Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86551) #15106560 válasza MPowerPH (#86546) üzenetére


#15106560
törölt tag

Piros és tizi? Mit csinált?

(#86552) jegenye77 válasza #15106560 (#86551) üzenetére


jegenye77
addikt

Mindegy mit csinált, kapnia kellett volna és kész :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86553) L_YKing válasza bandus (#86549) üzenetére


L_YKing
addikt

Ja hogy ez piti... :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86554) MPowerPH válasza #15106560 (#86551) üzenetére


MPowerPH
félisten

(#86555) jegenye77 válasza MPowerPH (#86554) üzenetére


jegenye77
addikt

Kezezésnél nem a 16 os on kívül állt a sorfal? Mintha még el is hangzott volna. Nem néztem az elemzést így tényleg nem tudom. De a kommentátor azt mondta kívül volt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86556) scincole válasza MPowerPH (#86554) üzenetére


scincole
csendes tag

Volt egy visszajátszás oldalról, a kezezés 1-2 méterrel tizenhatoson kívül volt.

(#86557) 7600 GS válasza MPowerPH (#86550) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem örüljünk, hogy láttunk egy hajtós, egészen a végéig izgalmas meccset! :) ;)

(#86558) Richard! válasza 7600 GS (#86557) üzenetére


Richard!
addikt

Ahol a reál madrid csak kereste a labdát. Még ha az eredmény nem is ezt mutatja :)
Ezt azért még tedd nyugodtan hozzá :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86559) NyxNyxNyx válasza Richard! (#86558) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én másik meccset néztem, de a kommentekből és a statisztikából nagy Dortmund fölényt gondoltam volna, erre az összefoglalóban(BT Sport) szinte csak Real helyzet volt. Most akkor mi az igazság?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86560) 7600 GS válasza Richard! (#86558) üzenetére


7600 GS
addikt

Aha frankó, látom most sem bírtad ki. :))

(#86561) szami777


szami777
addikt

Sajnos várható volt, hogy fos lesz az Atleti- Bayern meccs. :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86562) Richard! válasza 7600 GS (#86560) üzenetére


Richard!
addikt

Kedves videókártyanevű országos cimborám. Beszéljenek helyettem a számok: [link]

Puszika :))

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86563) venember83


venember83
nagyúr

A Magdeburg még nem rúgott gólt hazai pályán? Nahát...

(#86564) 7600 GS válasza venember83 (#86563) üzenetére


7600 GS
addikt

BL játék napokon Magdeburg? :D

(#86565) máyköl válasza Richard! (#86558) üzenetére


máyköl
veterán

Én hozzátettem ma mindenkinek, akivel erről beszélgettem.
Lefocizott a Dortmund.
17 éve szurkolok a Real Madridnak, a véleményem sosem fog megváltozni. Ez a klub méltatlan ahhoz a játékhoz, amelyet tegnap (és az elmúlt években oly sokszor) játszott. Akármilyen erős is ez a Dortmund, az sem érdekel, hogy idegenben voltunk, nem méltó ez a játék a Real Madridhoz. Szerintem a Madrid van akkora csapat, hogy bárhol, bármilyen körülmények között az ellenfél igazodjon a csapat játékához, ne mi őhozzájuk.
És olvasom a kommenteket, hogy nem olyan rossz ez az X, pár éve négyet kaptunk ebben a stadionban, stb. Vakarom a fejem, de én nem tudok elégedett lenni egy X -el, de lehet bennem van a hiba. És akármilyen eredményes lehet ez a bunkerfoci, mindig utálni fogom, ahogy Mourinho -t is, ez az ő szakterülete.

Hala Madrid Siempre, Y nada más!

(#86566) szami777


szami777
addikt

City meccs mekkora már. :Y

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86567) #15106560


#15106560
törölt tag

Ámokfutás Vidal módra! :DDD

(#86568) szami777


szami777
addikt

Nem szoktam NSO cikkeket linkelni, de ez megint kiemelkedő lett.
Középpontban BigSam, de rengeteg érdekességet megemlítenek. [link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86569) BenHans válasza MPowerPH (#86550) üzenetére


BenHans
addikt

CR: 11-es nem lehetett, 16-os vonalán kívül volt a kezezés. Sárga és szabad befele.

Amúgy ma Pique is kezezett de ő a tizenhatoson belül. Természetesen mehetett tovább.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#86570) adise válasza szami777 (#86568) üzenetére


adise
őstag

Mi ebben a kiemelkedő?

(#86571) szami777 válasza adise (#86570) üzenetére


szami777
addikt

Gondolom te nem szoktál nso-t olvasni, máskulonben nem kérdeznéd. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86572) viharhozo válasza máyköl (#86565) üzenetére


viharhozo
addikt

Ti milyen meccset neztetek? Egy total forman kivuli, edzot csak hirbol ismero, netto emberhatranyban (Benzema) jatszo Madrid ellen eppen kiszenvedte az X-et a Dortmund. Mennek elore esz nelkul, ha valaki osszekapta volna a Realt, gond nelkul lonek otot, mivel a Dortmund egyszeruen nem vedekezett a kontrak ellen, minden labdavesztes eletveszely nekik.

Tuchelnek be kene latnia, h ez igy nem megy, a kicsiknek persze lehet guritani az otosoket, de ha egyszer valaki veszi a lapot, hulyere veri a Dortmundot.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86573) jegenye77


jegenye77
addikt

Lehet inkább csendbe kellett volna maradni tegnap mikor többször kiabáltak itt, hogy kezezés meg tizi. ( tizenhatoson kívül)
Piqué nél, hogy is volt ez???
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86574) L_YKing válasza jegenye77 (#86573) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez azert butasag most mert itt a Dortmundosok mondtak a kezezest, de tudod mit? Elnezzuk neked. :))

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86575) jegenye77 válasza L_YKing (#86574) üzenetére


jegenye77
addikt

Mindegy ki mondta. Bárhol előfordul, hogy kezezik valaki és nem fújja be a bíró.
Ezért kár picsogni.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86576) kacsyx válasza jegenye77 (#86575) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Így van, ne picsogj.

(#86577) jegenye77 válasza kacsyx (#86576) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszi nem, Nekem nincs is miért :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86578) L_YKing válasza jegenye77 (#86577) üzenetére


L_YKing
addikt

.del

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86579) jegenye77 válasza L_YKing (#86578) üzenetére


jegenye77
addikt

Akkor valamit nagyon félreértettél!
Segítek!
Annyit mondtam, hogy egy kezezés miatt amit nem adtak meg, senki ne kerüljön pszichiátriára.
Elég sokszor elofordul ( sajnos) az ilyen.
Amúgy is a Dortmundosok inkább otthon keressék a hibát!Annyi helyzetből illett volna még kettőt beverni és akkor örömbódogság van. Madrid meg szépen elgondolkozhatott volna, hogy mit hibázott. Aztán hátha történik egy kis változás a csapatnál. Így sajnos semmi se fog történni.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#86580) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

a Sparta Praha nem egy szar csapat, ez tény, de ez azért.....
ez gáz

(#86581) Citroware válasza Tibiajax (#86580) üzenetére


Citroware
addikt

XD
Az intert ki nem veri meg? :DD

(#86582) Richard! válasza Tibiajax (#86580) üzenetére


Richard!
addikt

A bajnokságra koncentrálnak ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#86583) J.Hetfield válasza Citroware (#86581) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

A Juventus?

(#86584) venember83 válasza Tibiajax (#86580) üzenetére


venember83
nagyúr

Az olasz klubok már jó ideje magasról tesznek az EL-re, csak kötelezettséget és ezáltal terhet jelent.

(#86585) L_YKing válasza venember83 (#86584) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak az angolok szarhatjak le a szaros Bl-t, kitorolhetik vele a segguket Pl-t, stb...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86586) Enzolord válasza L_YKing (#86585) üzenetére


Enzolord
addikt

No elég lesz Zsunior!! Ti is leszarnátok, csak annyira bénák vagytok, hogy még jó ligában sem tudtok indulni!! :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86587) Tibiajax válasza venember83 (#86584) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

lehet, de ettől függetlenül azért a Juve rúgott volna vagy négy gólt ezeknek is... meg simán hozná

mindegy, leszarom nem is érdekel ez az egész

(#86588) Citroware válasza venember83 (#86584) üzenetére


Citroware
addikt

LOL na ez az, ami biztos, hogy hülyeség.
1. Nekik ugyanis küzdeniük kell azért, hogy a csicska Serie A-juk feljebb lépjen az UEFA ranglistán, hogy a negyedik helyezett is szerepelhessen a BL-ben, és mivel az EL-beli szereplésért pontosan ugyanannyi pont jár, mint a BL-ért, ezért az EL-ben egyszerűbb javítani az UEFA koefficiensen...

2. Serie A-ban kurva kevés pénz van, az ottani gazdasági viszonyokhoz nagyon jól jön a csapatnak a pénz az európai szereplésért, míg a Premier League csapatok közül még a középcsapatok is kiröhögik ezeket az összegeket, lásd West Ham.

[ Szerkesztve ]

(#86589) Enzolord válasza Citroware (#86588) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért csicska az olasz bajnokság??? Én sajnálom, hogy nem négy olasz csapat van, a ratyi németek helyett! De nem a mostani olaszok, hanem a számomra nagy négyes, Juve Roma Inter és a Milan! Nekik ott lenne a helyük!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#86590) messi6502 válasza Citroware (#86588) üzenetére


messi6502
tag

Nem ugyanannyi pont jár az el-ért, mint a bl-ért.

Points system:
1. Each team gets two points for a win and one point for a draw (points are halved for matches in the qualifying and play-off rounds).
2. Clubs that reach the round of 16, quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Champions League, or the quarter-finals, semi-finals or final of the UEFA Europa League, are awarded an extra point for each round.
3. In addition, four points are awarded for participation in the group stage of the UEFA Champions League and four points for qualifying for the round of 16

UEFA Champions League points system:
First qualifying round elimination – 0.5 points
Second qualifying round elimination – 1 point
Group stage bonus participation – 4 points
Group stage win – 2 points
Group stage draw – 1 point
Round of 16 bonus participation – 4 points
Clubs are also awarded an additional point if they reach the round of 16, quarter-finals, semi-finals or final.
NB Points are not awarded for elimination in the third qualifying round or play-offs, since those clubs move to the UEFA Europa League and are awarded points for participation in that competition.

UEFA Europa League points system:
First qualifying round elimination – 0.25 points
Second qualifying round elimination – 0.5 points
Third qualifying round elimination – 1 point
Play-off elimination – 1.5 points
Group stage win – 2 points
Group stage draw – 1 point
Clubs are also guaranteed a minimum of two points if they reach the group stage and are awarded an additional point if they get to the quarter-finals, semi-finals or final.
*Penalty shoot-outs do not affect the calculation system.

Az meg, hogy küzdeniük kell, hogy 4 csapat mehessen a bl-ben, nemsokára mindegy lesz, mert az első 4 ország 4 csapata mehet a bl-ben talán 2018tól (volt is itt linkelve) és maradjunk annyiban, hogy nem az olaszok megsegítése miatt jött ez a hirtelen szabályváltoztatás, mikor az angolok közel kerültek ahhoz, hogy elveszítsék a harmadik helyüket.

[ Szerkesztve ]

(#86591) Citroware válasza messi6502 (#86590) üzenetére


Citroware
addikt

Ez érdekes, mert 1-2 éve még pont az volt a vicc, hogy a csapatok kalapba kerüléséért való pontszámításba az EL-beli győzelmek pont annyit érnek, mint a BL-beli. Akkor vagy változott azóta, vagy nemzetekre másképp számolják.

(#86592) messi6502 válasza Citroware (#86591) üzenetére


messi6502
tag

Másfél éve is volt különbség: [link]

Egy-egy győzelem lehet ugyanannyi pont, a különbség itt keresendő, ami sokat számít:

Clubs that reach the quarter-finals, semi-finals, or final of either the UEFA Champions League or the UEFA Europa League (1 bonus point).
Clubs that qualify for the group stage of the Champions League (4 bonus points).
Clubs that qualify for the round of 16 of the Champions League (5 bonus points).

(#86593) L_YKing válasza Enzolord (#86586) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#86594) NyxNyxNyx válasza Citroware (#86591) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Most nem néztem meg amit a fórumtárs kicopipasztázott, de egy jó EL irreálisan sok coeff pontot kapnak a csapatok az ellenfél erősségét nézve a BL-hez képest. Ebbe az is közrejátszik, hogy több EL meccset kell lejátszaniuk a döntőig, mint BL-t.

Tehát arról nem volt szó, hogy ugyanannyit érne, csak hogy irreálisan sokat.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#86595) venember83 válasza Enzolord (#86586) üzenetére


venember83
nagyúr

A jó ligában ti sem indultatok, csak a bajnokságban, szóval.... :DDD

(#86596) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nna, már az olasz bajnokság is csicska......

(#86597) viharhozo válasza Citroware (#86588) üzenetére


viharhozo
addikt

Az idei olasz EL-indulok tavaly a Seria A teves penzeibol ennyit kaptak:

Fiorentina: 76 millio euro
Sassuolo: 40 millio euro
Roma: 83 millio euro
Inter: 95 millio euro

Az olaszok eleg bonyolultan osztogatjak a penzt, de a lenyeg, h az eredmenyesseg viszonylag keveset szamit.

Az EL-gyoztes nagyjabol 20-25 millio eurot kasszirozhat. Ez nem tul sok penz azoknak a kluboknak, akiknek realis eselyuk van nyerni, de mondjuk az olaszok nyugodtan koncentralhatnanak ra, mert az otthoni penzugyi eredmenyuket nem befolyasolja erdemben. A gond ott van, h azert EL-t se olyan konnyu nyerni, es egy oszi csoportgyozelem osszvissz 4-5 millio eurot er.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86598) szami777 válasza viharhozo (#86597) üzenetére


szami777
addikt

Na de az olyan lecsúszott olasz csapatokat mint az Inter, meg a Milan mi vinné el felfelé az úton, ha mondjuk nem egy EL győzelem? (Jó, rá lehetne vágni BL győzelmet is, de pls ne. :D )
Nem csak a pénzről beszélek, hanem a renoméról, ami eléggé meg van kopva.
Nehéz megnyerni, de az, amit az Inter leművel eddig az EL-ben, az kritikán aluli, és érthetetlen.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#86599) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy az megvan, hogy jelenleg Angliában az oddsok úgy alakulnak, hogy a City után a Liverpoolt tartják a legesélyesebbnek a bajnoki címre? :DD

(#86600) L_YKing válasza Citroware (#86599) üzenetére


L_YKing
addikt

Es lefonek majd ahogy mindig..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.