Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80851) cyberkind válasza KisTücsök (#80850) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja mert aztán a "lányt" annyira kellett kényszeríteni hogy legyen valami, akkora hülyeség ez mind. :D

Paranormal Cocktivity

(#80852) NyxNyxNyx válasza KisTücsök (#80850) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

szerk.: Na jó ezt visszavonom, most látom h 15 volt a csaj.

Kíváncsi vagyok a csaj mekkora pszichológiai sérülést szenvedett. Még mindig azt tartom valószínűbbnek itt is, hogy ez az eset is abba a "90%-ba" tartozik. És 6 év börtönt kapott egy, sok európai országban legális, éjszakáért.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80853) B0V9B válasza NyxNyxNyx (#80852) üzenetére


B0V9B
tag

Csak példát akartak statuálni Adam Johnson-nal. Ő se volt egy lángész, mert bármilyen dögös csajt megkapott volna, de mégis nyomult a kiscsajra azután is, hogy az mondta hogy még nincs 16.

Meg persze volt felesége is meg kislánya, ami megint prosztó dolog, de gondolom senki nem lepődött meg rajta hogy a gazdag focisták megcsalják a barátnőiket/feleségeiket? Ez ugyanaz, mint amikor a másik oldalról azt lökik, hogy nekik a belső számít. Én még nem láttam olyan nőt, aki az őszinte, vicces és jó lelkű kőműves segédet választotta volna a tahó, paraszt milliomos helyett.

Asszem Peter Crouch-ot kérdezték meg egyszer, hogy ha nem lett volna belőle focista, akkor mi lenne most?
Jött is a válasz: szűz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#80854) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Coventry City defender Chris Stokes has been given a one-match suspension by the Football Association for a homophobic post on Twitter.

homophobic tweet = A "faggots" szót használta. :W

Már azt se lehet mondani lassan, hogy "Kapd be!", mert az már verbális megerőszakolás.

B0V9B: Ezt a feleség dolgot el is felejtettem. Oda is az empátia.

Ja és De Gea nem lett hazaküldve.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80855) szami777


szami777
addikt

Megnéztem ezt a dokumentumfilmet a válogatottról.
Zseniális. Rohadt érdekes volt bekukkantani az öltözőbe.
Bármit megadnék azért, hogy mondjuk egy top3 válogatott, vagy egy profi klubcsapatnál ugyanezt megnézhessem.

Dárdai hatalmas forma, de tényleg, még nagyobbat nőtt a szemembe, bár nem tud ennél jobban.

A Pintéres dologról annyit, hogy tuti, hogy közbe is videóztak, csak nem engedték ki az anyagokat, mert azok a jóizlés határát súrolják.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80856) Peti78


Peti78
őstag

Na csigazabálók, vagy szőröstalpúak...?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#80857) pohár válasza Peti78 (#80856) üzenetére


pohár
félisten

csigatalpúak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80858) sasa134


sasa134
addikt

Itt fentvan - teljesen legális formában - a 'Magyar csapat - még 50 perc..' c.film: [link]

Avanti Roma

(#80859) #16514048 válasza sasa134 (#80858) üzenetére


#16514048
törölt tag

Köszönjük. :R

(#80860) L_YKing válasza pohár (#80857) üzenetére


L_YKing
addikt

Szoroszabalok?

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80861) villamos válasza L_YKing (#80860) üzenetére


villamos
őstag

Olyan opció nincs, hogy mindkettő nulla pontot kap? :DDD

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#80862) Peti78 válasza villamos (#80861) üzenetére


Peti78
őstag

Többet nem érdemelnek.
Fullba eltolta a kapus kezét.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#80863) cyberkind


cyberkind
félisten

Ezt benézték a romcik.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#80864) villamos


villamos
őstag

Büntető! :D
Meg is van!
A románoknak egy szavuk nem lehet a bíróra!

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#80865) Peti78 válasza villamos (#80864) üzenetére


Peti78
őstag

Azért van igazság.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#80866) cyberkind válasza villamos (#80864) üzenetére


cyberkind
félisten

És pont Evra aki ezer éve itt van. :D

Paranormal Cocktivity

(#80867) pohár válasza Peti78 (#80865) üzenetére


pohár
félisten

igazság? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80868) Ringman válasza venember83 (#80839) üzenetére


Ringman
nagyúr

touré kell a fenének, marha sok lenne a fizetése, 33 éves afrikait leigazolni meg lutri.
schweinsteiger elférne (kezdőként), bár ő sem kérne keveset.

de a legjobb igazolás egy edző lenne.

(#80869) Peti78 válasza pohár (#80867) üzenetére


Peti78
őstag

Igen, ugyanis a franciák góljánál a kapus keze elég szépen el lett tolva.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#80870) DS39 válasza Ringman (#80868) üzenetére


DS39
nagyúr

Sajnos ott nem lesz változás 😠

(#80871) pohár válasza Peti78 (#80869) üzenetére


pohár
félisten

a kapus jöjjön, ha jönnie kell... ha még félénkebben jön ki a kapus, mint most, akkor meg is kérdezte volna időközben Giroud-t, hogy megfoghatja-e a labdát, vagy csináljon-e mást, míg ő felugrik fejelni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#80872) BenHans


BenHans
addikt

Szedd ki román... :DDD Payet! :Y :C

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#80873) L_YKing


L_YKing
addikt

Pfijjj de odatette. :Y

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80874) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Payet mekkora játékos. Ha a gólját nem vesszük figyelembe, akkor is MotM lenne nálam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80875) B0V9B válasza pohár (#80871) üzenetére


B0V9B
tag

Végre valami, amiben egyetértünk.

(#80869) Peti78. Nézd vissza Bogdán bekapott gólját a Watford ellen. Igaz hogy az Anglia, ahol fél fokkal jobban engedik a kemény játékot, de ha azt nem fújták le szabálytalanságnak, akkor ez a vicc kategória lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#80876) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Vegre Eb laz!! Fuu de hianyzott, kivetito, sor, tomeg, es akkor mi lesz a magyar meccsen :Y. de varom azt a meccset :R

[ Szerkesztve ]

(#80877) szab.tam


szab.tam
nagyúr

kassai hibázott pár aprót, de biztosan begyűjtötte a 3 pontot. :C

:DDD

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80878) Peti78 válasza pohár (#80871) üzenetére


Peti78
őstag

Nos, ez is igaz.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#80879) itouchfan válasza Peti78 (#80878) üzenetére


itouchfan
senior tag

Egy kapus nem jöhet így ki. Ha már jön, alap a felhuzott térd, és ha jön akkor ott nem lehet senki aki nála jobban akarja a labdát. Teljesen szabályos gól volt, Giroud kihasznalta a kapus benazasat.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#80880) trialboj


trialboj
őstag

Üdv,

Csak kocanéző vagyok, eb és vb-t meg ritkán 1-2 nagyobb meccset nézek, ezért nincs sok focival kapcsolatos oldal amit követnék.

Tudtok ajánlani párat amit az eb közben érdemes olvasni?

Köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#80881) Richard! válasza trialboj (#80880) üzenetére


Richard!
addikt

Ennél jobb oldalt keresve sem találhatsz. Másodpercrekész a topik! ;]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80882) 7600 GS válasza trialboj (#80880) üzenetére


7600 GS
addikt

[link]

Ez szerintem jó lesz kezdésnek. :)

(#80883) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Payet igazi későn érő fodbalista a maga 29 évével, és 10 éve még ruhabolti eladóként dolgozott :)

(#80884) Tibiajax válasza Richard! (#80881) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#80885) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Egyébként játszotok valamilyen oldalon eb tippjátékot?
Én a tippeldmeg.hu-n, ill. a hatharom.com-on, 3-1-et tippeltem, de sajnos a végén nem rúgták be a helyzetet, így csak 4 pontot kaptam :U

(#80886) gyuromoj válasza DeathBat666 (#80885) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen, itt. :)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80887) trialboj


trialboj
őstag

Valaki nem tud esetleg ilyesmi képet, amit háttérképnek lehetne betenni, és a meccseket az időponttal jelzi?

Akit nem zavar a cskozás és a méret,annak itt van ez: [link]

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#80888) szami777 válasza DeathBat666 (#80885) üzenetére


szami777
addikt

Én a kislány nagy foci tippjátékába szálltam be tipper-en, illetve a ph-s tippjátékba, de annyi ilyen tippoldal van, hogy az már túlzás. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80889) DeathBat666 válasza gyuromoj (#80886) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

basszus, ezt nem is láttam, gondolom a 3-1-es tippemet már nem rakhatom be- akárhogyan is bizonyítgatnám:D
a győztes kap valamit (pl. 1 hónap prémium:D), vagy csak fun?

(#80890) B0V9B


B0V9B
tag

Láttátok mire fújt a spori büntetőt a Chile-Bolívia meccsen a 90+10. percben?

(#80891) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van ahol vissza lehet nézni egy összefoglalót akár az esti nyitómeccsről? Akármennyire is akartam nézni, elaludtam rajta :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80892) Richard! válasza B0V9B (#80890) üzenetére


Richard!
addikt

Vicz kategória... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80893) szami777 válasza Sirandrish (#80891) üzenetére


szami777
addikt

Ha nem baj h nem magyar, hanem angol akkor hoofoot.com.
Itt tobb nyelv is szokott lenni es eleg jo minosegben.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80894) B0V9B válasza Richard! (#80892) üzenetére


B0V9B
tag

Ez a spori már tavaly szétfújta az Arany kupát, aztán következmények nélkül odarakják a következő nagy tornára... Ez a baj bírókkal, hogy nincs következménye ha rosszul fújnak. Ha egy profi focistának nem megy a játék, akkor szemrebbenés nélkül a padra vágják.

(#80895) Sirandrish válasza szami777 (#80893) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem zavar, és meg is néztem. Payet eltrafálta :C

Köszi az infót :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#80896) DeathBat666 válasza Sirandrish (#80895) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

eredmenyek.com, ott rámész a meccsre és video menüpont

albánokra kíváncsi leszek, hasonló a játékuk mint a magyaroké, legalábbis amiket láttam tőlük eddig

(#80897) Richard! válasza B0V9B (#80894) üzenetére


Richard!
addikt

Itt szerintem a partjelző (is) hibázott.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80898) Ringman


Ringman
nagyúr

a hivatalos magyar netes közvetítésben ki lehet kapcsolni a kommentátor hangsávját?

(#80899) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Csak nekem tűnik úgy, hogy Knézy csöppet elfogult Svájccal szemben? Nem azt mondom, hogy az albánok olyan nagyon jók lettek volna, de Svájc közel sem játszik olyan tökéleteset, mint ahogyan azt a kommentálásból vélni lehet. Labdavesztés labdavesztés hátán stb stb...

Na meg ez a Héder Barna úgy viselkedik a stúdióban, mint egy óvodás. Szánalmas... Miért nem lehetett a jól megszokott riporterek közül egyet berakni a stúdióba?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#80900) B0V9B válasza KubanitoS (#80899) üzenetére


B0V9B
tag

Crézy egy idióta, nem tudom ki dugja a vezetőségből, de az nagyon fontos ember lehet... Azt mondja Svájc rosszul áll kapusok terén úgy, hogy 3 stabil Bundesliga kezdőkapussal mentek ki.

Héder meg szót sem érdemel, szakmailag annyit tud hozzátenni mint bármelyik random 6-7 éves kisfiú, aki látott életében 5 focimeccset. De cserébe legalább van egy k.rva idegesítő nevetése is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.