Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80601) Richard! válasza Citroware (#80599) üzenetére


Richard!
addikt

Az a helyzet, hogy mást nem is tudnék elképzelni az Öreg helyett.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80602) Citroware válasza Richard! (#80601) üzenetére


Citroware
addikt

Ugyanígy voltam Fergusonnal és a MU-val, aztán csak sikerült megemészteni a váltást.

(#80603) #16514048 válasza Citroware (#80602) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nekem még nem.

(#80604) Citroware válasza #16514048 (#80603) üzenetére


Citroware
addikt

Kérdés, hogy a személy miatt-e, vagy csak a csapat rossz teljesítménye miatt.

(#80605) szab.tam válasza Citroware (#80602) üzenetére


szab.tam
nagyúr

melyiket? :DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80606) #16514048 válasza Citroware (#80604) üzenetére


#16514048
törölt tag

A személy miatt is, Moyes túl gyorsan repült ahhoz, hogy megszokjam, LVG meg mindig is ellenszenves volt, nem tudtam ôt elfogadni, bár tény hogy egyszerûbb lett volna, ha hozza az eredményeket.

Mourinho-t pedig még mindig nem tudom egyszerûen elképzelni sem a csapatnál, Zlatan-t meg végképp nem. Kell majd idô, hogy megszokjam ôket, bár mire ez megtörténne, addigra valószínûleg egyik sem lesz már ott.

(#80607) szab.tam


szab.tam
nagyúr

"utoljára bp. bajnokságban láttam ilyen szabadrúgást.
a szememmel.
én végeztem el."

sport2, haiti - peru, szpiker.
gratulálok.
mekkora egy gyökér vagy....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80608) szab.tam válasza szab.tam (#80607) üzenetére


szab.tam
nagyúr

farkas norbert az.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80609) DS39 válasza szab.tam (#80592) üzenetére


DS39
nagyúr

Ha mi fanyalgunk, akkor te hurrá optimista vagy ha azt gondolod, ez a csapat nyerhet úgy EB-t mint a görögök vagy a dánok. Az ő játékosaik ismert csapatokban, top ligákban is játszottak. Nálunk mondj egy ilyet.

Egyébként mindezen semmit nem változtat hogy 4 éve is kijuthattunk volna ha már akkor is 24 csapatos az EB. Illetve hogy most is csak ezért sikerült, mert különben egy röhej csoportban sikerült 3. helyen végezni.

És adom hogy kell szurkolni nekik, de lássuk már a realitást. Ez a csapat ennyit tudott.

[ Szerkesztve ]

(#80610) Enzolord válasza máyköl (#80593) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért? Te nem lennél?? Most komolyan, valamilyen csoda folytán behúznánk az EB-t, és Te fanyalognál???
Úr Isten, itt komoly bajok vannak... Én kivetetném a lengőbordáimat, hogy örömömben le tudjam pippantani magam, ha megnyernénk, akkor is, ha gusztustalan szar mák játékkal.. 34 éve kell más válogatottnak szurkolnom mert nem voltunk kint.. 86.-os események még nem maradtak meg, hál Istennek.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80611) L_YKing válasza Enzolord (#80610) üzenetére


L_YKing
addikt

Ilyenek ezek a mai ***... :)

Bezzeg a szeretett klubbjanak egy ervenytelen gollal megnyert BL donto utan lepippantana az osszes jatekosat. Ez ilyen...

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80612) 7600 GS válasza L_YKing (#80611) üzenetére


7600 GS
addikt

Neked amúgy muszáj hergelned a másikat? :U

[ Szerkesztve ]

(#80613) Enzolord válasza L_YKing (#80611) üzenetére


Enzolord
addikt

;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80614) L_YKing válasza 7600 GS (#80612) üzenetére


L_YKing
addikt

Erezd a kulonbseget. Sajat nemzetenek nem szurkolna szar jatekkal megnyert EB utan de egy kulfoldi klubbcsapatnak aki ervenytelen gollal nyert annak meg igen. Vagy csak szerintem durva? :F

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80615) máyköl válasza L_YKing (#80614) üzenetére


máyköl
veterán

A magyaroknak szurkolást meghagyom neked, én inkább nézek minőségi futballt...
És nem, k*ra nem lennék büszke, ha úgy nyernénk eb -t mint a görögök. A futball szégyene lenne.

Engedd el ezt a Bl döntőt. Tudom, hogy nem könnyű, de próbáld meg elengedni...
Az érvénytelen gólókról meg pont ti ne tartsatok misét. Szánalom...

(#80616) Richard!


Richard!
addikt

Kezdődik... :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80617) cyberkind válasza Richard! (#80616) üzenetére


cyberkind
félisten

Kezdődött az. :DDD
De amúgy jó ezeket olvasni. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80618) szami777


szami777
addikt

Annyira jó, hogy a válogatottról folyó vitánál is valahogyan előjön a Barca-Real ellentét. :DDD :DDD
Kíváncsi vagyok, ha mondjuk átmennétek egy szakmai topikba, ott hogy jönne elő. Mert 100%, hogy előjönne 2-3 kommenten belül. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80619) viharhozo válasza szab.tam (#80592) üzenetére


viharhozo
addikt

Tekintve, h ez a csapat tetmeccsen praktikusan soha senkit nem tud dominalni, mivel ahhoz hianyoznak a kepessegei, ket eselye van a golszerzesre. Az egyik, h az elorevagott labdat Szalai vhogy megtartja, jon a szelen egy-ket ember villamgyorsan, akinek Szalai visszadobja, es a kontrabol golt lovunk. A masik, h Dzsudzsak vagy Kleinheisler megdobja a 100-bol 1-et, es tavolrol betalal.

Az, h Szalai hattal all, onmagaban nem baj, egyedul van, fedeznie kene a golyot.

Nekem inkabb az a gondom, h ez a csapat a tisztesseggel elvegzett munka miatt jo esellyel nem kap senkitol nagyon, de azt se latom, h nullara lehozzon egy meccset, azt meg vegkepp nem, h golt, golokat lojon.

Nehez elhinni, h Ausztria meg Portugalia meglehet, marad az izlandi meccs, es ha azt sikerul vhogy kikinlodni, komoly esely van a tovabbjutasra.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80620) #16514048 válasza szami777 (#80618) üzenetére


#16514048
törölt tag

:DDD Akartam már írni én is, legutóbb a BL döntônél gondoltam rá, hogy a topikban valamiért mindig El Clasico van, függetlenül attól, hogy milyen meccs van éppen, vagy megy-e egyáltalán bármilyen.

[ Szerkesztve ]

(#80621) #84221696 válasza #16514048 (#80620) üzenetére


#84221696
törölt tag

Inkább beszélgessünk a hüvelygombáról! :DDD hülye la liga... ;]

(#80622) pohár


pohár
félisten

eskü kell egy ilyen :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80623) szab.tam válasza pohár (#80622) üzenetére


szab.tam
nagyúr

már nem lehet néger rabszolgát tartani.
és az eskü után vessző.

:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80624) venember83 válasza szab.tam (#80623) üzenetére


venember83
nagyúr

Plusz mondatvégi jel, nagybetűs kezdés stb.

pohár: Ez ugye az olasz Baló György?

(#80625) pohár válasza venember83 (#80624) üzenetére


pohár
félisten

bezony ám

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80626) szab.tam válasza venember83 (#80624) üzenetére


szab.tam
nagyúr

azok nem érdekesek. :N :D

a pali leveszi a kesztyűt, és alatta ilyen alakú a feje. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80627) forceberg válasza #16514048 (#80620) üzenetére


forceberg
veterán

Vannak, akik nem ismerik el, ha segítik őket...
Ilyenek a vérpismadridisták... :)) a fellengző decima stb. Tisztelet a kivételnek.
Az a különbség köztük, meg pl. pár hozzám hasonló ember között, hogy ők a 8-9. cím után kezdtek el "szurkolni" nekik, hisz ki másnak szurkolnának, ha nem azoknak, akik a legtöbbet nyerték?
Mi meg olyan csapatot választottunk anno, amely előtte még semmit sem nyert.

A legjobb, amikor elkezdik szidni az olajos csapatokat, kedveskéim a margit legalább 60 éve működik úgy, mint az olajosok.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80628) 7600 GS válasza forceberg (#80627) üzenetére


7600 GS
addikt

És ha valaki nem azért kezdett el nekik szurkolni, mert ennyi meg ennyi címet nyertek előtte? Akkor mi van, áruld már el légyszike. :)

(#80629) szami777 válasza forceberg (#80627) üzenetére


szami777
addikt

Let the fight begin ;]
3...2...1...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80630) KisTücsök válasza szami777 (#80618) üzenetére


KisTücsök
addikt

[link]

A fociban ez a reál meg a barca. :D

(#80631) 7600 GS válasza KisTücsök (#80630) üzenetére


7600 GS
addikt

Az orbánozást kihagytad!

(#80632) szami777 válasza KisTücsök (#80630) üzenetére


szami777
addikt

Erről még nem is hallottam.
Rohadt jó :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80633) DeathBat666 válasza KisTücsök (#80630) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

már megint a világ 2.(!) legjobb bajnokság csapatai a téma...

;]

[ Szerkesztve ]

(#80634) máyköl válasza forceberg (#80627) üzenetére


máyköl
veterán

Több, mint 15 éve szurkolok a Madridnak...
Én elhiszem, hogy ez a 11 Bl cím kés a gyomorban minden futballszurkolónak, de könyörgöm, ezt ne kelljen már megmagyarázni... Önmagáért beszél ez a szám. :U

(#80635) Sdi válasza forceberg (#80627) üzenetére


Sdi
addikt

Akkor ezek szerint, te még 1902 előtt kezdtél a Barcának szurkolni ? :U

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#80636) cyberkind válasza Sdi (#80635) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, látom hogy lassan odajutunk hogy x meg y alapította a kedvenc csapatát 100+ éve, ennyire még nem szállt el ez a real vs barca vita soha. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#80637) Enzolord válasza KisTücsök (#80630) üzenetére


Enzolord
addikt

Volt erről egy film is, a Godwin Hunting.. :) :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80638) Sdi válasza cyberkind (#80636) üzenetére


Sdi
addikt

Ő írta : " Mi meg olyan csapatot választottunk anno, amely előtte még semmit sem nyert."
Nekem ebből ez jött le :) .
Én majdnem 20 éve szurkolok a Reálnak és a MU-nak, akkoriban ismertem meg őket jobban. A Fradinak meg, mióta az eszemet tudom / 47 éves vagyok /. Amikor megszerettem őket, akkor már mindnek volt nyert kupája, bajnoki címe. Emiatt kellene szégyellnem magam ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#80639) Citroware


Citroware
addikt

Vardy: "Szex közben is mindig Arsenal mezt veszek fel, így legalább sosem én végzek elsőnek."

:DD

[ Szerkesztve ]

(#80640) L_YKing válasza szami777 (#80618) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak erted... Magyar ember es nem orul a magyar sikernek. Keresem a logikat, de hat ilyen is kell. Mivel massal peldalozzak ha nem ezzel? Nem beszelhetek a 3-4-5 evvel ezelotti dolgokrol.
Most mondja meg az akinek tok termeszetes ez az egesz.

Sdi: 0. Hsz tanacsos.

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80641) szami777 válasza L_YKing (#80640) üzenetére


szami777
addikt

Selejtezők alatt is voltak itt ilyenek, akik megállás nélkül picsogtak itt, ha nyertünk, ha nem.
Akkor leírtam a véleményemet, most már ignorálom az összes ilyet, mert fáj olvasni.

Jóérzésű magyar ember június 14-én kimegy a szabadság térre, ahol több ezer magyar emberrel tombolhat együtt, legyen akármi a meccs vége. (vagy akárhova máshova)
Marhára várom egyébként, az egész város fel fog bolydulni :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80642) Sdi válasza L_YKing (#80640) üzenetére


Sdi
addikt

:F

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#80643) Richard! válasza szami777 (#80641) üzenetére


Richard!
addikt

Mit város?? Az egész ország! :DDD ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80644) DeathBat666 válasza szami777 (#80641) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

szabadság téren lesz kivetítő? mert még nem hallottam erről, de akkor ennek nagyon örülök, vb t ott töltöttem el :))
olyan hangulat volt, hogy :Y és akkor most milyen lesz, ha magyarok játszanak :R

(#80645) szami777 válasza DeathBat666 (#80644) üzenetére


szami777
addikt

Lesz biza :) (foci mozi néven keresd facebookon)
Tizedikétől közvetítenek mindent.

Egyébként a tüskecsarnokba is lesz kivetítő, az is ingyenes lesz.
+Margit szigeten is kiraknak egy b@szom nagy kivetítőt elvileg, szóval lesz választék. :))

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80646) NyxNyxNyx válasza L_YKing (#80614) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Értem én amit mondani akarsz, nem erre reagálva, általánosságban írom (meg ha már átment el clásico-ba a fórum megint teljesen irrelevánsan):

Kurvára imádom, hogy ez már akkora hatalmas csalás, hogy egy meccsen fél méteres lesről született gól a nagy kavarodásban egy megcsúsztatott labda után (nem voltam még partjelző, de nem lennék a helyükben ilyen szituációkban). Egy átlagos meccsen több rossz bírói ítélet születik. Ezért a fejeseket kell hibáztatni, akik szerint a videóbíró baromság. Ettől még nem lett érdemtelen a győzelem, megérdemelték, jobbak voltak, pont.

Főleg barcásoktól ezt hallani nevetséges. (azt, hogy egy barca szurkoló szólja meg a realét, hogy hogy mer nekik szurkolni mikor sikeresek, már nem is kommentálom :DDD )

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80647) L_YKing válasza NyxNyxNyx (#80646) üzenetére


L_YKing
addikt

Ahh m1... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80648) B0V9B válasza MPowerPH (#80570) üzenetére


B0V9B
tag

Az ugye azért megvan, hogy az UEFA-től kapnak pénzt azok a játékosok, akik kijutnak az EB-re? Vagy már az UEFA-ba is Orbán a góré?
kórházakat az uefa helyére!!!!

Annyit még azért hozzátennék, hogy fidesz előtt se épültek-szépültek a kórházak és az egészségügy, de cserébe a sportot se fejlesztették.

(#80614) barca0519951
+1 :DDD :DDD
ez azért magaslabda volt :)

Gondolom most a cseh fórumokon is megy a rinyálás, mert kikaptak attól a Dél-Koreától akiknek egy 6-ost gurított spanyolország. Vagy Ausztriában is, ahol utolsó 5 barátságos meccsükből 2-őt nyertek meg (egyiket Málta ellen kínkeservesen 2-1-re), úgy hogy mind az 5 meccsen hazai pályán voltak.

[ Szerkesztve ]

(#80649) NyxNyxNyx válasza B0V9B (#80648) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azt tudom, hogy az angoloknál megy a rinyálás, hogy csak 1 góllal nyerték a legtöbb felkészülési mérkőzést. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.