Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80751) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Spanyol meccset közvetíti valamelyik magyar csatorna???

(#80752) B0V9B válasza DeathBat666 (#80751) üzenetére


B0V9B
tag

Digi1-en megy

(#80753) venember83 válasza Tibiajax (#80730) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem szurkolásról van szó. Inkább csak szomorú vagyok emiatt.

(#80754) Tibiajax válasza venember83 (#80753) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

értem én
belga-olasz nyitó mecs elég meredek lesz rögtön, indításnak

(#80755) Enzolord válasza Tibiajax (#80754) üzenetére


Enzolord
addikt

Főleg, hogy Valderrama is a belgáknál van.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80756) szami777 válasza gyuromoj (#80740) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom, milyen szintetikus anyagok mennek körbe a fejeseknél, de elég idióta döntés.

(#80757) 7600 GS
Persze :)
De én ezt most úgy írtam, hogy elvonatkoztattam attól, hogy mit gondolok a románokról, meg hogy azt akarom, hogy csúnyán essenek pofára ez Eb-n. Ha máshogyan nézzük, nyilván jót röhögünk rajta, de akkor is egyszerűen rossz döntés magyar bírót rakni román meccsre.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80757) 7600 GS válasza szami777 (#80756) üzenetére


7600 GS
addikt

Szerintem meg tök jó, maximum majd lehet röhögni egy jót azon, hogy megy majd a sírás-rívás. :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#80758) homeless09


homeless09
őstag

Eric Bailly hivatalosan is a Unitednél.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#80759) Enzolord válasza homeless09 (#80758) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak, nocsak, Te is megkerültél?? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80760) Citroware válasza homeless09 (#80758) üzenetére


Citroware
addikt

FIFA 16-ban nagyon jó.

(#80761) BenHans válasza homeless09 (#80758) üzenetére


BenHans
addikt

Ettől függetlenül :DDD ;] biztos jó a srác, nem ismerem annyira...
United fanok mit szóltok hozzá?

---

Rüdiger a németek edzésén keresztszalag szakadást szenvedett. 6 hónap... :W :( :O

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80762) máyköl válasza homeless09 (#80758) üzenetére


máyköl
veterán

És még hol a vége...
Mourinho csak pénzcsap mellett tud eredményeket elérni. 2-3évig...

(#80763) homeless09 válasza Enzolord (#80759) üzenetére


homeless09
őstag

A cégek elveszik az életem is. :)

máyköl: kifogyhatatlan a pénzcsap, ha jó helyre meri a pénzt akkor tegye csak. :)

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#80764) Enzolord válasza BenHans (#80761) üzenetére


Enzolord
addikt

Én örülök neki.. Gyors, erős ,agresszív, jól szerel..
Itt pont megeteti Torres, ennek ellenére nagyon jó vétel..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80765) szami777 válasza máyköl (#80762) üzenetére


szami777
addikt

Ahogy mondod, a Portónál és az Internél is az arab sejkekkel szippantotta a kokót az üvegasztalról, és csak úgy dőlt a lé, azt vett, akit akart. stb.... :U

Lehet utálni Mout, a játékfilozófiáját is, de nem elismerni a fószert szimplán baromság.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80766) KisTücsök válasza szami777 (#80765) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ráadásul az első Chelsea-nél is a fél Portóból építkezett...

De hát nem lehet mindenki akkora edzőzseni, mint Zidane, aki felnőtt nagy csapatával fél év alatt BL-t nyer, nulla igazolással. :DDD :DDD

(#80767) Citroware válasza KisTücsök (#80766) üzenetére


Citroware
addikt

Olyan játékoskerettel semmit nem kell csinálni a BL sikerért, csak az oldalvonal mellett állni. :DD

(#80768) KisTücsök válasza Citroware (#80767) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nana, elvileg a bayernnél és a barcanal sem kell mást csinálni, mégsem ők nyerték idén. :D

(#80769) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Én is akarok egy szerződést és padozok életem végéig. Beérem heti 1k fonttal is. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80770) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#80768) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mert ott próbáltak okoskodni az edzők és nem hagyták, hogy a jatékosok maguktól rájöjjenek a taktikára.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80771) Enzolord válasza gyuromoj (#80769) üzenetére


Enzolord
addikt

Legyen azért 2K, ezt tankolni is kell.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80772) KisTücsök válasza NyxNyxNyx (#80770) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D
__

Carneiro néni nemet mondott az 1.2 misire, mégis megegyeztek peren kívül. Hát, szegénykém már ő sem fog éhen halni. :N

(#80773) cyberkind válasza KisTücsök (#80772) üzenetére


cyberkind
félisten

De ha esetleg igen egy-két papucit megvizsgál és kész is a nyugdíjalap. :D

Paranormal Cocktivity

(#80774) Tibiajax válasza gyuromoj (#80769) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hú, elkezdett akkor épülni az új világverő United?..

(#80775) gyuromoj válasza Tibiajax (#80774) üzenetére


gyuromoj
veterán

Valami lesz, legalábbis rájuk férne. Elég sok ismerősöm MU drukker, szegények már olyan hallották az UCL himnuszt, hogy kezdem őket sajnálni. ;] (no offense, vicc vót ;) )

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80776) Enzolord válasza gyuromoj (#80775) üzenetére


Enzolord
addikt

Kimaradt egy amerikai Elnök.. a Régen.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80777) gyuromoj válasza Enzolord (#80776) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jogos. Látod meg viccelni se tudok rendesen. :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80778) Enzolord válasza gyuromoj (#80777) üzenetére


Enzolord
addikt

:DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80779) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#80764) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Jó vétel... A United is már hasonló cipőben járhat, mint a Real Madrid. Ha ilyen árakon vesznek játékosokat, akkor kb minden klub a dupláját fogja kérni. 30 millió font egy védőért...
Persze van miből költeni...

Net spend-ben 100 millióval van a United a Chelsea felett az utóbbi pár évben, ez azért beteg ha azt nézzük kiket vettek. És ebben még nincs is benne az új srác.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80780) venember83 válasza BenHans (#80761) üzenetére


venember83
nagyúr

Állítólag ennek is köszönhetően a Juve és a Roma megegyezett Pjanics ügyében, és a bosnyák érkezik Torinóba, így pótolják a farkasok a sérülés miatt Rüdiger eladásának meghiúsulásával kiesett bevételt. Egyes források szerint a Juve még két játékost is ad a farkasoknak, de az még kérdéses, hogy ők kik is valójában.

(#80781) Enzolord válasza NyxNyxNyx (#80779) üzenetére


Enzolord
addikt

Lassan már minden angol csapatnak csak dupla pénzért adnak.. gusztustalan..
Elvileg Pogbáért készül Mou ajánlatot tenni, 78,1 M font értékben..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80782) venember83 válasza Enzolord (#80781) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem inkább az a gusztustalan, ahogy az angolok mindenkit felvásárolnának, és spanyol, olasz, német klubokhoz képest azonnal többszörös fizetést ajánlanak. Így nem csoda, hogy így dupla pénzt kér tőlük mindenki. Viszont ezt nézve azért nem úgy tűnik, hogy belerokkannának az angolok az árduplázásba: [link]

Amúgy Pogbáért állítólag Perez 120 milliót ajánl.

[ Szerkesztve ]

(#80783) Enzolord válasza venember83 (#80782) üzenetére


Enzolord
addikt

jaja, azt én is most olvastam.. Perez papa akcióban.. Akkor inkább maradjon nálatok, mint hogy azokhoz menjen.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80784) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Nemtom vót-e de egy tanulságos dokumentumfilm:

Game Over- avagy hogyan öltük meg a futballt - Elérhető június 11-ig

(#80785) Enzolord


Enzolord
addikt

Pjanic -> Juventus Lassan a Juve lesz az olasz liga Bayern-je... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80786) Tibiajax válasza Enzolord (#80785) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ahhoz még lesz egy-két szava a kínai befektetőknek is....

(#80787) Enzolord válasza Tibiajax (#80786) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvileg aláírt 5 évre.. De ugye, majd csak akkor, ha Official.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80788) Tibiajax válasza Enzolord (#80787) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Lassan a Juve lesz az olasz liga Bayern-je
erre írtam...

(#80789) Enzolord válasza Tibiajax (#80788) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Ja, okay.. :)

BTW innen jön valaki a Margit-szigetre meccset nézni kedden?

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80790) venember83 válasza Enzolord (#80785) üzenetére


venember83
nagyúr

Lehet. De ha a többiek képtelenek még egy rohadt stadion építésére is, hogy a fenntartható működésről vagy profitról ne is beszéljünk, mégis mit tehetne a Juve, minthogy felvásárolja a valamit érő játékosokat, és kimagasodjon a ligából?

(#80791) Enzolord válasza venember83 (#80790) üzenetére


Enzolord
addikt

Persze, csak mivel abban a ligában, ahol az "én" csapatom játszik, ott szerencsére egyik csapat sem tudja ezt megtenni, akkora a konkurencia..
De az kellene ezekben a bajnokságokban is, mint az USA-ban, hogy ha nincs telt ház, akkor Blackout.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80792) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Jól tudom, hogy ma lesz a megnyitója az EB-nek?

Ezt az M4 sport fogja adni ma 8-tól 9-ig? Port.hu-n nem részletezik pontosan a műsor tartalmát.

(#80793) marositech válasza Vasinger! (#80792) üzenetére


marositech
senior tag

He? Holnap lesz az 8-tól.
Utána Kassai trollja jön. ;] ;] ;]

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#80794) Tibiajax válasza venember83 (#80790) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de hát már így is kimagaslik...
:D

..ja vagy a bajnokok ligájára gondoltál?

troller

(#80795) BenHans válasza venember83 (#80780) üzenetére


BenHans
addikt

Igen, olvastam... Nem nagyon tudok mit hozzáfűzni. Ninja azt mondta nem áll szóba vele ha ezt megteszi. :D
De én kedvelem Pjanicot, idén néha érezhetően feszült volt a pályán. Most még egy ember lesz ott akit kedvelek ami nem tudom hogy jó- e vagy rossz. Van pár név akik miatt eddig sem tudtam utálni a Juventust, akkor erre a posztra végképp megmarad a Napoli és a Lazio.

Szóval két játékos cserébe... Óóó bárcsak Lichtsteiner és Padoin lenne! ;] Azt hiszem fel is mennék egy magas helyre egy slinky azaz bolondrugó társaságában.

Olvasom a pletykákat, 4 név került szóba. Caceres-Rugani-Sturaro-Zaza Na, Cacerest hagyjuk békén, a további kombinációk bármelyikének örülnék, de legjobban talán a Zaza-Sturaro duónak.

Úgy néz ki, van der Wiel és Mário Rui is érkezik és Bruno Peres is újfent pletyka tárgya. Miliket akarja Spal az Ajaxból, és Witselt a Zenitből. A védelem közepébe pedig Ogbonna és Juan Jesus nevét emlegetik.

A távozók elvileg Dzeko, Falque, Maicon (már biztos), Torosidis, Vainqueur, Ucan, Ljajic, Doumbia, Iturbe, Sanabria

A Ninjáért meg minden követ megmozgat Conte. Nagyon remélem hogy marad.

Érdekes lesz ez a nyár. :K

"a többiek képtelenek még egy rohadt stadion építésére is" Khm... Nálunk legalább elkezdődött valami, még ha csúszik is.

Enzolord: "BTW innen jön valaki a Margit-szigetre meccset nézni kedden?" Én megyek ha minden jól alakul, baráti társasággal, sporttársakkal. :)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80796) venember83 válasza BenHans (#80795) üzenetére


venember83
nagyúr

Nálunk legalább elkezdődött valami, még ha csúszik is.

Hajrá, egyértelműen csak örülök az olasz csapatok fejlődésének! :K

(#80797) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:DDD

több drón kell ;P

(#80798) NyxNyxNyx válasza hobizoli (#80797) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

:DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80799) viharhozo


viharhozo
addikt

Asszem, sikerult megint egy fontos szabalyt hozni az EB-re.

Auch eine ebenso höchst seltene wie kuriose Spielsituation wurde neu geregelt: Wird ein Eckball als Rückpass über das ganze Feld hinweg ins eigene Tor befördert, gilt dies nicht etwa ein Eigentor! Stattdessen erhält der Gegner einen Eckball zugesprochen. Klingt absurd – kein Eckballschütze zielt auf das eigene Tor.

A nem nemeteseknek: ha vki szogletbol ongolt lo, az nem szamit golnak, hanem az ellenfel jon szogletbol. Jo, mi?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80800) Vasinger! válasza hobizoli (#80797) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A kérdés csak az, hogy most az esküvőre kéne menni helyette vagy a meccsre? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.