Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80151) szami777 válasza Enzolord (#80149) üzenetére


szami777
addikt


Ez egyébként mellette szól és az érdemeit nem lehet tőle elvenni, bárki bármit mond.
14 év alatt a legrosszabb, amit elért az egy 3. hely és azt is csak egyszer. :R

A képen, amelyiken a mezet fogja full olyan feje van, mint aki menten elsírja magát. És nem örömkönnyek ezek.
Ez inkább ilyen "I have no idea what i'm doing" nézés. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80152) venember83 válasza athomi (#80150) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy értem, ott egy Audi, Porsche, BMW, akár VW konszernként, vagy ha már amerikai piac, akkor akár Ford, Cadillac, Isten tudja, hány nem teljesen alsókategóriás márka van, de pont egy Chevrolet??? Jó hogy nem Mahindra, Tata vagy éppen Dacia. Felfoghatatlan.

(#80153) venember83 válasza szami777 (#80151) üzenetére


venember83
nagyúr

14 év alatt a legrosszabb, amit elért az egy 3. hely és azt is csak egyszer.

Elfeledkezel a két évről, amikor nem sikerült a csapat padján zárni az évet. Ez azért kicsit árnyalja a képet. Vagy jól sikerült az év, vagy éppen annyira rosszul mentek a dolgok, hogy lépni kellett.

(#80154) Enzolord válasza venember83 (#80152) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj, hogy a Chevrolet akkor vesztette el a presztízsét, amikor megvette a Daewoot , és átkeresztelte...
Azért egy Camaro, vag egy Corvette igen csak menő dolog...
Csak az a fránya alsó kategóriás hulladék, amit megvettek..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80155) máyköl válasza venember83 (#80148) üzenetére


máyköl
veterán

Az még hagyján, de mióta az Adidas az Mu mezszponzora? Nagyon le vagyok maradva, ez most meglepett...

(#80156) venember83 válasza máyköl (#80155) üzenetére


venember83
nagyúr

(#80157) 7600 GS válasza Enzolord (#80154) üzenetére


7600 GS
addikt

Mióta hulladék a Daewoo?

(#80158) Citroware válasza szami777 (#80151) üzenetére


Citroware
addikt

De csak mert nem fejezte be az ideit. :DD

(#80159) Enzolord válasza 7600 GS (#80157) üzenetére


Enzolord
addikt

Mondj nekem egy olyan autójukat, amelyik presztízst sugall.. Vagy akár csak büszke lehet rá a tulaj..
BTW még egy Daewoo transzformerszt sem láttam.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80160) venember83 válasza 7600 GS (#80157) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem hulladék, mondom ezt úgy, hogy egy Dacia Logant vezetek. De nem méltó egy ilyesmi vállalat egy MU szintű csapathoz, ha figyelembe vesszük, hol áll a világ futballját tekintve (általában!!!) a Manchester United.

(#80161) Napfénysüti válasza Enzolord (#80159) üzenetére

Mondjuk a Chevrolet sem éppen presztízsmárka. :DDD

Més que un club!

(#80162) Tibiajax válasza szami777 (#80147) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sikerült akkor benyalnia magát..

(#80163) #16514048 válasza venember83 (#80152) üzenetére


#16514048
törölt tag

A Ford meg a Chevy egy szinten van kb., egyébként meg a Jeep sem egy luxusmárka. ;]

Jól mondja Enzo, itthon, a Daewoo-k átcimkézésével "ásta el" magát a márka, de egyrészt az amerikai modellek egész jók (Malibu, Impala, SS, Volt, vagy akár a pickup-ok), másrészt Európában már csak a Corvette-et és a Camaro-t arulják, amikről szintén nem a "gagyi" szó jut eszembe elsőre.

Nekem nincs vele semmi bajom, szerintem még csak nem is mutat rosszul a mezen.

(#80164) venember83 válasza #16514048 (#80163) üzenetére


venember83
nagyúr

A Jeep és a Fiat nem opció lényegében. A tulajdonviszony miatt nem volt/nincs választása a Juventusnak. Viszont a MU-nak van. A Chevrolet itt Európában nem éppen a minőség megtestesítője, és a MU leginkább Európában ismert klub, még ha hakniznak is Ázsiában és Észak-Amerikában.

Spark, Cruze, Aveo, Malibu, Trax stb. Nem úgy tűnik, hogy csak Corvette-et és Camarót árulnának. Legalábbis pl. Lengyelországban, Magyarországon, Portugáliában. Abban igazad van, hogy Angliában, Németországban, Franciaországban, Spanyolországban csak a Camaro és a Corvette maradt. Nem néztem meg az összes országot. Végül is mindegy, kár erre szót vesztegetni, ennyit nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#80165) Enzolord válasza venember83 (#80164) üzenetére


Enzolord
addikt

Amik a honlapon fel vannak sorolva, az mind Daewoo szökevény, az fix..
Ha megnézed az orr kiképzést, a hűtőrácsot, egy fostos Daewoo ugrik be róla..
Nekem legalábbis..

Az amcsi választék klasszisokkal jobb.. Bár én amcsi verda b.u.z.i. vagyok.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80166) #16514048 válasza venember83 (#80164) üzenetére


#16514048
törölt tag

[link]

Az oldalon fent vannak az autók, de venni már nem tudsz, konfigurálni se. Minden modellnél alternatívaként az Opel oldalára irányító linket is találsz, és ez ugyanígy van a portugál és lengyel oldalon is. Mondom, Európában már csak Camaro-t meg Corvette-t tudsz venni tőlük.

(#80167) venember83 válasza #16514048 (#80166) üzenetére


venember83
nagyúr

Értem, akkor elnézést, tévedtem.

(#80168) Baaraanz válasza Tibiajax (#80120) üzenetére


Baaraanz
tag

[BREAKING NEWS | ÚLTIMA HORA]
Sergio Busquets extends contract with FC Barcelona

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#80169) 7600 GS


7600 GS
addikt

1. Egy autó nem lesz attól hulladék, hogy esetlegesen nincsen presztízse.
2. Az amerikaiaknak inkább a hamburgerkészítés való, mint az autógyártás.

Lényegében ennyi.

(#80170) Tibiajax válasza Baaraanz (#80168) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyi.
köszi

(#80171) KisTücsök válasza 7600 GS (#79173) üzenetére


KisTücsök
addikt

Simeone Atleticojától egy valamit azért nem lehet elvenni, ami miatt én is szurkolok nekik, ha egy picit félretesszük a BL-t. A kétcsapatos dögunalmas spanyol bajnokságot háromra duzzasztotta. És hogy milyen játékkal? Hát nem is 6-700 milliós a kerete, valamit valamiért. Én annak örülök, ha a PL minél változatosabb, és szerencsére az is, bajnokok is cserélődnek, majd még jobb is lesz ennél. Ha mindig csak két csapat pályázna a bajnoki címért... pff.
_____

(#79350) MikE008: Én.
_____

Xsanyi: Remélem hasonló szezont tud majd tolni, mint a tavalyi. Mármint a kapitány. És egy szebb idény végén távozik majd.

Látom a legvégén még a rühes sztók is beelőzött minket. Szép...

Az új mezünk annyira most nem jön be. Azok az oroszlánok rajta halványan...
_____

Mou meg a MU-nál, örülök. Egyelőre. Aztán, azon sem lepődnék meg, ha nem jönne el az, amit itt sokan várnak, hogy 2-3 év után úgyis tönkreteszi a csapatot. Nem olyan biztos az. És ha ez lesz majd, akkor már annyira azért nem fogok örülni. :D

(#80172) Enzolord válasza 7600 GS (#80169) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát, ha azt vesszük, hogy Henry Ford már akkor autót gyártott, amikor egy Audi még a kanyarba nem volt, akkor ezt így nem mondanám.. Kinek mi, de én imádom az izomautókat, azok meg ott nőnek.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80173) szami777 válasza KisTücsök (#80171) üzenetére


szami777
addikt

Jó, hogy megint itt vagy, próbáltam helyetted is tartani a frontot. :DDD :DDD

Most olvasom az első távozó valszeg Oscar lesz. Nem bánom annyira, mert egy zseni, de nagyon hullámzó a teljesítménye. Tökéletes így, megcsinálja a helyet Matának. Apropó Mata, szerinted Mou onnan is kitúrja? :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80174) BenHans


BenHans
addikt

Valaki tud olyan helyet ahol a döntőt lehet nézni Budapesten?
Jó lenne a nem kéne asztalfoglalas...

Köszi

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80175) Richard! válasza BenHans (#80174) üzenetére


Richard!
addikt

Milyen döntő? :F

:P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80176) máyköl válasza Richard! (#80175) üzenetére


máyköl
veterán

CopaAmerica.

(#80177) Richard! válasza máyköl (#80176) üzenetére


Richard!
addikt

Nna akkor lökjed, hogy mi fogja közvetíteni, mert arra én is kíváncsi vagyok ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80178) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

ide azért még vissza kell majd mennem..

(#80179) KisTücsök válasza szami777 (#80173) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, hátha visszazavarja hozzánk. :D

Ahh, a kis Mata. Ilyenek kellenének most, mint ő. Egyébként Osi is akkor volt a legjobb. Mióta a spanyol elment, nem is nagyon fejlődött és még a teljesítménye is egy hullámvasút. Pedig tudna ő (is).

(#80180) vans?


vans?
őstag

Eljott a nap!

hábm bábm

(#80181) L_YKing


L_YKing
addikt

El baszki... Mehetek melozni ismetelten..

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80182) Richard! válasza L_YKing (#80181) üzenetére


Richard!
addikt

Eljött a nap....Hajrá Veszprém!!!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80183) máyköl válasza Richard! (#80177) üzenetére


máyköl
veterán

Gondolom a Sport tv, tavaly is úgy volt, hogy nem adja itthon semmi, aztán végül a sport tv adta.
A baj inkább a hajnali meccsidőpontokkal van, nem épp munkabarát...

(#80184) 7600 GS


7600 GS
addikt

Libabőr :B :R

(#80185) DeathAdder válasza 7600 GS (#80184) üzenetére


DeathAdder
veterán

már akinél.. :DDD
meg kéne nézni, de nehezemre esik, kár h ma van :(

[ Szerkesztve ]

(#80186) Citroware


Citroware
addikt

Bréking-hír

Sakho szervezetében talált (zsírégető tablettával beszedett) anyagot megvizsgálták, és megállapították, hogy igazából nincs a tiltott listán, ezért nem kap további büntetést, és már játszhat is.

Ekkora faszságot!!!! :W :W :W Végülis csak a BL-indulásunkba került a hiánya. :O Kivették a semmiért akkor, amikor élete formájában játszott.

Nem elég, hogy egész meccsen a Sevillai cigányoknak fújtak a bírók, de még ilyesmivel is sújtották a csapatot, hogy a szezonunk legstabilabb védőjét eltiltották a semmiért, rajta keresztül nem jutott volna egy spanyol sem.

[ Szerkesztve ]

(#80187) Richard! válasza Citroware (#80186) üzenetére


Richard!
addikt

Ez a hír több, mint megmosolyogtató :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80188) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Tippek mára?

Szerintem most hosszabbítás nem lesz. De hogy ki nyeri....

(#80189) cyberkind válasza KisTücsök (#80188) üzenetére


cyberkind
félisten

Tuti hogy valamelyik madridi csapat lesz a győztes.

;]

Paranormal Cocktivity

(#80190) Tibiajax válasza vans? (#80180) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

milyen nap? szombat?

istenem, ezt is meg kellett érni, h a szép milánói stadionban a két retkes madridi csapat játsza az európai bek-döntőt.. szánalom. az angol meg a német házi döntők is hányingerek voltak, na de ez.. ennél nincs lejebb.
mennyi európai csapat van pedig. szebbnél szebbek

[ Szerkesztve ]

(#80191) szab.tam válasza cyberkind (#80189) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K
[link] :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80192) Tibiajax válasza szab.tam (#80191) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

1.1-es oddsot ad a madridi győzelem nálad?? :D máris megrakom 200k-val

(#80193) szab.tam válasza Tibiajax (#80192) üzenetére


szab.tam
nagyúr

csak az álmaimat tökrözte. nálam így nézne ki:
0.98*

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80194) Richard! válasza Tibiajax (#80190) üzenetére


Richard!
addikt

:DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80195) L_YKing válasza Tibiajax (#80192) üzenetére


L_YKing
addikt

Es ha x lesz?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80196) 7600 GS


7600 GS
addikt

Nem ide akartam. :B

[ Szerkesztve ]

(#80197) KisTücsök válasza cyberkind (#80189) üzenetére


KisTücsök
addikt

Bátor. :D
___

Tibi: Az a MU - Chelsea szvsz azért egyáltalán nem volt olyan szar. De amúgy igen, ez akkor jó, ha két más nemzetiségű csapat finálézik. Atleti - Real meg két éve volt bassza meg. :O De azért csak megnézzük.

Az a standion amúgy meg minden, csak nem szép. :DDD

(#80198) szab.tam válasza Tibiajax (#80190) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80199) Tibiajax válasza KisTücsök (#80197) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

aha, csak azt hiszed.. voltam már ott, tudom mit beszélek! hatalmas épület, a legnagyobb építmény amit én eddig láttam, körülötte semmi, így még jobban kiadta. kicsit lepukkant, enyhén felújítandó kecó :) csodálatos, dokk-kikötői hangulattal az egész érted, körülötte kolbászárusok a verőfényes napsütéses déltájban..
annyira imádtam.. mintha egy dél-olasz '60-as évekbeli filmbe estem volna

[ Szerkesztve ]

(#80200) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Fú de szar ez a kézilabda kommentátor. Remélem a BL döntőn nem kell emiatt panaszkodnom. :U

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.