Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80351) Tibiajax válasza Sdi (#80286) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mi volt szép?..:DDD a szerencsétlen matracos védő kapufája, a végén, amivel nyertetek?
:D
retkes madrid, hát, tegnap este se sikerült sajnos elkápráztatni játéktudásukkal
pepét meg ezt a Casemirót el kell tüntetni a pályákról
de főleg pepét. ezek nem futballisták, csak állatok

(#80352) Sdi válasza Tibiajax (#80351) üzenetére


Sdi
addikt

Bizony szép volt, hogy újra megnyerték a kupát :) , az pedig egyenesen gyönyörű, hogy az őket fikázókat sikerült egy kicsit felidegesíteni :DDD

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#80353) forceberg válasza Tibiajax (#80351) üzenetére


forceberg
veterán

Hagyjad, most előbujkálnak a lyukakból, ha pár évig nem nyernek, majd újra elássák magukat :D

Más: a Veszprém mi a faxt csinál????? Eddig 0-9-es roham.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80354) forceberg válasza forceberg (#80353) üzenetére


forceberg
veterán

Mekkora egy okádék játékvezetés kéziben is. Veszprém időt kér 35mp van hátra, visszajönnek, felállnak, a tahó bíró meg azonnal felteszi a kezét, hogy passzív játék. Menjenek a Qanyjukba!
Ki is egyenlítetek...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80355) DeathBat666 válasza forceberg (#80354) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

bármelyik másik bíró is passzívot jelzett volna, meg is érdemlik a lengyelek, de azért hajrá fiúk..

(#80356) forceberg válasza DeathBat666 (#80355) üzenetére


forceberg
veterán

Innentől zacskó, fordítva, mint tegnap.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80357) B0V9B válasza forceberg (#80354) üzenetére


B0V9B
tag

Ezt a Veszprém köszönheti magának.
28-19-re mennek 15 perccel a vége előtt, a kommentátor már pökhendi stílusban beszél az ellenfélről: "nincsenek meccsben", "innen már nem lehet elbukni", "gálázik a veszprém"... aztán 29-29. Tipikus magyar mentalitás.

(#80358) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Alilovic lehozza nyugi :C

(#80359) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Ez a Dujsebajev amúgy Simeone 2, csak még idegesítőbb
+ a szemrángatása is igen zavaró..

[ Szerkesztve ]

(#80360) L_YKing


L_YKing
addikt

Hat ez vicc. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80361) 7600 GS válasza Tibiajax (#80351) üzenetére


7600 GS
addikt

Casemiro-t miért? Mit ártott neked, lelkem? :) Ramos mellett a meccs embere volt.

Barca szurkolóként legalább Pepe színészkedését értékelhetted volna.

[ Szerkesztve ]

(#80362) Ringman válasza forceberg (#80353) üzenetére


Ringman
nagyúr

eddig ez csak a magyar női kézilabdacsapatok specialitása volt.

(#80363) forceberg válasza Ringman (#80362) üzenetére


forceberg
veterán

Lehet, hogy összejárnak, meg is lett az eredménye... :W

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80364) 7600 GS válasza forceberg (#80347) üzenetére


7600 GS
addikt

Látom az általánosítás az azért bőszen megy, jólvan. :) :D Legalább ez menjen.

[ Szerkesztve ]

(#80365) hobizoli válasza B0V9B (#80357) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja mint az noi kezi donto az olimpian... :(( :U

több drón kell ;P

(#80366) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hát ezek a kézisek jó nagy balfaszok. Hogy lehet így leadni egy meccset? Már sokadszor.

(#80367) B0V9B


B0V9B
tag

Meg kéne már tanulnunk ennyi csúfosan elbukott meccs után, hogy nekünk kéziben még akkor se lehet biztosra menni, ha 3 perccel a vége előtt 20 góllal vezetünk...
VICC!

[ Szerkesztve ]

(#80368) hobizoli


hobizoli
nagyúr

19-28-rol csak ezusterem.... :U :((( :(

több drón kell ;P

(#80369) venember83 válasza KisTücsök (#80366) üzenetére


venember83
nagyúr

Idén másodszor. A Győr után a Veszprémnek is sikerült büntetőkkel elveszíteni a döntőt.

(#80370) forceberg válasza hobizoli (#80368) üzenetére


forceberg
veterán

:O
Ahogy Csank Úr mondá: "... ennyire hülye nem lehet valaki!..."

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80371) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Megint Real-szurkolókra támadt az Iszlám Állam
kellett nekik rossz csapatot választani

[ Szerkesztve ]

(#80372) máyköl válasza Tibiajax (#80371) üzenetére


máyköl
veterán

Ez övön aluli volt... :U

(#80373) 7600 GS válasza Tibiajax (#80371) üzenetére


7600 GS
addikt

Nem gusztusos dolog mások halálán élcelődni szerintem. :( :(((

[ Szerkesztve ]

(#80374) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Azért fogadjunk ti is gondoltatok rá, csak max nem írjátok le... :U

(#80375) máyköl válasza KisTücsök (#80374) üzenetére


máyköl
veterán

Min, hogy azért haltak meg, mert Madrid szurkolóvá váltak? Bazz nekem az jut eszembe, hogy hogyan jut ide a világ, hogy valakiket ezért meggyilkolnak...
Itt teljesen agyhalottak fórumoznak, vagy mi a f** van?

(#80376) DeathBat666 válasza KisTücsök (#80374) üzenetére


DeathBat666
aktív tag

Te mi a f@szrol beszelsz???

[ Szerkesztve ]

(#80377) szami777 válasza Tibiajax (#80371) üzenetére


szami777
addikt

Grat

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#80378) Motion_Blur válasza máyköl (#80375) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ez nem agyhalottság, hanem féregség.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#80379) hobizoli válasza Tibiajax (#80371) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ez elég egy gyökér komment már ne hari :(((

persze ha bőrszalonnások lettek volna, már egy hónapja lapátolhatták volna odébb a homokot a kert végében, és nem a TV előtt ültek volna

tudod, sokan akkoris megnézik a meccseket, ha a kedvencük már kiesett
nem mindenki akkora elvakult baromállat, hogyha kiesik a pl Juvé-ja, akkor onnantól kezdve nem érdekli tovább a BL sorozat egyik meccse se

én mindíg megnézem az összes meccset, amit csak lehet, akárki is játszik akárkivel
az EB-n se csak a magyar meccseket fogom nézni, hanem mindet, amikor csak éppen TV elé tudok kerülni, mert a foci az, ami érdekel

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#80380) viharhozo válasza venember83 (#80319) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem ez rossz allaspont. Ha volt kontakt (marpedig itt minden valoszinuseg szerint volt), akkor a biro nem adhat sargat, nem az o feladata eldonteni, kinek mi mennyire fajhat.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80381) KisTücsök válasza DeathBat666 (#80376) üzenetére


KisTücsök
addikt

Arról, hogy akaratlanul is átfut az ember agyán. Még véletlenül sem poénból, de ha rövid időn belül két ilyen eset történik egy azon csapat szurkolóival, egy másodperc erejéig csak felvillan valami hasonló mondat a fejemben. És persze aztán el is tűnik. Beírni mondjuk azért én sem írnék ilyet.
___

Német - Szlovák összefoglaló. [link] Hamsík meg Ter Stegen miatt érdemes megnézni.

[ Szerkesztve ]

(#80382) L_YKing válasza KisTücsök (#80381) üzenetére


L_YKing
addikt

O nem akar a valogatottban vedeni... :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80383) B0V9B válasza KisTücsök (#80381) üzenetére


B0V9B
tag

Még holnap éjfélig van ideje Löwnek kicserélnie a nevezést, és Trappot vinni ter Stegen helyett :DDD

(#80384) Ringman válasza viharhozo (#80380) üzenetére


Ringman
nagyúr

a színészkedés a bíró megtévesztésére irányul - a szankcionálás reményében jogtalan előnyszerzésre.

azért van az a szint, ami szemmel látható, hogy a reakció nincs összhangban a kontakt mértékével.

--
az extrém alacsony fájdalomküszöbű embereket szerintem szögletnél nem is kellene a 16-oson belülre engedni, nehogy bajuk essék.

(#80385) venember83 válasza viharhozo (#80380) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor bizony miért nem állította ki a Pepét bántalmazó Atlético-játékost? Mert kontakt mindenképpen volt. Ha az nem nyilvánvaló, hogy milyen fájdalma lehetett Pepének az ütés után, akkor akár azon is elgondolkodhatunk, mi is volt a cél ezzel a kontakttal. Talán Pepe fogát akarták kiütni, netán agyrázkódást akartak okozni neki. Clattenburg nem orvos, nem tudhatja teljesen biztosan, mire képes egy-egy ütés.

Komolyra fordítva a szót, ha számodra ez nem volt nyilvánvaló színészkedés, akkor nemigen van több kérdésem.

(#80386) máyköl válasza venember83 (#80385) üzenetére


máyköl
veterán

Egyértelmű színészkedés volt, nem kérdés. Undorító az ilyen, mindig is utáltam, független attól, hogy kik és milyen mezben csinálják.
Ugyanakkor nem tudok szó nélkül elmenni amellett sem, mikor Barcelona szurkolók tömkelege a közösségi oldalon most Pepés képeket oszt meg, amin Oscar díjat markolászik egy mosolygós képen a portugál... Ez micsoda, ha nem óriási groteszk az élettől? Könyörgöm, ők ennek a nagyágyúi...
Nekem egy házasságtörő ne prédikáljon arról, hogy ne csaljam meg a feleségem... :U

[ Szerkesztve ]

(#80387) viharhozo válasza venember83 (#80385) üzenetére


viharhozo
addikt

Azert nincs igazad, mert Pepe hoz egy papirt, h az arcan van egy 3 negyzetcentimeteres resz, amihez ha hozzaernek, o megorul a fajdalomtol.

Ettol meg a masikat nem kell kiallitani, hisz nyilvanvaloan nem utott.

De mondok egy masik peldat! Vkit egyertelmuen bokan rugnak. Az illeto elesik, ordit, ket kezzel veri a foldet. Honnan tudja a biro, h most tenyleg faj neki vagy csak szimulal, h a masik sargat kapjon? Vagy ha folytatja a jatekot, utolag o kap sargat, mert kamuzott? Ez igy parttalan, nem lehet igazsagosan szankcionalni kovetkezeskepp nem is kell. Ha mueses, akkor sarga, es kesz.

Ringman: olyan nincs, h szemmel lathato szint. Ami nem merheto, az szubjektiv, kovetkezeskepp vkinek mindig baja lesz vele.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80388) venember83 válasza máyköl (#80386) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem vagyok Barcelona-drukker. Ezt szerintem jól bizonyítja, hogy megmagyarázhatatlan undor kap el Busquets és Suárez kapcsán, és nem a futballtudásuk miatt, mert azt természetesen elismerem.

viharhozo: Manapság bárki kiállíthat papírt bármiről, mindez csak pénz kérdése, ezt szerintem mindkettőnk elismeri. Nem látom értelmét most az általánosításoknak, egyszerűen csak szerintem az ilyen nyilvánvaló színészkedéseket száműzni kell. Hogy én is példával éljek: nem várom el a bíróktól, hogy a párcentis lest megítéljék, mert ez jelenlegi szabályok szerint nem lehetséges. De a méteresek tekintetében azért nagyon illene jól végezni a munkájukat. Ugyanez a helyzet színészkedésnél is.

[ Szerkesztve ]

(#80389) Tibiajax válasza venember83 (#80388) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ha az említett két ember eltűnne a Barcából, helyükre kerülne két szimpatikus játékos, lennél Barca-drukker?

(#80390) hobizoli válasza viharhozo (#80387) üzenetére


hobizoli
nagyúr

akkor a Pepe menjen vele kezelesre es addig a jatekengedelye fel van fuggesztve
meg a tobbinek is ugyanez
mindjart meg fog gyogyulni az osszes

Puyol is 20sec-g kifetrengte meg kirugkapalta magat meg kozben fogta az arcat ket kezzel, mintha kinyomtak volna a szemet, aztan megjavult, mintha mi sem tortent volna, meg mar ment is vissza a kovetkezo "pofonjaert", mintha muszaj lenne, hogy eljatszhassa megegyszer

az UEFA helyebe ezt csinalnam
video alapjan utolag eltiltani eloszor 2 meccsre, a kovetkezonel 5-re, aztan meg 10-re
hogy legyen ideje "meggyogyulni" a kis buzerator szimulatornak

azert lehet latni azt, ne aggodj
amikor vallon loknek ket ujjal epphogy elerve ot, hogy na huzzal mar innen a faszba hujegyerek feltartasz a szabadrugas elvegzeseben, es erre az arcat takarva fetreng vki egy sorozatot, azt azonnal pirossal kene dijazni
azt akkor mehet a kurva anyjaba reklamalni, meg ahova akar

fellebez, akkor meg adni neki plusz 4 meccses eltiltast, ami minden kovetkezo meccsre ervenyes, nem csak az adott sorozatban, nem jatszika a BL/EL-ben addig meg a kupaban se, nem csak a bajnoksagban, ha eppen ott szedte ossze

amig ez nem lesz, addig el fogjak jatszani, ujra meg ujra

majd vmelyik csapatnak azon meg el a bajnoksaga vagy azert esik ki, hogy az A csapata fele eltiltason van es a cserepad csereje jatszik csak emiatt, at fogja gondolni a dolgot... ha nem, akkor meg majd igy jar megint
a huje nem tanul a sajat faszsagabol csak

több drón kell ;P

(#80391) venember83 válasza Tibiajax (#80389) üzenetére


venember83
nagyúr

Szimpatikusabbá válna a Barcelona természetesen. És minden bizonnyal nagyobb örömmel (és feltehetően gyakrabban) nézném a meccseiket. Valamennyire talán drukkolnék a sikerüknek, de hithű rajongóvá nem nagyon válnék szerintem.

(#80392) #84221696 válasza hobizoli (#80390) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezért szeretem jobban az angol focit. Ott sokkal kevesebb embert kell oscar-díjjal jutalmazni. :C

(#80393) viharhozo válasza venember83 (#80388) üzenetére


viharhozo
addikt

Sztem ez az analogia is rossz, epp a fent leirtak miatt: a les merheto, a szineszkedes nem. Nem hiszem, h az lenne a jo irany, ha megint kapnanak vmit a birok, amit szubjektiven kell megitelni, epp ezek szamat kene csokkenteni.

hobizoli: utolag nyilvan lehet szankcionalni, mert akkor - a biroval azonnali dontesevel ellentetben - legalabb pontosan megitelheto, mi tortent, de Pepe szenvedeset akkor sem erzem olyan sulyunak, ami miatt el kene vkit tiltani.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#80394) 7600 GS


7600 GS
addikt

(#80395) hobizoli válasza viharhozo (#80393) üzenetére


hobizoli
nagyúr

angoloknal siman volt erre mar pelda
ott is a kapus eljatszotta idohuzasnak, hogy az ellenfel jatekosa kinyomta a szemet, elkezdett foldon fetrengeni
csak az volt a baj, hogy nem keves kamera kozvetitette a meccset eloben is, meg a vallahoz vallal hozzaeres es hogy eszebe jutott a foldre esni szenvedni az arcat fogva kez kezzel dolgok kozott akadt egy 2-3sec faziskesesecske

meg kirohogte az egesz stadion is

kapott egy sargat is, meg utana el is tiltotta a PL vezetese is par meccsre, hogy nyusziful, ez ide nem kell

na ezt kene mindenhol

szineszkedtel primadonna? 2 meccs, aztan 5 meccs, aztan 10 meccs
ha kozben vege van, akkor atnyulik a kovetkezo evre is, nem evul el

az lett volna meg a fasza, ha ahogy foldre esik kapalozni, az ellenfel elviszi a szabad labdat es berugja az ures kapuba is, a biro meg megadja golnak :DDD

egy hetig rohogtem volna egyfolytaban :P :C

több drón kell ;P

(#80396) forceberg válasza 7600 GS (#80394) üzenetére


forceberg
veterán

Töröld le, mert az arcodba fröccsent!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#80397) cyberkind válasza 7600 GS (#80394) üzenetére


cyberkind
félisten

Szegény Milan hova jutott. :(

Paranormal Cocktivity

(#80398) 7600 GS válasza forceberg (#80396) üzenetére


7600 GS
addikt

Senki sem hozta szóba a Real Madridot. Ezzel a kommenteddel viszont végképp bebizonyítottad, hogy fóbiád van tőle, nem is kérdés :) . Az alpári stílusodhoz is csak gratulálni tudok! :R

[ Szerkesztve ]

(#80399) L_YKing válasza 7600 GS (#80398) üzenetére


L_YKing
addikt

Jajj de aranyos vagy... :))

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#80400) 7600 GS válasza L_YKing (#80399) üzenetére


7600 GS
addikt

:P ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.