Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80451) Andris837 válasza L_YKing (#80444) üzenetére


Andris837
senior tag

Én sem igazán értem, hogy miért kell kivinni, de mindegy. :U Nikolicsnak örülök, remélem megnyitja a gólcsapokat és rúg 1-2 gólt az EB-n is, már ha szóhoz jut. :K

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#80452) venember83 válasza Tibiajax (#80449) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd meg az olasz középpályás sort, az még szomorúbb. Komoly probléma Marci és Verratti hiánya.

Amúgy a belgák mit kezdenek ennyi támadóval? 2-3-5 lesz a felállás? :D

(#80453) #84221696 válasza Andris837 (#80451) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mégis melyik csatárt vitted volna ki helyette, aki külföldi csapatban pallérozódik?

(#80454) Enzolord válasza #84221696 (#80453) üzenetére


Enzolord
addikt

De hát ő ott csak Padlérozódik... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80455) #84221696 válasza Enzolord (#80454) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez igaz! :D

(#80456) L_YKing válasza #84221696 (#80453) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem muszaj csatart vinnie... O meg nem jatszott meccsek ota szoval ezt sem erte. De o biztos jobban tudja.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80457) Andris837 válasza #84221696 (#80453) üzenetére


Andris837
senior tag

"Pallérozódik"...

16 meccsen 800 perc alatt 1 gólpasszra futotta...

Akkor már vitte ki volna Gyurcsót, vagy valamelyik fiatalt. :U
De mondom, legyen szerencsénk, legyen Szalainak egy nagyon jó EB-je és jussunk tovább a csoportból.

Hajrá Magyarország!

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#80458) #84221696 válasza L_YKing (#80456) üzenetére


#84221696
törölt tag

Klónozzuk a Bödét 11 példányban és azokat küldjük a pályára. Tuti, senki sem fog kiállni ellenünk. :D

(#80459) viharhozo válasza Tibiajax (#80445) üzenetére


viharhozo
addikt

Annyira nem jott at, meg egyebkent se olyan rossz a ket klub viszonya, se tortenelmileg, se jelenleg.

Ha Watzke par eve nem arra verte volna, h a kozgyules ele kiallva bejelenthesse, h egymillio euroval tobb volt a BvB nyeresege, mint a Bayerne, hanem tobbet fordit a berekre, akkor lehet, h az eddigiek kozul se igazolt volna el mindenki.

Vhogy a nep szemeben a Dortmund meg mindig vmi kis csapat, pedig az evi 300 millios budzse azert nem egy Augsburg-szint.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80460) B0V9B válasza viharhozo (#80459) üzenetére


B0V9B
tag

Már többet fordított a bérekre, viszont ha van egy játékosod akinek jövőre lejár a szerződése, akkor két dolgot tehetsz: vagy elengeded jövőre ingyen, vagy most pénzért.
Lewa esetében az előbbi történt, Hummels esetében az utóbbi.
A Schalke vagy a Lever nyíltan vállalja, hogy inkább elengedi külföldre a játékosokat fele annyi pénzért, csak ne a Bayernhez menjenek. Aztán ugye néhány évvel később úgyis ott kötnek ki (lásd pl. Vidal).
Azért jót tesz a Bundesligának, ha egy Hummels ligán belül marad. Az már más kérdés, hogy mennyi semleges szurkolót fog vonzani a német bajnokság, ha mindig egy adott csapat nyeri meg.

"Vhogy a nep szemeben a Dortmund meg mindig vmi kis csapat, pedig az evi 300 millios budzse azert nem egy Augsburg-szint."
Persze, de ezt a büdzsét nem úgy szerezték meg, hogy hé hallod Watzke, itt van 300 millió oszt üljé már rá reggelig öreg. Érkezett egy jó edző, aki 3 forintból meg két doboz gyufából összerakott egy olyan csapatot, amely rendszeresen BL résztvevő és a bajnokságban ott van a dobogón.
Szóval valahonnan el kellett indulni.

Nekem ez a transfermarktos keretérték nézegetés az, ami olyan szinten vicc kategória. Amikor jönnek a magyar edzők, hogy "hháá de a Bate Boriszov kerete háromszor annyit ér mint a miénk, és a költségvetésük is több". Igen öreg, mert ők visszaforgatják a csapatba a BL és EL pénzeket, nem pedig elmismásolják. Ahhoz hogy nagyobb legyen a költségvetésük, ahhoz rendszeresen alkotni kellett nemzetközi porondon, hogy nagyobb legyen a költségvetésük. Ez nem a tyúk vagy a tojás esete. Először mutatni kell valamit, hogy utána legyen belőle zsé. 10 éve ugyanúgy nem jegyezték sehol a Bate Boriszovot, mint most a Fradit vagy a Vidit. Aztán elkezdtek tudatosan építkezni.

[ Szerkesztve ]

(#80461) L_YKing válasza B0V9B (#80460) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem mernek fogadni arra, hogy jovore a Munchen nyeri a bajnoksagot.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80462) DopeBob válasza Andris837 (#80457) üzenetére


DopeBob
addikt

IGAZSÁGOT SZALAI ÁDÁMNAK!

pont ma olvastam. Azért van benne valami... :U

MZ/X

(#80463) KisTücsök


KisTücsök
addikt

„Cristiano az egyik legjobb focista a világon, soha nem reméltem, hogy egyszer ellene játszhatok. Elképesztő élmény volt” – emlékezett vissza a Real Madrid elleni találkozókra Bruno Henrique.

„Fantasztikus játékos, rendkívül technikás, erős és nagyon nehéz védekezni ellene, de azt hiszem jól végeztem a feladatom. De nem ez volt az egyetlen, ami feltűnt vele kapcsolatban.Folyamatosan magát nézte a kivetítőn. Szinte az egész mérkőzésen

:DDD :DDD :DDD

(#80464) 7600 GS válasza KisTücsök (#80463) üzenetére


7600 GS
addikt

Ki az a Bruno Henrique amúgy? Lusta vagyok guglizni.

(#80465) L_YKing válasza KisTücsök (#80463) üzenetére


L_YKing
addikt

:DDD :DDD
Futballkurva

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80466) Richard! válasza 7600 GS (#80464) üzenetére


Richard!
addikt

Böff Puszi

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80467) KisTücsök válasza L_YKing (#80465) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nemrég bemutatta a házát. Nem tudom, lehet linkeltem is vagy valaki más. Most nincs kedvem rákeresni.

Bakker, abban a kégliben nem volt egy négyzetcentiméternyi terület, ami ne tükröződött volna, de olyan szinten, hogy simán vissza látta magát az ember rajta... :DDD :DDD

(#80468) L_YKing válasza KisTücsök (#80467) üzenetére


L_YKing
addikt

Nagyon beteg... :DDD
Ez mar tul lo a hatarokon.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80469) DopeBob


DopeBob
addikt

Ez a film megsemmisítheti a magyar futballszakmát

Na, erre nagyon kíváncsi vagyok :)

MZ/X

(#80470) 7600 GS válasza DopeBob (#80469) üzenetére


7600 GS
addikt

Én arra is kíváncsi vagyok, hogy valaki mikor semmisíti meg az Indexet.

(#80471) DopeBob válasza 7600 GS (#80470) üzenetére


DopeBob
addikt

Jó egyébként a cikk, érdekes elolvasni. Ez alapján kb az van, amit képzeltem, ha random kocsmából berángatnak egy random részeget, az kb hasonlóan képben van, mint egy magyar edző, akik járják szépen körben a klubbokat, itt-ott megbuknak, de nem baj, jön a következő hely :U

Hát ja, az index meg leírja, hogy mivan, elég kritikusak, de szerintem ez kell.

[ Szerkesztve ]

MZ/X

(#80472) szab.tam válasza L_YKing (#80456) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Nem muszaj csatart vinnie..."

nem értem, hogy miért hagyták ki andrea bocelli-t.
kiénekelte volna az ellenfelek szájából a sajtot, ha elesett volna, senki sem vádolta volna műfetrengéssel.
és eb után del piero után mehetett volna az mls-be semmit csinálni kis zsozsóért.
a kettőjük közös gyermeke pedig bujtorral a főszerepben: sztrogof mihály.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80473) B0V9B válasza DopeBob (#80469) üzenetére


B0V9B
tag

Megtekintettem, valamint azt a kis filmet is amit a cikk végén ajánlanak. Köszi hogy belinkelted! :)

Egyébként az a belga csapat, amit ott legyőztünk, később kijutott az EB-re is (velünk és a svédekkel ellentétben). Abból a csapatból többen is a PL-ig vitték. [link]
Tőlünk egyedül Szalai és Bogdán tudott megragadni külföldön, ők is inkább epizódszereplőkét.
A legtöbben abból a magyar csapatból most az NB2-NB3-ban, vagy megyei szinten fociznak!
A belgák között is sok olyan van, aki ma már csak amatőr szinten tolja.

A különbség nem az, hogy elvesznek azok a játékosok akiket 18-19 évesen tehetségnek tartanak (mert láthatjuk hogy ugyanúgy elvesznek a spanyoloknál, belgáknál, stb.), hanem az, hogy nincs közülük egy-kettő, aki legalább egy belga vagy holland élcsapatban (mégcsak nem is a PL-ben vagy a Bundesligában) alapemberré tudna válni.

A 2009-es U20-as VB harmadik csapatból is lehet csemegézni, utána gugli vagy transfermakt segítségével utána nézni hogy ki merre tevékenykedik.
[link]

Gulácsi most jutott fel a Bundesligába, Korcsmár sérülése előtt Bundes 2-es játékos volt, Némethet ugye tudjuk hogy Katar, valamint még Varga Roland bajnok lett a Fradival. A többiek NB1 (a szerencsésebbek), de inkább NB2-NB3

[ Szerkesztve ]

(#80474) DeathBat666 válasza DopeBob (#80462) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Végre egy értelmes cikk, abszolút Ádám mellett vagyok, csak nézzétek elől milyen munkát végez a védekezésben, nagyon sok passzsávot lezár, és ezt nem mondhatjuk el minden csatárról...
A védőket lefárasztja, és a labdákat is jól megtartja ahhoz képest, hogy elől nincs senki rajta kívül.
Neki pont az lenne az erőssége, hogy a szélekről beadott labdákat a kapuba juttatja, de a magyar csapatnál (és a Bundesliga csapataiban) nem nagyon volt szélsőjáték (Mainz-nál volt).
Illetve azt se felejtsük el, hogy Bukarestben volt egy meg nem adott gólja, ha megadják ő az Isten, és a visszavágón is csak ő alakított ki helyzeteket.
+ a pályán igazi vezér, látszik, hogy olyan karakter akire hallgatnak a társai.
Szóval lehet szidni, meg elsütni a sok sz@r trollfocis viccet, de akkor se rossz játékos, védekezésben és labda megtartásban abszolút erős,a gólok meg majd jönni fognak, azért nehéz olyan csapatban gólokat lőni, ahol max. 1 gólt rúgnak be..

ja és még a kiakadásáról: azt se nagyon értem, hogy miért utálták meg ezért az emberek, elmondta amit minden magyar ember gondol a magyar fociról és 100%-osan igaza van mindenben. Nem volt nagyképű sem, hisz nem magáról áradozott, csak elmondta, hogy rajta kívül szinte nincs más aki top bajnokságban játszik, ami megint igaz.

[ Szerkesztve ]

(#80475) szab.tam válasza DopeBob (#80469) üzenetére


szab.tam
nagyúr

elolvastam a cikket.

semmi nem fogja "megsemmisíteni a magyar futballszakmát".
ez a sok vén g*, amíg ki nem pusztul, egymást erősítve kapaszkodik a kondérba.
mivel nem értenek máshoz, (ehhez sem), lehúzzák a színvonalat a maguk szintjére.
egymásba kapaszkodva elhitetik, hogy szükség van rájuk, és megkerülhetetlenek.
az igazi probléma ott van, hogy próbálják a technikát átörökíteni egy következő generációnak is.
kísértetiesen hasonlít az egész egy politikai irányvonalhoz. (akik folyton megújulnak.)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80476) #84221696 válasza DeathBat666 (#80474) üzenetére


#84221696
törölt tag

+1

(#80477) szami777 válasza DeathBat666 (#80474) üzenetére


szami777
addikt

En a kiakadasa ota szeretem Szalait.
Hatalmas respect neki azert.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80478) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Hivatalos:
Gündogan ->City

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80479) Enzolord válasza gyuromoj (#80478) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Ja, nem.. :W :W Remélem, elbukik a tikitökös bowling fejjel együtt... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80480) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Lewa->RM :U

cyberkind:
AS tényként közölte, meg NSO-n is cikkeztek.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80481) cyberkind válasza gyuromoj (#80480) üzenetére


cyberkind
félisten

És akkor ez most hivatalos vagy pletyi, meg minek? :U

Paranormal Cocktivity

(#80482) L_YKing válasza gyuromoj (#80480) üzenetére


L_YKing
addikt

Kandikamos Benzi olajra lep?

Ja meg hat remelem 100 alatt oda se megy... :DDD

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80483) KisTücsök válasza gyuromoj (#80478) üzenetére


KisTücsök
addikt

21 millióért? :Y

Ja mondjuk sérült.

[ Szerkesztve ]

(#80484) viharhozo válasza B0V9B (#80460) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem meg Watzke keze is benne van abban, h azert nem ugy sikerult a 2014-16-os idoszak, mint sikerulhetett volna.

Most pedig megint rengeteg munkaja lesz, a csapatot szetszedik, es ertelmesen kene elkolteni a kapott rengeteg penzt.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80485) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Mennyire jó üzlet ez a gündogan?
Nem ismerem a srácot, persze mindenki elvan tőle ájulva, szóval gondolom kiba jó játékos, csak ahogy látom rohadt sérülékeny, ami a PL-ben nagy eséllyel hatványozódik.

Tán 5 hónapos offon van megint...

Sajnálják a BvB drukkerek?

[ Szerkesztve ]

(#80486) Enzolord


Enzolord
addikt

Dani Alves - > Juve..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80487) venember83 válasza Enzolord (#80486) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyelőre annyi a biztos, hogy elhagyja a Barcelonát. De elvileg a PSG is érdeklődik.

(#80488) Enzolord válasza venember83 (#80487) üzenetére


Enzolord
addikt

Az NSO-n azt írták, hogy egybehangzó spanyol és olasz lapértesülések szerint Juve.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80489) KisTücsök válasza venember83 (#80487) üzenetére


KisTücsök
addikt

Chelsea nem? Kár...

(#80490) Enzolord


Enzolord
addikt

Pool-> Reina

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80491) L_YKing válasza Enzolord (#80490) üzenetére


L_YKing
addikt

Juve --> Alves

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80492) venember83 válasza L_YKing (#80491) üzenetére


venember83
nagyúr

(#80493) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Közben már Pogba-t is megvette Florentino, cirka 100 milláért. ;]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80494) L_YKing válasza venember83 (#80492) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem olvastad figyelmesen itt a Juve megy Alvesbe mint Enzonal... :U

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80495) Citroware válasza gyuromoj (#80493) üzenetére


Citroware
addikt

Trollkodsz vagy forrás?

(#80496) Enzolord válasza L_YKing (#80494) üzenetére


Enzolord
addikt

Angol a billentyűzet, örültem, hogy a szájba vert kacsacsőrt megtaláltam.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80497) Richard!


Richard!
addikt

Szevasz Haver, hiányozni fogsz!

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80498) L_YKing válasza Enzolord (#80496) üzenetére


L_YKing
addikt

Viccnek szantam..
Tudod jol, hogy szeretlek a fantasztikus csapatoddal egyutt.. ;]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80499) Enzolord válasza L_YKing (#80498) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80500) L_YKing válasza Enzolord (#80499) üzenetére


L_YKing
addikt

Iden jobbak lesztek...

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.