Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79801) Citroware válasza Assimilator (#79800) üzenetére


Citroware
addikt

Én meg gépészmérnök. :DD Kimegyek akkor MK-be, ha van ott állás. :D

(#79802) Citroware


Citroware
addikt

Örülhet a Sevilla, hogy csak 1:0 az állás, nagy szerencséjük van, és a bíró sem hátráltatja őket, az is biztos. :)

Ezt a meccset már el lehetett volna intézni.

(#79803) Enzolord válasza Citroware (#79802) üzenetére


Enzolord
addikt

Szegények már nem tudnak az 1:0-nak örülni... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#79804) Napfénysüti

A Liverpool már tartalékol a következő szezonra?

Més que un club!

(#79805) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ez most les volt vagy nem!?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#79806) venember83 válasza Napfénysüti (#79804) üzenetére


venember83
nagyúr

Majd találnak okot erre a vereségre.

[ Szerkesztve ]

(#79807) Cartevo


Cartevo
őstag

Ez a papírforma, mert idegenben gyenge a Pool.

(#79808) Richard!


Richard!
addikt

5x-ös győztes és megvédte címét a Sevilla. Le a kalappal :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#79809) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hàt az EL szégyene h ez a sevilla háromszor nyeri zsinórba, tökéletesen beárazza a sorozatot.

(#79810) B0V9B válasza Napfénysüti (#79804) üzenetére


B0V9B
tag

Elengedték az EL-t az augusztusi PL meccsek miatt.

(#79811) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Elismerés a Sevilla-nak, de zárójelben 3 kezezés volt a Sevilla részéről a tizenhatoson belül, de ez úgyse érdekli a publikumot, azért grat nekik, nem tudom mit mondott az edző nekik a félidőben :R

[ Szerkesztve ]

(#79812) Assimilator válasza DeathAdder (#79809) üzenetére


Assimilator
őstag

Az a csapat nyert amelyiknek a masodik felidore is maradt energiaja.

(#79813) #84221696 válasza Richard! (#79808) üzenetére


#84221696
törölt tag

Egymás után harmadszor! Ez a nem semmi! Grat a Sevillának! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#79814) DopeBob válasza DeathAdder (#79809) üzenetére


DopeBob
addikt

Akkor a Liverpool-t is jol bearaztak, nem?

Nem tudom mi kett velik, az egyenlito gol ennyire szetrsni...

MZ/X

(#79815) Citroware


Citroware
addikt

Ettől féltem. Ezt a meccset a szerencse és a bíró döntötte el. Az egyik kezezést pl én befújtam volna, a másik kettőt nem. Első félidőben el lehetett volna intézni, aztán a második félidő Sevilláé volt, így összkép alapján egyenlő erők küzdelme volt, csak a Sevillának több labda ment be az ellenfél kapujába. Van ilyen, azért szép a foci, hogy egy meccsen bármi megtörténhet. Most nem jött össze. De a mutatott teljesítmény alapján nem érdemeltek jobban győzelmet, mint a Liverpool, de valakinek meg kellett nyerni. Mindenképpen többet nyújtottak, mint amire számítottam, az első félidőben úgy tűnt, hogy nem méltó ellenfél, aztán végül még meg is nyerték. Ez van. Mondjuk tarkón kéne vágni az összeset, a sok színészkedésért meg időhúzásért, meg a bírót is, hogy minden "semmit" befújt nekik.

Jövőre nincs európai szereplés. Na, ez a legnagyobb gáz.

[ Szerkesztve ]

(#79816) Richard! válasza #84221696 (#79813) üzenetére


Richard!
addikt

Ohh, sorry, máris javítom magam :)

Zsinórba harmadszor, összességében ötödször nyerte meg a Sevilla az Európa Ligát. Unbelievable :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#79817) Cartevo válasza B0V9B (#79810) üzenetére


Cartevo
őstag

Akkor Oscar-díjat ér, amilyen megviseltek.

(#79818) Tibiajax válasza DeathAdder (#79809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csak azért hunyunk szemet e fölött a hsz felett, mert egy 'Pool-drukker írja.. így betudjuk ezt az elfogultságnak:)

(#79819) Citroware válasza DeathAdder (#79809) üzenetére


Citroware
addikt

Az elmúlt években jobbak voltak, most tényleg úgy nézett ki, mint egy szar csapat ami jó napot fogott ki (meg jó bírót). Most volt egy szerencsésen alakuló meccsük, valószínűleg ha újrajátszanák, 5-ből 4-szer a 'pool nyerné, de jöhet ki jól vagy rosszul a lépés. Ez most nekünk pont rosszul jött ki. A Dortmund ellen meg jól. Mikor-hogy.

[ Szerkesztve ]

(#79820) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Akkor most a Sevilla BL főtáblára jutott ugye? Ha a Villarreal is sikeresen főtáblára jut, akkor 5 spanyol csapat lesz a BL-ben. Az úgy elég korrekt.
Így a Malaga megy EL selejtezőre?

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#79821) he7edik.


he7edik.
addikt

Spanyol szopó UEFA. Még szerencse hogy pár spanyol cigány szájba lett verve a meccs előtt.

Égő szöveg a flém vázon

(#79822) Citroware válasza he7edik. (#79821) üzenetére


Citroware
addikt

Mindig ez van. A Barca sikereivel is, már senki nem emlékszik arra, ami el lett csalva nekik, csak az, hogy trófea lett a vége...
Nem értem, miért nyomják a spanyol csapatokat. Azt még értem, hogy a Barcát és a Realt miért. De a Sevillát?

(#79823) L_YKing


L_YKing
addikt

:DDD :DDD

Azok a PL meccsek aug-ban fontosak... Na akkor most végleg be lett árazva a tartalékos PL? ;]

Ahogy mondtam, vagy bunda vagy tartalék de valami lesz magyarázatként. Elismerés persze nuku.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79824) DeathAdder válasza DopeBob (#79814) üzenetére


DeathAdder
veterán

A liverpool három nagycsapatot kivert, de nem akarok kifogásokat, ez most nem jött össze a sokból, ez van. A második félődben teljesen elfogytak, ezért bírózni se akarok pedig jogosan megtehetné bármilyen semleges néző is, mert a játékvezetés szó szerint egy vicc volt egytől egyik a pool kárára, ami azért valahol bánt persze.
De hogy ez a sevilla háromszor nyerjen zsinórban, az a sorozat szégyene :D
Nem láttam még soha egy meccsüket sem, ez volt az első, de tiszta Pulis féle WBA (aki mindig megszopatja a poolt) kicsit technikásabb játékosokkal, de azt kompenzálja hogy ők legalább nem fetrengenek mint a rosszkurvák :D

Ez van nem sikerült, ha a félidőben 2-3 nulla akkor vége, de mi basztuk el a második félidőt, majd legközelebb :C (csak ne az EL-t)

gyuromoj - igen asszem főtábla, de selejtező biztosan, és igen öten lesznek a BL-ben.

barca0519951 - te egy borzasztó idegesítő ember vagy :D
bezzeg amikor te sírsz a bírókat szidva hogy a 700 milliós keretű bárszá miért nem tudott nyerni :C

[ Szerkesztve ]

(#79825) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nah, a Liverpool leadta a meccset, sem a kupagyozelemre, sem a jövő évi BL-szereplesre nincs szükségük, tartalekoltak a jövő évi PL-re. Oh, wait...

https://www.coreinfinity.tech

(#79826) L_YKing válasza DeathAdder (#79824) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez most nem csapatnak hanem személynek szól. Inkább örültem volna Liver sikernek Klopp miatt.
Csak ilyenkor mindig jön a magyarázat. Az ATMA-s dolgot még mindig fenntartom, hogy baszás az egész de tőlem akárki lehet a BL győztes... Szerintem ATMA nyeri azzal a tipikus ocsmány játékkal ahogy eddig, ha hosszabbítás jön már nem fognak "elfáradni".

De le is írtam pár hsz-szel ezelőtt, hogy fos volt a forma is..

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79827) Richard!


Richard!
addikt

Kínai tulajdonba került az Aston Villa

"A szerdai bejelentés szerint a Recon cégcsoportot birtokló és vezető üzletember százszázalékos tulajdonrészt szerzett a birminghami klubot működtető gazdasági társaságban."

:U

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#79828) DeathAdder válasza sh4d0w (#79825) üzenetére


DeathAdder
veterán

Az a baj h kellett volna bármilyen európa nagyon a keret mélysége miatt.
Most lehet üríteni, aztán jövő nyáron megint mélyíteni. Bár így összejöhet egy jó PL, de a győzelem aligha.

Ezt sajna nagyon meg kellett volna nyerni, de ezvan

(#79829) szab.tam válasza L_YKing (#79823) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a spanyol kézilabda régóta igen erős.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#79830) DeathBat666 válasza DeathAdder (#79828) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Sajnos nem biztos, hogy megtudjuk így tartani Coutinho-t, Sturridge-t, de ha Klopp megtudja őket győzni, akkor lehet ebből még egy nagyon jó csapat, hisz tele van fiatalokkal, nyáron jön Matip és talán Götze is, simán benne lehetnek a top4-ben.

bár lehet üríteni fog Klopp, de a cél mindenképp a BL indulás lesz

[ Szerkesztve ]

(#79831) DeathAdder válasza DeathBat666 (#79830) üzenetére


DeathAdder
veterán

Klopp mondta hogy aki csak a BL miatt jönne annak lecsapja a telefont, ha valaki meg menni akar hát menjen ugyanígy áll hozzá.
Counak egyértelmű előrelépés lenne egy bárszá, egy klasszis de nem bárszá szintű.

(#79832) sh4d0w válasza DeathAdder (#79828) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Valójában az első félidőben a Sevilla, a másodikban a Liverpool nem tett semmit az eredmenyessegegert. A Poolnak csak az első félidőben voltak lehetőségei, a Sevilla a másodikban sokkal hatékonyabban használta ki a lehetőségeit. Birozni felesleges, amíg van kihagyott helyzet.

https://www.coreinfinity.tech

(#79833) Cartevo válasza Tibiajax (#79211) üzenetére


Cartevo
őstag

nincs

(#79834) DeathAdder válasza sh4d0w (#79832) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem felesleges, más topikokban leszedik a bíró fejét mindenki erről beszél (teljesen jogosan)
egy ennyire alacsonyan rangsorolt bíró hogy vezethet egy döntőt (ami nem mellesleg kb. 60 millió angol font sorsáról dönt) fel nem foghatom.
4-5 konkrét eset sajnos.

Valahol azért kárpótol a tény, hogy semmit nem tettek aztán a második félidőben hogy megnyerjék, ráadásul az előny megvolt, és ez az igazán fájó, a bíró már csak egy kurva vastag hab a tortán :D

Clattenburg is meglátjuk mit húz elő a BL döntőben, de amit két heti chelsea-spurson mutatott azért a megye kettőből is páros lábbal rúgták volna ki.

(#79835) forceberg


forceberg
veterán

Egy barom felborítja az egész topikot :DD

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#79836) szami777


szami777
addikt

Elvetve beleneztem a meccsbe.
( az osszes fontos momentumot sikerult pont lassam) Nem fogok birozni, sem szidni-dicserni egyiket, masikat.( tanultam az elozo hetek agymenéseiből itt a forumon)
Klopp miatt csalodott vagyok termeszetesen, drkkoltam neki, fél év alatt 2 kupadontobe vezette csapatat, le a kalappal. A bokkeno tenyleg csak annyi h az edzo sikerességét a trofeakba merik...

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79837) Ringman


Ringman
nagyúr

elég jó statok

(#79838) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Mai meccs után hasonló az érzésem mint a Dortmund Pool után. Csak a Pool volt most a Dortmund helyzetében. Legalábbis abból a szempontból, hogy ott azt éreztem hogy a Dortmund egy erősebb csapat, csak visszaálltak és már a végén nem tudtak reagálni a motivált őrjöngő liverpooli rohamokra.
Most a Sevilla kattant be a második félidőre a visszaállt Pool ellen. Pedig érződik azért a kettő csapat közti különbség.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79839) Napfénysüti

A tegnapi meccset a Pool amúgy eldönthette volna az első félidőben mert lefocizták a Sevillát.
Viszont azt nem értem hogy lehet 17 másodperc alatt egy félidő elején gólt kapni. Ezt nagyon elrontották és a második félidőre totál leeresztettek, momentumuk nem volt. Ezen ment el a döntő nekik szerintem.

Més que un club!

(#79840) #84221696 válasza Napfénysüti (#79839) üzenetére


#84221696
törölt tag

Na meg a bíró meg az, hogy tartalékolták az energiáikat. ;]

(#79841) sh4d0w válasza DeathAdder (#79834) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

De, felesleges. A Poolnak két ziccere volt még az első félidőben, be kellett volna rúgni és akkor tökmindegy, mit adott vagy nem adott meg a bíró.

Néhány alaptorveny a focibol: a meccs addig tart, amíg le nem fújják és az a 11-es, amit a bíró megad.

https://www.coreinfinity.tech

(#79842) DS39


DS39
nagyúr

a tegnapi meccsen egy valaki árazta be magát... a bíró :(

egyébként x-es meccs lett volna a két eltérő félidő miatt.

(#79843) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#79838) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja, érződött..:D a spanyol sokkal jobb csapat

(#79844) Assimilator


Assimilator
őstag

Nem tudom, hogy Kloppnak valaha le fog-e esni hogy amit o taktikanak gondol, az edeskeves egy dontoben. Nem tudom mennyit kell meg ehhez elveszitenie. Mert a gond vele volt foleg, nem a biroval.

(#79845) DeathAdder válasza sh4d0w (#79841) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ez inkább közhely mint alaptörvény. Lett volna az négy is ha firmino egy az egybe kerül a kapussal szemben, csak egy lapos passz megtalált akadni a védő kezében, egy másikat meg szintén egy kéz állított meg firmino cselét követően hogy ziccerbe kerüljön, volt egy harmadik is (ami kirúgás lett) meg kéthárom a 16on kívül, a harmadik gól meg les volt a partjelző be is intette, mert ugyan ellenféltől pattant hozzá labda, de nem birtokolta, csak belepiszkált ami szabály szerint ugyanúgy szabálytalan mint az első félidőben meg nem adott lovren gól amikor a támadó zavarta a kapust a bemozgásával aki lesen helyezkedett.

Azért a pool nem egy bárszá hogy annyi helyzetet alakítson ki amennyit akar, és ha több ziccert szabálytalan eszközökkel akadályozol meg akkor azt büntetni kellene, ha nem azt esélyes hogy megsínyli a csapat, az előnyszabályokon is a hajamat téptem :D

Aztán a korai góltól földbe állt a csapat, amire szintúgy tény mint a 4-5 kulcsmomentum a bíró részéről.
Sok a fiatal és tapasztalatlan a keret, nagyon megfogta őket ez, ezért mondom h kell az európai rutin és ezért kellett volna legalább egy EL helyezést elérni a ligában.

Kicsit utánanéztem ennek a bohócnak gyárilag nem is játékvezető hanem egy multimilliomos tv ügynök, aki eladta a részesedését, és csak hobbiból bíró. A psg tulajjal nagy cimborák is, ezért nem is vezethet nekik meccset.

Bezzeg magyarként Kassai mit kapott az elődöntőben amikor minden döntést jól hozott meg.

[ Szerkesztve ]

(#79846) venember83 válasza Tibiajax (#79843) üzenetére


venember83
nagyúr

Írod itt a butaságokat. Csak hát ugye a bíró, a szerencse, a nyomás, a fiatalság, a tapasztalatlanság, a szezon közben összegyűlt rengeteg fáradtság... Folytassam? :U

(#79847) DeathAdder válasza venember83 (#79846) üzenetére


DeathAdder
veterán

istenek itt a spanyolok, a spanyolok az istenek
hülye angolok, angol hülyék

(#79848) L_YKing válasza DeathAdder (#79847) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem hulyek, csak nem erosebbek tudasilag.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79849) NyxNyxNyx válasza venember83 (#79846) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

És ezt kinek címezted, mert ha nekem, akkor mellélőttél.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79850) venember83 válasza NyxNyxNyx (#79849) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak a siránkozóknak. És amúgy spanyolbérencnek sem tekintem magam. Nehéz is lenne, mivel évi pár spanyol meccset talán megnézek, de túlzásba nem viszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.