Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79351) máyköl válasza #84221696 (#79349) üzenetére


máyköl
veterán

Én ilyet nem állítottam sosem a Bayern -el kapcsolatban.
Te viszont arra utaltál, hogy tulajdonképpen bárki ülhet a csapat kispadján, akár a szomszédból a piás Gyuri bácsi is, mert a játékosok döntik el, hogy hány pontot szereznek.

(#79352) NyxNyxNyx válasza máyköl (#79351) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ha azt a Gyuri bácsit valamiért tisztelik a játékosok, akkor valószínűleg* többet érnének el vele, mint egy profival akit megvetnek.

*= attól függ mennyire piás ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79353) Ringman válasza forceberg (#79345) üzenetére


Ringman
nagyúr

én is azt néztem, hogy liechtenstein előz.
ráadásul úgy, hogy 1 csapat indul összesen onnan - fc vaduz, amelyik 10 éve az újpestet is verte :) [link]

(#79354) #84221696 válasza máyköl (#79351) üzenetére


#84221696
törölt tag

LOL, hol olvastál ilyet tőlem??
Gondolom, Beníteznek a BL serleget csak úgy odaadták, mert mondjuk szépen mosolygott. :DDD

(#79355) L_YKing válasza #84221696 (#79349) üzenetére


L_YKing
addikt

Azt csak a Barcára szokták mondani ha jól megy nekik... nem az edző a jó hanem a csapat. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79356) Enzolord


Enzolord
addikt

Ha a pool behúzza az EL-t, akkor 5 angol csapat indul a BLben, vagy a negyedik hely kakit sem ér akkor?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#79357) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#79356) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

5

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79358) Citroware válasza Enzolord (#79356) üzenetére


Citroware
addikt

Az angol 4. hely csak akkor ér EL-t, ha angol csapat nyeri az EL-t és a BL-t is úgy, hogy a kettő közül egyik sincs benne az első négyben. Amire meglett volna az esély, ha a City továbbmegy a Real ellen, mert most beelőzheti őket a MU.

(#79359) 7600 GS válasza L_YKing (#79333) üzenetére


7600 GS
addikt

Melyik volt a lesgól?

(#79360) #84221696 válasza 7600 GS (#79359) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem Benzema goljára gondolt. Én még csak a Barca meccs alatt láttam, de akkor nekem úgy tűnt, hogy ellenféltől kapta.

[ Szerkesztve ]

(#79361) L_YKing válasza 7600 GS (#79359) üzenetére


L_YKing
addikt

Benzema a gólja előtt lesen volt.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79362) Assimilator válasza #84221696 (#79360) üzenetére


Assimilator
őstag

De elotte 10 masodperccel is lesen volt amikor CR adta be neki.

(#79363) szami777 válasza Enzolord (#79356) üzenetére


szami777
addikt

Egyébként néhol zavaros ez a dolog.
Ha a MU megnyeri a fa kupát, ugye az neki El indulást jelent.
Viszont ha eléri a BL helyet, akkor azt hiszem, a 7. helyezett is(6. Hely lecsuszik egyet.) mehet akkor EL-be, ami vagy a West Ham vagy a Pool lesz. Viszont ha a Pool nyeri az El-t, és hetedik is lesz, akkor meg a 8. helyezett West Ham is mehetne az El-be. Azért ez kurva bonyolult :D
Javítsatok ki :)
Tehat 8 angol csapat mehet a nemzetközi kupakba.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79364) Tibiajax válasza B0V9B (#79340) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kamu lista..

(#79365) L_YKing válasza Assimilator (#79362) üzenetére


L_YKing
addikt

Az nem les!!! :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79366) B0V9B válasza Tibiajax (#79364) üzenetére


B0V9B
tag

Miért lenne az??

Ha nekem nem hiszel, akkor nézd meg amit DS39 belinkelt

[ Szerkesztve ]

(#79367) Tibiajax válasza B0V9B (#79366) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ezt most így sóhajtva, meg legyintve mondtam.....
nem azért, mert nem hiszek neked, vagy ilyesmi

(#79368) B0V9B válasza Tibiajax (#79367) üzenetére


B0V9B
tag

Jah, jó így értem már csak este volt...
Hát a tegnapi nap után nem is csodálom hogy csalódott vagy.

(#79369) Tibiajax válasza B0V9B (#79368) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

csalódott vagyok persze, de igazából.. másfajta csalódottság ez is, mint pl a barca kiesése a bl-ből.
vicc, milyen lófasz kiscsikók alkotják most már egy ideje a nagymúltú amszterdami csapatomat. sportévés kommentátor is a vége fele, amikor ugye látta, mennyire ötlettelen az Ajax játéka, pont mutatta a kamera a kispadot, egy de Boer-ral megy egy Bergkamp-al, aztán a lelátót, Overmars-szal, meg van der Saar-ral.. ő is megjegyezte, hát igen, ha lenne ennek az Ajaxnak most egy Overmars-a, akkor egészen más lenne.. de ennek az Ajaxnak nincs ilyen kvalitású játékosa. megközelítőleg se...
és ennyi a sztori röviden. ezek a mostani csapat-'húzó' emberek, ez a Schöne, vagy Mijik, hát így kb a régi nagyoknak a cseréjének a cseréje lehetne. kb..esetleg cipőtisztítója. nem tudom, mi a fasz van az akadémiával, a korosztályokból hová tűnnek el a tehetségek. biztos vagyok benne h akad most is kiugró srác, de most már több éve, hogy a nagy csapatig már vagy el se jut, mert elviszi más klub vagy elmegy a kedve a focitól és elmegy inkább számtech eladónak, nem tudom tényleg.. de a régi nagy Ajaxra továbbra is várhat az ember, végtelen végtelen türelemmel
addig meg marad ez

[ Szerkesztve ]

(#79370) 7600 GS


7600 GS
addikt

Jelen állás szerint a kretén Sport TV sem a Barca, sem a Real meccsét nem fogja adni az utolsó fordulóban.

:) :) :)

(#79371) DeathAdder válasza szami777 (#79363) üzenetére


DeathAdder
veterán

JA ez így van ahogy írod, annyi ha meg a CP nyerné a fakupát akkor a 6. hely nem csúszna hátra egyet.

Ez a MCI meg akkora egy fos csapat, tegnap téptem a hajamat hogy lehetnek ennyire idijóták. Van két klasszisuk, annak köszönhetik hogy legalább x lett az a förtelem.
Kizárnám őket a faszba, eltiltanám a focitól egy 10 évre, semmi hasznuk nincs csak a kárt csinálják.
Az új Guidolin féle Swanseat úgyse verik meg idegenbe a zárófordulóban, vagyis úszott nekik a 4. hely, ami alapból nem is lenne nagy baj, ha nem a minden sebből vérző utd lépne be helyettük.

Az se kizárt hogy a whu beleszarik holnap, hogy akkor az a kolonc EL hely se legyen meg hamár a BL nem lehet. Tavaly is már búcsúztatták magukat a selejtezőben, hogy aztán a PL-ben all in-be nyomják.
Egyedül a sotonnál vannak olyan tervek hogy EL-ben szeretnének célokat elérni, hát kíváncsi leszek.

(#79372) Citroware válasza DeathAdder (#79371) üzenetére


Citroware
addikt

És az az idegesítő, hogy most már így nézve, meglett volna a Liverpoolnak a negyedik hely, ha az elmúlt 2 hétben Klopp nem ad el 5 pontot a bajnokságban ifijátékosokat játszatva, hogy a nagyok rápihenjenek az EL-elődöntőre. :D
Na meg ugye ez a rengeteg sérülés, ami most sújtott. :(((

A MU meg nem hiszem, hogy a hétvégén nyerni fog a WHU otthonában.

[ Szerkesztve ]

(#79373) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Viszlát Arbeloa! :O ;]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#79374) DeathAdder válasza Citroware (#79372) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ja, de surranópályán még melehet a BL indulás.
Abba meg hogy a sziti lecsúszik két jó dolog is van, az egyik guardiola a másik meg sterling :DDD főleg úgy h mindezek közbe a poolnak meglenne a BL :D

Ha nem is nyernek a whu ellen, de szerintem a sziti se fog walesbe nyerni a zárófordulón.

[ Szerkesztve ]

(#79375) L_YKing válasza 7600 GS (#79370) üzenetére


L_YKing
addikt

Szerintem ez teljesen logikus... Miért kéne adni? :U

Legalább nem az ocsmány magyar kommentátorokat hallgatom.. :B

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#79376) szami777 válasza 7600 GS (#79370) üzenetére


szami777
addikt

Hihetetlen, de tényleg nem adják.
Ezeket a majmokat....
A vicc az, hogy szombaton ötkor még csak más élő műsor sem lesz a sport1-n, csak a sport2-n.
Érthetetlen.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79377) athomi válasza Citroware (#79372) üzenetére


athomi
veterán

Gondolom az EL-re hajtanak, mert így 2 legyet ütnek egy csapásra. Van valami címük, meg a BL-ben is nyomulhatnak. Csak ha nem jön össze, akkor meg szopacs van.

(#79378) #84221696 válasza 7600 GS (#79370) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most néztem, hogy elvileg a sport tv2 adja, gólkövetéssel, mint most a hétvégén.

(#79379) Assimilator válasza Citroware (#79372) üzenetére


Assimilator
őstag

Pedig jobb ha hozzaszoktok a hosszu serultlistahoz. Klopp taktikaja falja a jatekosokat. Ez Dortmundban es Mainzban is igy volt.

(#79380) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Apropó EL, múltkor megjegyeztem hogy mekkora vicckategória h egy 30+ ezres stadionba lesz a döntő.
Na azóta kiderült hogy 9.000 jegy áll rendelkezésre a pool szurkolóknak (gondolom az ellennek is ennyi) és tegnap az is kiderült, hogy nem lesz elég szállás ennyi szurkolónak se bázelben :DDD

az uefát is ki kéne találni ha nem lennének :D

(#79381) Citroware válasza DeathAdder (#79380) üzenetére


Citroware
addikt

Ezt amúgy sosem értettem. Honnan lehet eldönteni, hogy ki Liverpool-szurkoló, és ki Villareal szurkoló? :D
Szerzek egy jegyet oszt' kész, azt mondom hogy az vagyok, amire még van jegy. :DDD
Ja meg ez csak 18000, még van 12000 hely ami elvileg semleges, de abból is be lehet szerezni jópárat gondolom. :DD
A 2005-ös BL döntőn is ez volt, ha jól emlékszem. (vagy 2007-es, nemtom)
Hogy a Liverpool szurkolók több jegyet szereztek, mint amennyi ki volt adva, ezért sokkal többen voltak, mint az ellenfél szurkolói. :C

(#79382) B0V9B válasza Citroware (#79381) üzenetére


B0V9B
tag

Azt a 12 ezer jegyet elviszik a fejesek meg a kurváik. Csányi is valószínűleg ott fog mosolyogni valamelyik sorban.

(#79383) DeathAdder válasza Citroware (#79381) üzenetére


DeathAdder
veterán

sevilla lesz az ellen, nem a villarreal :D
Megértem, én is leszarom amúgy egykutya csak meg kell nyerni és kész

Nem tudsz több jegyet venni, mert a többi már el van lőve a vip tagokra, öltönyös nagykutyákra meg a kurváikra, akiknek kell a hely. Általában szokott maradni néhány hely amit aztán csillivilli áron meg lehet venni, bár így sem olcsó.
Meg aztán hogy vegyen az ember 600+ euróért jegyet ha aztán lehet a híd alatt kell aludnia :DDD

[ Szerkesztve ]

(#79384) itouchfan válasza DeathAdder (#79380) üzenetére


itouchfan
senior tag

Vicc...

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#79385) DopeBob válasza DeathAdder (#79383) üzenetére


DopeBob
addikt

pont ez az, a nagyobb klubbok magasról tesznek az EL-re. Simán lehetne Villareal-Sahtar döntő, és akkor az lenne a baj, hogy nem tudják eladni a jegyeket :D

MZ/X

(#79386) DeathAdder válasza DopeBob (#79385) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ebbe van valami, csak azzal számolhattak volna h igen megnőtt a presztízse amióta BL hely jár érte :) és ameddig ez így marad várhatók is lesznek hasonló döntők.
Én speciel semleges szurkerként is inkább vagyok most kíváncsi egy EL mint BL döntőre.

[ Szerkesztve ]

(#79387) Tibiajax válasza DeathAdder (#79386) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de most miért mondsz ilyet... két madridi csapat is a fináléban, egyik látványosabb játékot ad a világnak mint a másik, nehogy már egy ócska el-döntőre vágyjál

(#79388) fatal` válasza #84221696 (#79378) üzenetére


fatal`
titán

Sport2 nem hinném, mert a port szerint a férfi kézilabda EHF kupa final fourt adják... De ha egyik meccset sem adják egyiken se az igen szánalmas.

(#79389) #84221696 válasza fatal` (#79388) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nso-n olvastam. De ha tényleg nem adják, akkor kapják be.

(#79390) DeathBat666 válasza Citroware (#79381) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

szurkolói kártyák vannak Angliában.
mondjuk azt nem tudom, hogy konkrétan a Liverpool is használja ezt, de több PL csapatot is tudok ahol van ilyen kártya.

(#79391) Assimilator válasza DeathBat666 (#79390) üzenetére


Assimilator
őstag

Inkabb tamogati kartyanak mondjak. De egyebkent a magyar verziotol nagyon tavol all.

(#79393) szab.tam válasza B0V9B (#79392) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"„Rengeteg munkával elértük, amit elértünk, miért kellene változtatnunk? Működik a rendszerünk, és tenni kívánunk róla, hogy a jövőben is működjön....De irányváltásra nincs szükségünk."

nem fog működni.
és az igaz, hogy nem lenne szükségük irányváltásra, de mégis meg fog történni.
ez egy elqurvult világ.
ha van egy szűzies alapokon létrejött sikertörténet, előbb vagy utóbb valakik ki fogják akarni belőle venni a zsét, vagy letördelni a nyiladozó bimbókat, mert útban vannak.
ennyi...

november, és sehol sem lesznek.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#79394) B0V9B válasza szab.tam (#79393) üzenetére


B0V9B
tag

Én nem hiszem, hogy a Thai tulajdonos pont most akarná kivenni belőlük a zsét. :U
Egyébként meg így is felfedeztek egy Kantét, Mahrezt, Vardyt és igazolták le őket bagóért (ezen a szinten értsd), szóval Steve Walsh (a Leicester játékosmegfigyelője) remek munkát végez.

"november, és sehol sem lesznek."

Ez kicsit ismerős nekem. Nem ugyanez a szöveg ment egész évben?
"Most már jön a karácsonyi nagyüzem, tényleg kipukkadnak. --> Most már jön a tavasz, a nagy csapatok komolyan veszik és tényleg bedarálják őket.--> Most hogy kikaptak az Emiratesben és 2-3 pontra van az Arsenal és a City, most már az is csoda ha meglesz nekik a legjobb 4. "

Már csak azért sem állja meg az állításod a helyét, mert minimum decemberig BL résztvevők lesznek.

Egy okos építkezéssel simán lehetnek évekig Top10-es PL csapat.

[ Szerkesztve ]

(#79395) Tibiajax válasza B0V9B (#79368) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hollandok nincsenek ott az eb-n, Ajax tegnap bukta az egész szezont, áá.. dehogy vagyok csalódott
imádom ezt a szezont. kedvencem szezonom eddig

(#79396) #84221696 válasza Tibiajax (#79395) üzenetére


#84221696
törölt tag

Hétvégén a Real behúzza a bajnokságot, majd pedig a BL-t is. :D

(#79397) Napfénysüti válasza #84221696 (#79396) üzenetére

Utána pedig felébredsz és rájössz hogy milyen szépet álmodtál. :DDD

Més que un club!

(#79398) szami777 válasza DeathAdder (#79380) üzenetére


szami777
addikt

38 ezres stadion. Elég ratyi.
Utánanéztem, Európában 110 nagyobb stadion van a St. Jakob-Park-nál...
Biztos nehéz lett volna nagyobbat választani... :U :((( :DDD

Egyébként a következő BL döntő a Millenium Stadionba lesz (Cardiff- 74500 fős) , az EL döntő pedig a Friends Arénába (Stockholm- 50.000 fős)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#79399) Tibiajax válasza #84221696 (#79396) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

komolyan, már csak az kéne a teljes boldogsághoz :DDD részemről
olaszországban, németországban ugye rendben vagyunk (xd).. angliát meg se említem már
még majd az eb-n szurkolok a németeknek egyet a végső diadalért, aztán.. jóvan
rendben is leszek nyárra

(#79400) DeathAdder válasza szami777 (#79398) üzenetére


DeathAdder
veterán

De most ezzel az erővel a puskás stadionba is lehetne, bp-en legalább lenne elég szállás is a szurkereknek :D (nem értek hozzá de wiki szerint 38.652 férőhelyes)

Tibiajax - tetőzzük akkor, az everton meg nyáron lenyúlja de boert :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.