Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80501) Enzolord válasza L_YKing (#80500) üzenetére


Enzolord
addikt

Rosszabbak nem tudom, hogyan lehetnénk.. :P :P

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80502) szami777 válasza Enzolord (#80501) üzenetére


szami777
addikt

Én tudom.
Majd összevágok neked egy videót a Chelsea tavalyi szezonjáról. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80503) Enzolord válasza szami777 (#80502) üzenetére


Enzolord
addikt

Mint Cuco Torrentének az Atletico meccseit? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80504) Enzolord válasza Enzolord (#80503) üzenetére


Enzolord
addikt

Nézi valaki az Angol:Portugált?
B. Alves tolt egy majdnem Kellert Kanen.. Egyből piros.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80505) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#80504) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ja, de Kane meg futott tovább. Pepe el nem tudom képzelni mit összefetrengett volna.:D
Am fos meccs

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80506) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#80505) üzenetére


Enzolord
addikt

na igen... :) De fel lehetne sorolni az egész spanyol bajnokságot, aki fetrengett volna 1 hétig... :)
És a meccs valóba híg széklet.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80507) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#80506) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

" pepe would of probably injured himself with his own reaction if he had suffered that kind of tackle..."
:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80508) szami777 válasza DeathAdder (#80485) üzenetére


szami777
addikt

Ez volt a Munchen utolso kerese a tavozo Guardiola felé. :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80509) Tibiajax válasza Enzolord (#80503) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várjál, az nem cuco volt, hanem a 3-ban volt, a gagyi josito :D ugyan, Torrente.. készítek egy dvd-t, újraírhatót. rajta lesz a Liga összes meccse
:D
[link]

(#80510) gyuromoj válasza Citroware (#80495) üzenetére


gyuromoj
veterán

Spanyol lapértesülések szerint.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80511) IreN!CuS válasza IreN!CuS (#80431) üzenetére


IreN!CuS
őstag

( burkolt UP szépen gyülik a társaság )

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#80512) Tibiajax válasza Richard! (#80497) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Sevillaval ő is nyert két uefa-kupát.. kész az a csapat. teszek lóvét jövőre is rájuk, úgyis behúzzák

kár, h elmegy. fontos része volt a nagy sikereknek, bármennyire is bolond volt. ő is kicsit valdes-es style volt, vagy rohadt jól ment neki, akkor world class, vagy nagyon szarul
szerencsére a nagy tornákon általában előbbi formáját hozta. remélem, megtalálja a Barca a méltó utódját. ez a sevillából hozott jobb bek egyelőre közelébe sem ér. legalábbis, a támadások segítésében
info van róla, hová megy? remélem nem juve/bayern/chelsea..

(#80513) venember83 válasza Tibiajax (#80512) üzenetére


venember83
nagyúr

Juve vagy PSG. Egyelőre mindkettő opció, Juve talán sanszosabb.

(#80514) szami777


szami777
addikt

Hivatalos - Roberto Di Matteo az Aston Villa új edzője.

Kíváncsian várom, mi lesz ebből.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80515) venember83 válasza szami777 (#80514) üzenetére


venember83
nagyúr

BL-cím kizárt. :D

(#80516) Enzolord válasza venember83 (#80515) üzenetére


Enzolord
addikt

Idén igen..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80517) Tibiajax válasza venember83 (#80513) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sztem akkor psg lesz..

(#80518) venember83 válasza Tibiajax (#80517) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha a több pénz miatt azt választja, akkor én is csak örülni tudok a PSG felbukkanásának.

(#80519) itouchfan válasza venember83 (#80518) üzenetére


itouchfan
senior tag

Inkább a Juventusról cikkeznek. :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#80520) Enzolord


Enzolord
addikt

Daily Mail 2007-es prognosztizált jövő angol válogatottja.. Majdnem.. Nagyon közel volt.. ;] ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80521) pohár


pohár
félisten

a WhoScored EB-s kisokosa/magazinja pdf formátumban, össze rakták rendesen a srácok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80522) pohár válasza pohár (#80521) üzenetére


pohár
félisten

mármint összerakták :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80523) Enzolord válasza pohár (#80522) üzenetére


Enzolord
addikt

Akasztják a hóhért.. :P ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80524) DeathBat666 válasza pohár (#80521) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

:Y :Y :R

hozzák a kötelezőt a srácok:D

[ Szerkesztve ]

(#80525) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A mai nap legjobb híre: Biztosan jövőre is Wenger irányítja az Arsenalt. :D Így a bajnokesélyesek tábora 19 csapatra szűkült.

(#80526) cyberkind


cyberkind
félisten

Jött egy pletyka hogy Giggs nem marad másodedzőnek muringyó mellett és távozik, jó ez jó ez. :DD

Paranormal Cocktivity

(#80527) Enzolord válasza cyberkind (#80526) üzenetére


Enzolord
addikt

Azért nem lesz másod edző, mert Mounak megvan a saját embere.. A Reserve-t akarták rábízni, de ő inkább vezetőedző akar lenni.. Bolton lehet a célállomás egyes sajtóhírek szerint
.

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80528) cyberkind válasza Enzolord (#80527) üzenetére


cyberkind
félisten

Látod, ha nem muringyó jön ez sincsen. :D
De nézzük a jó oldalát, Giggs kap 2-3 évet hogy tanuljon egy sort, aztán pont jó is lesz edzőnek a MU-ba mikor muringyót kirakják. :)

Paranormal Cocktivity

(#80529) KisTücsök válasza cyberkind (#80528) üzenetére


KisTücsök
addikt

"aztán pont jó is lesz edzőnek a MU-ba mikor muringyót kirakják."

Miután nyert 1-2 bajnoki címet, meg 1-2 kupát, amiben akár nemzetközi is lehet... Igen.

Ki ne találd már, h Giggsnek kéne visszavezetnie azt a csapatot, oda, ahova elvileg való.

[ Szerkesztve ]

(#80530) cyberkind válasza KisTücsök (#80529) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogy találom, Giggs még ráér idejönni, az 2-3 év is kevés lesz neki beletanulni szerintem, ide inkább Guardiola jöhetett volna vagy Ancelotti(vagy rávennék az öreget valamivel hogy visszatérjen ;] ).
Ja, nyerhet kupákat, vagy csak bajnoki címet ahogy a Chelsea-vel ami aztán szét is hullott szépen és sehol sincsenek most, csak elment egy év a semmire, kíváncsi leszek mit alkot itt.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80531) DeathAdder válasza cyberkind (#80528) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nagy hiba volna.
Egy bolton szintű klub pont jó volna neki h felépítse edzői pályafutását, és utána se volna jó ha egy manu szintű csapatot venne még át (főleg egy felforgatottat), másfelől meg sosem értettem hogyha valaki jó játékos volt az mitől garancia arra hogy jó edző is legyen..

Zidanet is kibasszák rövid időn belül a legmagasabb szintről, és utána már nem lesz hová mennie mert nem bizonyított edző és megbukott egy topklubnál.
Nagyon merész döntés volt a részéről így beletenyerelni, ahogy a milannal is egy két legendának, ahol tudnivaló hogy ilyen tulaj mellett egyszerűen nem életképes a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#80532) gyuromoj


gyuromoj
veterán

BREAKING: Zlatan Ibrahimovic még az UEFA EURO 2016 előtt a Manchester Unitedhez szerződik a Sky Sports értesülése szerint.
A forrás továbbá azt is tudni véli, José Mourinho nem is szándékozik több csatárt igazolni a nyár folyamán, hogy elég lehetőséget tudjon biztosítani Marcus Rashfordnak.
MANUTD.HU FB

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80533) venember83 válasza gyuromoj (#80532) üzenetére


venember83
nagyúr

Hehe, nagyon jó, hátha nyer egy angol bajnoki címet is visszavonulása előtt Zlatan. :K

(#80534) Citroware


Citroware
addikt

Eddig kb minden évben bajnok volt, de most nem lesz az, ez mégiscsak a Premier League. Kb esély sincs rá. :DDD

(#80535) szami777 válasza Citroware (#80534) üzenetére


szami777
addikt

Jövőre vagy a MU, vagy a city fog nyerni. Meg is fogom rakni egy nagyobb összeggel ezt a 2 csapatot.
(ez lesz a sorrend: City, Mu,Chelsea, Ars)
Majd jövő májusba erre a kommentre fogok hivatkozni, hogy mekkora zseni vagyok. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80536) NyxNyxNyx válasza szami777 (#80535) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is elmentem, és erre fogok hivatkozni, hogy kurvára nem vagy zseni. ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80537) KisTücsök válasza szami777 (#80535) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csatlakozom.

A City jobban egyben van, viszont a PL Mou terepe, Guardiolának még azért bele kell majd rázódnia. Érdekes lesz.

De hátha nevető harmadikként azért mi húzzuk be. :D

(#80538) DeathBat666 válasza szami777 (#80535) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Liverpool top4-ben lesz, ha maradnak a meghatarozo jatekosok :K

(#80539) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Ja hogy most meg Copa América van? Ezt miért rendezik így összevissza?

(#80540) DeathBat666 válasza KisTücsök (#80539) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Asszem azert, mert most van a 100. Evforduloja

(#80541) szami777 válasza DeathBat666 (#80538) üzenetére


szami777
addikt

Szerintem csoda lenne, ha a Pool egy Arsenal,Spurs, Chelsea, City, Mu fogatot meg tudna előzni jövőre.
Én nem várom őket bl-t érő helyre.

(#80536) MikE008
Kösz :D bezzeg ha a Spurst mondtam volna.

(#80537) KisTücsök
Csak a BL hely legyen meg nekünk.
Mou el fogja vinni a show-t az új edzőktől, a kérdés számomra csak az, hogy utál rotálni, kb 11 emberrel játszatja le az egész szezont, és ez a MU-nál nem biztos h menne, mert jóval több a sérült ott általánosságban, mint anno a chelsea-nél volt, szerintem ha belebukhat valamibe, akkor az ez lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80542) NyxNyxNyx válasza szami777 (#80541) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pool-t én sem. Tök mindegy mennyire erősek a nagyok ellen, ha a kicsik ellen nem képesek konstans jó teljesítményre.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80543) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Angol források szerint 24 órán belül bejelentik Vardy érkezését az Arsenalnál. 20 millió fontot fizetnek érte. :U

szerk.:
Kezdőnk a németekk ellen:
Király - Fiola, Guzmics, Lang, Kádár - Pintér, Nagy - Dzsudzsák, Kleinheisler, Lovrencsics - Szalai

(#80544) cyberkind
:DDD
Na, ez lenne az évezred szenzációja. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80544) cyberkind válasza gyuromoj (#80543) üzenetére


cyberkind
félisten

Höhö :D

Paranormal Cocktivity

(#80545) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Szerintem az egyik legjobb kezdővel megyünk ma fel a németek ellen, esetleg Pintér helyett lehetne Elek, bár ő sérült azt hiszem. Lovrencsics játékát nagyon szeretem, szerintem nagyon alul értékelt játékos !

Szalainak meg drukkolok, jó lenne úgy elutaznia Franciaországba, hogy nem fikázzák ;)

[ Szerkesztve ]

(#80546) L_YKing válasza DeathBat666 (#80545) üzenetére


L_YKing
addikt

Most mar igazan lovethetnenek vele egy golt... :DDD

Liverpoolrol meg ne is almodj.. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80547) #16514048


#16514048
törölt tag

Na most örülök, hogy nincs videóbíró. :DDD

Szerk: viszont Szalai nem volt lesen szerintem. Eddig jók a partjelzők...

[ Szerkesztve ]

(#80548) hobizoli


hobizoli
nagyúr

na bazze, majdnem lott egyet Szalai

több drón kell ;P

(#80549) forceberg válasza #16514048 (#80547) üzenetére


forceberg
veterán

Ha a bunkerszaller nem megy erte,akkor mehetett volna,aki porgette a labdat...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80550) hobizoli


hobizoli
nagyúr

....1-0 :U

több drón kell ;P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.