Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86051) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Conte sem szeret rotálni. Megint pont ugyanaz a kezdő, mint eddig.

(#86052) Enzolord válasza adise (#86050) üzenetére


Enzolord
addikt

Te vagy Poolos, vagy Miket nem ismered?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86053) adise válasza Enzolord (#86052) üzenetére


adise
őstag

Egyikse! Csak itt sokan a Liverpoolt tartják a legjobbnak csak sosincs szerencséje! Még akár BL-t is nyerne simán csak nem érdekli őket

(#86054) Citroware válasza NyxNyxNyx (#86048) üzenetére


Citroware
addikt

Meg fogja verni a Spurst, ha megint olyan kezdővel állnak ki, amilyennel szoktak az európai kupákban. :DD

(#86055) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna akkor hajrá chelsea

(#86056) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért az megnyugtató, hogy közünk nincs a meccshez kb, de sikerült megint megszerezni a vezetést.

(#86057) Tibiajax válasza KisTücsök (#86056) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

amíg van egy costátok, no para
:)

(#86058) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Bazmeg Cahill. :W

Ez a védelem egy fos. Eddig is kb csak szerencsénk volt, hogy csak ennyit kaptunk.

[ Szerkesztve ]

(#86059) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ezt a szerencsecsomag cahill-t, istenem...

(#86060) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Costa állatt!!!!!!!!!!!!!!!


:D

(#86061) KisTücsök válasza Tibiajax (#86060) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD Necces volt azért.
__

Nem tudom, Terry minek megy mindig előre szögletnél. Már jó ideje nem úgy fejel, mint régen.

(#86062) Tibiajax válasza KisTücsök (#86061) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mire felér, már pont vége a szögletnek..

na még egy gólt vágjál már Diego

(#86063) Enzolord válasza KisTücsök (#86061) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem láttam a meccset, de a statok alapján a kapusotok nem sokat fogott.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86064) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86054) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát tavaly az EL-ben 4-1 lett, nem tudom most miben más a Monaco. Remélem megint szerencsénk lesz, mint az összes PL meccsen az elmúlt 20 évben. :C

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86065) KisTücsök válasza Enzolord (#86063) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D Hát na..
__

Visszavonom a bazmeg Cahillt. Az rohadtul szabálytalan volt a köcsög Fer-től. Kifelé szabad kellett volna legyen, és még mondjuk egy aranyos kis sárga.

Nem szeretem az ilyen pontvesztéseket. Amikor a csapat kb mindent megtesz, csak éppen a bíró nem úgy gondolja. De ettől függetlenül szar a védelem. És most három kemény meccs jön. Conte meg megint későn cserélt...

[ Szerkesztve ]

(#86066) DeathAdder válasza adise (#86053) üzenetére


DeathAdder
veterán

Kik azok a "sokan"? :U

(#86067) DeathAdder válasza KisTücsök (#86065) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nyugi van, ha most mi vagyunk a cselzi akkor az az utolsó emberes hazard félre lerántás nem sárga hanem egyből piros, és Ki Szung Jong esése egy újabb befújt tizenegyes. Szóval lehetne rosszabb is :) tudtam volna örülni ha nem lesz hazard pénteken... :D de a védelem még nem az a beton Conte féle amit megszokhattunk. Kíváncsi vagyok beltolja-e a buszt otthon

(#86068) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez meg megint kiröhögött valakit (talán hendersont)

(#86069) BenHans


BenHans
addikt

Roma 1 - 2 Samp

Totti az ömlő esőben melegít amikor a többiek az öltözőben illetve a kispadon azon töprengenek, hogy lesz-e egyáltalán folytatás.

Hát lett.... [link]
46' Totti beáll, felpezsdül a játék.
61' Óriási labdát ad Dzekonak 2-2.
93' Értékesíti a büntetőt 3-2.

Capitano, mi lesz velünk nélküled?

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#86070) Enzolord válasza BenHans (#86069) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R :R
Az egyik utolsó warrior..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86071) Citroware


Citroware
addikt

Jó kis meccshét lesz ez a következő. :)) BL-forduló, aztán pénteken este a Chelsea - Liverpool rangadó is sokat fog elmondani arról, hogy ebben a szezonban végülis mi merre hány méter. :B

(#86072) Enzolord válasza Citroware (#86071) üzenetére


Enzolord
addikt

És ne felejtsük az EL fordulót se.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86073) Ringman


Ringman
nagyúr

az inter szokás szerint hullagyenge, így de boer a novembert (talán még az októbert) sem fogja megérni

(#86074) Tibiajax válasza Ringman (#86073) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

türelem...

(#86075) Ringman válasza Tibiajax (#86074) üzenetére


Ringman
nagyúr

mert a türelmes várakozás az bevett szokás az internél :DDD

szerk:
3 meccs - 1 pont.

eddig gasperini szint

[ Szerkesztve ]

(#86076) hobizoli


hobizoli
nagyúr

nezem ezt a Vidi - Hali osszefoglalot...
... hat a Kiraly Gabival itt most mi volt?

elso golnal kiuti a vedore, aztan csak nezi mi lesz tovabbb a foldon fekve, nem ugrik fel meg semmi
aztan kovetkezo tamadas kifejelik a kezebol a labdat az otoson kivul, erre eljatsza a nagy halalt
a masodik Vidi golnal meg megemeli a bal labat es a foldre esik belole
de abs nem ertem mi volt a serules oka a mozdulatban
kb mintha ezzel fedezne magat, hogy miert rugtak be 3m-rol, jaj bement, akkor alibibol fetrengek egyet :U

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#86077) DeathAdder válasza BenHans (#86069) üzenetére


DeathAdder
veterán

Respect :R Életem első fodbalmeccse egy roma-liverpool (0-2 és végig a Roma játszott jobban, tisztán emlékszem :) ) BL meccs volt 2002 tavaszán. Romában ő és Batistuta volt az első két játékos akinek megjegyeztem a nevét, hihetetlen hogy még aktív játékos ez az ember :R

(#86078) Tibiajax válasza Ringman (#86075) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#86079) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#86065) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért Chelsea szurkolóként inkább nem bíróznék. Costa eddig kb minden meccsen megúszott egy pirosat és győztes gólt szerzett utána. :D

Cahill-t sajnálom, idegesítő lehet amikor egy ilyet benéz a bírói kar. Először én is szabályosnak láttam, de hogy élőben ezt hogy nézték be...

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86080) Citroware válasza Ringman (#86075) üzenetére


Citroware
addikt

Szegény csóri interesek, örült mindenki, hogy De Boer megmenti a csapatot, erre még rosszabb a helyzet, mint volt. :DDD

(#86081) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86080) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mondjuk az zseniális húzás volt, hogy nyár végén nevezték ki, a felkészülési időszak végén. Az még nem most derül ki, hogy be fog-e válni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86082) Citroware válasza NyxNyxNyx (#86081) üzenetére


Citroware
addikt

Az igazolások jók voltak viszont, ennél jobbakat nem hiszem, hogy ő hozott volna.

(#86083) szami777 válasza KisTücsök (#86065) üzenetére


szami777
addikt

Megnéztem az összefoglalót, ki volt ez a retkes buzi bíró?

Costa előtt meg pacsi, hihetetlen, mit hajtott, az olló gólja is szép volt.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86084) Citroware válasza szami777 (#86083) üzenetére


Citroware
addikt

Kezdjük ott, hogy a szabályok szerint Courtoist ki kellett volna állítania a büntető előtt. Az már más kérdés, hogy szerintem nem érdemelte volna meg a Chelsea ezt, de ami szabály, az szabály, ha a Barca az ellenfél, már nem lett volna a pályán sem ő, sem Costa. :DDD

De amúgy ja, ebben szerintem is igazad van, de... nem a bíró miatt ment el a meccs.

(#86085) DeathAdder válasza Citroware (#86084) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az új idei szabályok szerint az már csak sárgát ér, szóval helyes döntés volt. Hazard viszont egy kontrázó utolsó embert állított meg szabálytalanul, ami tudtommal még mindig piros... (mibe hogy a következő fordulóban MoTM lesz?)

De eddig az Arsenal sem panaszkodhat a bírói karra. Leszternek nem fújt be a legvégén egy egyértelmű tizit, szombaton meg a Soton ellen az utolsó percben befújt egy olyan szituációt amiből minden meccsen kb. 5 szokott lenni. És hopsz egyből a 4 pont helyett már csak 1 lenne nekik az utolsó két meccsből (mert vórdi úgyis bebassza a tizit :D ) ennyit számít a rengeteg munka mert nem hajlandók a tetves videóbírót bevezetni..

[ Szerkesztve ]

(#86086) Citroware válasza DeathAdder (#86085) üzenetére


Citroware
addikt

Az Arsenalra én is mérges voltam. Volt egy jó meccsük, de a másik hármon... nem érdemlik meg, hogy ugyanannyi pontjuk legyen, mint nekünk. És mégis ilyen igazságtalan ez.

Ja és pénteken ne Hazard, hanem Mané legyen a meccs embere. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#86087) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#86079) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem pirosat. Max második sárgát. :DDD

Neem. Túlzás egyébként. A szokásos sárgáját mindig megkapja, de ennél többet miért érdemelne minden meccsen? Mert akkor tegnap Fer és Amat és húzhatott volna az öltözőbe. Nem tudom, ki nézte a meccset, de a swansea játékosai végig csak rugdosódtak. Costa is a sárgáját törlesztésért kapta Fer-rel szemben. Fogunk még ezzel szívni, mert mindegyik csapat ráállt a spanyolra, előbb utóbb jönni fog a második sárga, vagy jobb esetben szimplán kigyűlnek. Ez van. De reflexből ne osztogassunk már neki azért pirosat.

Egy olyan eset volt a meccsen, amiből gól lett, pedig szabálytalan volt. Csak ezért hoztam fel. De lesz még amúgy ilyen.

Egyébként ez meglehetett volna, ha Conte nem vár megint ilyen sokat a cserével. Eddig mindegyik meccsen a cserék után felpörgött a csapat, és leginkább rúgott még egy gólt. De nem fog Fabre sem mindig brillírozni ha csak 10 percet kap... Maticsot elfelejthetné már a kezdőben. Támadásban nulla, amit hozzátesz, védekezésben meg ott nem jobb, mint amúgy Fabre lenne.
___

xsanyi: Marriner.

[ Szerkesztve ]

(#86088) Citroware


Citroware
addikt

A tavalyi dobogósok. :DDD

(#86089) KisTücsök


KisTücsök
addikt

[link]

Enyém botrányosan szar lett. :DDD

(#86090) Enzolord válasza KisTücsök (#86089) üzenetére


Enzolord
addikt

De csak elsőre, nem?? ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86091) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86082) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, mert a felkészülési időszak csak az igazolásokból áll.

Tücsök: Nem láttam a mostani meccset, azt csak olvastam hogy itt is néhányan panaszolták, hogy nem küldték le a gólja előtt. Általánosságban írtam az eddigi szezont nézve, West ham ellen például teljesen egyértelmű volt az egyből piros és az eltiltás. És akkor most nem is játszott volna.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86092) KisTücsök válasza Enzolord (#86090) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D
___

Barca: Neymar bejelentette, mikor jön ki az első száma

Alatta egy komment: "...A szombati bajnoki után meg van kedved énekelni? Maximum a requiem jöhet szóba!"

:DDD

(#86093) venember83


venember83
nagyúr

De foghíjas a Sun - Eve meccsen a lelátó.

(#86094) he7edik. válasza Citroware (#86088) üzenetére


he7edik.
addikt

:C

Égő szöveg a flém vázon

(#86095) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

gyerekek, mi, mii..mi ez az ernyedtég?? Bajnokok ligája indulás van ma este!! nnna :((( szedjük össze magunkat, induljon be a topic.

lássuk a meccskártyát:

ejj, kiherélt párizs-gunners fain kis meccs lesz. visszavágója meg még jobb

retkes psv-atleticsko meccs tavaly is volt, nem?..

bájer-rostov sima 2-es?..
:o

[ Szerkesztve ]

(#86096) Enzolord válasza Tibiajax (#86095) üzenetére


Enzolord
addikt

Sokan majd csak csütörtökön jövünk lázba a topikból az EL miatt.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86097) Citroware


Citroware
addikt

Na, van egy nagynevű vélemény a számomra Liverpool-szemszögből "trianoni" sorsdöntő elvesztett EL döntőről.

Ferguson: A Liverpool azért veszítette el a EL döntőt a Sevilla ellen, mert a második félidőre egyszerűen túl fáradtak voltak. Nem bírták azt a magas pressinget, amit Klopp kért. És ez Klopp hibája.
Nekem sosem volt olyan csapatom, ami egész szezonban bírt volna ilyen nyomást gyakorolni.

Van benne valami, mert akkoriban sok volt a sérült, és kevés játékos sok meccset játszott, a Premier League-ben is meg kellett felelni, és az az erős letámadás, amit ő kér, ahhoz jó erőnlét kell, de ha már a meccset is úgy kezdik, hogy fáradtabbak, akkor lehet hogy igazából már az első félidőben majdnem eldőlt a meccs a Liverpool javára, annyival jobbak voltak, de mindhiába, csak egygólos vezetés lett és a második félidőben már nem bírtak úgy letámadni, és szétszakadtak a középpályán, és megfordult a meccs.

Lényegében ezt mondta Fergie. Nagy kár azért a meccsért, mert kb meghatározta az egész következő szezonunkat (BL...) és az átigazolásokat is, hiszen ha BL-ben indulunk, azt hiszem, jött volna komoly név... emiatt lehet, hogy azon az egy meccsen az egész jövőbeli évek szempontjából is sok múlott...

[ Szerkesztve ]

(#86098) Tibiajax válasza Citroware (#86097) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

fú, még mindig itt vagy leragadva?....

(#86099) Citroware válasza Tibiajax (#86098) üzenetére


Citroware
addikt

Úgy tűnik Ferguson is. :DDD

(#86100) Assimilator válasza Citroware (#86097) üzenetére


Assimilator
őstag

O te kis naiv. Tudod hany serult lesz ebben a szezonban is? Legalabb 8.
Klopp taktikaja zsenialis, (ha egyaltalan lehet taktikanak nevezni) viszont kivegzi a jatekosokat.
Kifektette anno a Dortmundot. Most jon a Liverpool.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.