Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80101) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Elvileg a Tottenham jövőre a hazai BL meccseit, a rákövetkező szezonban az összes hazai meccsét a Wembley-ben fogja játszani. Remélem azért nem lesz sok üres hely.

Utóbbi még nem biztos mert a Chelsea kellemetlenkedik már megint. :D

7600 GS: Már elkezdték a lebontását. Nem tudom hányezer nézővel még kevesebb nézőt tudnak befogadni jövőre.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80102) 7600 GS válasza NyxNyxNyx (#80101) üzenetére


7600 GS
addikt

WHL miért nem jó erre a célra?

(#80103) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#80101) üzenetére


DeathAdder
veterán

szeritem nem, a whu is már 55 ezer bérletet kiadott, szóval nézőkből nem lesz hiány :)
miért kevesebbet? :F

Az anfield is szépen áll, de augusztusra tán
elkészül :)

(#80104) venember83 válasza Tibiajax (#80096) üzenetére


venember83
nagyúr

Javier Zanetti megerősítette, hogy a keret nem elég jó, új játékosok kellenek, de Mancini marad.

(#80105) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#80103) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát jövőre még a WHL-en lesznek a meccsek, csak lebontanak pár szektort. Szóval gondolom kevesebben férnek be. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80106) venember83


venember83
nagyúr

Nem kell valakinek egy jó szabadrúgáslövő? [link]

(#80107) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#80105) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hihetetlen mennyi angol stadion újul meg, vagy cserélődik ki manapság. Persze van miből és jó hogy ezt csinálják, bár annak örülök h az anflied megmarad :K

Tegnap amit utoljára olvastam, még a negyed osztályú londoni Wimbledon is a 18-19 -es szezont már egy modern zsír új 20 ezres stadionba kezdi.

(#80108) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Románia: mínusz 9 pont, és még az El-ben sem indulhatnak

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#80109) Enzolord válasza DeathAdder (#80107) üzenetére


Enzolord
addikt

Orbán, takarodj.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80110) forceberg válasza Enzolord (#80109) üzenetére


forceberg
veterán

Javaslom a Privatizáció c. dokumentumfilm megnézését. :Y :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80111) NyxNyxNyx válasza Enzolord (#80109) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Az szép is lenne, ha Angliában is az adófizetők pénzéből építenék a stadionokat. Még a West Ham által használt Olympic stadiumot is csak bérli a csapat, tehát milliókat fizetniük kell érte évente.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80112) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#80111) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát a WHU példája pont rossz, mert nem piaci alapon építették, hanem az állam/adófizetők pénzéből épült az a 700 millió fontos Olimpiai stadion amibe a WHU csak beleteszi a seggét, és mindezért potom 2.5 millió fontot fizetnek évente, ráadásul sokkal több férőhelyes szóval csak a jegyekből simán visszajön úgy hogy még csökkentik is az árát.

Arról nem beszélve h az Upton Park is értékes területen van, ahol lakótelep épül majd, amivel megint jól járnak.

De ettől eltekintve igen, mindenki más piaci alapon építi a stadionját, angliában legalábbis :)

[ Szerkesztve ]

(#80113) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#80112) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Azért írtam a West Ham-et hogy kivétel, de még ők is fizetnek.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80114) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#80112) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Egyébként meg milyen beteg összegek ezek. 700 millió font? A Fradi stadionja kevesebb, mint 50 millió font volt. Még így sem vagyunk fasorban sem, hogy simán túlköltekezett az ország a saját büdzséjéhez mérten.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80115) L_YKing


L_YKing
addikt

Sajnos nem tudok masolni.
Maschtol megkerdeztek, hogy igazak e a hirek a juventussal kapcsolatban.
Masch valasza: Please dont!

Orulok, hogy marad.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80116) venember83 válasza L_YKing (#80115) üzenetére


venember83
nagyúr

Este óta már Dani Alvesről cikkeznek az olasz és spanyol lapok. :D

(#80117) Tibiajax válasza venember83 (#80116) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

akkor végül Alves megy Torinóba?..
így már mindjárt más
:)

(#80118) venember83 válasza Tibiajax (#80117) üzenetére


venember83
nagyúr

Még kivárok, mert látszólag még akár Busquets is lehet belőle, akkor meg felgyújthatom a Juve-mezeimet... :U

(#80119) L_YKing válasza venember83 (#80118) üzenetére


L_YKing
addikt

Alves mehet. Tobbi marad. Pogba johet amugy, kivancsi lennek mit alkotna. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80120) Tibiajax válasza venember83 (#80118) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Busq kizárt. ezen kívül nagyon remélem is h ő nem megy sehova. sehol máshol nem akarom látni, csak a katalánoknál, a világ legjobbjai között van mai napig. és egyébként is barca-fióka, sztem kizárt, h bárhova elmenjen, max majd a végén szokásos katarba, vagy kínába, vagy usánkába

barca0519951 nem kell a kefefejű. menjen a citibe..

[ Szerkesztve ]

(#80121) L_YKing válasza Tibiajax (#80120) üzenetére


L_YKing
addikt

Busquetssel igy vagyok en is.

Iniesta utodjanak pedig jo lenne. Nem latok sok eselyt arra, hogy valaki a csapatbol megusse Ini vagy Xavi szintjet.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80122) Richard! válasza L_YKing (#80121) üzenetére


Richard!
addikt

Rafinha és Halilovic el fogják érni azt a szintet ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80123) Tibiajax válasza Richard! (#80122) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

huhh, de biztos vagy ebben...
-.-

(#80124) DeathAdder válasza NyxNyxNyx (#80114) üzenetére


DeathAdder
veterán

Jó de ez nem fizetség hanem valami jelképes alamizsna ahhoz képest :)
Olyan mintha havi 10 fontért elmennél lakni london citybe egy kacsalábon forgó vityillóba :D

Hát a groupama wiki szerint egy 22 ezres stadion ami budapesten épült, az olimpiai stadion meg londonban és 80 ezer férőhelyes.
Nem néztem utána, de gondolom már csak egy üres telek ára london vs bupdapest a többtízszerese.

pl az anfield bővítési költsége is 117 millió font (5-5.5 éven keresztül évi 20-22 millió törlesztés a kamatmentes kölcsönre, hála a tulajoknak), és ez "csak" +8.000 férőhely.

Mondjuk nekem se annyira világos h mi kerül ennyibe rajta, de ennyibe kerül :D

(#80125) Richard! válasza Tibiajax (#80123) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy bennük megvan a potenciál ;)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80126) L_YKing válasza Richard! (#80122) üzenetére


L_YKing
addikt

Rafinha borzasztoan jol jatszott serulese elott de az akkori szintet - utobbi meccseket latva - nem uti meg (nyilvan erre ratett a serules is).
Halilovic pedig jo lesz de nagyon fiatal meg.

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80127) Richard! válasza L_YKing (#80126) üzenetére


Richard!
addikt

Azért nem várható el még egy Messitől sem, hogy ennyi hónap kihagyás után rögtön ugyanolyan formában jáCCon, mint a sérülése előtt. Ez abszurd :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80128) szami777


szami777
addikt

Ha valaki itt unatkozik az uborkaszezonba, annak itt van 15 perc sallangmentes élvezet.[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80129) L_YKing válasza Richard! (#80127) üzenetére


L_YKing
addikt

Persze nyilvan. Majd szezon elejen minden kiderul. :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80130) NyxNyxNyx válasza szami777 (#80128) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Itt a második rész. Az én kedvenc góljaim itt vannak, az első rész nem hozott lázba. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80131) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az Inter legújabb igazolását máris bemutatták!
[link]

:DDD :D

(#80132) szami777 válasza NyxNyxNyx (#80130) üzenetére


szami777
addikt

Sajnos ilyen szempontból engem egyik rész sem hozott lázba. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80133) Napfénysüti

Valaki ismeri ezt a Törökbálinti Arénát?
Jó hely, a pályák is faszák?

Més que un club!

(#80134) Citroware


Citroware
addikt

Ha tényleg Mourinho elhozza Ibrahimovicot a MU-ba, mint ahogy pletykálják, akkor ennek a csapatnak már semmilyen karaktere nem marad meg abból, amit évtizedeken keresztül tartottak.
Csak a csapatnév, a mezszín meg a stadion marad ugyanaz, ezenkívül egy teljesen más, akármilyen csapattá váltak. Az tökmindegy, hogy a csapatnak Chelsea a neve, vagy MU, ez csak részletkérdés... van 300 millió font, kidobálja az eddigi játékosokat, és ugyanazokat fogja megvenni bele, mint hogyha egy Arsenal nevű csapatba került volna menedzserként.

[ Szerkesztve ]

(#80135) Enzolord válasza Citroware (#80134) üzenetére


Enzolord
addikt

Hát ez így ahogy van, bullshit, amit írtál...
Pont, hogy az öreg, de még mindig kiváló Zlatan, aki olyan, amilyen anno King Eric, vagy később Roy volt.. Egy igazi flegma kőkemény vezéregyéniség...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80136) Citroware válasza Enzolord (#80135) üzenetére


Citroware
addikt

Mikor vett Ferguson 35 éves, leszálló ágban lévő, sokmindent megjárt, kiégni kezdő világsztárt?

Vagy úgy általában bárki 30 év fölöttit? Ez az Ibra, ha jön, csak rövidtávú megoldás. 1 szezonra jó lesz, max 2. Mourinho ennyiben gondolkozik. Aki igazán hosszútávban nézné a csapat érdekeit, az fiatalokat hozna és játszatna, esetleg saját nevelést, akik nem 1 évig lennének jók, hanem 10 évig.

[ Szerkesztve ]

(#80137) Richard! válasza Enzolord (#80135) üzenetére


Richard!
addikt

Vezéregyéniség? Ibra? :U

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#80138) #84221696 válasza Citroware (#80136) üzenetére


#84221696
törölt tag

Van der Saar? Ő sem huszon évesen érkezett. :)

(#80139) Enzolord válasza Richard! (#80137) üzenetére


Enzolord
addikt

igen.. ugyanúgy, ahogy Eric...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80140) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#80111) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"Az szép is lenne, ha Angliában is az adófizetők pénzéből építenék a stadionokat"

tényleg nem értek hozzá.
csak kíváncsi vagyok:
az új francia stadionokat ki finanszírozta?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80141) DeathAdder válasza Enzolord (#80135) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem igaza van, és csak tűzoltani jön, persze a képességei megkérdőjelezhetetlenek.
Semmilyen perspektívája nem lesz a csapatban ez az edző által, nem fog megalapozni egy futballstílust az akadémiákig visszamenőleg (amit a szomszédba a szitinél csinálnak vagy a spursnél, arsenalnal, poolnál, vagy mégjobb hogy ezt DoF-al teszik ami a watfordnál van, persze a sok marha nem érti egyelőre ezt a modern felfogást, csak fikázza őket -digi stúdióba is- pedig nagyon okosan csinálják amit csinálnak, és ez az eredményen is látszik), lesz egy rahedli pénz amiből összeeszkábál 11(!) márkás emberből álló csapatot, amivel nagy valószínűséggel PL-t fog nyerni, de ha leáldozik neki pár éven belül akkor krátert hagy maga mögött.
Ezért szorított sok mu ellendrukker, hogy mout nevezzék ki vezetőedzőnek.

Mondjuk én ellendrukker vagyok, de nem örültem ennek, mert ez szinte garantálja a rövid távú sikert ;]

szab.tam - bizony az angolok megtehetik h saját büdzséjükből fejlesszék stadionjaikat, hála az igazságosan elosztott tv-s pénzeknek, franciákat már nem tudom, spanyoloknál mert naná hogy lefölöz mindent a bárszáreál a többi 18 csapatnak meg csak alamizsna jut, pedig ők is ugyanúgy a laligához tartoznak mint a bárszáreál.

[ Szerkesztve ]

(#80142) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#80140) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Franciáknál az EB miatt gondolom az állam.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80143) szab.tam válasza NyxNyxNyx (#80142) üzenetére


szab.tam
nagyúr

aha.
pedig szegény olajipari munkásokat is támogathatták volna helyette.

mivel itt off-os lesz, így átmegyek vele a pol topikba.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#80144) NyxNyxNyx válasza szab.tam (#80143) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ne haragudj nem tudom miről beszélsz. Nem néztem utána az utóbbi kijelentésemnek szóval erre ne alapozz.

szerk.: Ja politikai topik. Akkor én se offolok itt tovább.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#80145) szami777 válasza szab.tam (#80143) üzenetére


szami777
addikt

Nem vagyok jartas annyira a temaban, de ha itt eb vagy olimpia lesz, akkor mibol epulnek a stadionok, sportcentrumok? Gondolom allami es tamogatasi penzekbol. Nem ertem mi a baj ezzel.
Ha gondolod, ird meg privatba, mert tenyleg erdekel.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80146) Enzolord válasza szab.tam (#80140) üzenetére


Enzolord
addikt

Az fix, hogy nem az angolok.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80147) szami777


szami777
addikt

Akkor most 2.5-3 évig jó lesz a MU. ;] :DDD
Ja és a "Special One" kifejezésnek a használati joga a Chelsea kezében van, szal még csak nem is hívhatják úgy. :DDD

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80148) venember83 válasza szami777 (#80147) üzenetére


venember83
nagyúr

Az a Chevrolet logó még mindig szúrja a szememet.

[ Szerkesztve ]

(#80149) Enzolord válasza szami777 (#80147) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C
Az elég is lehet, hogy 3 év múlva meghasad a téridőkontinuum, mert a United 3x triplázik.. ;] ;] ;]

The Very Special One..Vagy Special 2.0 One
Vagy esetleg a teljes neve: José Mário dos Santos Mourinho Félix :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#80150) athomi válasza venember83 (#80148) üzenetére


athomi
veterán

ha arab tulajdonosa lenne a klubbnak, már nem szúrná :DDD amúgy szerintem is elég fura

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.