lassu sullyedesbe neha bekoszon egy hulam hegy aztan megint lefele tart az irany. 20-30 eve igergetnek , reformalnak es egyre gyengebb a jatekuk.
Gondolom az sem segiti a fejlodest , hogy a nem gazdag szulok tehetseges gyermekeinek lenyegeben eselye sincs normalis edzes,csapat mellett felnoni,fejlodni. Akinek meg penze van a falabu gyermeke szekeret tolja anyagilag ,kesobb meg az nb1-ben latjuk viszont.
Ezert is irtam hogy bosszankodni , a vilag él-kozep mezonyetol is messze vagyunk mar 1-2 evtizede.

Ellen pelda , vizilabda , uszas, kajak-kenu, kezilabda ...stb

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#86841) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

Én nem láttam olyan katasztrofálisnak a tegnapelőttit. Szerintem az volt a baj, hogy nem a Dárdai féle, tiszteljük az ellenfelet taktika volt, hanem az, amit az Egervári mindig nyomatott, az adok-kapok. Ehhez nem elég fegyelmezett a védelem, és egyébként is benne van a hibalehetőség, szóval még az elejéből is vissza-vissza kéne menni védekezni.
Mindenki ellen óvatosan kell nyomni.
Egyéni képességet az edző nem tud javítani, a keret pedig nagy vonalakban ugyanaz, mint eddig. A Dárdai féle taktikával kéne próbálkozni. Csatárból pedig olyan kellene, aki nem csak annyit tud, hogy várja a labdát, és a kapu előtt még egy megfordulást tud megcsinálni, meg lőni, ha nincsenek rajta. Ez elavult. Egyedül a Szalai ér valamit, mert azt hiszik, hogy veszélyes, és ezért 2-3 emberrel fogják, egyébként 2 másodperc alatt elveszti a labdát. A többi még annyit sem ér, hogy lekössön egy védőt. Többet láttuk őket a tv-ben a pad mellett melegíteni, mint amikor a pályán voltak.

(#86842) 7600 GS válasza [CS]Blade2 (#86841) üzenetére


7600 GS
addikt

Dárdai alatt nem voltak ilyen amatőr hibák :\\\

(#86843) Richard! válasza [CS]Blade2 (#86841) üzenetére


Richard!
addikt

Soha nem értettem az 1 csatáros játékot....kb semmi értelme. 4-3-3 aztán jó napot! Nem lenne túlzás kijelenteni, hogy eredményesebbek lennék, mint egy (nulla) csatárral.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86844) Citroware


Citroware
addikt

Manolas megnevezett 4 támadót, akiket nehezebb volt levédekezni, mint Messit. Akik "jobbak" voltak:
Ibra, Suarez, Benzema, Ronaldo

Benzemával nem értek egyet, de a többi oké.

(#86845) DeathAdder válasza Citroware (#86844) üzenetére


DeathAdder
veterán

miért játszottál már ellene? :DDD

(#86846) L_YKing válasza DeathAdder (#86845) üzenetére


L_YKing
addikt

A fifa manager modban ami majdnem ugyanaz mint az elo foci. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86847) KisTücsök


KisTücsök
addikt

:D ...
__

No és akkor... mit várunk ma? :DDD A bitang lettek ellen.

Nem mintha nem lenne mindegy. :DDD

(#86848) Napfénysüti válasza KisTücsök (#86847) üzenetére

Elnézve a védelmet remélem egy X azért meglesz. Idegenben meg jó az. :DDD

Més que un club!

(#86849) szami777 válasza KisTücsök (#86847) üzenetére


szami777
addikt

Egyszerű, mint a faék, ma el kell verni őket, különben lefőtt a vb.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86850) 7600 GS válasza szami777 (#86849) üzenetére


7600 GS
addikt

Ennyi.

Sok veszíteni valónk már nincsen, úgyhogy hajrá srácok! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.