Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80551) gyuromoj válasza gyuromoj (#80543) üzenetére


gyuromoj
veterán

Claudio Ranieri a Gazettának a Vardy-Arsenal transzferről: "Igaz."

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80552) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nem voltunk annyira rosszak.

Vardyra kíváncsi leszek jövőre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80553) viharhozo válasza forceberg (#80549) üzenetére


viharhozo
addikt

Szarul jott ki, mert a hulye partjezo tenyleg mutogatott (minek???), es azt hihette Szalai, h mehet. De a masik is ordithatott volna, h megy erte.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80554) Citroware válasza gyuromoj (#80551) üzenetére


Citroware
addikt

Pfff... :W

Mi a f.sznak mennek olyan csapatba, amelyik mögöttük végzett? Inkább maradnának még egy évig, könnyen lehet, hogy megint megelőznék az Arsenalt!
Most már mindegy. :(

:((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

(#80555) NyxNyxNyx válasza Citroware (#80554) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mindegyik csapat mögötte végzett. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80556) DS39


DS39
nagyúr

A németek első perces gólja (még ha nem is adták meg) szépen beárazta a magyar válogatottat.

Lesznek bajok az EB-n...

(#80557) hobizoli válasza DS39 (#80556) üzenetére


hobizoli
nagyúr

hát. kb... :U :K

több drón kell ;P

(#80558) cyberkind


cyberkind
félisten

2-0. :D

Paranormal Cocktivity

(#80559) villamos


villamos
őstag

2:0
Ne legyenek illúziók, ilyen még sokszor lesz.
Arra tippelek, hogy most kapnak még egyet, vagy kettőt. A meccs legvégén lehet egy becsületgólunk, de csak mert barimeccs, és a németek beengedik majd.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#80560) #16514048


#16514048
törölt tag

De jó, hogy már megint jönnek a negatív kommentek és temeti mindenki a válogatottat, amiért 2 góllal vezetnek ellenünk a németek...

Nem tudom mit vártatok ettől a meccstől, de már most látom magam előtt, hogy az Eb-n is csak a fikázás fog menni, akármeddig jutunk.

(#80561) cyberkind válasza #16514048 (#80560) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azelőtt is temettem hogy kijutottak a kibővített EB-re úgyhogy engem aztán nem izgat, nem miattuk fogom nézni ezt se. :D :))

Paranormal Cocktivity

(#80562) NyxNyxNyx válasza cyberkind (#80561) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

De akkor ne is örülj a válogatottnak ha esetleg valahogy összejönne a továbbjutás a csoportból. :U

Én se várok tőlük sokat, de magyar vagyok, nekik fogok szurkolni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80563) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#80562) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt hittem hogy ez egyértelmű, tőlem meg is nyerhetik, akkor se változnának a szememben egy picit se, kész szerencse hogy erre még esély sincs, + ha nem írjátok be a meccsek előtt/napján hogy lesz mecs eszembe se lesz, úgyhogy bízom bennetek. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80564) MPowerPH válasza NyxNyxNyx (#80562) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem attol vagy magyar, hogy ezeknek a tulfizetett, tulsztarolt falabuaknak szurkolsz....

En nem szurkolok nekik, sot, remelem leszerepelnek(akkor tan nem a stadionokra meg a megbukott csapatokba folyatjak a penzt), megis magyar vagyok. Ingyenelo nyomorek az osszes, mar bocsanat. Az egeszet felszamolni, a penz egy reszet azoknak a sportoloknak adni, akik tenyleg megerdemlik, a masik reszebol meg van mit rendbe rakni az orszagban.

Az EB -re pedig csak azert jutottak ki, mert kibovitettek a keretet, igy mar tenyleg csak a legalja nincs kint. Egyebkent semmi nem valtozott, ha megnezed az idei kvali eredmenyeket, meg a 4 evvel ezelottit, akkor tisztan latszik, hogy inkabb visszaleptek, mint elore. Aki ezt nem latja, az vak. Es ez tovabbra sem arrol szol, hogy ki a magyar...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#80565) DS39 válasza NyxNyxNyx (#80562) üzenetére


DS39
nagyúr

Azért a továbbjutás igencsak esélytelen.
Még jobb játékkal is.

(#80566) #16514048 válasza cyberkind (#80561) üzenetére


#16514048
törölt tag

Gondoltam. :)

Én sem miattuk fogom nézni, csak vicces hogy ennyi idő után végre kijutottunk egy nemzetközi tornára, és most is csak azon jár mindenki esze, hogy fikázza a válogatottat, ahelyett, hogy szurkolna.

Sokra nem kell számítani tőlük, a várakozásokat már teljesítették azzal, hogy kijutottak. Leégni már nem tudnak, ha látszani fog rajtuk valamennyire az akarás, akkor nem lehet egy rossz szavunk sem rájuk.

(#80564) BMW001:

Túlsztárolt? :DDD Mindenki csak ócsárolja őket, bár nem mondom, sokszor nem ok nélkül. Bolti eladókhoz képest lehet, hogy túlfizetettek, más focistákhoz képest nem hinném.

(#80567) cyberkind: ja, kb ennyire is számítottam tőle.

[ Szerkesztve ]

(#80567) cyberkind válasza #16514048 (#80566) üzenetére


cyberkind
félisten

BMW leírta a lényeget. :)

(#80568) MikE008
Akkor hajrá mindig az aktuális ellenfél. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80568) NyxNyxNyx válasza MPowerPH (#80564) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Oké, akkor elfogadom hogy ti nem szurkoltok nekik. Akkor csak annyit kérek ismételten hogy ne azt halljam mindenhonnan, hogy milyen szarok vagyunk és hogy tök jó, hogy kikaptunk és már tudtátok előre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80569) DS39 válasza #16514048 (#80566) üzenetére


DS39
nagyúr

Elvárás lett volna ezt a gyenge csoportot megnyerni, de egy tiszta 2. hely minimum.
Ehelyett 3. hely, és pótselejtezős kijutás volt.

Semmivel nem jobb ez csapat mint korábban. Csak most 24-es az EB.

Egyébként szurkolás lesz, meg együtt vagyunk szlogen, de félő hogy nagy pofára esés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#80570) MPowerPH válasza #16514048 (#80566) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tudod mennyit kaptak azert, hogy "kijutottak" az EB-re? En pl. tudom, hogy Bode mennyit kapott, mivel tag csaladba tartozik. Megerdemeltek? NEM! Kozben meg van egy csomo tehetseges sportolonk, akik vagon szamra hozzak a vilagversenyekrol a kulonbozo ermeket. Pont en tartom magyarnak magamat, mert nem nezem jo szemmel azt, amit a rohadt torpe muvel az adofizetok penzevel. Joforman a sajat szorakoztatasara hasznalja. Es lassan mar az 500 fos tanyan is 2000 fos stadion lesz.
A 2-4 millios havi keresetet pedig nem mondanam csekelynek a magyar atlagberhez kepest. Mashol azert kapnak a focistak tobb penzt, mert teljesitenek. Ezeknek a falabuaknak eselyuk nem lenne bekerulni egy topligaba, ahol nemzetkozi szinten is jol lehet keresni, mert nem tudnak focizni, igy kar is felhozni. A fantasztikus Fradi iden tarolt, itthon. Nemzetkoziben meg leegtek, es igy lesz ez iden is. A valogatott meg meg rosszabb lett, csak a penz itt is beszel, azert kellett ez a 24 csapatos EB, es azert lehetnek kint olyan semmitero valogatottak is, mint a magyar. Az egesz EB szinvonal e bovitesnek koszonhetoen a beka segge alatt lesz, nem is varom mar annyira. Csak a legjobbaknak szabadna kint lenni, akkor lenne minosegi foci is.

Tehat attol, hogy valakinek van izlese, es normalisan gondolkozik, ezert nem szurkol ennek a csurhenek, meg ugyan ugy magyar, mint Te. Szoval ne gyere nekem azzal, hogy nem vagyok magyar. A magyarsag nem itt kezdodik, es ezt be is tudnam Neked bizonyitani par tortenelmi kerdessel. Egybol kiderulne, ki a magyar....

Es imadkozok, hogy ne szerezzenek pontot a csoportmeccsek alatt, mert azzal annyi penzt bezsebelnenek fejenkent, amennyit Te egesz eletedben nem fogsz megkeresni. Es pl. az apolok sem, akik nelkul tenyleg lecsokken majd a magyarsag szama.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#80571) 7600 GS


7600 GS
addikt

Már megint az a kurva negatívkodás, szerintem sok embernek marhára elege van ám ebből.

[ Szerkesztve ]

(#80572) KisTücsök válasza DS39 (#80569) üzenetére


KisTücsök
addikt

Olyan nagy pofára esés nem lehet, mert a realitás a kőkemény 0 pont. Ha ettől már csak egyel is többet szereznek, akkor bódogság van. Részemről.
___

Szarok voltunk? Bele-belenéztem, de kurva unalmasnak tűnt.

(#80573) DS39 válasza KisTücsök (#80572) üzenetére


DS39
nagyúr

A sok naiv együtt vagyunk, együtt sikerülhet szlogen szurkoló lesz pofára ejtve, nem mi. 😕

(akik csak 2 évente néznek focit, EB / VB.)

[ Szerkesztve ]

(#80574) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Egyebkent volt kapuralovesuk? ;]

mod: Tehat nem. :D Akkor ismet zsenialis volt a csapat. Es ez a Storck is az, mar sokadszorra mondjak el a studioban. Ha Ok mondjak ugye...

Csak hogy ne legyunk mar elszallva, hogy mennyit fejlodott a valogatott. Magyarazzatok mar el, hogy hol kell nezni a fejlodest. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#80575) villamos válasza MPowerPH (#80574) üzenetére


villamos
őstag

Voltak próbálkozások... ha mondhatjuk így...
több alkalommal is eljutottak a 16 -os környékére, voltak egész jó labdaszerzések, volt egy szöglet is...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#80576) DeathBat666 válasza MPowerPH (#80564) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

elmondom neked, ha leszerepelnek a magyarok akkor még több fog menni a magyar focira :K
egyébként meg pont beszéltem erről múltkor az edzőmmel és ő is egyetértett, még mindig qrva kevés pénz megy a fociba, hogy legyen változás, 20-30 éves lemaradásunk van, csoda hogy most elkezdták korszerűsíteni a pályákat/stadionokat ;)

(#80577) #16514048 válasza MPowerPH (#80570) üzenetére


#16514048
törölt tag

1. A válogatottnak semmi köze a stadionokhoz (amiket egyébként én is teljesen ellenzek), azok miatt nem őket kell okolni.

2. Más sportolók azért nem kapnak annyi pénzt, mert kevesebben kíváncsiak rájuk. Minden profi sport a szórakoztatásról szól, nem a teljesítmény a lényeg ilyem szempontból, hanem az, hogy mennyien mennek ki meccsekre, mennyien vesznek mezeket, mennyien nézik a tévében, mennyire tudnak velük reklámozni, stb.

Egyszerűen a foci nagyobb biznisz, mint más sport, ez van, ilyen a rendszer. Emiatt megint nem a játékosokat kell szidni, ők nyújtanak annyit, amennyire képesek (ami sajnos nem sok), csak szerencséjük van, hogy a foci anyagilag jobban megéri, mint más sport. Lehet falábúzni, meg irigykedni a fizetésükre, csak azt nem értem, hogy miért nem csinálja mindenki utánuk, ha azt hiszik, hogy olyan egyszerű dolguk van.

3. Úgy tudsz tenni azért, hogy ne keressenek ennyit, hogy nem foglalkozol velük, nem nézed a meccseket és megpróbálsz erre rávenni még jó néhány embert, csak NEM ITT. Itt a többség (remélem) nem erre kíváncsi és tud örülni annak, hogy kijutottunk, szeretnénk szurkolni a válogatottnak, függetlenül attól, hogy mennyi pénzt kapnak érte, vagy Orbán mennyi stadiont akar még építeni...

4. Egy szóval nem mondtam a magyarságodról semmit.

(#80578) MPowerPH válasza DeathBat666 (#80576) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem a stadionoktol lesz jo a foci. Konganak az uressegtol... Az utanpotlas nevelo orbani egyesulet is mebukott, meg az U-s valogatottak is. Pedig aztan oda folyik a penz, nem is keves, es mar jo ideje. Tehat kerdem en, honnan jonnek majd a tehetseges fiatalok? Mert ugye a foci alapja a tehetseg.

kdavid94: Nincs nagy erdeklodes a foci irant... Nezd meg egy fordulo alatt hany szurkolo megy ki a meccsekre, osszesen. Aztan nezd meg a tobbi sportagat is. :/

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#80579) #16514048 válasza MPowerPH (#80578) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem csak arról van szó, hogy mennyien mennek ki a meccsekre, de azt hittem elég egyértelmű volt, amit írtam.

Én feladom, úgysem fogod elfogadni az érvelésem, amíg így állsz hozzá. Csak tényleg jó lenne, ha az EB alatt nem ez menne majd.

(#80580) DS39 válasza MPowerPH (#80578) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem Magyarországra gondolt, világ szinten valóban a foci nagy üzlet.

(#80581) DeathBat666 válasza MPowerPH (#80578) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Magyarországon rengeteg tehetséges futballista van :K
Ez meg is látszik U17-ig nagyon szép eredményeket értek el nemzetközi szinten
A baj ott van, hogy mentálisan nincsenek felkészítve a játékosok, nincs az egyesületen belül sportpszichológus vagy bármilyen ezzel kapcsolatos szakember.
Illetve, fizikailag sem vagyunk a toppon bármely más országhoz képest, és ez már U18-U19-ben is meglátszik...
Azért ha látnál egy edzést csak pislognál mit tudnak a srácok a labdával, de ez sajnos kevés.
De szükség van a stadion/pálya fejlesztésre is, azért az vicc, hogy télen majdnem 2 hónapos szünet van (vagy több, most nem tudom), és a fűthető pályáknak köszönhetően ez változhat.

[ Szerkesztve ]

(#80582) pohár válasza 7600 GS (#80571) üzenetére


pohár
félisten

inkább realistáskodás (dászíp szó lett)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80583) hobizoli


hobizoli
nagyúr

AUT-NED 0-1
9.perc
DigiSport1HD

több drón kell ;P

(#80584) hobizoli válasza DeathBat666 (#80581) üzenetére


hobizoli
nagyúr

itthon van egy klikk, akik korbe korbe jarnak a hazai csapatok kozott az osdi technikajaikkal, meg abbol probalnak csodat tenni, ami akkor volt "jo" (az is max az akkori itthoni tingli-tangli fociban), amikor o is meg jatekos volt
kirugjak innen, 2-3 honap mulva o esz a edzo mashol, ahonnan meg eppen mast rugtak ki

nezd meg akarmelyik magyar jatekos ha kiment kulfoldre jatszani, sehol sem lett egy atuto kepessegu alapemeber belole top csapatoknal, lassan az elmult 30 evben se
eleve top csapatokhoz is alig kerultek be, max cserepadra vagy meg oda se, komolyabb ligakban nem is tudnek mondani kb senkit most hirtelen
az meg hogy vmi helyi kozepcsapat vagy kieso zonabol menekulgeto csapatnal jatszik, az lof@sz

több drón kell ;P

(#80585) Enzolord


Enzolord
addikt

A sok fanyalgó antimagyar károgónak.. 92. Dánia.. Ennyi.. Ha pedig továbbra is csak károgni akarsz, arra biztos vannak remek segítő csoportok.. Tele már a pélóm a sok negatív ... emberrel.. Megnyerjük? Nem valószínű.. Döntő? Max a legbérmesebbek reménykedhetnek.. Szép eredmény? Tovább jutás? Simán..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80586) szab.tam válasza DS39 (#80565) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Azért a továbbjutás igencsak esélytelen."

akkor irány egy iroda, és told rá be a házat, kocsit, asszonyt...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80587) L_YKing válasza szab.tam (#80586) üzenetére


L_YKing
addikt

+1
Ha annyira elhiszik nem ertem...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80588) forceberg válasza Enzolord (#80585) üzenetére


forceberg
veterán

Nem baj, mi tőlük még tudunk szurkolni a botlábú fiainknak!

Stadion?
A Groupama árát az előző kormány 5km-nyi M6 autópálya építése alatt zsebrevágta!
Amely autópályán a legnagyobb forgalom az építésekor volt!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80589) Tibiajax válasza MPowerPH (#80564) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..igy mar tenyleg csak a legalja nincs kint...
köszi!

(#80590) KisTücsök válasza Tibiajax (#80589) üzenetére


KisTücsök
addikt

:DDD

Vigasztaljon hogy most megvertetek egy igazi EB résztvevőt.

(#80591) DeathBat666 válasza MPowerPH (#80574) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

egyébként nézd meg a táblázatot a felsőnél persze, hogy van 19 pontunk nézd már meg kik vannak alattunk, 18 pont volt a kötelező...
míg az alsó táblázatban 6 ugyanolyan kaliberű csapat játszott egymás ellen

de tényleg nem értelek titeket: volt egy pótselejtező, ahol bebizonyította a válogatott, hogy ott a helyük.
sorsoláskor is voltak kommentek, hogy na majd most kiesnek stb. nem így lett. Most hogy bejutottunk 44(!) év után, azt mondjátok, hogy leégés lesz. Ha így folytatjátok, végül még eb győztesek leszünk. Na de akkor meg az lesz a baj, hogy... nem tudom, ezt rátok bízom.

másrészt meg ég és föld a 2 magyar válogatott, ilyen védekezéssel és mentalitással bárkit megszorongathatunk, nem lesz több 8-1 :K

[ Szerkesztve ]

(#80592) szab.tam


szab.tam
nagyúr

fanyalgóknak:
2004, görögök...

***

a stadion építés fikázók közül biztos voltak páran a válogatott meccsena grupama-ban. csak úgy felháborodásból. pedig szívesebben mentek volna el a puskás omladozó felső karélya alatt az alsó lelátókhoz...

***

mai meccs:

szalai háttal a kapunak várja, hogy ráíveljék a labdát. mintha ez régebben már lett volna párszor, és akkor sem működött.
zsuzsi a jobb oldalon esküszöm jó ötlet.
de ezt nem lett volna szabad előre eljátszani, csak az eb-n.
ez egy fegyver lehetett volna. az, hogy jobb lábbal beadásra lövőcsel, majd vezeti keresztben, befelé, és ballal rálövi.

még 1 sansz.
zsuzsi jobbal beadja. lecsúszik a lábáról, és gól. :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80593) máyköl válasza szab.tam (#80592) üzenetére


máyköl
veterán

Büszke lennél, ha úgy nyernénk Eb -t, mint a görögök?

(#80594) Tibiajax válasza KisTücsök (#80590) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már meg is vigasztalódtam..

: D

(#80595) DeathBat666 válasza szab.tam (#80592) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

már eljátszották több meccsen is

(#80596) szab.tam válasza máyköl (#80593) üzenetére


szab.tam
nagyúr

össznépileg szégyenbe borulna az egész nemzet.
szerinted ez egy értelmes, és megválaszolható kérdés volt a részedről? :D

egyébként az alaptéma nem ez volt.
hanem az, hogy totál esélytelen-e a továbbjutás a csoportból.
persze, hogy az logikus, hogy összekotrunk valahonnan 1 pontot, de nem leeht kizárni semmit.

***

(#80595) DeathBat666
nem ma kezdték, ok.
de ezt meglepetésnek(?) szántam volna.
mert ez láthatóan működő dolog.
azaz talán az egyetlen, amiből gólt tudtunk volna szerezni.
csak így már rá tudnak készülni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80597) hobizoli válasza szab.tam (#80592) üzenetére


hobizoli
nagyúr

zsuzsika jatszott mar maskor is jobb oldalon, de o bal szelso szokott lenni inkabb

több drón kell ;P

(#80598) KisTücsök válasza szab.tam (#80592) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az a középső valamiféle érvelés akart lenni a stadionos ámokfutás mellett, ami ebben az országban zajlik? :D

Egy nagy, normális nemzeti stadion kell. A Puskást már rég fel kellett volna újítani, vagy újjáépíteni. A baj a többivel van. Az összessel. A fradijétól kezdve (klubcsapat állami pénzből stadiont kap?!) a kis biszembaszom csapatokig, amiknek az átlag nézőszáma nem haladja meg az 500 főt, de azért 3-4 ezres stadiont kapnak.

(#80599) Citroware


Citroware
addikt

Amúgy hogy is lépne le Wenger, ha még a nevében is benne van a csapata? :C Ő erre született. Arsenal Wenger. :DDD Örökké együtt.

[ Szerkesztve ]

(#80600) L_YKing válasza Citroware (#80599) üzenetére


L_YKing
addikt

Huhhh... Kar hogy csalodast kell okozzak igy este... Ez szar volt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.